Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas?
Tā jau tās zāģētājas rodas, no kurām kungi mūk. Ja visi darbdienu vakari un brīvdienas jāpavada ar savu sievieti vai atskaitoties, kur, ar ko, cik ilgi, tad jau kā tādā stingrā režīma cietumā Un tas viss tiek ietērpts- cieņa pret sievieti.

Tā nav atbilde uz viņas uzdoto jautājumu. Vajag tādu mājās, lai būtu kam ēst taisīt un otrais sekss dienā pēc cita kolēģīša? Kā tur īsti ir?
13.09.2018 22:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas?

Tā jau tās zāģētājas rodas, no kurām kungi mūk. Ja visi darbdienu vakari un brīvdienas jāpavada ar savu sievieti vai atskaitoties, kur, ar ko, cik ilgi, tad jau kā tādā stingrā režīma cietumā :D Un tas viss tiek ietērpts- cieņa pret sievieti.
13.09.2018 22:52 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Akd cik dzelzaina logika, paspietiekama sieviete neinteresejas par to, ka virs aizkavejas darba, ka chatojas ar citam, ka siekalojas gar kolegem utt, pati taks bauda vakaru ar vinciku ar draudzenitem. Nuuu man krasi atskiras uzskata par attiecibam. Tad prieks kam tik paspietiekamai sievietei vajag veci majas? Tad var but briva, piekopt brivas attiecibas vai nepreceties un nedzivot kopa, a nafig? Naglinu tak pati var iesist siena, masinu aidzit uz servisu un vakarus pavadit ieshmigojot ne ar savu virieti un berniem ja tadi ir :-D Pilnigi normali ir paintereseties, ja virs aizkavejas, sagaidit ar tam pasam kotletem un sagaidit, ka vakaru virietis veltis atputai ar savu sievieti ne carojoties ar seksigo kolegiti un pie tam, neticami!!!, bet tas nee cik neliecina par pasnepietiekamibu, ta nu citas gimenes notiek, kad nelakstojas publiski ap citiem, vakaru pavada kopa, bet ko nu es ka izradas zinu :-D
13.09.2018 22:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Ekonomikā to sauktu par izvēles cenu- izvēloties kolēģi, zaudē savas unikālās tiesības uz sievas lietošanu :D
Ir pat tāda veca anekdote- Vīrs mīļākajai asinot nažus, pieķer sevi pie domas, ka sievai nav gadiem asinājis, bet naži vienmēr asi :D
13.09.2018 22:40 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāpēc atriebties? Ja sieviete vēlas romantisku vakaru ar mīļoto, bet tas kārtējo reizi "aizkavējas", kāpēc nepieņemt piedāvājumu no kāda cita cilvēka? Nevienam neviena dēļ nav jāupurējas. Katram ir tiesības dzīvot tā, kā vēlas. Ja vīrs dod priekšroku kolēģei, tad arī sieva drīkst savu brīvo laiku aizpildīt pēc saviem ieskatiem- romantiskiem vakariem vai kā citādi.
13.09.2018 22:38 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Wow...vēl labāka loģika, krāpt pirmajai, vai atriebties krāpējam ar krāpšanu :D cik pašpietiekama sieviete jā...pašlepnums vai pa visām malām spiežas ārā :D
13.09.2018 22:19 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Jebkurā gadījumā ar vīra viesošanos citās gultās varētu samierināties vienīgi sieviete, kura domā, ka neko labāku nedabūs un kas turas pie šāda vīrieša kā pie pēdējā salmiņa, kā arī sievietes, kuras audzinātas kaut kādā veco laiku garā, kur uzskats ir, ka labāk tāds vīrietis nekā nekāds vai ka šķirta laulība ir kaut kāda veida apkaunojums. Es labāk esmu visu mūžu viena nekā pacieš tādu necieņu pret sevi. Nesaprotu kāpēc tik daudzas sievietes pašas izvēlas pievērt acis uz to, ka vīrs jājas apkārt un tad brīnās, ka vīrieši to izmanto

Katrs spriež pēc sevis :D Tieši sieviete ar zemu pašvērtējumu sāks vīrieti "vest pie prāta". Pašpietiekama sieviete, kurai vīrs aizkavējas darbā, visdrīzāk īsinās laiku nevis cepot vīram kotletes, bet dzerot vīnu restorānā ar kādu savu kolēģi/draugu/pielūdzēju. Un, iespējams, vīrs būs tas, kurš mājās pārradīsies agrāk par sievu un sāks uztraukties- kur un ar ko ir viņa sieva :D Un tad vīrs būs tas, kurš "pieskatīs" sievu, esot mājās kā pulkstenis :D
13.09.2018 22:12 |
 
Reitings 2937
Reģ: 02.02.2015
Piekrītu katram miegalācis vārdam. Man ir gluži tāds pats viedoklis.
13.09.2018 20:59 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Jebkurā gadījumā ar vīra viesošanos citās gultās varētu samierināties vienīgi sieviete, kura domā, ka neko labāku nedabūs un kas turas pie šāda vīrieša kā pie pēdējā salmiņa, kā arī sievietes, kuras audzinātas kaut kādā veco laiku garā, kur uzskats ir, ka labāk tāds vīrietis nekā nekāds vai ka šķirta laulība ir kaut kāda veida apkaunojums. Es labāk esmu visu mūžu viena nekā pacieš tādu necieņu pret sevi. Nesaprotu kāpēc tik daudzas sievietes pašas izvēlas pievērt acis uz to, ka vīrs jājas apkārt un tad brīnās, ka vīrieši to izmanto. Kāpēc ja vīrietis nepērk dāvanas, nekāpj pietiekamā tempā pa karjeras kāpnēm utt., tad diskusijās puse saka "pamet vinu", bet šeit visi saka pievērt acis un gaidīt kas notiks. Plus vēl visi tie ieteikumi kā viņam nabadziņam kaut kas pietrūkst un censties darīt to un šito. kāda velna pēc jācenšas ir tikai vienam, bet otrs tikmēr jādelējas apkārt? Attiecības veido divi, un jācenšas ir abiem. Nevis viens sēž uz diviem krēsliem un otrs lien no ādas laukā, lai uzfrišinātu attiecības, pērk jaunas apakšveļas, rīko pārsteigumus utt. Nu wtf, kas jums vainas, sievietes?
13.09.2018 18:04 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Piekrītu Aether, The law un citiem līdzīgiem viedokļiem. Viedās minkas viedoklis vienkārši iespārda, gribas piekrist tam, kas rakstīja, ka viņai tīri labi kāds runčuks iegrozījis smadzenes. Piesauc padomju laiku domāšanu, bet pati izrādi tipisku padomju laiku domāšanu. Tieši normāla, pašpārliecināta, pašpietiekama sieviete neies pievērt acis uz to ka vīrs lakstojas apkārt un ne izliksies ka nekas tāds nav noticis - tā ir senāku laiku palieka, kad sievietes samierinājās ar visu, lai tikai būtu bikšainais blakus (te pilnīgi prasās vācu raganiņas teksti par šo tēmu). Vari nepiesaukt savu lielo dzīves pieredzi kā pamatojumu, pirmkārt, neesi vienīgā šajā forumā, kas ir vecāka par 20 gadiem, otrkārt izskatās ka tā lielā dzīves pieredze tomēr neko tev nav iemācījusi. Vienīgais, kam piekrītu - jā, vīram nebūtu jābūt sievietes pasaules centram, bez kura sievietes dzīve sabruktu, taču pašpietiekama sieviete atšķiras no padomju sievietes ar to, ka gadījumā, ja attiecības ievirzījušās ne tīkamā gultnē, viņa tās var pārtraukt un labāk dzīvo vienā nekā šādās attiecībās.
13.09.2018 17:46 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Kas tā par vienradžu varavīksnes zemi, kur aug un vairojas pasakaini vīri? Kā viņi izskatās, ko ziemā un vasarā ēd, kā sekso un bērnus ražo un audzina, ko strādā un ar ko labu nodarbojas brīvajā laikā vienatnē vai kopā ar ģimeni, un kāda ir ikdienišķā sadzīve ar viņiem? Kur tādu ideālu veci šai laicīgajā pasaulē likt, lai šam ērti un patīkami, kādu altāri šamam celt un kā par viņu gādāt un rūpēties, lai būtu pasakaini laimīga kopdzīve, kāzas un divi burvīgi mazuļi deviņu gadu laikā? A ko uzdarīji ne tā, ka šis sāka piekopot čatiņu, mīlīgi čaloties un smaidīties, ļuļķēt cīgas un mīļoties ar jauniņo kolēģi - kādu rituālo ziedojumu aizmirsi nolikt viņa svētajam altārim, ka šis lāga ne ēdis, ne dzēris nolēma gūt trūkstošos labumus pie dāsnākas devējas?
13.09.2018 15:15 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tas var nebūt stimuls, bet iedrošinājums riskēt un pamēģināt.

Nu, interesanti gan - "pa atklāto" spaidīties un luncināties apkārt ir o.k., bet pa slepeno - nē? :D
Katrā ziņā - šis mans pieņēmums jau vispār nevienam nav jāņem kā paraugs, es uz to raugos tikai no savas prizmas - ja es NEKO par to nezinu, tad man nekas par to nesāp. Jo es taču nezinu, ka šāds fakts pastāv. Tomēr man personiski šāda pārliecība neviena brīdī nav radījusi vēlmi rakņāties, kontrolēt un pārbaudīt, vai mans vīrs šo ļaunprātīgi neizmanto. JO - man nav radusies sajūta (nu, tā - kas kaut kur muguras smadzenēs sēž), ka kaut kas musu dzīvē šajā ziņā šobrīd nebūtu kārtībā.
Tomēr, tas nemaina lietas būtību - pretēji manai šībrīža domāšanai stāv mana kādreizēja pieredze, kur bija pilnīgi viss - aizdomas, mēginājumi atklāt, vai tās apstiprināsies, ziņas, kas nāca no malu malām... principā viss, ko vien var iedomāties. Bet tādēļ jau tās attiecības ir ex. Un, jā - es joprojām, pēc gandrīz 10 gadiem nespēju šo negatīvo pieredzi "atlaist".
13.09.2018 14:58 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Un vēl, kas iedūrās acīs no autores teiktā: "es gan ļoti ceru, ka viņu starpā nekas vairāk nebūs, jo pēc stāstītā meitene nav tik ļoti ieinteresēta uz viņu kā mans vīrs" Tu laikam joko? Kas tas vispār par sevis mierinājumu? Ja tā kolēģe dotu zaļo gaismu, tad tavējais jau sodien pat, pēcpusdienas pārtraukumā, biroja tualetē vilktu viņai biksītes nost un vālētu tā, ka viss birojs rīb.
13.09.2018 14:54 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Īsti nesaprotu, kā šo var uzskatīt par stimulu? Esmu vairak kā pārliecināta, ka šo lietu nodarīt tā, ka NEVIENS neuzzina tomēr nav spējīgs katrs potenciālais krāpnieks. Lūk, uzskatāms piemērs - autores gadījums. Vīrietis pats, vēl pirms autore uzzināja par potenciālo krāpšanas faktu, jau radīja aizdomas, ka kaut kas nav labi. Krāpšanas uzjundītos endorfīnus, adrenalīnu u.t.t. ir pagrūti noslēpt, tādēļ, manuprāt, krāpējam jābūt gana "advancētam". Un, ja viņš ir TIK slīpēts, tad jau jāsaka, ka ir pelnījis.

Tas var nebūt stimuls, bet iedrošinājums riskēt un pamēģināt.
Protams ja dzīvo kopā ilgstoši, viens otru pazīst par 100 ( nu gandrīz) tad katras izmaiņas it kā var just.
Bet emocionālām izmaiņām var būt arī citi iemesli, piemēram darbs, kas var dot gan emociju pacēlumu, gan kritumu.
Ir īpaši nerunīgi cilvēki kuri nenes darbā uzkrātās problēmas uz mājām, vai darbā viss ir pārāk labi, vai ir draudzene parādījusies, mājās attieksme nemainās.
Ja vēl prot telefonu likt malā pa vakariem un brīvdienām, tad gandrīz neko nevar pateikt, vai tur kaut kas ir vai nav.
13.09.2018 14:49 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Šajā forumā, gandrīz, pie katras diskusijas, kas ir saistītas ar attiecībām, lielākā daļa blauj, ka pa visu vajag izrunāties, pat pie pašiem mazākajiem niekiem, a te gan vajag klusēt un stulbi smaidīt. Ja mēs arī pieņemtu (ko es protams nezinu), ka vainīga ir sieviete, ka vīrietis šādi rīkojas, bet kā tad tā sieviete uzzinās to, ko ir ne tā darījusi, vai izturējusies, ja viņa tagad neko neteikts un visu palaidīs pašplūsmā? Kas jūs domājat, ka tas vīrietis pēkšni, maģiski pārtrauks tādas lietas darīt? Nē, pazudīs tā darba kolēģe, vēlāk atradīsies cita, kuru viņš apgrābstīs.
13.09.2018 14:30 |
 
Reitings 1224
Reģ: 17.08.2015
Viedajai minkai kāds vēl viedāks runcis ir izskalojis diezgan veiksmīgi smadzenes. Pašpietiekama sieviete ir tāda kura ļauj savam vīram spaidīt citas sievietes, vēl labāk tā ir padomijas domāšana, ka sievietei tas nav jāpieņem(lai gan tajos laikos vispār bija tieši otrādi). Tikai pašpietiekama sieviete ar augstu ego ies lepni zem rokas vīrietim, kurš darba vietā publiski izrādīs citai savas jūtas. :D Un vēl tas ir superīgi ja vīrietis to slēpj, ar to viņš ir pelnījis atpūtu uz nedēļu no sievas. :D Kaķvecene gan jau ne tikai izbaudītu kā vīrs viņas priekšā iemīl citu, bet vēl pasniegtu abiem brokastis gultā. Un tas ko dara vīrs neattiecas uz sievu vispār ir bomba, nu atvainojiet, tad arī viņa maks uz jums neattiecas. :D
Pašpietiekamai un sevi cienošai sievietei tāds spaideklis nahren nebūtu vajadzīgs ;)
Žēl, ka liela daļa šeit uzskata, ka tas ir pavisam normāli, nav jau brīnums ka mūsdienās vīrieši tā uzvedas, pašas jau ļaujam ēst kotletes un mājās vēl gatavot karbonādes.
13.09.2018 14:24 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār pārsteidz tie ieteikumi, kur saka, ka ir pilnīgi jāpiever acis. Ja tā darītu visas, tad no vīrieša skata punkta vispār izklausās super, firtē, spaidi, mīci citu, tad atnāc mājas, sieva priecīga, izliekas ka neko nezin, vakariņas arī galdā, un vēl smuki sapucējusies priekš vīrieša un gatava nodoties kaisīgajām seksa rotaļām. Ideāla dzīve

Jā,es arī brīnos,nu man nebūtu pieņemami,ne morāla , kur nu vēl fiziska krāpšana ne no drauga puses un no manas puses. Ja es mīlu savu draugu,man būtu sāpīgi un es nespētu tēlot mīlošo draudzeni,zinot,ka draugs raksta citām:-(:-|
13.09.2018 14:13 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Padomju domāšana- ārprāts, ko citi par to padomās/ teiks?!
Varu atklāt- visiem citiem ir vienalga, ko par svešām ģimenēm. Kāds varbūt nodomās, ka vīrietis cūka un tas arī viss. Precēto, kas lakstojas ap sievietēm ir tik ļoti daudz, ka tas nevienu neizbrīna. Tā vienkārši ir vīriešu suga, kas tā uzvedas. Tipisks šādu vīriešu profils- aktīvi, sabiedriski vīrieši, kas savas sievietes nēsā uz rokām, dāvina ziedus, svin "īpašos" datumus, utt.

Atļaušos nepiekrist. Lai gan lielākoties esmu vienisprātis ar tevi, Viedā Minka , tomēr šoreiz, manuprāt, esi nonākusi pretrunā ar sevi. Izcel kaut kādu Padomju laiku domāšanu, tomēr pati norādi, ka vīrietis kā suga ir tāds, kas krāps un staigās apkārt, slienāsies gar katru sievieti. Šī domāšana ir vēl senāka kā pasaule. Vīrietis vairs mūsdienās nav tas vienīgais medījuma nesējs un alas sargātājs, kura vienīgais mērķis būs radīt pēcnācējus, apbērnot un pamest mātīti. Tai pašā laikā sieviete ir virēja, ugunskura sargātāja un pakalpo vīram. Tieši šis ir maldīgs uzskats. Manuprāt, ka mūsu paaudze, tie, kas ir virs 25-...ir pēdējā paaudze, kurās ir tā stiprāk nodalītas dzimumu lomas un pienākumi. Nākamā paaudze vairs neskaita, ka vīrieši ir stiprais dzimums un pieņemt to, ka arī vīrieši raud un ir ievainojami. Tagad arī tāpat kā senāk vīrieši ir spējīgi mīlēt un nekrāpt un rūpēties par bērniem nevis atstāt nelaimīgas ģimenes aiz sevis, traumētus bērnus un kompleksos iedzītas sievas. Īsāk sakot, man riebjas, ka krāpšanu attaisno ar to, ka redz vīrietis ir tāds radīts, ka jābāž sava antena katrā caurumā. Kā dažas norādīja - sievietes pašas attaisno ar to, ka pietrūkst kaut kā vai, ka sieva palaidusies vai, ka vīram nav interesanti. Varbūt sievai arī jau apnicis kaut ko izdomāt un censties.
13.09.2018 14:11 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Es varu iedomāties, ka tā saka tikai resnas, neglītas un kā savādāk apdalītas sievietes, kurām tāda lieta kā pašcieņa neeksistē, es tur drīzāk redzu bailes pazaudēt to pašu krāpēju, jo citu vietā nedabūs, vai tā vismaz domā. Sieviete lupata.

Tu man izrāvi vārdus no mutes, tieši gribēju rakstīt, ka samierinās ar šāda veida bezkaunību tikai tie cilvēki, kuriem vnk nav citu variantu un zin, ka neko labāku par esošo neatradīs, tas attiecas uz abām pusēm, gan sievietēm, gan vīriešiem. Neuzskatu, ka kādam/kādai būtu jāsamierinās un jācieš ar vienalga kāda veida nodevību.
13.09.2018 14:07 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Tas arī ir stimuls kaut ko tādu pamēģināt. Nesabojājot attiecības ar otru pusi un ģimeni, dabūt savu "prieciņu" no malas.

Īsti nesaprotu, kā šo var uzskatīt par stimulu? Esmu vairak kā pārliecināta, ka šo lietu nodarīt tā, ka NEVIENS neuzzina tomēr nav spējīgs katrs potenciālais krāpnieks. Lūk, uzskatāms piemērs - autores gadījums. Vīrietis pats, vēl pirms autore uzzināja par potenciālo krāpšanas faktu, jau radīja aizdomas, ka kaut kas nav labi. Krāpšanas uzjundītos endorfīnus, adrenalīnu u.t.t. ir pagrūti noslēpt, tādēļ, manuprāt, krāpējam jābūt gana "advancētam". Un, ja viņš ir TIK slīpēts, tad jau jāsaka, ka ir pelnījis.
13.09.2018 14:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits