Krāpšanas noliegšana no vīra puses

 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Ilgi domāju, būs vai nebūs mans raksts, bet šonakt es raudāju tik ilgi, ka sapratu, ka būs.
Esmu precējusies mums ir divi kopīgi bērni, vīrs kā pasaka, bet te pēkšni viss izmainijās.
Tātad, kaut kādā posmā sāku ievērot, ka ne katru reizi, bet diezgan bieži pēc darba nāca mājās priecīgs ( ne ierasti priecīgs ) pozitīvs varēja visu vakaru noņemties ar bērniem, mājās kā sapnis, tas bija mans pirmais signāls, ka laikam ir kāda... lai gan darbā neaizkavējās un nekādi citādi darba laiks nepamainijās.
Vienu dienu māsa gāja garām viņa darba vietai, gribejusi apsveicināties, bet ieverojusi, ka sēž telefonā kaut ko raksta un bezgala ļoti smaida, zvans man, saka ko es traucēju vīru darba laikā un uzjautrinu viņu, es vieglā šokā, bet nenoliedzu, ka tā neesmu es, šī sāk slavēt cik fantastiski, ka laulībā bet spējam smaidīt kā tikko iemīlējušies, tad viss man bija skaidrs bet nespēju saprast cik daudz jau ir paspējis izdarīt un tiešām nespēju saprast pa kuru laiku. Tad sāku domāt ka jūku prātā un visam ir izskaidrojums. Ņēmos noskaidrot, prasu, ko smaida darbā, bez nekādas stostīšanās saka ka tak ar kolēģiem čats smieklīgi video, atver whatsapu rāda nu noticu. Naktī domāju nu stulba zoss jau par krāpēju taisu. Bet labi stāsts pārāk garš. Nestasiišu kas ko un kā bet uzzināju, ka darba vietā strāda meitene kura ir jaunāka kurai ir draugs bet bez bērniem, tā nu šie esot sadraudzējušies sākumā gājuši kopā pīpēt tad darba laika kad ir bijis kopīgs grafiks sarakstījušies bet mājās nekādas sarakstes nebiju ievērojusi, nu lūk nu tie tur jautri čalojuši kopā šurpu turpu un tad mans vīrs sācis pieskarties viņai nu un pēdējais hits, ja viņi strādā kopā viņš viņu samīļo no mugurpuses abi smaida kā jauni tīņi utt visi viņa pieskārieni viņai utt. Fu (Man ir savs ziņu avots) bet stāsts tāds, sākumā jautāju kas tā par dāmu, tad nu man stāstija cik izdevīgi ar viņu turēt kontaktu un tikai iet pīpēt runā pa darba lietām, ka varot ņemt viņa telefonu pārbaudīt, ka nesarakstoties, ka brīvdienās tač nesarakstās... tad nu lūk, tagad vīram atvaļinājums un ko es pamanu, telefons rokās smaids pa visu seju un kā pietuvojos tā telefons nobloķējas.
Labi darbā gulēt viņiem nesanāktu nu nekādi, bet nu jau viņš brīvdienās ar viņu čato? Jautāju, ko smaidi, teica, ka čats ar kolēģiem, bet nu jau telefons klāt visu laiku, neko nerada vairs un vakarā pirms guletiešanas tīrs kā bērna dibentiņš.
Es krāpšanu jau šajā mirklī saskatu, sākotnēji tēloju, ka nekas traks bet tagad jau viss ir pārāk tālu aizgājis. Jautāju šodien par meiteni teica ka nerunājot vairs tik ļoti utt. Bet mans ziņu avots pateica, ka iet pie viņas darba vietas, smaida kā jauns puisis, sauc viņu ārā visu laiku, šajā brīdī pat nevaino šo meiteni, jauna bez bērniem bez vīra ar draugu tikai + ne jau viņa iet pie viņa saukt ārā, bet VIŅŠ pie viņas!
Dāmas, vai tā ir krāpšana un ko man pie velna darīt tagad? Kā labāk un preizāk rīkoties? :'-( es nezinu, es ceru, ka es varu kaut kādā veidā apstādināt to, kas vel nav sācies. !!!! HELP!!!!
12.09.2018 03:51 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kā var vīrietis iemīlēties meitenē kura nav ieinteresēta un tik viegli atstāt bērnus? Kas tas par vīrieti?
bērniem daudz labāk ir, ja viņi aug šķirtā ģimenē, kur abi vecāki par viņiem gādā (alimenti, pieskatīšana, aprūpe utt.), ne noskatīties, kā vecāki savās attiecībās pa kluso iemaisa trešo, vij intrigas, lai izpiegotu viens otru vai noslēptu savus šļūcienus pa kreisi. Lupatas ir tie, kas neatdzīst problēmas un tās nerisina, bet liek tās risināt citiem - ieviešot trešos un ceturtos attiecībās, indējot savu bērnu vēlāko dzīvi ar destruktīvu attiecību modeli tagad, kas atvašu pieaugušo dzīvē ir vēl sarežģītāk risināma, ja nav bijis tuvinieku mīlestības paraugs, visviens, abu vecāku vai kāda no vecākiem kopā ar svešu cilvēku, arī citu tuvu radinieku mīlošu attiecību paraugs. Tavs vīrs atzīst attiecību problēmas, šai reizē tas, šķiet, ir arī mīlestības zudums. Bērniem nav jāredz, kā viņu vecāku nemīl viens otru. Labāk lai viņi redz savus vecākus laimīgus ar citiem, nekā nelaimīgus vecākus, kas arvien vairāk ienīst viens otru, jo paliek kopā 'bērnu dēļ'.
14.09.2018 21:03 |
 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Linda , turies ! Viss kas notiek, notiek uz labu!
14.09.2018 20:52 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
kas ir gajejs, aizies, labak atrak nekà velàk.
Nejautàji kapec atstàj jus ar berniem vienus? Varbut ir kas tads, ko nestasti mums te. Ka tik vienkarsi var virs aiziet. Milestiba pargajusi?? (t)
14.09.2018 20:49 |
 
Reitings 7
Reģ: 12.09.2018
Neizplūdīšu garās runās, cerams, ja nepavilkšos, bet.....
Runājām ar vīru, sēdējām, pateicu ko zinu, pateicu kā jūtos...
iznākums? Iznākums ir tāds, ka viņam pret so sievieti ir parādījušās kā viņš teica “ārprātīgi” stipras jūtas, ko varētu pat dēvēt kā iemīlēšanos, visu akceptēja neko nenoliedza. Atzina, ka meitene nav ieinteresēta tik ļoti, bet viņam tik ļoti viņa esot norāvusi galvu, ka viņš ir nolēmis padzīvot laiku viens...:'-(
Teikšu kā ir, ja meitene nepavilksies, tad viņš gribēs nākt atpakaļ, bet zinu, ka atpakaļ ceļa nav. Šodien sakrāmēja drēbes un aizgāja, kur pat īsti nav ne jausmas.
Kā var vīrietis iemīlēties meitenē kura nav ieinteresēta un tik viegli atstāt bērnus? Kas tas par vīrieti? Lupata! :'-(:'-(:'-(:'-(
14.09.2018 20:32 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Izrunājoties un nonākot pie kopaucēja, kas apmierina abas puses VAI škirties, jā.
14.09.2018 18:37 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Izrādās, ka visu var atrisināt izrunājoties un šķiroties. Vienkārši un ātri.
Visas šīs garās diskusijas ir par problēmām ar kurām var tikt galā 1 un 2
Kāpēc visas to nepielieto ? Pamāciet arī pārejās
14.09.2018 17:52 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Jo pārim ir bērni. Jā, čalis ir debīls lohs, piekrītu. Bet šajā situācijā ir jāpadomā arī nedaudz par bērniem. Nebūtu bērni, varētu uzreiz skriet prom.

Un bērniem jāaug neveselīgā ģimenē, kurā vecākiem nav savstarpējas cieņas? Tev jebkurš bērns to pateiks, kas audzis tādos apstākļos - kāpēc viņi neizšķīrās ātrāk... Ok, šī gan ir lieta, ko tiešām sākumā ir jāmēģina izrunāt un nonākt pie kopsaucēja, nevis mantas somās un atā.
14.09.2018 17:50 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Var loti labi izškirties uz saglabāt labas attiecības bērnu dēl. Mammai arī ir tiesības būt laimīgai nevis atdot savus gadus cilvēkam kurš klaji neciena.
Es, protams, ceru, ka jums viss nokārtosies un čalis nāks pie prāta ( sapratīs, ka rīkojas kā cūka nevis pamīcīsies ar jauno dāmu un atpakal pie sievas - wtf, kā tas vispār var kādu mierināt).
14.09.2018 17:45 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Ja čalim ir interes uz citu, tad adios. Kāpēc ir jābojā savi nervi

Jo pārim ir bērni. Jā, čalis ir debīls lohs, piekrītu. Bet šajā situācijā ir jāpadomā arī nedaudz par bērniem. Nebūtu bērni, varētu uzreiz skriet prom.
14.09.2018 17:23 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Loti nepatīkama situācija un zinot sevi es uztaisītu normālu skandālu un vīrietim būtu loti jāpacenšas, lai es vinam piedotu. Nevis man jāskrien ar draudzenēm uz bāru, lai nosistu laiku, kamēr mīlumins luncinās ap citu.
Ja čalim ir interes uz citu, tad adios. Kāpēc ir jābojā savi nervi, jo redz ar kundzinu parunāt nedrīkstot, jo tad sieviete izskatīsies pēc zāga un kas tik vēl ne.
Arguments, ka vīrietim kkas attiecībās trūkst vispār neiztur kritiku. Vai ta vinam mutes nav? Vai tādēl ir jāskrien pie citas?
Es šeit redzu tikai necienu pret tevi..
14.09.2018 16:22 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Vīrieša vizualizācijai, piemēram, tāds vīriešu tips kā Māris Grigalis. Emocionāls, atvērts, ļoti ekstraverts, plaša dvēsele- viņu autores vīra vietā mierīgi spēju iztēloties- apskaus un varbūt pat sabučos kādu kolēģi. Ir tādi cilvēki, kam tas tā sanāk dabiski, brīvi, bez zemtekstiem. Vai tiešām tādus cilvēkus nepazīstat?

Ir tādi cilvēki, bet vai tādi cilvēki kļūst pēkšņi, vai tomēr viņš tāds būtu bijis gan kad iepazinās, gan kad satikās, gan pirms tiem diviem bērniem? Ne jau vienā dienā viņš tāds kļuva. Līdz šīm autorei tas netraucēja, tagad sācis traucēt?
14.09.2018 16:10 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Vai tiešām tādus cilvēkus nepazīstat?

Mazums, kādus cilvēkus autore pazīst vai nepazīst, bet visdrīzāk pēc kopdzīves gadiem viņa pazīst arī savu vīru. Ja vīrietis pēc dabas ir Grigaļu Māra tips, tad viņš tāds būs ne tikai komunikācijā ar kolēģiem/kolēģēm, bet arī komunikācijā ar draugiem, paziņām, radiem brīvajā laikā un to, savukārt, otrai pusei ir faktiski jāakceptē jau attiecību sākuma. Bet, ja šāda "mīļošanās" ir raksturīga tikai attiecībā uz ļoti limitētu personu loku, es teiktu, ka ir pamats aizdomāties...
14.09.2018 16:09 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Redzi, katram ir savas robežas, kas ir krāpšana un kas nē. Tev nav problēma, ja vīrs paliktu ilgāk darbā, jo pati tikmēr pieņemtu piedāvājumu no cita, un pavadītu vakaru ar citu. Man nav iebildumu, ja manam partnerim ir sieviešu dzimuma draugi un ar tām sarakstās. Bet autores gadījumā neizskatās, ka viņa būtu mierā ar to, ka vīrs čato ar kolēģi, smaida kā iemīlējies, apķer no mugurpuses, un sācis slēpt telefonu, kad viņa tuvojas. Tieši tāpēc ir jāizrunājas, lai noskaidrotu, vai tur tiešām kaut kas ir, vai tikai tie viņas avoti-ziņotāji kaut ko izdomājuši, kā dēļ autore sāk izdomāt to kā nav. Pastāstīt kā jūtas, un ka viņa pašlaik attiecībās nejūtas ok. Ja autore nejūtas attiecībās ok, nav starpība, vai tas ir par kolēģi, vai par to, ka regulāri aizmirst izslēgt gaismu virtuvē, ja tam ir sakars ar partneri, man šķiet tikai loģiski risināt problēmu runājot ar partneri. Runāt, nevis brūkot virsū ar pārmetumiem. Te ir tā atšķirība starp zāģēšanu un runāšānu. Ja tur tiešām ar to kolēģi nekā nav, kur problēma izrunāties un vīram nomierināt sievu, ka tas viņas avots regulāri izdomā visādas baumas par visiem, bet smejās skatoties teleofnā, jo skatījās smieklīgus kaķu video, bet telefonu slējp jo autore zāģē par smaidīšanu čatojot ar kolēģi. Sēžot klusējot, vai kravājot koferus kamēr otrs nav mājās nekas nenokārtosies, tādēļ svarīgi izrunāties. Un atkal - izrunāties, ne zāģēt.
14.09.2018 16:08 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
:-D:-D:-D
14.09.2018 16:06 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Vīrieša vizualizācijai, piemēram, tāds vīriešu tips kā Māris Grigalis. Emocionāls, atvērts, ļoti ekstraverts, plaša dvēsele- viņu autores vīra vietā mierīgi spēju iztēloties- apskaus un varbūt pat sabučos kādu kolēģi. Ir tādi cilvēki, kam tas tā sanāk dabiski, brīvi, bez zemtekstiem. Vai tiešām tādus cilvēkus nepazīstat?
14.09.2018 16:01 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Lasu un šķiet,ka lasu par suņiem pārošanās laikā:-D
14.09.2018 15:55 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Izrunājoties tomēr var saprast, vai abi ir gatavai cīnīties un risināt radušās problēmas, vai tomēr nav vērts, un iet katram savu ceļu.

Tas taču pilnīgs bērnudārzs :D Apmainījās, smaidot, ar kolēģi paris ziņām un jūs jau to saucat "abi gatavi cīnīties un risināt radušas problēmas". :D Varbūt ar tik bērnišķīgu egoismu labāk dzīvot ar mammu nevis partneri. :D
Te taču ir bijušas diskusijas no pretējās puses- kā jūtas sievietes ar partneriem, kas pārlieku kontrolē. Ja man inkriminētu noziegumu par to, ka smaidot rakstu telefonā vai kontaktējos ar pretējā dzimuma kolēģiem un kādreiz esmu apstājusies tuvāk nekā kādam būtu gribējies- zeme atveries :D Tas pat nav zāģis- tas ir īsts motorzāģis.
Autorei vīrs taču darbā neaizkavējas. Ar bērniem darbojas, pret ģimeni jauks. Pasmaida telefonā- ak, tu liela muiža! :D
14.09.2018 15:54 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kads paversiens, ta ir neciena pret virieti, ne visas gatavas celt virieti dieva vieta, un bucot vina pedas un dirsu :-D
14.09.2018 15:03 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Bet varbūt tāpēc ir vērts izrunāties, lai būtu lielāka sapratne par to kur problēma - miesaskārē vai novērošanā :)
14.09.2018 14:15 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Ticu, ka bērniem labāk, ja vecāki izšķirsas un laimīgi dzīvo katrs savu dzīvi, nevis viens sataigā apkārt, otrs mājas sēž un pārdzīvo. Nevajag uzskatīt, ka bērni ir muļķi. Viņi arī daudz ko redz un saprot. Jā, aizlaisties vienas sarakstes dēļ būtu stulbi. Bet ignorēt nav īpaši gudrāk.
Runāšana nav zāģēšana. Izrunājoties tomēr var saprast, vai abi ir gatavai cīnīties un risināt radušās problēmas, vai tomēr nav vērts, un iet katram savu ceļu. Sarunu var uzsākt arī citādāk, ne brūkot virsū, lai atskauitās par katru saraksti un kā komunicē ar to savu kolēģi.
14.09.2018 14:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits