Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Svarīgākā dzīves izvēle.

 
Reitings 6
Reģ: 18.08.2018
Daudzi nesapratīs, daudz pārpratīs, bet cerams, ka kāds palīdzēs.
Pašlaik, kamēr esmu vēl jauna apkārt lido daudz ļoti turīgi vīrieši, ar nopietniem nolūkiem. Man tāds kluss sapnītis ir aprecēt ļoti turīgu vīrieti, veidot ģimeni, audzināt bērnus. Ja strādāt, tad tikai prieka pēc.
Es vēlos “noenkuroties”, bet tajā pašā laikā vēl ceru iemīlēties. Labāk dzīvot sapņu dzīvi vai riskēt un iespējams palikt vienai visu dzīvi?
Un kā tādu bagātu vīrieti noturēt?
11.09.2018 23:55 |
 
Reitings 18
Reģ: 30.07.2018
:-D
11.09.2018 23:59 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Es vēlos “noenkuroties”, bet tajā pašā laikā vēl ceru iemīlēties. Labāk dzīvot sapņu dzīvi vai riskēt un iespējams palikt vienai visu dzīvi?

Nu, paga... Tātad Tu nepieļauj iespēju, ka varētu iemīlēties turīgā vīrietī? :D Īsti nesaprotu. Sapņu dzīve = turīgs vīrietis? Riskēšana (+viena visu dzīvi) = tas, kurā iemīlēsies?
__
Domāju, ka tiem turīgajiem vīriešiem ir pietiekami daudz tādu skaisto sejiņu apkārt, kuras var mainīt ik pēc dienas. Lai Tu kļūtu īpaša starp pārējām miljons gribētājām, un nonāktu tik tālu, lai Tevi apprec, ir daudz jāstrādā ar sevi, jāizglītojas, jākļūst interesantai arī ārpus gultas, jānobriest, u.t.t. Pagaidām ir tā, kā ir.
12.09.2018 10:06 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ļoti daudz jaunos prātos ir tādas "tagad vai nekad" idejas. realitātē (tai, kura ne internetā) cilvēki satiekas un iemīlas visos vecumos. nav tāda vecuma termiņa, kad esi viena un zini, ka 100% paliksi viena.
vislabākais ieteikums no manas puses būtu- iemācies nopelnīt. un visas šīs problēmas atkritīs :D
12.09.2018 10:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits