plus size slavināšana

 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta. :D
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt resnuma un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 100kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
11.09.2018 16:32 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.01.2018
Man neliekas, ka tas ir īsti nepareizi, jo ir taču daudzi tādi cilvēki, kas veselības dēļ nevar notievēt utt.
Tā, manuprāt, īsti nav slavināšana, tas tikai parāda to, cik dažādi ir cilvēki un ka ne jau visiem ir jābūt vienādiem- tieviem utt. :-)
11.09.2018 19:02 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.01.2018
Un šajos laikos daudzas apaļīgas meitenes pārdzīvo, jo pastāv taču tie skaistuma standarti, ko galvenokārt redzam uz žurnālu vākiem- visas tievās modeles. Nu pārmaiņus pēc uz žurnāla vāka ir apaļīga meitene, lai iedvesmotu citas pieņemt sevi, kāda esi. :-)
Bet protams, pārmērīgs resnums par ko te jau minēja rada nopietnu kaitējumu veselība..
11.09.2018 19:06 |
 
Reitings 4628
Reģ: 06.07.2013
Nu, es esmu bijusi abās nometnēs - tieva, tad apaļīga, kad nogāja greizi hormoni, un tagad atkal slaida. Atšķirība starp šiem diviem periodiem bija apmēram 20 kg.
Tās ir divas dažādas dzīves pieredzes :D Esot apaļīgai, atrodas lērums cilvēku, kas dalās ar nelūgtiem tievēšanas padomiem (un tie parasti ir no sērijas "mazāk ēd un vairāk kusties", it kā tas nekad nevienam nebūtu ienācis prātā :D ) un vispār pieiet ar tādu kā low-key žēlumu. Savukārt esot tievai, tie paši cilvēki runā pavisam citādāk - izsaka komplimentus un bieži vien pat ar greizsirdības pieskaņu (amplitūdā no "es arī gribētu tādu augumu, bet man ir nepilnība X" līdz "tu noteikti badojies").
Man radās tāda sajūta, ka apkārtējie cilvēki mēdz apaļīgiem cilvēkiem piedomāt klāt kaut kādas pašu izdomātas lietas - ka viņiem lieko kilogramu dēļ automātiski ir kaudze kompleksu, ka viņiem trūkst paškontroles un apņēmības vai ka apaļīgs cilvēks nu nekādi, nekādā veidā nevar būt apmierināts ar dzīvi un laimīgs. Es saprotu to vēlmi pateikt "NĒ" - un pateikt to nevis kādam konkrētam, bet izkliegt kaut kur visumā, jo tas nāk virsū no visām pusēm. Kad man bija pats augstākais svars, man nepatika tie liekie kilogrami un bija tā jocīgi saprast, ka uz ielas vīrieši neatskatās un viesmīļi ar tevi neflirtē, bet kopumā manā dzīvē viss bija kārtībā un es sev tīri labi patiku. Manai dzīvei bija tik daudz šķautņu - attiecības, darbs, izglītība, hobiji, intereses -,kur realizēties, ka figūra, kas ir tikai viens dzīves aspekts, to visu nekādā veidā nevarēja sabojāt.
11.09.2018 19:15 |
 
Reitings 1267
Reģ: 30.08.2013
Reizēm pasekojot līdzi cilvēku komentāriem par XL, XXL meitenēm, baisi paliek no tā, cik daudz cilvēkos naida un rupjības.
Šāda veida propagandu uztveru kā acu atvēršanu tāda naida pilniem cilvēkiem, tas, protams, nenotiks uzreiz, bet cerams reiz cilvēce iemācīsies arī citādo uztvert bez naida un rupjības aka “resnā govs, kā tādu zeme nes”. Katram būtu jāsaprot, ka meitene var būt arī skaista arī ar lieko svaru un nav pelnījusi dzirdèt nauda pilnus komentārus. Veselība ir cits jautājums, bet lai cilvēku mudinātu dzīvot veselīgāk un sekot līdzi savai veselībai var iztikt arī bez naida. Tā kā jā, uztveru to kā propagandu XXL cilvēku tolerantākai pieņemšanai, nevis kā propagandu par diabētu vai sirdstrieku.
11.09.2018 19:18 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
Nē, nebiju nemaz redzējusi to UK Cosmo vāku. Vairāk domāju par FB lapu - more than size, tur pašas latvietes taisa podkastus, kaut kādas intervijas.
11.09.2018 19:34 |
 
Reitings 558
Reģ: 22.08.2012
kuukas vai nee, bet 60kg nav resns. varbut vienigi loti isam cilvekam. 80kg (ja vien tas nav parsvara no muskulu masas) ok tur jau var piedomat.

es domāju,ka tas ir domāts, ka 60kg ir resns, bet +60kg lieki! Ja normāls svars ir ap 60 konkrētam augumam, tad plus 60 lieki ir 120kg cilvēks!
11.09.2018 19:38 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Es priecājos, ka ir šīs drosmīgās sievietes, kas prot sevi skaisti pasniegt arī ar savām nepilnībām. Jo ārpus Latvijas cilvēki nevērtē viens otru tik ļoti pēc izskata vai svara, kā tas ir latvijā iedzīts un pieņemts. Jo visu laiku tika popularizēts, ka skaistas ir tievas, perfektu seju, matiem utt. Līdz ar to varbūt liela dala sieviešu krīt depresijā un nepieņem sevi.
11.09.2018 19:50 |
 
10 gadi
Reitings 212
Reģ: 14.05.2011
Man vienalga, jo dienas beigās ar šo "fat acceptence" aktīvisti visdrīzāk salīdzinoši tuvākajā nākotnē notiks līdzīgs scenārija kā ar Kelly Drinkwater.
11.09.2018 20:09 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Plus size..liekais svars rada veselības problēmas. Žultsakmeņus, palielinātu holesterīnu, sirds slimības, palielinātu risku dabūt sirdslēkmi u.c. problēmas.
Taču, es priecājos ka ir tāda lieta kā mācīties sevi pieņemt un tas tiek aktualizēts. Taču to varētu pagriezt mazliet savādāk nevis slavināt tiešām pamatīgu aptaukošanos.
Visi slavina modeles augumu( ja ir domāts tiešām kā supermodelei Kate Moss un Kendall Jenner
Well apaļajām meitenēm ir vismaz krūtis...ko lai daru es ar saviem platajiem pleciem un knapu b un taisnstūra body shape. Man arī ir teikuši ka man jāpriecājas, jo redz atbilstu supermodeles parametriem, jo redz visām modelēm esot pārsvarā vai nu taisnstūra tips vai apgrieztais trijstūris
Haha. Tas neatsver neko ja nav smuks dibens un krūtis ar ko apaļās meitenes tiešām var lepoties.
Priecātos, ja šī kustība būtu pagriezta savādāk
11.09.2018 20:32 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Redzot saadus cilveekus es uzreiz nodomaaju-cik zeel,veseliiba nav laba,kaadi izskatiisies un jutiisies veelaak.
11.09.2018 20:40 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Ja kāds var nosaukt otru par sauszemes vali, tad tur vai nu visi nav mājās vai cilvēks nezina kas ir empātija. Kāda resnuma kults vēl? Visos laikos ir bijuši resni cilvēki, tad jau viduslaikos drīzāk bija resnuma kults, jo tā bija sava statusa pierādīšana, burtiski.
Tagad, kad cilvēks sevi sāk pieņemts kāds ir, bļin, resnuma kults.
Liekas, ka daudziem, kas raksta tādus tekstus iekšējā pasaule tiešām ir drūma, ja tu skaties uz resniem cilvēkiem un domā - ai, kādas viņam problēmas, labi, ka es tievs, man tā nav.
Kāda ir atšķirība veselībā, ja tieva meitene sevī grūž 10 burgerus nedēļā un resna meitene? Neviens to tievo nenosodīs, bet resno gan. Lai gan bāž vienus un tos pašus sūdus iekšā. Tievajai vēl pateiks, lai paēd vēl visādus sūdus, lai svarā pieņemtos (kas arī ir wtf un es tikpat ļoti nosodu tievo un visu citu ķermeņu kritizēšanu, bet varu runāt tikai par personīgo pieredzi), bet uz resno dusmīgi lūrēs.
Ne visiem resnajiem orgāni atsakās darboties. Es pati esmu pieskaitāma pie resnajām un sorry to burst your bubble, ar veselību un iekšējiem orgāniem man viss ļoti labi. Regulāri izeju pārbaudes, bet nevis tāpēc, ka esmu resna, bet tāpēc, ka ģimenē bija problēmas ar orgāniem, tad nu pārbaudos vai man tā nav.
Es esmu ārstējusies no bulīmijas, pāris atkarībām un gājusi psihoterapijas kursu, sportojusi, lai būtu tieva un mani beidzot uzskatītu par skaistu, bet man rokas nolaidās, ka pat tad, kad svēru 60kg, man teica, ka kājas vajadzētu tievākas, bet dibenu lielāku. Sorry, mans ķermenis ir mans. Šobrīd sveru 80 un esmu apmierināta ar savu iekšējo pasauli daudz vairāk nekā 18 gados un tā ir lielākā vērtība. Sevi mīlēt pat tad, kad zini, ka neesi ideāls citu acīs. Es esmu ar savu "resno" ķermeni arī iznēsājusi dzīvību, tā priekš manis ir lielākā vērtība. Es neskrēju notievēt un neraudu vēl joprojām par uzņemtajiem kg, jo rūpes par bērnu man vienmēr ir un būs svarīgākas par savu izskatu.
Un kurš saka, ka būt resnam ir labi? Ēd burgerus un kļūsti resns?
Neviens tā nesaka, bet ir miljons tievēšanas kampaņu, tējiņas, kas izraisa caureju, lai notievētu... Vai tas tiešām Jums liekas ok?
Bet nu nobeigumā gribēju tikai piemetināt, ka ir nevis laikmets, kad valda resnuma kults, bet cilvēkiem ir apnikuši tikt nosodītiem par liekiem kg. Kāda Jums starpība? Ne Jūsu ķermenis, ne Jums ar to cilvēku jāguļ, ne Jums viņš jāosta, ne Jums liek tā izskatīties.
11.09.2018 21:12 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Es nesaprotu tos cilvēkus, kuri izsaka komentārus...nu nopietni? Tik nekaunīgi. Kas viņi ir lai kaut ko komentētu cik kāds resns/tievs/līks/taisns? Izslēdziet tos toksīnus no jūsu dzīves.
11.09.2018 21:43 |
 
Reitings 18
Reģ: 30.07.2018
Being skinny ain’t shit if you’re ugly on the inside
11.09.2018 22:07 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
mūnafēra, ko vispār gribēji pateikt? tieva meitene ar 10 burgeriem vs resnu :D ne jau burgri ir svarīgi . bet CICO...
11.09.2018 22:20 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Nelasīju visus komentārus, bet tagad, kad ir tā pluss size slavināšana, es saskaros ar to, ka manu augumu (smalks,kaulains, tievs) tiek noriets vairāk kā jebkad agrāk. Komentāri nāk tieši no tiem cilvēkiem, kuri ir Curves. Kaut gan viņi paši ik uz stūra kliedz to, ka savs augums ir jāmīl neskatoties uz svaru. :-|
11.09.2018 22:22 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Ui, cik neloģiski, nogurums ir ņēmis virsroku! (s)
11.09.2018 22:23 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Neatbalstu- jo pàràk liels svars ir gan neglīti, gan tàdèł būs veselības problèmas! Katrs dara kà grib, bet vai vajag popularizèt sava kermeña nolaišanu? Bús vèl vairàk resnu un slimu cilvèku- jo- es esmu resna un es mīlu sevi (ieva 158kg)
Nerunàju par +10 +15 kilogramiem
11.09.2018 23:11 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Jā, redzu to trendu slavināt lielo izmēru cilvēkus. Bet domāju ka tas ir tikai kārtējais trends, agrāk bija trends slavināt kaulu maisus, tagad trends ir pamainījies un tiek slavināti "XXXL" izmēra cilvēki, atliek tikai gaidīt, kad trends nomainīsies un tiks slavināta kārtējā galējība.
11.09.2018 23:15 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Un kāpēc vienveidīgus kaulu kambarus slavināt/tendot/popularizēt ir ok? Arī ne visi tādi var būt un nevajag arī. Un stulbi domāt, ka tikai reāli tievam esot ir baigi veselīgi un viss ar veselību kārtībā, orgāni strādā ideāli un tiri piri. Tā nav.
11.09.2018 23:22 |
 
Reitings 193
Reģ: 29.01.2009
Slavināt nevajag nevienu- vajag pieņemt visus cilvēkus kādi viņi ir un izbeigt lūrēt gan uz tieviem, gan uz resniem, gan tiem kam akne vai psoriāze utt. Tàs meitenes jau neslavina tik ļoti sevi, kā cenšas mainīt sabiedrības ierūsējušo domāšanu. Ka Citādais arī ir skaists un nav ja ieciklējas uz standartiem
12.09.2018 06:43 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits