Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

plus size slavināšana

 
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta. :D
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt resnuma un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 100kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
11.09.2018 16:32 | saite
 
Tu dzīvo UK? Cik saprotu, tu par to cosmo UK vāku runā.
11.09.2018 16:37 | saite
 
Neatbalstu. Resnums (adipozitāte) ir kaitīgs cilvēka organismam. Tas nelabvēlīgi ietekmē visas orgānu sistēmas, ir paaugstināts risks neskaitāmām slimībām.
No otras puses- photoshop ērā, dabisks cilvēks tiek uztverts kā atbaidošs, nekopts un neglīts- arī tas ir nepareizi. Botokss, filleri, plastiskās operācijas, pieaudzējamie derivāti, permanentais make-up- tas viss ir aizgājis par tālu.
11.09.2018 16:42 | saite
 
Es nedomāju, ka tas, kas šur tur manāms, ir kaut kāda resnuma kulta slavināšana. Nekur neesmu redzējusi tādus aicinājumus kā "uzbarojies, paliec rensts un tikai tad jutīsies laimīgs". Esmu redzējusi tikai to, ka plus size cilvēki saka, ka jūtas labi, ir apmierināti ar sevi un viņiem ir laimīga dzīve. Un ir milzīga atšķirība starp šīm 2 lietām. Liela sabiedrības daļa nosoda apaļīgumu un liekos kilogramus, tad nu daži cilvēki cenšas sabiedrībai parādīt, ka liekie kilogrami nenozīmē nelaimīgu cilvēku. Bet tas nu nekādā veidā nenozīmē, ka viņi kultivē lieko svaru un slavina apaļīgumu.
11.09.2018 16:42 | saite
 
 
Visu ar normām, bet no vienas puses ir labi, šūts apģērbs tiek arī apaļiem, un mode ir arī apaļiem un apaļie arī mīl un ir laimīgi, JO visi nevar būt tievi, tāpat visi nevar būt gudri, izglītoti ģēniji, un visi NEKAD nebūs VIENĀDI. Dažādībai ir jābūt un jā eksistē gan resni, gan tievi, gari, īsi un manuprāt pārmērīgais slaiduma kults ar perfekciju ir tik ļoti iesēdies galvā, ka nu bez maz neko citu nespējam pieņemt.
11.09.2018 16:45 | saite
 
Kāda starpība, vai tas apaļais cilvēks ir uz ielas vai uz žurnāla vāka? Lai taču ir, visi tāpat zina, ka milzīgs svars ir kaitīgs veselībai, gan jau pats apaļais cilvēks arī. Ko tad viņam tagad jāslēpjas četrās sienās, kamēr nav nodzinis svaru? Visa tā nosodīšana tikai dzen cilvēkus stresā un neļauj mierīgā garā pieņemt veselīgus lēmumus attiecībā uz savu dzīvi. Labāk cilvēku pieņemt tādu, kāds viņš ir, un tad viņš jutīsies emocionāli labi un varēs pats sajust, ka vēlas kaut ko uzlabot. Nevis nosodīt un iedzīt viņu izmisumā, kas tālāk var novest pie badošanās, ēšanas traucējumiem, tad atkal pārrīšanās, līdz beigās tas nabaga cilvēks padosies, atstās visu kā ir, turklāt vēl ienīdīs visu pasauli, kas viņu nepieņem.
11.09.2018 17:14 | saite
 
Ja jau neveseliigi resni cilveeki tiek likti uz zhurnaalu vaakiem , tad tikpat labi saakam likt anoreksijas slimniekus arii.
Es esmu par ''Plus size'' popularizeeshanu, tachu taa sieviete uz Cosmo vaaka ir jau citaa liimenii. Peec gadiem 10 vinjai saaksies nopietnas veseliibas probleemas un tad paskatiisimies cik laimiga vinja juutaas savaa kjermenii.
11.09.2018 17:17 | saite
 
Neatbalstu liekā svara slavināšanu. Tāpat neatbalstu arī pārspīlēta tievuma slavināšanu. Tās abas ir nejēdzīgas galējības. Cilvēkam ir jābūt normālā, savam augumam atbilstošā svarā.
11.09.2018 17:23 | saite
 
Tā visa ir pretīga mūsdienu feminisma propoganda. Nav jābūt nekādam raķešu zinātniekam, lai saprastu, kas visu šo nosenu ir uzācis un kādam mērķim tas visār tiek populirizēts, tāpat atbilde ir skaidra - sauszemas vaļi negrib konkurēt ar jaunām, slaidām sievietēm, tāpēc tiek populirizēts RESNUMS, kas sevī ietver neveselīgu dzīves veidu un lielu neapmierinātību, dzīves kvalitātes pasliktināšanos tālākajos dzīves gados. Tas, ka šī konkrētā cilvēku grupa (grib / patīk būt) ar vismaz liekajiem 60kg vēl nebūtu nekas, ja tāds dzives veids ir kādam/kādai pieņemams, tad lūdzu uz priekšu, bet, kas man peronīgi neliekas ok, ir tas, ka tas tiek propogandēts sieviešu žurnālos, kurus noteikti lasa jaunas meitenes, kuras (daļa) tadejādi tiek ievilinātas visā sinī farsā, ko tur raksta. Būtība to varētu arī saukt, par tīšu ļaunuma nodarīšanu sabiedrībai, jo man ir vienalga ko šie indivīdi saka par savu veselības stāvokli, man neviens nekad neiestāstīs, ka 100+kg ir kaut kāda veselības norma. Šie sauszemes vaļi jau tikai to vien vēlas, lai vairāk sieviešu ir tādas, kādas viņas ir pašas, jo visas "attiecību tirgū" tad būtu uz "even playing field" un nebūtu jākonkurē savā starpā, jo nav jau diži daudz jādomā, kuras vīriešiem labāk patīk.
Kas diez būs nākamais? Norkomāni savāksies un sāks taisīt youtube kanālus un sāks populirizēts nerkotiku lietošanu? Jo redzi, "iešnaucot es jūtos ļoti labi" un paskaties uz manām medicīniskajām analīzēm, kur viss ir kārtībā. Kas mani viss vairāk pārsteidz ir tas, ka kaut kādi veselības departamenti jau nav aizklapējuši visu šo padarīšanu ciet, jau pašā saknē. Bet protams, to jau mūsdienās nemaz nevar darīt, jo visi ir palikuši tik mīksti un jūtīgi, ka tiks bļauts par diskriminācijām un seksismu un vēl tiesas darbi ento gadu garumā.
Nevaru iedomāties situāciju, kur tagad uz vīrieša žurnāliem būtu resns, noēdies vecis ar lielu alus vēderu, kurš stāstītu, cik viss ir skaisti un cik esmu veselīgs, droši vien tādu situāciju nav tāpēc, ka nevienam vecim neko tik stūlbu "iebaot" nemaz nevarētu, jo viņi tak saprot to, ko acis rāda un tas nav ok un līdz veselīgumam tur ir tik tālu, kā līdz Ķīnai.
11.09.2018 17:31 | saite
 
Aizmirstu uzsvērt vienu svarīgu lietu, es šinī gadījumā nerunāju par cilvēkiem, kuriem ir kādas veselības problēmas (sirds vai kāda cita kaite) un līdz ar to ir grūtības nomest svaru, es runāju par tām, kuras ir slinkas un kūkas karotes cilāšāna ir dzīves pieldījums, kurām patik būt ar +60kg un to barto iekšā arī citām.
11.09.2018 17:41 | saite
 
Tā resnuma slavināšana mani neuztrauc tik ļoti, kā tievuma nopelšana. Šķiet, ka tikai noliekot sev pretējo, nesaprotamo, mūsdienu cilvēks spēj būt apmierināts pats ar sevi. Esmu svērusi 46 kg, šobrīd ap 53 kg, vienmēr esmu bijusi izteikti tieva un tur neko nevaru padarīt. Visi šitie: "Tu vispār
ēd?" mani izved no pacietības, jo kāpēc gan man jājūtas slikti par savu smalko augumu? Tāpēc, ka kāds nespēj to sasniegt? Neba es tagad iešu apaļīgas dāmas nonievāt, jo man svars, kas tuvāks trīsciparu skaitlim, nav šobrīd sasniedzams... Būtībā - es vispār nesaprotu šo auguma kultu. Man svars nav nekāds sarunu temats - ne mans, ne citu. Truli šķiet, ka tam, jo sevišķi citu cilvēku, slavenību, garāmgājēju, tiek pievērsta vispār jebkāda uzmanība. Cilveki visos laikos ir bijuši gan resni, gan tievi, citi dzīvnieki arī. Bet nē, jau kurā paaudze nevar beigt vārīties par šo tēmu.
11.09.2018 17:46 | saite
 
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
skeletiņu slavināšana
Nezinu kādu nosaukumu, lai labāk raksta.:-P
Ko domājat,ka tagad bez maz vai ir modē atbalstīt, slavināt anorektiķu un citu nepilnību kultu? Tjipa, pienem mani kāda esmu. ''Sveru 30kg un mīlu savu ķermeni. '
Kādas ir jūsu domas?
:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
11.09.2018 18:02 | saite
 
Es saprotu ja butu runa par mazliet apaligiem cilvekiem... riepina un kads taucins, tad ja, tas neko launu nenodara, bet nu liels resnums man neskiet norma, nedz skaisti nedz veseligi... es nesaprotu kas var but labs 100+ kg un kapec ar to butu jalepojas un kaut ka par to jaruna/japopularize?
11.09.2018 18:02 | saite
 
Es saprotu ja butu runa par mazliet apaligiem cilvekiem... riepina un kads taucins, tad ja, tas neko launu nenodara, bet nu liels resnums man neskiet norma, nedz skaisti nedz veseligi... es nesaprotu kas var but labs 100+ kg un kapec ar to butu jalepojas un kaut ka par to jaruna/japopularize?

Par to jau ir tas stāsts, nav jau runa par civēkiem, kuriem ir pāris liekie kg, ir runa par apsurtiem gabarītiem, kur ejot uz kino teātri ir katrai dibena būlkai, bez maz vai, jāpērk atsevišķa biļete.
11.09.2018 18:06 | saite
 
Zīle
Jā, tas žurnāla vāks. Vnk pēdējo nedēļu daudzi par to runā.
11.09.2018 18:08 | saite
 
Manuprat ja ir vairāk par XXL/XXXL vai 44/46 atkarībā no auguma garuma tad tas vairs nav veselīgi un ir jādomā. Tā sieviete kas uz vāka, ja paseko viņas instagram tad var visādus dīvainus apgalvojums atrast par to kāpēc viņa jūtas vesela un skaista, bet jautājums ir vai viņa var pacelt savu bērnu no zemes, vai vēders netraucē sasiet kurpes utt. Manuprāt nav labi apgalvot ka tāds svars ir veselīgs. Labi cilvēks var justies skaisti un apmierināts ar sevi, bet tas nenozīmē ka tikmēr aknas nav aptaukojušas un lēnām mirst. Uzskatu ka nav labi slavināt gan pārlieku tievus gan resnu cilvēkus.
11.09.2018 18:15 | saite
 
kas man peronīgi neliekas ok, ir tas, ka tas tiek propogandēts sieviešu žurnālos, kurus noteikti lasa jaunas meitenes, kuras (daļa) tadejādi tiek ievilinātas visā sinī farsā, ko tur raksta.

Tie žurnāli vispār nav normāli, ne tas resnums kas tagad modē, ne tas supermodeles standarts kas bija kādreiz, no vienas galējības otrā.
Atceros kkad bija mode ar to thigh gap. Kas arī man likās sviests pilnīgs.
Nevaru iedomāties situāciju, kur tagad uz vīrieša žurnāliem būtu resns, noēdies vecis ar lielu alus vēderu, kurš stāstītu, cik viss ir skaisti un cik esmu veselīgs,

Te darbotos dubultie standarti, ja tāds ir vīrietis tad tas ir pretīgi :D
11.09.2018 18:26 | saite
 
kuras ir slinkas un kūkas karotes cilāšāna ir dzīves pieldījums, kurām patik būt ar +60kg un to barto iekšā arī citām.

kuukas vai nee, bet 60kg nav resns. varbut vienigi loti isam cilvekam. 80kg (ja vien tas nav parsvara no muskulu masas) ok tur jau var piedomat.
+++ mauwi komentaram
11.09.2018 18:48 | saite
 
Tā nav resnuma slavināšana, manuprāt. Tas ir mēģinājums pateikt, ka nav visām jābūt vienādām. (nerunāju par 50kg virs katra auguma svara attiecības normas, bet vispārībā).
11.09.2018 18:57 | saite
 
Un neredzu, ka pēc tādas nieka bildes visas jaunās meitenes tam sekos un sāks rīt kā cūkas 24/7, lai tik pieņemtos par 50kg vairāk - nu ja vispār tas izdotos ar konkrētā cilvēka vielmaiņu, gēniem u. c. Tas ir totāli pārspīlēti. Labāk lai redz, ka ir dažādi cilvēki, ka arī citi ir laimīgi.
11.09.2018 19:01 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits