Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Mirena mini?

 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Vai ir tāda Mirena mini?
Esmu nedzemdējusi. Man parasto spirāli nevar likt. Neturēsies.
Daktere izrakstīja recepti Mirena - mini.
Šodien aptiekā saka ka ir tikai viens izmērs Mirenai.
Pirmdien zvanīšu dakterei savai jautāt, bet vel svētdiena starpā, tapēc gribēju dzirdēt Jūsu pieredzi.
*
Vai ir kāda kas nedzemdējusi un likusi Mirena sprirāli?
08.09.2018 21:47 |
 
Reitings 311
Reģ: 21.06.2018
Varbūt daktere ar to domājusi spirāli Fleree?
Man ir Fleree, nedzemdējusi, esmu apmierināta, funkciju pilda, ārā nekrīt. Blakņu nav.
08.09.2018 21:57 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
DatuSubjekts
Tavai spirālei mēnešreizes arī izūd?
Jo jautāju tādu ka mēnešreizes arī nebūtu.
08.09.2018 23:24 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Kas tas par murgu, ka netureesies? Man visas parastaas Mireenas lieliski turas, dzemdeejusi neesmu un no laba praata netaisos parakstiities uz taadu atrakciju:-D
Varbuut nomaini dakteri, ja shii spiraalees orienteejas taadaa liimenii kaa aazis burkaanu daarzaa. Vispaar vinja jeegs ielikt? Ar neprasmiigi ieliktu spiraali tik liekas probleemas sev sagaadaasi.
Meeneshreizes vai nu paliks mazaakas vai nu izzudiis ar jebkuru HORMONAALO spiraali. Ja tas nenotiek, tad vai nu organisms nepienjem spiraali vai nu taa ir saakusi izsliideet/izsliideejusi.
09.09.2018 00:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Bet nopietni, ja dakterene izfantazee neeksisteejoshu mini mireenu, tad ej likt to spiraali pie jeedziigaaka aarsta.
09.09.2018 00:14 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
DieKleineHexe
Hvz ko ta viņa domāja ar to mini Mirena :-D:-D:-D
Aptiekā toč nesaprata tādu|-)
*
Es tik tiko var teikt pārnācu pie šīs dakteres, aizgāju no citas. Bet vispār par šito ļoti labas atsauksmes bija. Arī sievietes kas bij dzemdējušas.
09.09.2018 00:34 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Nu daktere nav gados paveca? Uzskats, ka nedzemdeejushaam nedriikst likt parasto Mireenu bija aktuaals daudzus gadus atpakalj. Tagad, ja nav iekaisumu un analiizes ir ok, liek Mireenu gan dzemdeejushaam, gan nedzemdeejushaam. Ja organisms pienjem spiraali, nekas aaraa nekritiis. Diemzheel ir neliels procents sievieshu, kuraam kriit aaraa spiraales, to ieprieksh nevar paredzeet, ar dzemdeeshanu vai nedzemdeeshanu tam nav nekaada sakara, taa ir katra organism individuaalaa reakcija. Mini spiraalaa vienkaarshi buus mazaaka hormonu deva un taa buus uz iisaaku laika posmu. Vai nu njem parasto mireenu vai nu paprasi recepti prieksh Fleree, kas ir minispiraale. Un vai nu lokaalo anesteeziju vai nu speeciigu pretsaapju tableti pirms likshanas, noskaidro, ko piedaavaa. Ja liks taapat, nedzemdeejushai saapees nezheeliigi, jo dzemdes kakls nav ieprieksh veeries valjaa, tas ir aatri, nu bet nav nekas patiikams.
09.09.2018 00:46 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
DieKleineHexe
*
Man pirms 5gadi lika spirāli, visu no nēsāju kā vaig, viss bij ideāli, bez problēmām. Bet kad man ielika pirmo reiz, gandrīz samaņu zaudēju :-D:-D:-D:-P
Daktere toreiz pati satraucās ļoti. (bet bij cita daktere, ne šī) pat aizsūtija uz ultrosonogāfiju, vai labi ielikuai, bet viss bij perfekti.)
Tagad 3mēneši sanāk bij pauze, gribu likt atkal. Speciāli ieturēju pauzi, lai tur viss atpūšas.
Pirmstam man riktīgi bij mini spirāle, bet parastā, ne hormonālā.
09.09.2018 01:31 |
 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
Man tiko (divas nedēļas atpakaļ) ielika Fleree minispirāli, esmu gan dzemdējusi. Pēc pirmajām dzemdībām bija zelta spirāle, bet MR bija garākas un sāpīgas, kas man kā OK lietotājai bija nepieņemami. Tagad pēc otrajām dzemdībām dakters ieteica minispirāli, par MR stiprumu vēl nevaru spriest, bet apgrūtinājums bija asiņošana pirmās 2 nedēļad, kas tikai tagad ir samazinājusies.
Man liekad interesanti, ka dakteri Jums liek pašām iet un pirkt spirāli, manējam viss uz vietas!
09.09.2018 07:16 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
engelens
Parastās spirāles dakterei bij uz vietas, bet hormonālā pašai jāpērk.
09.09.2018 14:08 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Man ir jautājums tīri intereses pēc, pašai spirāle nekad nav bijusi un likt netaisos, jo mani apmierina hormonālās tabletes.
Ja lieto spirāli, ar kuru mēnešreizes 'pazūd', nav bail nepamanīt nejauši iestājušos grūtniecību? Protams, ja spirāle ir pareizi ielikta, grūtniecības iestāšanās procents ir niecīgs, bet tāds tomēr ir, un tad jau grūtniecību sanāks pamanīt tad, kad jau būs par vēlu...
Jā, mana personīgā paranoja spriedelē :D
09.09.2018 18:53 |
 
10 gadi
Reitings 1514
Reģ: 29.01.2009
Nu es 10 gadus dzēru OK un man ar MR bija tikai kā tāda smērēšanās... un ar dažreiz likās, ka moš esmu stāvoklī! :D
09.09.2018 22:32 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Es pirmo reiz lietošu to hormonālo, nez neesmu domājusi par to ka grūtniebu neredzēsu(nepamanīšj) . Tad jau ķermenis liks par to manīt.
10.09.2018 00:56 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
DatuSubjekts
Šodien biju citā aptiekā, un jā man iedeva Fleree spirāli.
Pirmstam zvaniju savai dakterei, viņa tā arī pateica ka bija domājusi šo Fleree spirāli. :-D:-D:-D
10.09.2018 23:08 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
DatuSubjekts
Cik ātri tev pazuda mēnešreizes? Kad ieliki spirāli.
Organisms ātri pieņēma?
Kā ar smērēšanos kad ir MR laiks? Un pašajūta MR laikā?
10.09.2018 23:14 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Cik ļoti ellīgas ir tās sāpes? Esmu ar ļoti...ļoti...ļoti zemu sāpju pakāpi. Es tagad apsveru domu par mini spirāli, bet biedē fakts par sāpēm ieliekot un iespējamām sāpēm, kamēr ķermnris adaptējas, jo esmu uz šo visu hiper jūtīga, OK man īpaši labi nebeidzās.
17.09.2018 15:25 |
 
Reitings 1
Reģ: 25.04.2019
Par mini spirāli nezinu, bet ieliku Mirenu. Gribas brīdināt citas. Nožēloju... Sākās galvas reiboņi, nevarēja nekur pasēdēt kādos koncertos, konferencēs utt, jo viss par ko varēju domāt, bija kaut nu nenogibtu. Ar laiku tas mazinājās, bet vienalga tā sajūta nedaudz bija. Tāpat bija arī samazināts libido. Ja agrāk seksu gribējās, tad pēc ielikšanas tas drīzāk bija tikai pienākuma pēc pret savu draugu. Sāka izkrist mati pakausī, sāku dzert dažādus vitamīnus, liku placentas ampulas matos un vēl visādus līdzekļus, tad tā kā tas samazinājās. Sākās arī urincelu iekaisumi - 3 mēnešu laikā 2 reizes. Bet pats trakākais sākās tikai vēlāk - parādījās bezmiegs. Bija pat naktis kad aizmigu tikai 4os rītā, sāku palikt kašķīga, nogurusi, neizgulējusies, gandrīz dēļ tā izšķīros no drauga, jo likās, ka viņš man traucē gulēt, kaut arī tā nemaz nebija, dusmojos par visiem sīkumiem, garastāvokļa mainas utt... Sākumā neaizdomājos par to, ka tas būtu kaut kā saistīts ar Mirenu, līdz nepalasiju ārzemju saitos, ka tam var būt saistība. Izlēmu par Mirenas izņemšanu un viss, vairs pilnīgi nekādu problēmu, viss iepriekšminētais pazuda kā ar roku noslaucīts... Sen tik labi nebiju jutusies, i sāku gulēt atkal normāli (iepriekš nav bijušas nekādas miega problēmas), i vairs nekasos par sīkumiem (tagad nāk smiekli par ko tik agrāk nedusmojos), i vairs nekādu iekaisumu, nekas...
Ps. Ja nu gadījumā kādai arī ir kādas miega problēmas, tad man gulēt beigās palīdzēja uztura bagātinātāji, kur sastāvā ir melatonins. Tas bija vienīgais, ar ko varēju gulēt...
25.04.2019 22:47 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits