Padoms?

 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Sveikas!
Vēlējos uzzināt ko jūs darītu tādā situācijā.Vēlējos saprast vai man ar kādu sakrīt viedoklis un rīcibas plāns. Mēģināšu īsi.
Šovasar iepazinos ar vīrieti. Strādājam vienā ēkā, bet ne darba vietā.Viņš sāka mani sveicināt, uzsmaidīt,nest šokolādes.Būdama brīva (nesen) sev neko neliedzu.Nodomāju,šī ir mana iespēja (pirmā pieredze) bez saistībām kko pasākt. Iedevu savu nr. (ko nekad nedodu nevienam nepazīstamam cilvēkam).Sākās intīma rakstura sarakstes utt. Un protams tas aizgāja līdz “gultai”.Nu lūk,pēc tam uzzināju,ka viñš ir attiecībās. Esmu liela,sapratu,ka esmu sexam,bet neapstājos. Tgd,protams,ja varētu atgriezt laiku atpakaļ,ieslēgt savu mūžīgo “ņedatrošku” un nerīkotos tā...eeh,kas noticis-noticis,samīlējusies neesmu un netaisos.Žēl tik tās meitenes...Jo izrādās,ka viņš guļ arī ar manu kolēģi...(protams,es savai kolēģei neteicu,ka viņš mani arī dabūja).Un paralēli viņš raksta manas draudzenes darba kolēģei,kura strādā vietējā restorāniņā (uz kuru viņš nāk ar savu oficiālo draudzeni ēst...)nu c’mon!!!
Tātad, viņš nezin,ka es visu zinu. Negriezīšu sev vēnas:D
bet,kā man tgd rīkoties?ko man tgd teikt?Ko atbildēt,kad viņš rakstīs? Un rīt es iešu uz darbu,kur viņš noteikti būs...
...drīz viņš pārcelsies uz galvas pilsētu.Tā kā,meitenes,uzmanaties...
05.09.2018 11:57 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Dīvaina vēlme tev tādā veidā pašapliecināties.
07.09.2018 19:28 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Vietējā
Laikam esmu palaidusi garām to, ka neturpināji gulēt ar viņu pēc tam, kad uzzināji, ka esi "ceturtdiena". :D Ja nebūtu pārtraukusi šīs "tikšanās", un būtu viena no, tad tiešām nevarētu runāt par kaut kādu "esmu ko vairāk vērta". :D
Vai tas patiesi ir feminisms, vai gluži vienkārši laikmeta problēma, kad daudzām trūkst daudz maz regulāra un laba seksa - par to var katrs spriest pats.

Pieskaitītu to pie laikmeta problēmām, jo arī mūsdienās daļa vīriešu ir kļuvuši, nu... mīkstāki, neizlēmīgāki, nespēj izvēlēties no plašā klāsta. Sievietēm pašām bieži jāņem rokās grožus, un jārīkojas, un, kad kādu dabū, tad ir āķis lūpā. Nu, man tā šķiet... :D
07.09.2018 21:48 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Pieskaitītu to pie laikmeta problēmām, jo arī mūsdienās daļa vīriešu ir kļuvuši, nu... mīkstāki, neizlēmīgāki, nespēj izvēlēties no plašā klāsta. Sievietēm pašām bieži jāņem rokās grožus, un jārīkojas, un, kad kādu dabū, tad ir āķis lūpā. Nu, man tā šķiet...

Vai tas varētu nozīmēt to, ka vadoties no esošajām tendencēm un pieļaujot, ka tās kļūs tikai izteiktākas, mēs varam iztēloties, ka pēc 10-20 gadiem mēs arvien biežāk dzirdēsim arī par izvarotiem vīriešiem? Jo tieši šāda rakstura vīrieši seksa deficītu pārcieš daudz vieglāk, pat samierinoties ar faktu, ka visu mūžu paliks nevainīgi, kamēr reti kura sieviete ar to samierināsies vai spēs pretoties vēlmei pēc dabisko instinktu apmierinājuma?
07.09.2018 22:20 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Vai tas varētu nozīmēt to, ka vadoties no esošajām tendencēm un pieļaujot, ka tās kļūs tikai izteiktākas, mēs varam iztēloties, ka pēc 10-20 gadiem mēs arvien biežāk dzirdēsim arī par izvarotiem vīriešiem? Jo tieši šāda rakstura vīrieši seksa deficītu pārcieš daudz vieglāk, pat samierinoties ar faktu, ka visu mūžu paliks nevainīgi, kamēr reti kura sieviete ar to samierināsies vai spēs pretoties vēlmei pēc dabisko instinktu apmierinājuma?

Grūti spriest par to, kā būs nākotnē. :D Tendences var kļūt izteiktākas, taču vienā brīdī var notikt arī klikšķis, kas var sākt salikt visu atpakaļ savās vietās. Bet, nu, nezinu... Par šo varētu ilgi un dikti diskutēt, iepinot gan jaunās paaudzes audzināšanu, gan to, cik salīdzinoši viegli viss mūsdienas pieejams (vairumam), kā arī to, kā cilvēkus ietekmē tendences pasaulē (dažādās jomās), u.t.t. Ļoti daudz aspektu, kas varētu būt noteicoši.
07.09.2018 22:35 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Ko mēs varētu darīt lietas labā? Varētu veikt grozījumus nodokļu sfērā, liekot maksāt vīriešiem pēc 30, kuri nav precējušies nožēlojamās eksistences nodokli (NEN) 10% apmērā no viņu bruto ienākumiem, tādā veidā stimulējot labāku situāciju sabiedrībā un teorētisko dzimstības pieaugumu, ko, m?
07.09.2018 22:44 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Tu tādā veidā rosinātu diskriminēt gejus, tā kā šaubos, ka pieņemtu Tavu priekšlikumu. :D
, ko, m?

Tā kā nerātnā čut čut esi? :D :D :D
07.09.2018 22:49 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nu to varētu atrisināt tā, ka gejiem par pienākumu būtu jādeklarē sava seksuālā orientācija, informācija par ko netiktu izpausta nekur trešajām personām :-)
Tā kā nerātnā čut čut esi?

Viņa tāda neaktīva palikusi, tāpēc uz brīdi jāmēģina par viņu kļūt, kas gan neizdosies (t)
07.09.2018 22:53 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Nu to varētu atrisināt tā, ka gejiem par pienākumu būtu jādeklarē sava seksuālā orientācija, informācija par ko netiktu izpausta nekur trešajām personām

Geju reģistrā? :D Un tad VID tiktu izveidota speciāla struktūrvienība (īpaši slepenā), kas katru gadu pārbaudītu un regulētu, vai visi 30-gadnieki, kas nav geji, ir samaksājuši nodokļus. Pretējā gadījumā pieņemtu nelabvēlīgus administratīvos aktus, ar kuru gejam, kas nav deklarējies, uzliktu samaksāt nodokli. :D Un kā tas gejs tad tiesātos, ja informācija par viņu netiktu izpausta trešajā personām?
Viņa tāda neaktīva palikusi, tāpēc uz brīdi jāmēģina par viņu kļūt, kas gan neizdosies

Ilgojies, ja? :D
07.09.2018 22:59 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Un kā tas gejs tad tiesātos, ja informācija par viņu netiktu izpausta trešajā personām

Nu gejs jau zinātu savu orientāciju un to, ka viņam ir pienākums sevi iekļaut reģistrā, bet, ja viņš to nedara, tad varētu atrunāt punktu, ka tad no viņa tiek piedzīti kādi soda procenti par to, bet noteikti nesasaistot to ar NEN nemaksātājiem, jo tas būtu interešu konflikts un abas puses ļaunprātīgi izmanto savu orientāciju vai vecpuišu statusu, mainot tās lomas visu laiku :D Bet te vajadzētu čotka visu sastādīt, tā, ka nebūtu kur likties. Ja gejs noliegtu savu orientāciju un pēkšņi pateiktu, ka ir heteroseksuāls, tad viņam tas būtu jāpierāda speciāli rīkotā par pašvaldību naudu 3 dienu nometnē ar sievietēm, kur būtu konkrēti uzdevumi jāpaveic un tādā garā. Vēl tikai jāizdomā, kā pašvaldība to naudu par šādu pasākumu organizēšanu vēlāk atpelnītu :-)
Ilgojies, ja?

Vismaz kaut kas jestrāks šajā forumā ar viņas dalību mhm, ko, aha :-D
07.09.2018 23:12 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Estupendo, uzmanies, ko vēlies. :D
Kazi, vēl nožēlosi, kad piepildīsies.:-P
08.09.2018 16:56 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Varbūt būtu turpinājusi tālāk gulēt ar viņu,ja nezinātu,ka esmu “ceturtdiena”. Tomēr tādā harēmā es nepiedalos

Dīvaina vēlme tev tādā veidā pašapliecināties.

Vai ne? :D
Ķipa...ja esi vienīgā mīļākā, tad jūties kaut kāda ziņā pārāka un labāka par to draudzeni, īpaša un kas tik vēl ne, tad gulēt ar aizņemtu ir ok, jo gan jau draudzene vnk nav tik laba kā tu. Bet tiko uzzin ka ir arī citas mīļākās vairs tik "īpaša" nejūtas un nekāda sava ego celšana nesanāk :D
08.09.2018 18:33 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Vai ne?
Ķipa...ja esi vienīgā mīļākā, tad jūties kaut kāda ziņā pārāka un labāka par to draudzeni, īpaša un kas tik vēl ne, tad gulēt ar aizņemtu ir ok, jo gan jau draudzene vnk nav tik laba kā tu. Bet tiko uzzin ka ir arī citas mīļākās vairs tik "īpaša" nejūtas un nekāda sava ego celšana nesanāk

+
08.09.2018 18:45 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Vietējā nu beidz tak tielēties un lauzties kā jauna meitene, nu var tak just, ka tev tas drāzējs patīk :-P tu tak var droši to turināt darīt, tikai te gan to nesaki nevienam, dabūsu nosodījuma "jūru" :-D
08.09.2018 19:30 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
nu var tak just, ka tev tas drāzējs patīk

Kāds brīnums, ne? Jo guļ jau tikai ar tiem, kas nepatīk...
.
Kāda jēga no saviem augstajiem plauktiem te ķiķināt? Būtu meitene zinājusi, ka ir "ceturtdiena", nebūtu iesaistījusies. Es nez, es gan redzu atšķirību - būt par vienīgo mīļāko vai vienu no 10. Loģiski, ka tagad pretīga sajūta.
.
Es ar čali skaidroties nesāktu, man patika tie "paldies, vairs neinteresē" padomi.
08.09.2018 19:38 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Kāda jēga no saviem augstajiem plauktiem te ķiķināt? Būtu meitene zinājusi, ka ir "ceturtdiena", nebūtu iesaistījusies

Kā tu to vari zināt? :) Nevajag jau ķert tik ļoti pie sirds. Padoms jau paliek spēkā, bet ja nu gadījumā "pievilkšanās spēks" ir tik milzīgs, tad lai dara kā grib un nevienam par to nestāsta, lai izplaiktu, naidīgie un nosodošie skatieni
08.09.2018 19:45 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Ai, nu Vietējā... Ja viss būtu tik īzībrīzī, Tu neveltītu tam tik daudz pārdomu, tiešām "palietotu" un palaistu, lai ganās tālāk. Bet Tu te domā, cik neitrăli atbildēt, kā izturēties, draudzīgi "glabā" viņa noslēpumu, turpini kontaktu, etc. Tak ir tomēr kaut kas Tevī atstājis nospiedumu. Nemelojies. Vismaz sev ne.
Un ļoti piekrītu Motivation. Absolūti.
08.09.2018 19:47 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
. Es nez, es gan redzu atšķirību - būt par vienīgo mīļāko vai vienu no 10. Loģiski, ka tagad pretīga sajūta.

A ja čalim ir tik 1 draudzene mājās, tad nemaz nav pretīgi? :D
Loģika te tā iespārda brīžiem.
08.09.2018 21:21 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Mīļās dāmas!Mieru,tikai mieru!Viņš tak nav nemaz TĀDS extra mīļākais!Mans ex ir 100x labāks:D tā kā vnk gribējās pieklājīgi izbeigt to štelli.Tas viss.
08.09.2018 21:26 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
uzmanies, ko vēlies.
Kazi, vēl nožēlosi, kad piepildīsies

Kāpēc lai nožēlotu? Gan jau šeit daudzi gribētu sev tādas erudīcijas spējas un attieksmi pret dzīvi kā tev ;-)
09.09.2018 19:30 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, nu, Estupendo, ja pats neesi to vidū, kas 'gribētu sev tādas erudīcijas spējas un attieksmi pret dzīvi' kā man, lai arī kas ar to domāts*, tad Tev nav iemesla man še tagad pielīst.:-P
___
* a Tu varētu precizēt, ko Tu domā ar tām 'erudīcijas spējas un attieksmi pret dzīvi', citādi turpmākai sarunai par šo tēmu galīgi nav ne īstais brīdis, ne vieta.;)
09.09.2018 19:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits