Pāvesta vizīte?

 
Reitings 402
Reģ: 03.09.2018
Labdien!
Šodien kārtējo reizi sociālajos mēdijos var lasīt , par to ka pāvesta vizītei tiek piešķirtas nenormālās naudas summas. Lasot un domājot rodas jautājums vai tad reliģija nav viena no tām lietām, kas atsakās no visa laicīgā tai skaitā naudas? It kā viss ir saprotams, ka pāvests ir augsti stāvoša persona un vajadzīgi miesas sargi utt, bet ir sajūta ka prezidenta vizīte izmaksā mazāk. Un kādēļ valstij būtu jāpiešķir nauda vairāk kā 100 000 eiro apmērā lai šo visu varētu publicēt sabiedriskajos mēdījos? Interesē Jūsu domas par šo visu?
Ko jūs domājat par šādiem tēriņiem? Vai šī brīvdiena ir pamatota? Un vai ažiotāža par šo apciemojumu ir atsverama, jo viņš jau tikai tāds cilvēks vien ir un Latvijas problēmas neatrisinās.
04.09.2018 17:13 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nu tais izdevumos nemaz tik daudz tiešās izmaksas uz pāvestu nav, tikai jautājums vai tās izmaksas tiešām tiks iztērētas tur, kur paredzētas. Aglonas baziliku kārtībā jāsaved, bet vai tas ir jādara tādā steigā un ar tik lieliem līdzekļiem? Domāju, ka tas jādara regulāri nevis tikai tad, kad pāvests ierodas. Pie tam viņa vizīte būs tik īsa, ka viņš nemaz nepamanīs, ja kaut kur kaut kas būs nesakopts.
Vai vajadzīga brīvdiena? Domāju, ka šoreiz lieki, jo tad sanāk, ka katoļi tiek pacelti augstāk par pareizticīgajiem, babtistiem UTT.
05.09.2018 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 1318
Reģ: 30.06.2013
Kādam interesē, kādam ne, loģiski. Ticīgajiem interesēs un lai jau viņiem tiek. Man uguņošana. Kur aiziet 30 000 vienā reizē, interesē mazāk kā pāvests, vispār bezjēdzīga, bet dārga lieta, un tādu lietu un tonnām. Pāvests gan katru dienu nebrauc un kristīgo pasauli nesaviļņo :D
05.09.2018 10:37 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Viņš ar to apliecina, ka katoļu pasaule (kas ir milzīga) atbalsta demokrātisku un brīvu Latviju.

Un kā tieši tas palīdz Latvijas iedzīvotājiem? Pilnīgs murgs... :-D
05.09.2018 10:32 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
Bezjēdzīga brīvdiena, un bezjēdzīga pati vizīte par sevi. Nesaprotu uz kāda pamata vispār valsts kaut ko tērē viņa labā..

+1
05.09.2018 10:15 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Man nav pretenziju un brīvdiena šķiet pilnīgi loģiska .
05.09.2018 09:53 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Neesmu katoliete, un nesaprotu stresošanu. Patīk tas vai ne, pāvests ir pasaules vispazīstamākais reliģiskais pārstāvis, viņš reprezentē miljardus cilvēku. Viņa vizīte ir ieverojama, pie tam simtgades kontekstā. Viņš ar to apliecina, ka katoļu pasaule (kas ir milzīga) atbalsta demokrātisku un brīvu Latviju. Tas viss pievērsīs uzmanību LV un LT. Un brīvdienu taču mēs visi izbaudīsim, vai ne?
05.09.2018 09:28 |
 
Reitings 1830
Reģ: 02.06.2009
Bezjēdzīga brīvdiena, un bezjēdzīga pati vizīte par sevi. Nesaprotu uz kāda pamata vispār valsts kaut ko tērē viņa labā.. (t)
05.09.2018 09:05 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Lai brauc, neredzu tur neko sliktu.
Ja 100 gadu svētkiem var izšķiest 25 miljonus šogad un nākošajos gados vēl 35, tad ko tur runāt par tēriņiem.
05.09.2018 08:48 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Gan naudas tērēšana, gan brīvdiena ir idiotisms. Gribētu zināt, kurš bija tas, vai tie kas par to lēma un balsoja...
Brīvdiena ne jau tāpēc, ka pāvests brauc un visiem jāskrien klausīties, ticēt utt., bet gan tāpēc lielākoties, ka daudz ielu būtu ciet, žogi, daudz cilvēku iesaistīti utt.

Nu LOL, tagad visās mazpilsētās tāpēc, ka kaut kur būs iela cieta, vai žogs jātaisa brīvdiena? Cik tas izmaksā uzņēmējam?? Man nav nekas pret brīvdienām, bet kaut kādai robežai jābūt.
05.09.2018 07:14 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kaya, nu, bet kā paliek ar to darba devēju un maizes cepēju? No viņiem labumus pieņemsi?
Pieņemsim, ka būsi badā. Ņemsi no nelieša maizi?
Taču, manuprāt, vēl briesmīgāk ir tad, ja labi apzinies, ka esi pedofīls, bet tai pat laikā uzstājies, publiski sludinot mieru, mīlestību un saticību!
Pedofīlija saistīta ar citu vērtību ignorēšanu un tā pēc būtības ne ar ko neatšķiras no visparastākās vienreizējās sexuālās uzdzīves. Turklāt Tu neņem vērā, ka pedofīlija ir novirze, no kuras cilvēks cieš, ja nedara noziegumu.
05.09.2018 03:23 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bet nu, visticamāk, pati esi tajā sektā un dikti apvainojies par saviem kleitā tērptajiem dvēseļu ganiem
05.09.2018 02:15 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
profesore, protams, 73 gadīgi večuki tak ir baltas pūciņas. 67 gan būtu citādi :D
05.09.2018 02:13 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
P.S. Kā jau minēju - tā ir tikai mana pieredze. Citādi tūlīt uzradīsies ticīgie, gatavi atspēkot manis teikto. Kašķi nemeklēju.
05.09.2018 01:44 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Vienkārši. Kā jau teicu, pedofīli sastopami da jebkur. Vienas mūzikas grupas, kuru klausījos pusaudžu gados, solists izrādījās pedofīls. Beigu beigās viņš nonāca cietumā, visiem bija šoks, jo neviens nekad nebija pat pieļāvis domu, ka kaut kas tāds varētu atgadīties. Briesmīgi, protams. Taču, manuprāt, vēl briesmīgāk ir tad, ja labi apzinies, ka esi pedofīls, bet tai pat laikā uzstājies, publiski sludinot mieru, mīlestību un saticību! Līdz ar to, ja pieņem, ka esmu dzīvē pazinusi abus, beigu beigās uzzinot par to, ka abi bijuši pedofīli, es vairāk nosodītu otro, kurš, tai pat laikā, kamēr seksuāli izmantojis bērnus, vēl citiem klāstījis par to, cik svarīgi ir mīlēt, pieņemt un savā sirdī ielaist Dievu. Bļin. Cik es personīgi zinu ticīgos, aizspriedumainākus, aprobežotākus tipus grūti atrast.
05.09.2018 01:35 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kaya, es tagad neanalizēju mācītāju. Tādā gadījumā, kā Tu vari saņemt naudu no darba devēja, kurš izrādītos liels nelietis (bet labāk jau to nezināt, protams :D) vai ēst maizi, ko cepis tāds pats nelietis?
05.09.2018 01:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Vai tādēļ mācītāja sludinājumi ir slikti? Tāpat, vai ārsts, kurš daudz pīpē, tāpēc ir slikts ārsts?

Man ir pilnīgi vienalga, ko brīvajā laikā dara ārsts, kurš man izklausa sirdi vai izraksta zāles. Kaut vai zālīti pīpē. Smēķēšana nav pielīdzināma izvarošanai, ja kas.
Tavuprāt, tas ir normāli, ka cilvēks, kurš stāv altāra priekšā, tur rokās bībeli un vada dievkalpojumu, skaisti klāstīdams par mieru, mīlestību un saskaņu zemes virsū, pēc tam, kad dievkalpojums beidzies, dodas seksuāli apmierināt sevi, par seksuālā apmierinājuma objektu izvēloties mazu bērnu!? Ja salīdzini smēķēšanu ar izvarošanu, tad atbilde man jau ir skaidra.
Tādiem mēsla gabaliem es varētu teikt tikai vienu - ja aizraujies ar maziem bērniem un esi pedofīls, tad vismaz aizver savu muti un nestāvi krusta priekšā, domādams, ka esi svētais, kurš pārstāv baznīcu un ticīgo intereses! Sēdi mierā, lūgdamies kaut nepienāktu tā stundiņa, kad apkārtējie uzzinās par tavu aizraušanos, Dieva vietā izpildot tavu linča tiesu!
05.09.2018 01:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad, atvainojos, nafig vajag ķipa kalpot Dievam un skaisti runāt par mīlestību, iecietību un labestību, ja patiesībā mīli brīvajā laikā ņemt priekšā mazus bērnus!
Vai tādēļ mācītāja sludinājumi ir slikti? Tāpat, vai ārsts, kurš daudz pīpē, tāpēc ir slikts ārsts?
05.09.2018 00:58 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Priesteru ir tūkstošiem, visādu svēto, un visi pārējie kas piederas pie baznīcas, gadījumi šādi ir pāris no tiem visiem tūkstošiem, bet uzreiz visa reliģija ir viena liela izvirtība, visi slimi un tā tālāk auzās.

Tak netiek runāts par to, ka tikai ticīgie ir briesmīgie pedofili. Loģiski, ka pedofili ir atrodami jebkurā lauciņā - gan šovbiznesā, gan jebkur citur. Tiek runāts tieši par to, ka tas izskatās smieklīgi kā cilvēki, kuri ikdienā nepārtraukti izrunā Dieva vārdu, kalpo baznīcai un visādi citādi izpildās, patiesībā mīl izvarot mazus bērnus. Runa iet par to, ka tas, ko daudzi no viņiem dara, nesaskan ar to, ko viņi sludina. Tad, atvainojos, nafig vajag ķipa kalpot Dievam un skaisti runāt par mīlestību, iecietību un labestību, ja patiesībā mīli brīvajā laikā ņemt priekšā mazus bērnus! Ja kaut ko tādu izdara kaut kāds ar reliģiju nesaistīts producents vai aktieris, tas ir savādāk. Protams, noziegumu tas nemaina, tomēr viena lieta ir, ja vainīgais ir kaut kāds akieris, bet cita lieta, ja vainīgais ikdienā sludina Dieva vārdu un, starplaikos starp bērna izvarošanu un lūgšanos, vada dievkalpojumus,kuros sludina mūžīgo piedošanu un mīlestību - tas ir maksimāli slimi.
05.09.2018 00:40 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tauta aizskries, papriecāsies, pasitīs plaukstiņas, pēc tam visiem plātīsies, cik dievīgi un apgaroti viņi ir. Un turpinās savu grēcīgo dzīvi tāpat kā iepriekš. Latviešu tauta kopumā nav cienīga rādīties pāvesta priekšā.
05.09.2018 00:16 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Un neviena no partijām pat nedomā iestāties pret šo likumīgo korupciju. Pat KPV taisās apvienoties ar Saskaņu.
04.09.2018 22:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits