Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Matu taisnošana ar keratīnu...

 
Reitings 13
Reģ: 15.08.2017
Meitenes, varbūt varat padalīties ar atsauksēm par matu taisnošanu ar keratīnu..Kā un cik ilgi turējās, kāda matu veselība pēc tam un kādi šampūni bija jālieto?
Jau iepriekš paldies un jauku vakaru:)
03.09.2018 20:16 |
 
Reitings 58
Reģ: 13.05.2017
Keratīns no matiem iziet pakāpeniski un tas ir atkarīgs no tavas matu struktūras. Man vidēji pilnīgi taisni turas 3 mēnešus, tad pakāpeniski efekts zūd, bpilnīgi pēc pus gada mati jau jūtami kļūst nepaklausīgāki. Pilnīgi no matiem keratīns iziet aptuveni pēc gada. Vislabāk turas krāsotos matos. Šampūnu ir iespējams nopirkt gan pie meistara, gan frizieru veikalos. Galvenais lai nav sāļi un sulfāti. Uzmanīgi pirmās dienas ar mitrumu. Vēlams vispār telpās uzturēties un nelikt matus aiz ausīm.
03.09.2018 21:54 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Es par keratīnu esu sajūsmā, bet nu diemžēl tikai par to, kurā sastāvā ir formaldehīdi, no saudzīgā nekādu baigo labumu nejuta ilgāk par pāris nedēļām. Matu stāvoklis tikai uzlabojās pēc tā lietošanas, drošvien tādēļ, ka nebija nepieciešamības katru reizi dedzināt, tasnojot.
Šampūni pēc tam jālieto bez sulfātiem, tos tagad var nopirkt plašā klāstā jebkur.
03.09.2018 22:39 |
 
Reitings 33
Reģ: 29.01.2009
Tā kā esmu loku ieleja, keratīns ir mans vienīgais draugs sakopta izskata iegūšanai.
Esmu mēģinājusi maigo Brazilian coco, bet efekts arī max 2 mēn, bet jāpiecieš galu lokošanās.
Tagad esmu atgriezusies pie Global Keratin, kurš jau sākotnēji perādīja, ka ir labākais maniem matiem.
Par šampūniem - bez Sodium Chloride, kas ir tīrākais sāls, kas izskalo keratīnu, ir ļoti grūti atrast.
Pat tie šampūni (Salon Line piem.), kas ir paredzēti post keratin treatment, satur SODIUM CHLORIDE!
Pati pērku Klērā (Artilērijas iela 67) NIRVEL, MON PLATIN (Salt free) vai TAHE.
06.09.2018 10:52 |
 
Reitings 1052
Reģ: 29.01.2009
Es arī jau ilgu laiku domāju par keratīnu, bet nevaru saņemties :-/
Nav tā, ka tad, kad tas keratīns iziet, mati paliek sliktā stāvoklī? Man ir biezi, gari mati, bet tie nedaudz viļņojas, it īpaši apakšējā daļa, kas ir zem virsējās matu kārtas. Bail tos sačakarēt, jo ataudzēt vajadzētu n-to gadu garumā (t)
06.09.2018 16:08 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Liku divreiz, abas reizes Kolonnā. Vairs nelikšu, jo abas reizes efekts bija tikai līdz pirmajai matu mazgāšanas reizei :-D Kādu mēnesi mati bija vieglāk veidojami un mazāk pūkaini, bet mati tāpat lokojās. Diži lielu atšķirību nemanīju.
Kad keratīns izgāja, mati bija tādi paši, kā pirms ielikšanas. Bet manā gadījumā droši vien sliktais rezultāts skaidrojams ar to, ka mati nav krāsoti. Lai gan abas frizieres apgalvoja, ka arī dabīgos matos keratīns turas, vismaz manos matos - neturas. Pirmajā reizē nospriedu, ka varbūt friziere ne tā ielika, bet, kad arī pēc otrās reizes piedzīvoju fiasko, sapratu, ka maniem matiem keratīntaisnošana neder.
06.09.2018 16:31 |
 
Reitings 291
Reģ: 19.07.2017
Otrreiz neliktu. Ieliku, nopirku visus nepieciešamos matu šampūnus, izvairįjos no mitruma, 3 dienas nemazgāju kā ieteica, neliku sprādzes. Rezultāts- pēc mazgāšanas viss bija kā pirms keratīna ielikšanas.
06.09.2018 16:41 |
 
Reitings 222
Reģ: 10.08.2012
Es jau arī neesmu pilnīgā starā,bet vienalga to lieku matos. Turās max 2mēneši.Dārgs pasākums.Man mati līdz elkonim un izmaksā 80€...
06.09.2018 17:09 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Bet jus tiesam liekat to stipro keratinu, nevis saudzigo?
T ka es nevareju atrast, kas liek stipro, tagad patu sutu ebay un lieku. Cakars ir, bet sajuta tik laba, ka vismaz paris menesus var ikdiena nedomat par matiem.
07.09.2018 10:05 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Bet jus tiesam liekat to stipro keratinu, nevis saudzigo?

Man Kolonnā lika Global Keratin. Citu laikam viņiem nav. Vismaz nekādas izvēles iespējas nepiedāvāja. Nav ne jausmas, vai tas skaitās stiprs vai nestiprs. Bet vilšanās pamatīga.
07.09.2018 10:40 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
Pieļauju, ka salonos liek saudzīgo bez formaldehīdiem, jo tie nav šeit atļauti, un jā, lielas jēgas no viņa nav.
07.09.2018 12:06 |
 
Reitings 939
Reģ: 14.09.2012
Keratīnu esmu likusi jau divas reizes, lika man meistare Global Keratin.
*
Man patīk tas rezultāts. Jo mani mati pēc dabas uz mitru gaisu pūkojas kā nezin kas. Tagad ar keratīnu varu staigāt, un neizskatīties izpūrusi. Agrāk staigāju tikai astītē matus, tagad vislaik vaļā staigāju.
1.kas ļoti patīk, tagad pa vasaru kamēr silts, matus ar fēnu nežāvēju vispār. Galvenais izķemmēt taisnus kamēr žūst viņi. Un žūst ļoti ātri.
2.matus kad ieveidoja ar taisnotāju otrā dienā - aiztieku tikai pie sejas un ausīm, kur nogulēts, citreiz vel galiņus. (bet nav vairs pa kārtiņām tā taisnošana un dedzināšana lielā)bet tas man vaidzīgs, citām tā pat būtu ideāli taisni mati. Man vnk.gribas vel perfektāk.
*
Es iesaku keratīnu.
08.09.2018 23:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits