Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dāvana meitenei

 
Reitings 1
Reģ: 25.08.2018
Labdien dāmas!
Esmu vīrišķā dzimuma pārstāvis vecumā dažus gadus pāri 20 un man patīk lasīt sarunas šajā forumā (tās, kuras nav acīmredzami radītas ar mērķi troļļot). Man liekas diezgan interesantas tās sarunas, kuras jūs te savā starpā veidojat un ik pa brīdim uzzinu kaut ko fascinējošu par to, kas ir aktuāls daiļajam dzimumam.
Bet vēlos uzdot šoreiz jautājumu jums. Kāda veida dāvanu dzimšanas dienā jums būtu prieks saņemt no puiša, ar kuru tiekaties pāris mēnešus un īstas dāvināšanas tradīcijas nav vēl iedibinātas?
Priecātos dzirdēt gan jūsu īsto pieredzi, gan teorētiskās idejas :-)
02.09.2018 12:43 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ar draugu esmu kopā nedaudz mazāk kā gadu un viss, ko viņš man ir dāvinājis ir piedzīvojumi. dzimšanas dienā bija foršs izbraukums, skydaivings un vakariņas (tādas šikākas kā ikdienā) :)
man patīk. vienīgi pietrūkst ziedi. tos var daudz un dikti, lai arī kāda būtu dāvana, klāt ziedus :) (l)
02.09.2018 12:46 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Tas no cilvēka atkarīgs. Es, personīgi, būtu priecīga par kādu labu grāmatu vai grāmatnīcas dāvanu karti un mīļu kartiņu. Man patīk ļoti vienkāršas lietas un, man, piemēram, puķes ļoti nepatīk, bet citas meitenes atkal nespēj iedomāties dāvināt dāvanu bez puķēm (man dažas tādas draudzenes ir).
02.09.2018 13:31 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Interesanti, cik vēl vīrieši nāk te un pa kluso sajūsminās lasot sarunas? :-D
Man pirmā dāvana no mana vīrieša bija smaržas, kuras sūtīja no ASV, jo nekur Īrijā es viņas nevarēju atrast. Logiski, ka patika, jo pati jau ilgi meklēju. Jāpazīst cilvēks, tad neradīsies jautājumi, ko uzdāvinot. Zinot tikai to, ka dāvana meitenei- galīgi neko nevar ieteikt...
02.09.2018 14:16 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
ar draugu esmu kopā nedaudz mazāk kā gadu un viss, ko viņš man ir dāvinājis ir piedzīvojumi

Tieši tikko grasījos rakstīt, ka man vislabākā dāvana šķiet nevis mantas, bet emocijas, pieredze un atmiņas. Kāds mazs ceļojums vai aktivitāte kopā.
02.09.2018 14:21 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
man draugs parasti dāvina rotaslietas, un tākā viņš zin manu gaumi, un , ka rotaslietas man nekad nevar būt par daudz, man tas ļoti patīk. un arī ziedus saņemt patīk. priecājos par smukaam un reizē praktiskām lietām. piemēram mana draudzene bija laimīga, kad draugs uzdāvināja dārgu apakšveļas komplektu, bet es savam esmu sen pateikusi - apakšveļu man nedāvini :-D
02.09.2018 14:33 |
 
Reitings 477
Reģ: 03.09.2016
Skatoties, kas meitenei patīk. Mēs katra tomēr esam savādāka. Ja nēsā rotaslietas, droši var uzdāvināt smuku aproci, ja lasa grāmatas - grāmatu. Apmeklē kultūras pasākumus? Biļetes uz teātri.
02.09.2018 17:55 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Piekritīšu par cilvēka pazīšanu un iepazīšanu, bet lielāks vai mazāks piedzīvojums ir dāvana, ar ko grūtāk nošaut greizi randiņu periodā/attiecību sākumā, jo kopīgas aktivitātes ļauj iepazīt vienam otru vairāk, saprast, vai tas otrs ir īstais vai varbūt nav - tad šķiršanās gadījumā noteikti paliek lieliskas atmiņas, aizraujoša pieredze un patīkamas emocijas. Kopīgas aktivitātes ļauj arī improvizēt un doties citā, patīkamākā virzienā, ja otram kaut kas no dāvanas ne sevišķi. Ar materiālajām dāvanām uzmanīgi - nezinu, kā citiem, bet man noteikti nepatīk, ja uzdāvina štruntu ne manā gaumē, pat visdārgāko iespējamo štruntiņu, jo kur gan to krāmu, velns un elle, lai nobāž, ja ne sevišķi glīti izskatās kopējā ainavā?:D Mūžam atcerēšos puiša izgāšanos manās acīs pilnīgi un galīgi, kad viņš man uzdāvināja grāmatu, ko randiņā biju pamatīgi nokritizējusi - jautājums, cik ļoti čalis vispār manī bija klausījies, ja vienīgais, ko spēja sadzirdēt, bija grāmatas nosaukums, bet tai veltītais skarbiem vārdiem aizpildītais stāsts pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā?:D
02.09.2018 18:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dāvanu karte uz spa, rotaslietas, biļetes uz teātri/operu iepriecinātu :) Ja trūkst ideju, vienmēr var uzaicināt uz foršu restorānu :)
Man tieši nepatiktu piedzīvojumu dāvanas..bet divu mēnešu laikā gan jau vīrietis to saprastu :D
02.09.2018 19:08 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Biļetes uz teātri/operu un restorāns/kafejnīca ir mini piedzīvojums/aktivitāte - par izrādi/maltīti utt. pēc tam var parunāt, apsriesties, noskaidrot vienam otra iespaidus, tadejādi iepazīstot vienam otru un kopā pavadot laiku.
02.09.2018 19:18 |
 
Reitings 420
Reģ: 06.03.2016
Šo rakstu ar atrunu, jo noprotu, ka esam ar apmēram dekādes vecuma atšķirību. Mani vienmēr iepriecina kaut kas baudai - biļetes uz koncertu, SPA (īpaši masāža), sejas procedūra, kāds izbrauciens, lai pavadītu laiku kopā. Arī rotas lietas, ne vienmēr vajag zeltu; Swarovski ir skaisti aksesuāri.
02.09.2018 20:12 |
 
Reitings 14
Reģ: 29.08.2018
Kā jau te meitenes minēja - piedzīvojumu. Vienmēr priecājos par tādām dāvanām. :-) Priecātos par rotas lietām. :-) Ļoti nepatīk, ka citi dāvina sejas,matu,ķermeņa kosmētiku, jo vismaz man ir noteiktas preces,kas der un patīk un citas neizmantoju,lai nebojātu matus vai sejas ādu. Un tad bieži nākās kādam atdot to uzdāvināto kosmētiku,lai nebūtu jāmet ārā. :-( Tāpēc,ja nezini skaidri ,ko viņa lieto,ko vēlās,tad labāk uzdāvināt dāvanu karti.
02.09.2018 20:37 |
 
Reitings 206
Reģ: 16.06.2011
Spa brīvdienas labā viesnīcā- masāžas, restorāns, sarunas, šampanietis un daudz seksa! Ideāla dāvana:) bet man ir “dažus gadus pāri 30” :) divdesmitgadniecei, varbūt, Iphonu :)
02.09.2018 20:42 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Piekrītu viedoklim par to, ka, tikai zinot otra cilvēka intereses, var nekļūdīgi noteikt kāda tipa dāvana otram varētu patikt. Šajā pašā diskusijā pēc komentāriem redzam, cik mēs visas esam dažādas. Es arī esmu no tiem cilvēkiem, kuriem patīk piedzīvojumi un līdz ar to daudz vairāk priecātos par kādu spontānu ceļojumu, nekā taustāmām dāvanām. Tāpat nekad nav paticis saņemt ziedus, jo griezti ziedi man šķiet miruši un drīzāk izraisa negatīvas, ne pozitīvas emocijas. Tie, kuri mani pazīst, zina, ka man mājās ir kaktusu kolekcija, tāpēc vienmēr priecāšos par jaunu kaktusu. :D Tā ka, ja tiekaties jau pāris mēnešus, domājams, ka pats vislabāk zini meitenes gaumi un intereses, pēc kā vadoties arī nekļūdīgi zināsi kāda dāvana viņai vislabāk ies pie sirds. :)
02.09.2018 21:36 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
man patīk lasīt sarunas šajā forumā

Man liekas diezgan interesantas tās sarunas, kuras jūs te savā starpā veidojat

Bro, kad xanax ienāk forumā un cenšas ne tikai lasīt, bet arī iesaistīties sarunās, tad tas izskatās apmēram šādi:

Kāda veida dāvanu dzimšanas dienā jums būtu prieks saņemt no puiša, ar kuru tiekaties pāris mēnešus un īstas dāvināšanas tradīcijas nav vēl iedibinātas?

Uzskatu ka nevajag dāvināt kādas mantas/lietas, vienkārši nopērc kaut vai biļetes uz labu teātra izrādi vai kādu citu pasākumu, to Tava draudzene noteikti pieņems un viņai tas patiks.
02.09.2018 21:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits