Sports

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Labrīt. Drīz sākas skola, un man jau sākas galvassāpes par sporta stundām. Tās man uzdzen nenormālu riebumu, skolotājs arī ne īpaši foršs un visu skolas prieku nojauc tikai šī stunda. Plus vel mums notiek kopā ar citām klasēm kurās iet mans “bijušais” un tāpēc tur piedalīties ir ļoti mokoši. Neesmu arī nekāda sportiste taču eju sportistu klasē kurā tas visiem labi padodas, tāpēc jūtos vēl sūdīgāk. Īsāk sakot, negribu bojāt sev dzīvi un garastāvokli, tāpēc domāju vai ir kāds veids kā var neiet uz tām stundām? Nav jau gluži matemātika bez kuras skolu nevar pabeigt..
02.09.2018 09:26 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Piekrītu daudz kur macaw. Pārsliņai žults diena kā parasti. :D
04.09.2018 15:25 |
 
Reitings 284
Reģ: 25.07.2012
Fizikas konkrēto vielu ar normālu privātskolotāju var iemācities jebkurš vienas dienas laikā, bet aizmest bumbiņu tālāk pa vienu dienu, pat pa nedēlu "iemācīties" nevar, jo tur nemaz nevar lietot vārdu "iemācīties", tas ir vai nu tu vari vai nē, kas ir atkarīgs no taviem fiziskiem dotumiem.

Arī bumbiņas mešanu, iemācoties pareizu mešanas tehniku, var nokārtot uz 4 ballēm. Pat tad, ja rokas vārgas. Manā gadījumā es biju par slinku, lai ietu uz sporta konsultācijām (jā, jā, mums tādas bija) un mācītos pareizo mešanas tehniku, jo nepārdzīvoju par to vienu nesekmīgo atzīmi sportā. Citas disciplīnas vairāk vai mazāk problēmas nesagādāja, līdz ar to arī gada atzīmi tā bumbiņmešana diži neietekmēja. Nezinu, kā tas ir bijis un ir citās skolās, bet manā skolā skolēni, kuriem bija kādas veselības problēmas (piemēram, skolioze), ar ārsta zīmi bija atbrīvoti vai viņiem tika atviegloti izpildes nosacījumi atsevišķām disciplīnām, tādēļ nevarētu apgalvot, ka cilvēka fiziskās spējas netika ņemtas vērā. Protams, mans viedoklis nav kategorisks, jo skolas ir dažādas un arī vērtēšanas kritēriji katrā skolā atšķiras, taču neiešana uz sporta nodarbībām tikai tāpēc, ka nesanāk izpildīt uzdevumus uz 8, 9 un 10, un tādējādi samazinās vidējā atzīme, liekas ļoti nepareiza. Kā jau kāda komentētāja rakstīja, vispārējā vidējā izglītība ir orientēta uz to, lai sagatavotu cilvēku tālākajām studijām, tādēļ arī tajā māca no visa pa drusciņai. Vispārējās vidējās izglītības kontekstā nevar pateikt, ka sportā nebūtu jāliek atzīmes, jo man, lūktum, to nevajag. Tev varbūt nevajag, bet kādam, kurš grasās iet uz LSPA, varbūt vajag. Vai arī, ja neliek atzīmes sportā, tad pēc vienlīdzības principa neliek arī mājturībā, vizuālajā mākslā, neliek mūzikā dziedāt un literatūrā domrakstus rakstīt.
04.09.2018 15:44 |
 
Reitings 1602
Reģ: 29.04.2017
Arī bumbiņas mešanu, iemācoties pareizu mešanas tehniku, var nokārtot uz 4 ballēm. Pat tad, ja rokas vārgas. Manā gadījumā es biju par slinku, lai ietu uz sporta konsultācijām (jā, jā, mums tādas bija) un mācītos pareizo mešanas tehniku, jo nepārdzīvoju par to vienu nesekmīgo atzīmi sportā.

manā laikā neviens neko nemācīja - vienkārši ej un dari. :-O
04.09.2018 16:18 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Potto, neviens tak nesaka, ka sportā nebūtu jāliek atzīme, runa ir par vērtēšanas sistēmu, pēc kādiem kritērijiem tik izvērtēts katra cikvēka sagatavotība. Protams, skolas ir dažādas un katrā no viņām ir sava vērtēšanas sistēma, bumbiņu mešana bija tikai kā viens no piemēriem. Personīgi manā skolā bija tikai ieskaite basketbola, kas, manuprat, ir vēl muļķīgāk nekā bumbiņu mešana vai kross. Mums klasē gāja viens džeks, kurš bija futbolists, kurš spēlēja Latvijas jaunatnes izlasē, bet sportā dabūja 5, jo netrāpija cik tur tās reizes grozā un neizpildija citus basketbola vingirinājumus, ticu, ka daudzās citās skolās bija arī līdzīgi piemēri, kas ir stulbums augstākajā pakāpē.
04.09.2018 16:23 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Neesmu arī nekāda sportiste taču eju sportistu klasē kurā tas visiem labi padodas, tāpēc jūtos vēl sūdīgāk.

Nesapratu, ej sportistu klasē tādā ziņā, ka tur daudzi nodarbojas ar sportu, vai arī tev ir klase ar sporta novirzienu? Ja tāda novirziena klase, tad ieteiktu pāriet uz citu novirzienu.
Bet nu saprotu bēdu, pašai arī nepatika sporta stundas un jutos kā lūzere vienmēr. Taču kas jādara, tas jādara, kaut kā esmu izdzīvojusi skolas gadus. :D
04.09.2018 17:19 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Ja skolotāji izsmej tevi par tavām sporta spējām, tad tā ir skolotāju neprofesionalitāte.
Ja citi skolēni - tad viņi ir ļoti neiejūtīgi un nenobrieduši.
Bijušā klātbūtne - dzīves sīkumi, par kuriem nav vērts uztraukties.
Dabūta ārsta zīme vai nobastota stunda - vājš raksturs.
Ej uz sportu un centies pavadīt jautri laiku, jo katram padodas savas lietas. Tev nav jāiznieko laiks domājot, ka esi sliktāka par citiem. Nu un, ka tu neesi tik sportiska kā citi? Tev nav jābūt tādai pašai kā taviem klasesbiedriem. Esi nobriedušāka par viņiem. Parādi, ka esi cienījams cilvēks un nekaunies no savām ne tik stiprajām pusēm.
04.09.2018 17:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits