Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā izskaust skaudību?

 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Problēmjautājums virsrakstā.
28.08.2018 13:10 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Skatoties uz sevi ne citiem? Nezinu. :D Tieši uz ko, uz citu izskatu, darbu vai ko? Tad attīstīt to jomu, lai nerāgojas citu šķietamie panākumi acīs.
28.08.2018 13:15 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
skaud un skaud, kamēr izskaudīsi.
.
Ja nopietni, man palīdz apziņa, ka no malas visas dzīves izskatas labak, nekā cilvēks tur ieksā jūtas.
28.08.2018 13:32 |
 
Reitings 331
Reģ: 12.06.2012
Vakar Pinterest tieši atradu padomu šim: "Jealousy is boring. Love and appreciate others. If you can`t love them, forget them." Un tā nu vakar IG atsekoju 100 cilvēkiem, kuru panākumi/neveiksmes mani neuztrauc/neiepriecina/kaitina.
Plānoju šo izdarīt arī FB.
28.08.2018 13:39 |
 
Reitings 24
Reģ: 07.01.2018
Jāsāk darīt pašam kaut kas, jo skaudība ir saistīta ar paša nespēju kādā jomā ko darīt. Jo vairāk nodarbosies ar sapņu piepildīšanu, jo mazāk būs laiciņa skaust.
28.08.2018 13:57 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
BumbleBee, tā arī laikam būs jādara. Bet zini, obidna, ka tu centies, dari, strādā, bet citiem viss nokrīt no gaisa, apmēram no sērijas, pasmaidi un visa pasaule izklājas.
28.08.2018 13:57 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Reti kuram tā no gaisa viss izklājas, reizēm izklājienam apakšā ir ieguldīts darbs, kuru mēs no malas neredzam.
28.08.2018 13:58 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Tu nekad nezini medaļas otru pusi, bet redzi tikai ārējo fasādi, kad viss no ārpuses varbūt tikai skaisti izskatās.
Tava laime ir atkarīga tikai no Tevis pašas un koncentrējies uz to, ko Tu vari. Varbūt kāds skaudīgi uzlūko Tavu dzīvi un viņam liekas, ka tev viss no gaisa?
28.08.2018 14:29 |
 
Reitings 9995
Reģ: 19.11.2014
Reti kuram tā no gaisa viss izklājas, reizēm izklājienam apakšā ir ieguldīts darbs, kuru mēs no malas neredzam.

+
Nesen uzzināju, ka daži tā domā arī par mums. Bet viņi tiešām nezin, ka varbūt dažreiz dzīvo labāk un pārticīgāk kā mēs! :-D
28.08.2018 14:32 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Kas tieši tev skauž?
.
Nezinu vai var izskaust skaudību, bet mēģini to pārvērst motivātorā. Piemēram, ja apskaud, kādu kuram ir labs darbs - ej uz kursiem, cel kvalifikāciju un meklē kaut ko labāku; ja skauž, ka kādam ir labs augums - sāc sportot; ja skauž, ka kāds skaisti runā, prot sevi labi pasniegt - lasi grāmatas par to tēmu, meklē youtube video utml.
28.08.2018 14:38 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ir cilvēki, kas raksta pateicības žurnālu. katru dienu pieraksta 3 lietas, par ko šodien ir bijuši pateicīgi. man tā šķiet supermuļķīga ideja :D bet es par to piedomāju, kad besī dzīve. atceros, kas viss man ir, ko esmu sasniegusi, ko līdzcilvēki man palīdzējuši, kā kādas situācijas ir veiksmīgi pavērsušās.
28.08.2018 14:38 |
 
Reitings 185
Reģ: 31.10.2009
Agrāk mēdzu izjust skaudību, un tieši kā Tev šķita, ka citiem viss teju no gaisa krīt, taču kā 57days minēja, tu nezini, kas tam visam ir apakšā. Pēc tam, kad radiniece nomira un uzzināju, ka aiz it kā skaistās fasādes slēpjas gaužām rūgts stāsts, cenšos nevienam neko neskaust, jo katru reizi atceroties šo gadījumu pārmetu sev, kā es varēju būt tik briesmīgs cilvēks un skaust par tādām lietām.
28.08.2018 16:08 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Nepiekrītu par to, ka skaudība jāpārvērš motivācijā, jo tad var iebraukt vēl lielākās auzās. Cik apkārt ir cilvēki, kas būvē karjeras, pārņemti ar savu izskatu, brauc dārgos ceļojumos, un tas viss, lai apkārtējie redz/novērtē, lai būtu labāki nekā citi. Vai vispār dziļi sirdī tas viss nes piepildījumu un laimi?
Pieņem sevi, to, kur tu esi, novērtē sevi, cik daudz esi sasniegusi. Jā, kādam viss nokrīt no gaisa, bet ir arī kāds, kurš atdotu visu par to, kas tev ir tagad. Maini savu domāšanu. Var iestrēgt reizēm savā domāšanā, un izskatās, kas noticis ar tevi, ja pamani tikai to, ka visiem citiem viss nāk vieglāk... pārdomā to, kas tev ir svarīgs? Kam tu velti savas domas, enerģiju? Materiālām lietām, sasniegumos? Ja tā, tad tas ir bezjēdzīgi, jo šīs lietas nekad neatnesīs apmierinājumu, vienmēr gribēsies vēl un vēl. Novērtē to, kas ir, bet sāc ar to, ka pamani
28.08.2018 17:14 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nepiekrītu par to, ka skaudība jāpārvērš motivācijā, jo tad var iebraukt vēl lielākās auzās. Cik apkārt ir cilvēki, kas būvē karjeras, pārņemti ar savu izskatu, brauc dārgos ceļojumos, un tas viss, lai apkārtējie redz/novērtē, lai būtu labāki nekā citi. Vai vispār dziļi sirdī tas viss nes piepildījumu un laimi?

Pieņemu, ka motivācija uzlabot savu dzīvi vajadzīga, nevis lai citi novērtētu tavu dzīvi un domātu, ka tu šiki dzīvo, bet gan lai celtu pats savu pašapziņu un saprastu, ka vari panākt to pašu un vēl vairāk.:-)
28.08.2018 17:22 |
 
Reitings 186
Reģ: 25.03.2014
Kā jau teicu, saprast ko vēlies un to sasniegt, ar mērķi gūt piepildījumu un prieku, nevis celt pašapziņu. Saprast, ka varu to pašu un vairāk ir salīdzināšana sevi ar citiem, kas jau vien norāda, ka ir vajadzība būt labākam par citiem. Jāsaprot tas, cik daudz pašapziņa balstās uz ārējiem faktoriem, jo tas, kas ir ārējs nav noturīgs.
28.08.2018 17:29 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Skaudība pret kādu konkrēto cilvēku, jomu vai skaudība plašā nozīmē attiecībā uz visu un visiem? Man nāk prātā vairāki ieteikumi - 1) uzlabot savu dzīves līmeni līdz tādam, kāds ir vai vēl labāku nekā ir tiem cilvēkiem, kurus tu apskaud, piemēram, iegūt labāku darbu, sakrāt naudu mājas iemaksai, ceļojumam vai tml. + šim, ka būsi nodarbināta ar darbu un mazāk būs laika domāt par citiem 2) ja tā skaudība izpaužas šauri attiecībā uz kaut ko konkrētu, tad izslēgt no savas dzīves to, kas rada skaudību - pārtraukt komunicēt ar kādu cilvēku, kuru apskaud, pārtraukt lietot sociālos tīklus, kur tu redzi citu cilvēku panākto, kas tev skauž utt.
**
Izlasot citus komentārus:Es domāju, ka nevajag sev stāstīt, ka visi, kas izskatās laimīgi, patiesībā ir nelaimīgi un aiz ārienes stāv kaut kas briesmīgs vai to, ka materiāli labumi nesniedz laimi. Tā nav patiesība. Protams, mēs nevaram zināt visus stāstus, bet ne visi ir smagi strādājuši, lai kaut ko sasniegtu, citiem vienkārši veicas. Ir dažādi. Bet par to, ka laimei nevajag naudu - manuprāt, par laimi nevar runāt, ja ir jāskaita centi pamatlietām.
28.08.2018 17:40 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Sauciet mani par jocīgu, bet es neizjūtu skaudību. Nemaz. Ne pret vienu. Laikam esmu tāds cilvēks.(t)
28.08.2018 17:54 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
:Es domāju, ka nevajag sev stāstīt, ka visi, kas izskatās laimīgi, patiesībā ir nelaimīgi un aiz ārienes stāv kaut kas briesmīgs vai to, ka materiāli labumi nesniedz laimi. Tā nav patiesība. Protams, mēs nevaram zināt visus stāstus, bet ne visi ir smagi strādājuši, lai kaut ko sasniegtu, citiem vienkārši veicas. Ir dažādi. Bet par to, ka laimei nevajag naudu - manuprāt, par laimi nevar runāt, ja ir jāskaita centi pamatlietām.

+++
Un piekrītu viedoklim par motivāciju. Man izskatās, ka šajā gadījumā tieši skaudības pārvēršana motivācijā varētu palīdzēt. Jo, ja cilvēks dzīvo ar attieksmi, ka
obidna, ka tu centies, dari, strādā, bet citiem viss nokrīt no gaisa
, tad jādomā ko savā dzīvē mainīt, kā savu dzīvi un attieksmi mainīt tā, lai nav pasaule jāredz no cietēja prizmas. Sak', es te raujos melnām miesām, bet tie citi, maitas tādi, tiek pie visa, ko vēlas! Tātad atliek kaut ko mainīt, lai nav jāskauž un jājūtas draņķīgi tikai tāpēc, ka kādam citam, pēc pašas domām, iet labāk.
28.08.2018 18:00 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
bet citiem viss nokrīt no gaisa, apmēram no sērijas, pasmaidi un visa pasaule izklājas

Tiešām? Bieži vien lietas nav tādas kā izskatās, no malas neredz ne to smago darbu, ne citus apstākļus, teiksim, tā smukā māja ir uz kredīta, bet nomestais svars no stresa utt.
28.08.2018 18:12 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ta vieta, lai skaustu svesas dzives, ieteiktu uzstadit pasiem savus merkus un cinities par to, lai tos realizetu. Ja cilveks tiesam tic saviem sapniem un merkiem, vins klust parak aiznemts par tiem cinoties, lai izniekotu savu energiju apskauzot citus.
Nekas nav neiespejams, viss ir atkarigs no katra pasa ticibas, drosmes un gribasspeka. Un vienigi.
Nav pat svarigi, cik niecigs ir pirmais solitis preti lielajam sapnim, galvenais, ka tas tiek sperts.
28.08.2018 19:58 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Ta vieta, lai skaustu svesas dzives, ieteiktu uzstadit pasiem savus merkus un cinities par to, lai tos realizetu. Ja cilveks tiesam tic saviem sapniem un merkiem, vins klust parak aiznemts par tiem cinoties, lai izniekotu savu energiju apskauzot citus.

+1, tieši gribēju rakstīt - koncentrējies uz sevi un savu dzīvi.
28.08.2018 23:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits