Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopmītnes.

 
Reitings 1
Reģ: 22.07.2014
Sveikas! Vēlējos painteresēties par dzīvi kopmītnēs. Šis būs mans pirmais gads kopmītnēs, bail domāt, kas mani tur sagaida. Dzīvošu LLU kopmītnēs. Kas būtu jāzina pirms ievākšanās, kā arī, vai ir kādi nerakstītie likumi? Vēlos, lai Jūs padalieties ar savu pieredzi! Paldies. :-)
25.08.2018 17:46 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Kāpēc bail un no kā? Esmu dzīvojusi kopmītnēs, bija pat ļoti OK, sevišķi, ja esi jaunā vieta, kur vajag iegūt draugus. Paņem līdzi pirmās nepieciešamības lietas (dvielis, zobubirste), un tad jau pēc apstākļiem, ko vajag, piepirksi.
25.08.2018 17:52 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Baidīties gan jau nav no kā. Jo, ja galīgi nevarēs ar istabbiedru sadzīvot, vienmēr jau var mēģināt samainīt istabiņas. Kas jāievēro? Pieklājības normas.
25.08.2018 17:54 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nedzīvoju LLU kojās, bet tomēr padalīšos ar savu pieredzi.
Baidīties tiešām nav no kā. Ja paveicas un satiec foršus cilvēciņus, tad kojās dzīve ir ideāla.
Pati jau pēc nedēļas atgriezīšos kopmītnēs, līdz ar to vairs nevaru sagaidīt to mirkli, kad varēšu atkal uz turieni braukt.
Atceros, kā pati nobijusies braucu uz kopmītnēm, domādama, ka jau pirmajās dienās tur nomiršu un ne ar vienu nesadraudzēšos, jo esmu visai nekomunikabls cilvēks. Jā, pirmajās dienās bija tāda sajūta, ka viss - nesagaidīšu to brīdi, kad braukšu uz mājām, viss šeit ir apnicis, gribu raudāt un tās ir beigas. Bet tad jau satuvinājos ar istabas biedrenēm, iepazinos ar kursabiedriem, daudziem citiem studentiem no dažādām fakultātēm un kursiem, sadraudzējos ar puišiem, pie kuriem aizvadīti neskaitāmi kāršu vakari ar jokiem un smiešanos līdz asarām, apmeklēti daudzi pasākumi un koncerti, kopā pieveikti dažādi mācību darbi, ar istabas biedrenēm dziedājām un smējāmies līdz 03:00 naktī, izjokojām citas pazīstamas meitenes. Tāpat piedzīvota pusaizlausta sirds, romantika, drāmas un strīdi.
Jā, apstākļi nav ideāli, bet tās ir atmiņas uz mūžu. Jau 1.kursā būs daudz visa kā, tāpēc izbaudi visu, ko vien piedāvā.
Neņem līdzi daudz mantu. Es ņēmu līdzi savus kastroļus, pannu, bļodas, šķīvi, krūzīti, galda piederumus, higiēnas lietas, kosmētiku, gultas veļu, čības, apģērbu gulēšanai, staigāšanai pa kojām, vienkārši iziešanai un universitātes apmeklēšanai. Neaizraujas ne ar kādām mīļmantiņām, tam kojās parasti nav daudz vietas.
Un esi komunikabla, atsaucīga, nesēdi maliņā, bet iesaisties visur, kur vien vēlies. (l)
25.08.2018 18:30 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Jelgava vispār man liekas perfekta vieta studenta dzīvei! :-)
25.08.2018 19:18 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Nezinu kaa LLU, bet LU kopmiitnees dod gultas velju, spilvenus, segas. Varbuut arii tev nav tas janem!
25.08.2018 19:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits