Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Dzīve bez izklaides, atpūtas

 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Sveiki visiem, šajā drēgnajā sestdienas rītā! :)
Gribēju padalīties ar savu situāciju , dzirdēt viedokļus kā situācija izskatās no malas.
Es ar savu vīru esam kopā mazliet vairāk kā 6 gadus un precēti esam 4 gadus :)
Vīrs no praktiskā viedokļa ir zelta gabaliņš un es varu dzīvot kā niere taukos, jo zinu, ka mašīnā varu sēsties un braukt nedomājot par to vai pietiekami degviela, vai tehniskā kārtībā :)
Ikdienā strādājam kopā, sēžam vienā kabinetā.
Šobrīd notiek kapitālais remonts dzīvoklī (sienu pārbūve, logu maiņa utt), vīrs dara visu pats un tā jau dzīvojam 9mēnešus un gan jau vēl gadu dzīvosim :D viss iet ļoti lēnu uz priekšu, jo visu dara viens un atvaļinājumā viņu nelaiž. Bet ne par to ir stāsts :)
Mans vīrs necieš svētkus, izklaides. Mēs kopā nekur neejam, NEKUR neskaitot veikalu. Bet tai pat laikā man neko neliedz varu doties, kur vien vēlos.
Pēdējos mēnešus ir ļoti grūti emocionāli, jo kā jau rakstīju no vienas puses ir zelta gabaliņš, bet no otras puses mūsu kopdzīvē iztrūkst tik būtiskas sastāvdaļas- kā dzīves baudīšana.
Vīrs nav runātājs, bet uz maniem jautājumiem kāpēc neko negrib, vienmēr atbild- vienkārši NEGRIBU un viss.
Un kad iedomājos, ka gribētu citādu dzīvi, jo sajūta, ka nedzīvoju savu dzīvi, bet vienkārši eksistēju, tad liekas diezgan būtu muļķīgi paziņot mēs šķiramies, jo mūsu dzīvē nav izklaides.
Kā jums no malas liekas, ja no praktiskās puses ir viss ok, arī emocijas ir, bet nav dzīves baudīšanas kopā, k ir grūti pieņemt ir iemesls šķirties? vai arī man jāiemācās pieņemt dzīves situāciju?
Lai izprastu sevi un savas emocijas biju domājusi aiziet pie psihoterapeita, kas varbūt palīdzētu tikt skaidrībā pašai ar sevi, bet bailes iztērēt naudu un uzrauties uz tāda, kam tikai interesē nauda un sāktu man teikt vispārīgas lietas. Varbūt varat kādu ieteikt ar ko esat saskārušās?
25.08.2018 11:48 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Nevar būt, ka nav pilnīgi nekas, kas vīram neinteresē? Mans vīrs nav nekāds kultūras baudītājs, līdz ar to uz šādiem pasākumiem man jāmeklē sev citi kompanjoni, taču mēs abi esam aktīvās atpūtas piekritēji un gardēži, tāpēc kopīgai atpūtai cenšamies ieplānot šāda veida aktivitātes. Nemaz nevaru iedomāties, kā būtu dzīvot kopā un NEKAD nekur ārpus mājas kopā neatpūsties/neizklaidēties. Jūs ceļojumos nebraucat?
25.08.2018 11:52 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Vīrs visu laiku tāds bija, ka nekur negrib iet, vai visu laiku tāds?
25.08.2018 11:56 |
 
Reitings 4083
Reģ: 22.11.2013
Kā arī pieļauju, ka viņš neizjūt tik ļoti tol ka nepavadat kopā brīvo laiku, jo strādājat vienā kabinetā un dzīvojat vienā dzīvoklī. Principā jūs tik un tā esat 24/7 kopā
25.08.2018 11:57 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Lai izprastu sevi un savas emocijas biju domājusi aiziet pie psihoterapeita, kas varbūt palīdzētu tikt skaidrībā pašai ar sevi

es zinu, ka būs grūti pierunāt, bet būtu vērtīgi iet uzreiz kopā ar vīru. ir bēdīgi, ja ar problēmām, kas skar abus, ņemās tikai viens cilvēks, jo otram viss tā pat ir labi.
25.08.2018 11:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
es varu dzīvot kā niere taukos,

tad seko
Šobrīd notiek kapitālais remonts dzīvoklī (sienu pārbūve, logu maiņa utt), vīrs dara visu pats un tā jau dzīvojam 9mēnešus un gan jau vēl gadu dzīvosim viss iet ļoti lēnu uz priekšu, jo visu dara viens un atvaļinājumā viņu nelaiž. B
tu dzīvo briesmīgi...lidz niere taukos kā līdz ķīnai rāpus
25.08.2018 12:04 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Nu kopdzīves sākumā, kad es dāvināju dāvanu kartes, tad bija kopīga aktīva atpūta. Bet tad sākām krāt naudu dzīvokļa iegādei un visas izklaodes pazuda, uz maniem centieniem, ka labi laiku var pavadīt arī bez liekiem tēriņien, atbildēja, ka bez ekšena viņi neaizrauj.
Vēl pāris mēnešus atpakaļ, kad sapratu, ka uz savas draudzenes kāzām došos viena, tad pateicu, ka varbūt neesnu īstā, ja kopā esot negribas baudīt dzīvi un ar citu gribētos, tad atbildēja, ka esmu glups skuķis, ja tā domāju.
Viņš ir reāls vienpatis. Kad nebija remonta dzīvoklī viņam visi vakari, brīvdienas aizgāja pie saviem mazajiem projektiņiem.
Protams, ka nebraucam, lai arī esam pietiekami labi situēti, vienmēr saka, ka naudas kam tādam nav, bet ja gribētu, tad visu varētu gan paspēt, gan atļauties.
Nu principā jā, kopā 24/7,neskaitot brīžus, kad eju sportot, vai apmeklēju kultūras pasākumus un tiekos ar draudzenēm
25.08.2018 12:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
izklaideies pati.;-)
25.08.2018 12:05 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Protams, ka nebraucam, lai arī esam pietiekami labi situēti, vienmēr saka, ka naudas kam tādam nav, bet ja gribētu, tad visu varētu gan paspēt, gan atļauties.
tad arī nav tā nauda. rīko piknikus pie dabas piemēram
25.08.2018 12:08 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Akaroa, tur jau tā sāls, ka viņam liekas viss kārtībā un man tak neko neliedz, un viņam nav saprotams, ko es cepjos.
Draudzenes arī saka, ka viņam domāšana un uzvedība ir kā no citas planētas.
25.08.2018 12:09 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Degvielas ielieshana mashiinaa un aizdziishana uz servisu bez maz vai apbeershana ar zeltu skaitaas? :-D Vai arii Tev pashai noskruuveet baakam korkjiiti un ieliet degvielu ir kvantu fizika?
Plus miicaas gandriiz gadu remonteejamaa dziivoklii :-D Normaala buuvfirma to visu buutu savedusi kaartiibaa dazhu nedeelju laikaa. Taads viirelis nevis izklaideeties jaavelk, bet gan jaadzen dziivokli remonteet briivajaa laikaa (ja jau nespeej profesionaaljus apmaksaat).
Taa vietaa, lai uztrauktos, ka dziivo muuzhiigajaa stroikaa, shii njerkst par to, ka viirinjsh ar sho rokrokaa neiet saulrietaa luukoties un uz operu :-D Seed vienaa kabinetaa, gulj kopaa stroikaa, shai veel nav gana, pielipusi kaa dadzis :-D draudzenju un koleegju nav? Galu galaa viena pati nevari kaut kur aizvilkties vai aizbraukt? :-D Muuzhiigaa stroika ir ok, neieshana rokrokaa uz kaut kurieni, tas nu gan ir pasaules gals :-D:-D:-D
25.08.2018 12:10 |
 
Reitings 2290
Reģ: 19.10.2013
Ja cilvēks pēc būtības vienpatis, dzīvo bez atvaļinājuma, brīvajā laikā veic remontus, tad liekas pašsaprotami, ka negrib svētkus un izklaides.
25.08.2018 12:10 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Es jau izklaidējos pati, apmeklēju kultūras pasākumus, dodos ciemos. Pagājušo vasaru savācu pilnu mašīnu meiteņu un devāmies uz Ventspili :)
Sirda jau sāp par to, ka nebaudām dzīvi. Man šogad jau 30,bet ar vīru tik vien kā kopīga ikdiena un jūtos kā virtuves kombains viņam, bet protams varbūt šo visu pārspīlēju.
25.08.2018 12:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Ber vispar interesanti. Krajat naudu , virs briva bridi jau gadu pats remontw jo nevar atlauties algot labu stradnieku, labam izklaidem ar bav naida kss esjtrema kas patik viram fzivohat remonta stavokli esosa dzivoklu un rukajat bez atvalinajuma. Bet tikai tapec ka ir auto tu uzskati ka dzivo ka niere taukoS. Es sokaaaa:-D
25.08.2018 12:13 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Varbūt viņam patiesībā nav liekas naudas. Tāpēc remonts velkas, bet piekrist lētajiem variantiem zem viņa goda.
25.08.2018 12:15 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Nikola, tāda attieksme pret izklaidi un svētkiem nav tikai tagad remonta laikā.
25.08.2018 12:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Degvielas ielieshana mashiinaa un aizdziishana uz servisu bez maz vai apbeershana ar zeltu skaitaas? :-D Vai arii Tev pashai noskruuveet baakam korkjiiti un ieliet degvielu ir kvantu fizika?
Plus miicaas gandriiz gadu remonteejamaa dziivoklii :-D Normaala buuvfirma to visu buutu savedusi kaartiibaa dazhu nedeelju laikaa. Taads viirelis nevis izklaideeties jaavelk, bet gan jaadzen dziivokli remonteet briivajaa laikaa (ja jau nespeej profesionaaljus apmaksaat).
Taa vietaa, lai uztrauktos, ka dziivo muuzhiigajaa stroikaa, shii njerkst par to, ka viirinjsh ar sho rokrokaa neiet saulrietaa luukoties un uz operu :-D Seed vienaa kabinetaa, gulj kopaa stroikaa, shai veel nav gana, pielipusi kaa dadzis :-D draudzenju un koleegju nav? Galu galaa viena pati nevari kaut kur aizvilkties vai aizbraukt? :-D Muuzhiigaa stroika ir ok, neieshana rokrokaa uz kaut kurieni, tas nu gan ir pasaules gals :-D:-D:-D
++
nav svarīgi ka sudigi iet,galvenais ka no malas izskatas labi
cosmo dubultie standarti AUTO IR..dzīve izdevusies. Letas ta musdienu dazas meičas
25.08.2018 12:19 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Es gan vairāk uztrauktos par dzīvokļa stāvokli. Lai gan, ja liels dzīvoklis un gudri visu izplāno varbūt tiešām nav tik ļoti traki tas remonts.
Man jau no malas liekas, ka tas nabaga cilvēks ir vienkārši pārguris. Darbs, remonts, naudas krāšana remontam... jo remonts ir dārgi. Un no Taviem komentāriem saprotu, ka puisis labprāt izklaidētos, bet nav naudas ("ekšena"). Varbūt tas, ko viņš reāli domā ir nogurums naudas ekonomēšanas nolūkos, taisot pašam remontu. Parunā ar viņu drīzāk par šo. Man, piemēram, pārgurušai arī negribas neko.
Nez, varbūt mani te nesapratīs, bet, ja jūti, ka tas cilvēks tiešām ir Tava otra puse, tad šis viss tāds sīkums vien. Ej izklaidēties ar citiem cilvēkiem, meklējiet kompromisus.
25.08.2018 12:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Vīrs no praktiskā viedokļa ir zelta gabaliņš un es varu dzīvot kā niere taukos, jo zinu, ka mašīnā varu sēsties un braukt nedomājot par to vai pietiekami degviela, vai tehniskā kārtībā :) gada perle. palasot visu pārējo
25.08.2018 12:22 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es gan vairāk uztrauktos par dzīvokļa stāvokli. Lai gan, ja liels dzīvoklis un gudri visu izplāno varbūt tiešām nav tik ļoti traki tas remonts.
Man jau no malas liekas, ka tas nabaga cilvēks ir vienkārši pārguris. Darbs, remonts, naudas krāšana remontam... jo remonts ir dārgi. Un no Taviem komentāriem saprotu, ka puisis labprāt izklaidētos, bet nav naudas ("ekšena"). Varbūt tas, ko viņš reāli domā ir nogurums naudas ekonomēšanas nolūkos, taisot pašam remontu. Parunā ar viņu drīzāk par šo.
+++
25.08.2018 12:24 |
 
Reitings 35
Reģ: 24.08.2018
Rīdziniece, algot darbiniekus var atļauties, bet visi ir idioti un nespēs izdarīt 100% labi. Nu tas ir viņa uzskats, būtu mana teikšana jau sen būtu iekšā brigāde ub sen dzīvotu skaistā dzīvoklī.
Nu ne jau dēļ auto es jūtos kā niere taukos:-D:-D
Kā lai paskaidro. Man nav jārisina nekāda veida saimnieciska rakstura problēmas.
Man ir jānodrošina sievietes pienākumi (pārtikas iegāde, tīrība utt ), savu brīvo laiku pavadu kā velos.
Bet nu jau tas viss izklausās pēc bartera:-D
Laikam esmu dzīvojusi kā mucā, jo likās, ka man tiek dots daudz, bet pavērot apkārtējos pārus un cik daudz vīrieši velta laiku un uzmanību savām sievietēm.
Mjā, pēc jūsu komentāriem arī liekas, ka man īstenībā nekā nav,tik vien kā iedomas.
25.08.2018 12:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits