vai puisim visos randiños ir jāizmaksā?

 
Reitings 72
Reģ: 19.04.2017
Mans jautājums jau tēmā ierakstīts:-P
Tātad, vai jûsuprāt ir normāli, pareizi, ka katrā randiņā puisis ir tas, kurš samaksā par kafiju vai vakariņām?
23.08.2018 22:40 |
 
10 gadi
Reitings 361
Reģ: 23.03.2013
Meksikanka, es no viena “vīrieša” reiz dzirdēju frāzi: es taču netaisos par randiņu maksāt vairāk par 20ls (toreiz bija lati), ja nezinu vai meitene man pēc tam maz iedoss.
Lieki piebilst, ka tādi vīrieši šķiet tiešām šausmas, šausmas....
24.08.2018 12:38 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Ja, virietim ir jamaksa. Ar uz pusi dalitajiem netiktos.
Bet ta ka man ir norma, ka viriesi tapat par visu maksa (brivdienu mini celojumi, izklaides, iepirksanas utt), uzskatu par savu pienakumu ari periodiski izmaksat virietim, kad attiecibas ir attistijusas. Uzaicinat pusdienas vai vakarinas. Pirkt davanas utml. Man sie zesti ir svarigi.
24.08.2018 12:51 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Meksikanka, es no viena “vīrieša” reiz dzirdēju frāzi: es taču netaisos par randiņu maksāt vairāk par 20ls (toreiz bija lati), ja nezinu vai meitene man pēc tam maz iedoss.
Lieki piebilst, ka tādi vīrieši šķiet tiešām šausmas, šausmas....

:-O Level up! :D
24.08.2018 13:00 |
 
Reitings 262
Reģ: 23.06.2017
Varbūt ne pa tēmu, bet vienreiz biju ar draugu aizgājusi paēst (biju attiecībās, šis bija vienkārši vīriešu kārtas pārstāvis - draugs), pētījām ēdienkarti un viņš man pēkšņi pajautāja - "cik daudz naudas tev ir?" :-D apstulbu par tādu jautājumu, jo neesam jau gluži bērni, kam vecāki iedeva 2 eiro un re, man tagad ir 2 eiro :-D kad es sāku stostīties un nezināju, ko aiz šoka atbildēt, vinš turpināja - "tev pietiks naudas tam, ko tu ņemsi?". :-D Okay, sapratu, ka tas vienkārši bija mājiens, ka viņš par mani nemaksās, lai gan es to pat vispār nebiju iedomājusies kā variantu, jo esam vienkārši draugi, taču tas bija tik neveikli, ka to es visu mūžu atcerēšos :-D
Un nu jāpiekrīt iepriekš izteiktajiem viedokļiem - randiņu periodā, jā, vīrietim būtu jāizmaksā, taču pēc tam gan tam vairs nav nozīmes, dala uz pusēm, maksā uz maiņām vai kā nu kurā pārī pieņemts.
Starp citu off topic - mūsdienās ir vēl vīrieši, kas uz randiņu ierodas ar puķēm?
24.08.2018 13:06 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Starp citu off topic - mūsdienās ir vēl vīrieši, kas uz randiņu ierodas ar puķēm?

Jā!
24.08.2018 13:09 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Es par to, ka vīrietis izmaksā :)
Arī attiecībās parasti uzsauc 2.pusīte (viņš neļauj vilkt ārā maciņu). Izņēmums ir, piemēram, derības.. mēs reizēm saderam uz vakariņām, zaudētājs uzsauc :-D
24.08.2018 13:11 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
"tev pietiks naudas tam, ko tu ņemsi?"

Šausmas, puiši paši nesajūtas neērti, kad ko tādu pasaka? :-O Jo es justos šausmīgi neērti, jo es nekad negaidu no kāda nemaz, ka par mani maksās.
24.08.2018 13:12 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
Uzskatu, ka vīrietim būtu jāmaksā. Atceros ka biju aizgājis uz randiņu, kurā sieviete bija kategoriski pret to, ka par viņu samaksā, teikšu godīgi, jutos ļoti neerti, kad vina vilka ārā savu maku un maksāja pati pa sevi, un vēl tas nosodošais oficiantes skaties vēl vairkāk situāciju pasliktināja. fui.
uzskatu par savu pienakumu ari periodiski izmaksat virietim, kad attiecibas ir attistijusas.

Šis laikam ir visslabākais variants, nekas dižs, bet patīkami.
24.08.2018 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Kas vienam ir pilnīgi normāli, citam ir pilnīgs haoss. Vai man tas šķistu normāli, nezinu, bet katrā ziņā ne obligāti. Neesmu kapeikpisēja, tādēļ nespētu rast kopīgu valodu ar tādu, kas katru centu žēlo.:-D Ja es aicinu es parasti arī maksāju, ja mani aicina, šķistu tikai tīri loģiski ,ja saite darbotos abos virzienos.
24.08.2018 14:06 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
Protams, ka vīrietis maksā pirmajos randinos, tas ir pašsaprotami. Bet te, liekas, jautājums ir par to, vai vīrietim tas jādara VIENMĒR un VISU LAIKU. Līdz mūža galam.
25.08.2018 09:08 |
 
Reitings 833
Reģ: 10.03.2013
Nekad nav bijušas problēmas samaksāt par sevi. Bet ja vīrietim pirmajā randiņā žēl kafiju vai vakariņas (nekad neriju lašus vai visdārgāko no ēdienkartes), tad nu sorry. Mums nav pa ceļam. Tāpat parasti draugi ir par mani maksājuši, jauks žests. Nezinu, vai tie daži ietaupītie eiro ir tā vērti, lai pēc tam meitene tevi atcerētos kā kapeik*isēju.
25.08.2018 09:21 |
 
Reitings 413
Reģ: 29.05.2016
Priekš manis viena no svarīgākajām vīrieša rakstura īpašībām ir dāsnums. Komentāri atkrīt.
25.08.2018 10:48 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Izmaksàšana man ir pašsaprotama. Ja vīrietim 25+ nav tie pārdesmit eiro un galvenais - dāsnums un sajēga, ka tas ir tikai dabiski, tad mums nav pa ceļam. Tas vienkārši likumsakarīgi, jo nopietnas attiecības un nākotnes plānus saistītu ar finansiāli stabilu cilvēku, kuram šīs izmaksas nesagādātu diskomfortu. Cita lieta - nauda ir, bet žēl sievietei tērēt - tas vispār garām. Dalīšana uz pusēm pa dzīvi man nav pieņemama, neesmu tā audzināta. Es arī, piem. braucot ciemos/mājās pie vīrieša un nopērkot pārtiku, dzērienus, nekad neprasīšu neko atdot man. Lielākiem pirkumiem - ceļojumiem, bez problēmām piedalos, piemēram nopērkot savu lidmašīnas biļeti, attiecīgi vīrietis apmaksā dzīvošanu un maltītes uz vietas. Priecājos, ja shoppingā kaut ko pie kases apmaksā manā vietā, bet tas ir kā plusiņš, ne pašsaprotami. Savus personīgos izdevumus sedzu pati.
25.08.2018 11:20 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
man tas, ka vīrietis man izmaksā liekas tā organiski :D ja sākās čeka pētīšana un dalīšana vai jautājumi kā
"tev pietiks naudas tam, ko tu ņemsi?"

:-D:-D:-D tas šķiet tā saspīlēti un neērti.
ar bijušo draugu pirmajos randiņos maksājām atsevišķi, pēc tam kā pagadās, bet vairāk viņš izmaksāja.
esošais draugs vienmēr grib visu izmaksāt, ja kopīgi satiekam kādu manu draudzeni, tad arī draudzenei uzsauc. man tas liekas mīļi. jo tas ir un paliek skaists žests, viņš no tā nabagāks nepaliek, kā arī es nepalieku no viņa materiāli (un nekādā citā mērā) atkarīga.
es arī uzsaucu viņam kādu izklaidi vai maltīti un viņa ego tas nesāpina :D viņam arī liekas mīļi.
25.08.2018 12:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Pirmajos randiņos esmu par to,lai puisis izmaksā. Man negribas līdzās skopuli, vīrieti, kurš visu grib vienmēr dalīt 50/50 , jo es noteikti negribu būt mūžīgi visvaroša un nevēlos situāciju-
Cheks peec tam pie Maximas kases arii uz puseem jaasadala. Sievishkju - paklaajinju biedriiba arii radiijusi muusdienu neko nevarosho viirieshu parodiju sugu.

Ja vīrietis ir iepazīts labāk, tad man nav žēl arī kādreiz viņam izmaksāt ieeju uz kādu pasākumu, vai arī kādas vakariņas, kā arī nopirkt kādu dāvanu līdz 10Eur vnk bez jeb kādiem svētkiem , iemesla, bet tas arī nebūs bieži .
25.08.2018 12:32 |
 
Reitings 90
Reģ: 27.05.2013
Ja man puisis neļauj dalīt uz pusēm, tad atdodu manas puses naudu oficientei dzeramnaudā un saku, ka otrā randiņa nebūs.
Neciešu, ja man kaut ko aizliedz vai pilnībā neuzklausa manu nostāju.
Īstenībā laba taktika priekš puišiem - pārbaudiet vai meitene ir gatava dalīt summu uz pusēm. Ja atsaka vai apvainojas, tad zina, ka ir patrāpījusies mantkārīga vīriešu izmantotāja.
Esmu par vienlīdzību starp abiem dzimumiem.
25.08.2018 12:47 |
 
Reitings 212
Reģ: 26.06.2015
Attiecībās esmu bijusi abās variācijās. Gan tad, kad es par daudz ko maksāju, gan pašreizējā variantā,kad praktiski par visu maksā vīrs.
Arī agrāk biju tāda, kurai patika par sevi samaksāt, kurai no vīrieša neko nevajag. Neatkarīgās sievietes tips. Pēc pāris gadiem attiecībās sāku domāt, ka kaut kas nav tā, jo es vienmēr pelnu vairāk un vīram praktiski nekad nav naudas nekādām izklaidēm.
Pieņēmu lēmumu, ka sākšu pamazām uzkraut viņam lielāku atbildību-papildus maksājumus un tēriņus. Un tā ir sanācis, ka tagad praktiski par visu maksā vīrs. Apģērbu, kosmētiku, skaistuma procedūras apmaksāju pati, kaut gan arī tam vīrs dažkārt dod naudu. Pērku viņam dāvaniņas un arī pārtiku mājās, kad viena eju uz veikalu. Par dzīvokli,izklaidēm,ceļojumiem,restorāniem maksā viņš.
Vīrs ir ieguvis daudz, daudz lielāku pārliecību par sevi un pelna daudz,daudz vairāk nekā iepriekš. Viņš ir laimīgs,ka var uzņemties atbildību par savu ģimeni un es, ka man uz vīrietis uz kuru varu paļauties. Katru reizi, kad viņš par mani maksā, viņam ir gandarijums.
Tā ir mana pozitīvā pieredze. Ticu, ka situācijas mēdz būt dažādas, bet uzskatu, ka vīrietim jābūt vīrietim.
25.08.2018 12:56 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017

Cheks peec tam pie Maximas kases arii uz puseem jaasadala. Sievishkju - paklaajinju biedriiba arii radiijusi muusdienu neko nevarosho viirieshu parodiju sugu.

Un mājās atnākot pēc tam visus produktus nosvērt ar vajag ,ja nu mazums kādam pa pāris gramiem vairāk tiks gaļa vai kāds kartupeļu kumosiņš:-D
25.08.2018 14:29 |
 
Reitings 500
Reģ: 03.03.2014
Katram jau savs "normāli", bet es uzskatu, ka vīrietim ir jāmaksā. Esmu izvilkusi maku, bet tas nekad randiņā nav likts darbībā. Attiecībās pērku un maksāju, ja esmu viena veikalā.
Neuzskatu to par pašsaprotamu, bet izvēlējusies esmu vīriešus, kuri ir ar šīm manierēm.
Par ziediem - dāvinot! Pati neeju uz pirmajiem randiņiem jau sen, bet dzirdēts ir. :-)
25.08.2018 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 747
Reģ: 29.01.2009
Pa lielam jau katram pārim der savs modelis. Cits priecāsies par saskaņu ar sapņotājas viedokli, cits vīrietis jutīsies aizvainots par sievietes uzstājīgu maksāšanas dalīšanu, jo galīgi nav tā audzināts. Bet nu zolīds vīrietis nebūs ar mieru šādi dalīt, tas zem viņa lepnuma. Tad arī sapratīs, ka ar konkrēto sievieti nav pa ceļam, jo pilnīgj nesaprot, ko kam viņa vēlas pierādīt. Maksā parasti aicinātājs.
25.08.2018 16:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!