Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Raudulīgums

 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Lai gan ārēji esmu diezgan vēsa, baigo sajūsmu vai kādas citas emocijas manī izraisīt ir diezgan sarežģīti, bet pēdējā laikā esmu novērojusi , ka mani ļoti viegli var saraudināt. Paldies Dievam, man viss ir kārtībā gan ģimenes dzīvē, gan ar veselību, gan darbu, bet pat šķietami sīkumi mani var novest līdz asarām. Es nezinu , kā ar to cīnīties, jo nu jau es to uzskatu par problēmu. Un nē, izraudāšanās te nepalīdzēs, jo pēc tam paiet pāris stundas un varu raudāt atkal. Cik raudulīgas esat jūs, un kas ir tas , kas spēj jums likt raudāt?
23.08.2018 20:56 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Raudu retās situācijas, kad biju ārzemēs raudāju biežāk, jo bija grūti bez tuviniekiem, stress un viss pārejais sakāpina emocijas + vēl klāt bija jūtu spēle ar sev patīkamu puisi, tad pat aizgāja līdz tam visam, kad mati pat sāka krist ārā no pārlieku liela stresa, histērijām un raudām.
Pašlaik ar attiecībām viss kārtībā, esmu pie ģimenes un nav tādu situāciju kuru dēļ raudātu, šeit esmu mierīgāka un nosvērtāka lai gan sevi arī uzskatu praktiski par bez emociju cilvēku, vismaz tās neizrādu citiem, ne pārlieku lielu prieku ne bēdas.
23.08.2018 21:37 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Vēl ko pieminēšu.
Atceros kad biju ārzemēs, strādāju ofisā, bija laiks kad biju ļoti emocionāla. Man pateica nesvarīgu frāzi nu pilnīgi tādu ko vispār pie sirds nevajadzētu ņemt, man bija uzreiz asaras acīs, visu dienu tik ļoti saasināti ko uztvēru, pilnīgi gribējās skriet uz tualeti un paraudāt. Esmu ļoti viegli ieapaidojama līdz ko nēesmu savā komforta zonā.
23.08.2018 21:39 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Ja es raudu, tad tiešām ir notikusi kāda liela nelaime ar mani vai kādu tuvu cilvēku. Citādi neesmu no raudulīgajiem cilvēkiem, man nebirst asaras no romantiskām filmām, dziesmām vai emocionāliem video.
23.08.2018 21:41 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits