No puiša, par meiteni?

 
Reitings 31
Reģ: 12.06.2016
Sveikas dārgas man ir pavisam nopietni vajadzīgs jūsu viedoklis, šobrid man jau ir 24 gadi, bet no 15 gadiem es krāsojos, ğērbjos un daru visu ka sievieti, jo tas mani ļoti uzrunā, sākuma to visu slēpu bet nu jau 4 gadus esmu visiem pateikusi ka tāda tagad būšu. Mans jautājums ir tāds vai Latvija ir pietiekami kvalificēti ārsti uz dzimuma maiņu? Jo esmu 100% parliecināta uz pēdējo soli un pariet pavisam sievietē. Nauda nav problēma...
22.08.2018 20:59 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Death, tas bija ironisks jociņš - 'Par ko tāds gods, ko, m?':D:D:D
Par maz lasītas biezas grāmatas, ko? :-P
.
Ah, pareizi, Maknota (vai kā viņu tur) un Račko arī raksta 'biezas' grāmatas.:D
23.08.2018 00:18 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā Uzskati, ka tikai Tu spēj saprast un rakstīt ironiskus jokus? Tik pat ironiski arī atbildēju, bet Tu to laikam neuztvēri. :D
23.08.2018 00:24 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Uzskatu, ka nav jēgas turpināt piesārņot šo diskusiju, tāpēc neturpināšu atbildēt bezjēdzīgiem komentāriem. :) Tev arī to iesaku.
23.08.2018 00:27 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
neturpināšu atbildēt bezjēdzīgiem komentāriem. 
Death, a bija jēga sākt?
.
Kaut kā nemanu, ka šajā diskusijā pirmā ar uzbraucienu pieminēju Tevi.
.
Nez, kāpēc man tas būtu tā vnk jāatstāj, sevi neaizstāvot, m?
23.08.2018 00:39 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Latvijas iedzīvotājs Viktors Kalnbērzs ir veicis pirmo operāciju pasaulē, kurā sievieti pārtaisīja par vīrieti. Vai viņš prot veikt arī apgriezto operāciju - pajautā viņam.
23.08.2018 04:27 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Latvijas iedzīvotājs Viktors Kalnbērzs ir veicis pirmo operāciju pasaulē, kurā sievieti pārtaisīja par vīrieti. Vai viņš prot veikt arī apgriezto operāciju - pajautā viņam.

Pateici tā, itkā iet runa par Viķku no Mazpisāniem. To, ka tas ir slavens ārsts, tas tā.. :D
Turklāt viņam tagad 90 gadi. Dikti šaubos, vai viņš prot veikt un piekopj to lietu vēl tagad.
Bet jā, autors trollis, jo jau sen būtu izpētījis visu iespējamo info interneta plašumos, zinātu gan visu Latvijai tuvāko dzimummaiņas ķirurgu uzvārdus, gan pārējās detaļas.
23.08.2018 07:14 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Turklāt, tādi cilvēki sēž LGBT forumos un vidē starp 'savējiem', tāpat kā bābas parastās sēž cosmo.lv vai cālī.
23.08.2018 07:19 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
Ūuuuuuu
Ooooooo

Ņemot vērā pēdējās aktivitātes internetā, pirmais ko padomāju:
Solvita, Tu?
:-D:-D
Neņem ļaunā, neuzbrūku....vnk asociācijas :-D
23.08.2018 08:21 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
Pateici tā, itkā iet runa par Viķku no Mazpisāniem. To, ka tas ir slavens ārsts, tas tā..
+
23.08.2018 08:30 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā
Nez, kāpēc man tas būtu tā vnk jāatstāj, sevi neaizstāvot, m?

Tad aizstāvi cienīgi un argumentēti, pēc būtības, nevis ar chihuahua riešanu uz un par visu pēc kārtas. Piemēram, par tām grāmatām man radās Déjà vu sajūta, jo kaut kur jau kas tāds redzēts. Iepini arī vēl kaut kādu stalkošanu, lai gan, atšķirībā no Tevis, man nav ne mazākās nojausmas, cik ilgi esi reģistrēta.
Turklāt uz maniem jautājumiem joprojām tā arī neatbildēji, un tas, manuprāt, liecina par to, ka ienāci vnk pariet (uz ko sākumā arī norādīju, tikai definēju kā "meklēt kašķi" vai kkā tā). Tu pārāk sāpīgi uztver pat vismazāko kritiku - pat tādu, kas pateikta pus pa jokam. :)
Tieši tāpēc uzskatu, ka nav jēgas turpināt te kaut ko tukši diskutēt. Punkts.
23.08.2018 09:13 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Pateici tā, itkā iet runa par Viķku no Mazpisāniem. To, ka tas ir slavens ārsts, tas tā..

:D :D
23.08.2018 09:16 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tad aizstāvi cienīgi un argumentēti, pēc būtības, nevis ar chihuahua riešanu uz un par visu pēc kārtas. 
Death, kāpēc gan, ja netika skaidri un gaiši pateikts, kas tieši neapmierina, kas nav saprotams, uzdoti korekti jautājumi, bet sarunu sāki ar prastu uzbraucienu ad hominem plus vēl dažām mazāk nozīmīgām, bet tāpat svarīgām argumentācijas kļūdām?
nerātnā atrada kārtējo upuri, kuram iznest smadzeni ar savām, viņaprāt, afigennajām gudrībām.
Tūlīt būs: "Niknais, mīļumiņ, dārgumiņ... bla, bla, blā"
Death, daļa no Tava pirmā komentāra šajā tēmā ^
Saki, kāpēc būtu jāzīlē cosmolilit biezumos, kas ar to domāts, ja interesējušie jautājumi nav uzdoti tā, lai skaidrs, ka tie tiešām jautājumi, ne uzjautrināšanās uz citu rēķina?
.
Nu, a, ja jau uzjautrināšanās, tad kāpēc gan man neriet (neuzjautrināties) pretī?
.
Ja tajā visā ir interese par tēmu (interesanti zināt, kādu gan), tad kur te ir interese par konkrēto tēmu?
.
.
.
atšķirībā no Tevis, man nav ne mazākās nojausmas, cik ilgi esi reģistrēta
Jebkura foruma lietotāja reģistrācijas datumu var apskatīties, ieejot konkrētā profila publiski pieejamajā sadaļā.
23.08.2018 11:11 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
nerātnā Godīgi sakot, man šobrīd nav ne mazākās vēlmes iedziļināties Tavos palagos. 8-) Ja Tev kaut kas neiet kopā, tad nevaru palīdzēt.
Tu droši vari riet pretī, u.t.t., bet tad dari to argumentēti un ar saturu, nevis pin iekšā visu, kas ienāk prātā. Tu vari rakstīt pretī visu, ko gribi, bet par tēmu. Un par tēmu Tu neko neatbildēji vispār (mani jautājumi). :)
Es zinu, ka var apskatīties, kad un cikos kurš foruma lietotājs ir reģistrējies, bet to, ka nezinu, kad Tu esi reģistrējusies, teicu tikai tāpēc, ka saki, ka es nodarbojos ar stalkošanu (jā, jā - "ironiskie" joki :D). Un tas ir atšķirībā no Tevis, kura jau paspējusi noskaidrot, ka mans profils tikai mēnesi vecs.
Tā kā liecies mierā! :)
23.08.2018 11:25 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
nerātnā atrada kārtējo upuri, kuram iznest smadzeni ar savām, viņaprāt, afigennajām gudrībām.
Tūlīt būs: "Niknais, mīļumiņ, dārgumiņ... bla, bla, blā"
_____
Noteikti ir kāds iemesls, kāpēc jautājums tiek uzdots tieši šeit.
Death, Tava pirmā komentāra pilnais teksts ^
Tu vari rakstīt pretī visu, ko gribi, bet par tēmu. Un par tēmu Tu neko neatbildēji vispār (mani jautājumi). 
Par kādu tēmu lai argumentēti un korekti rakstu, ja Tavs pirmais komentārs šai tēmā nav ne cienīgs, ne argumentēts, bet prasts ad hominem manai personai? Ignorēju visus ad hominem un vnk turpināju diskusiju par Tavu zemsvītras apgalvojumu.
.
Tas gan, ka saruna tāpat aizlīkumoja neceļos. Tad ta' brīnums, ja joprojām Tev labpatika izmantot ad hominem. Mani nadziņi arī tam pašam ad hominem sāka niezēt, jo - nu, cik var, ko, m?
23.08.2018 12:03 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Par kādu tēmu lai argumentēti un korekti rakstu, ja Tavs pirmais komentārs šai tēmā nav ne cienīgs, ne argumentēts, bet prasts ad hominem manai personai? Ignorēju visus ad hominem un vnk turpināju diskusiju par Tavu zemsvītras apgalvojumu.

Par kādu diskusiju (par zemsvītras apgalvojumu) Tu runā, ja pat nespēj atbildēt uz konkrētu jautājumu (kāpēc cilvēks šeit nedrīkstētu uzdot jautājumus). Tev nešķiet, ka Tavs pirmais komentārs bija ad hominem autores personai, jo, redziet, viņa uzdeva šeit jautājumu? Tu tagad vari teikt, ko gribi, bet man tas izskatījās tieši tā.
__
Un tagad paskaties, cik reizes pieminēji ad hominem . Tas ir tas, par ko runāju - atkārtojies, un mal visu pa riņķi. :)
__
Jūties aizskarta?
23.08.2018 12:23 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
Atkal nerātnā priekšā ar savām ''gudrībām''. Nu kas tas ir, ka tik ļoti meklē pēc uzmanības pievēršanas? Tavi teksti ir reāli nebaudāmi, ja spēj tos pat līdz pa diagonāli izlasīt. Izdzēsies. :D
23.08.2018 12:25 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Par šādām lietām neinteresējos, bet izskatās, ka Latvijā dzimuma maiņas operāciju var veikt. Un tas nemaz nav tik vienkārši.. Palasi šo rakstu, tur ir vairāk infoo
http://praktiski.la.lv/negribu-but-virietis-vai-latvija-ir-atlauta-dzimuma-maina-kadas-formalitates-jakarto/
Es domāju, ka ja visu veiktu kvalitatīvi, nekādām pazīmēm ka esi vīrietis bijis nebūs un viss izskatītos 100 proc dabigi, tad arī problēmām nevajadzētu būt,
Bet kā ar tiem cilvēkiem kuri tevi pazīst? Darba kolēģiem? Bijušajiem skolasbiedriem? Draugiem? Paziņām? Viņi tevi zinās kā vīrieti un vienmēr pastāv variants palaist baumas un tad gan nebūs labi. Sāks šķībi skatīties, smīkņāt un apcels visādos citādos variantos, jo LV sabiedrība nav diezko elastīga uz tādām lietām.
Paskat uz LV youtuberi Roy Rogers, viņš ir čalis, bet dodas ārā kā drag queen, palasi arī komentārus pie kāda video, kaut tu nosprāgtu, nosist, gejs, pediņ, utt. Viņu arī intervēja kaut kads raidījums un pats viņš pateica, ka sabiedrība viņu nepieņem.
Bet ja tev ir vienalga par to, tad uz priekšu. Tik agri vai vēlu tev apniks karot ar tiem, kuriem izveidojas domstarpības tava dzimuma dēļ :-D
23.08.2018 12:29 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Un kāpēc Tu to jautā man? 
jo pati pirms tam izteici par to ^ apgalvojumu savā zemsvītras piezīmē.
Kāpēc gan jautājums nevarētu tikt uzdots šeit? Viedokļu dažādībai, piemēram, vai uzklausīt iespējamos pieredzes stāstus. Kāpēc gan ne?
Tas ir retoriski noformulēts jautājums, turklāt pati uz to jau atbildēji teikumā parastajā vēl dubultā. Uz retoriskiem jautājumiem nevienam nav jāsniedz atbilde - tas jau ir atbildēts.
23.08.2018 12:54 |
 
Reitings 586
Reģ: 03.04.2018
:-D
Šite ir labāk nekā komēdijā. :-D
23.08.2018 12:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits