Gribu būt pārdevējs

 
Reitings 24
Reģ: 10.08.2018
https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/14.05.2018-aizliegtais-panemiens.-operacija-gribu-but-pardevejs.id130605/
Vai tiešām pārdevējiem Latvijā ir mazas algas tikai tāpēc ka ir kas strādā par šādu algu? Vai tiešām latvieši ir tik bailīgi, lai kaut ko iebilstu?
19.08.2018 14:08 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
es personīgi neredzu, ka būtu pārdevēju trūkums, es vispār izvēlos tikai pašapkalpošanas kases tāpat kā ļoti daudzi citi cilvēki.
Es, savukārt, personīgi redzu, ka pašapkalpošanās kases ļoti bieži stāv tukšas, kamēr divās no piecām strādājošajām kasēm ar kasieri stāv rindas līdz otram veikala galam. Pie tam tas ir dažādos laikos, ne tikai vakaros pēc darba. Un pajautājot kasierim vai apsargam - vai nevar pasaukt vēl kādu kasieri, atbilde ir - mums trūkst darbinieku.
19.08.2018 18:47 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Par pasapkalposanas kasem, kapec rimi var tikai ar kartem tur norekinaties? Kamer maxima ari ar skaidru naudu.un v
tapec rimi rindas:-D
19.08.2018 18:54 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Dārta., zemteksts tavu postu saturam tagad vedina domāt uz to, ka veikalā strādājošie ir kaut kāda zemā šķira, kuri ir prātā apdalīti, bez izglītības un attīstītām smadzeņu šūnām. Turklāt, no tevis teiktā
kuri ir ieguldījuši savā izglītībā, kuri katru dienu veic nozīmīgu darbu

liek saprast, ka šis darbs ir nenozīmīgs, kas būtībā nozīmē to, ka to dara tādi paši maznozīmīgi, nekādi cilvēki, kuri maz kam ir derīgi. Uz kādiem reāliem pamatojumiem balstās šie tavi apgalvojumi un pēc kādas zināšanu un prasmju skalas tu spēj konkrēti nodalīt, kurš cilvēks veic nozīmīgu, bet kurš nenozīmīgu darbu?
19.08.2018 18:58 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nu tad jāaicina cilvēki lietot pašapkalpošanās kases, jāuzliek plakāts ar lūgumu tādu lietot vai tml. Kur problēma? Trūkst pārdevēju, stāvi garā rindā vai izmanto pašapkalpošanas kasi, kur viss viegli un ātri. No tā, ka trūkst pārdevēju, neviens nenomirs, cilvēkiem ir izvēle - stāvēt un gaidīt vai ātri visu izdarīt pašiem. Paši vainīgi, ja grib gaidīt. Pārdevēju trūkums tur vispār neko nenozīmē.
19.08.2018 18:58 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vel rimi,sky,Mc2 perkot piem svaigu zivi mano apkalpo pardeveja aiz letes. Ir kur tas automatizets? Ja saka te nevajag tos patdevejus viss automatizeys.
19.08.2018 19:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
vai izmanto pašapkalpošanas kasi, kur vi
:-O:-O:-O
Par pasapkalposanas kasem, kapec rimi var tikai ar kartem tur norekinaties? Kamer maxima ari ar skaidru naudu.un v
19.08.2018 19:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es nesaku, ka pārdevēji ir zemākā šķira. Es saku, ka būtu smieklīgi un negodīgi, ja pārdevēji saņemtu 1000 eur, bet medmāsas 600 eur. Tāds ir mūsu algu līmenis Latvijā, nepatīk - ej politikā un palielini budžetu, kļūsti par uzņēmēju un maksā saviem darbiniekiem, cik gribi vai brauc prom. Par ko tur žēloties? Dzīve ir tāda, kāda tā ir, pārdevēji ir vismazāk apdalīti, jo nav ieguldījuši savā izglītībā. Tie, par kuriem būtu jāraud, ir cilvēki, kas ārstē, kas skolo, kas nodrošina kārtību (policija) utml, tie ir cilvēki, kas arī saņem maz, toties ir mācījušies un viņus nevar aizvietot (pagaidām). Jebkurš var nemācīties un iet strādāt par pārdevēju un jebkurš var iet mācīties kādu profesiju. Viss ir paša cilvēka rokās.
19.08.2018 19:03 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
https://www.sky.lv/vakances/pardevejs/
Darba pienākumi:
Klientu apkalpošana;
Preču izvietošana;
Sveramo produktu iesaiņošana;
Citi pārdevēja saistošie pienākumi.
Prasības pretendentam:
Vēlama vidējā profesionālā komercdarbībā. Vēlamā kvalifikācija komercdarbinieks;
Vēlama vismaz 2 gadu darba pieredze pārdevēja, tirdzniecības zāles darbinieka amatā;
Latviešu valodas zināšanas (mutiski, rakstiski), krievu un/ vai citas svešvalodas zināšanas (mutiski);
Teicamas komunikācijas un sadarbības prasmes;
Labas organizatoriskās prasmes!
:-D:-D:-D:-D
19.08.2018 19:06 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Turklāt es pārdevējus neesmu saukusi par garīgu atpalikušo, nenormālo vai tml. Pret jebkuru personālu esmu laipna. Es saku, ka garīgi atpalikušam saprast, kā izmazgāt grīdu vai salikt salātus, vai strādāt ar kasi var aizņemt mēnesi, bet veselam cilvēkam tur nav ko tik ilgi mācīties. Bet es saprotu, ka te kvešķ tikai cilvēki, kas paši pārdod desmaizes (Rīdziniece) un kuram pieder veikals (putns) un kas uztver visu šo jautājumu saasināti.
19.08.2018 19:20 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es par Dārtas komentāriem esmu pilnīgā autā. Cilvēkam ir reāli 0 saprašanas, bet iztēlojas sevi par pārāko ekspertu.
Es saku, ka būtu smieklīgi un negodīgi, ja pārdevēji saņemtu 1000 eur, bet medmāsas 600 eur.

Tātad ''godīgi'' ir principiāli neļaut maksāt lielas algas tūkstošiem pārdevēju, lai gan naudas uzņēmumiem ir atliektiem galiem, JO valstij naudas nav un tā nevar savām medmāsām maksāt normāli? Ak dievs... kā cilvēks var būt tāds idiots?
19.08.2018 19:21 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Vai vari lūdzu mums visiem parādīt savus aprēķinus, kā tieši tu esi noskaidrojusi, ka kaut kāda viena (un kura tieši) no ļoti plašā spektra Latvijas pārdevēju algām ir atbilstoša viņu izglītības un pienesuma līmenim? Droši vien Igaunijā salātus griezt ir divreiz grūtāk, ja jau tur algas par to mēdz būt divreiz augstākas. Pastāsti mums visiem par šo savu ''viedokli'' sīkāk.

Igaunijā arī ārstiem rezidentiem maksā vairāk. Bet tu domā, ka tur tikai pārdevējiem lielāks algu līmenis, taču visi pārējie saņem kā Latvijā?
19.08.2018 19:25 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
vai strādāt ar kasi var aizņemt mēnesi, bet veselam cilvēkam tur nav ko tik ilgi mācīties.]
Kases aparāti ir dažādi un ne visas opcijas tiek izmantotas katru dienu, tāpēc sistēmu: skenēt - nospiest summu - iesist iedoto naudu - izdot atlikumu var apgūt pāris dienās lēnajā režīmā, bet pilnībā visu kases sistēmu apgūt var tikai laika gaitā un jo vairāk dažādu preču un pakalpojumu veikalā, jo ilgāks laiks nepieciešams. Otrs - strādāt ar kasi ātri un nekļūdīties var tikai laika gaitā, to nevar iemācīties pāris dienās.
19.08.2018 19:26 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Es saku, ka garīgi atpalikušam saprast, kā izmazgāt grīdu vai salikt salātus, vai strādāt ar kasi var aizņemt mēnesi, bet veselam cilvēkam tur nav ko tik ilgi mācīties. Bet es saprotu, ka te kvešķ tikai cilvēki, kas paši pārdod desmaizes (Rīdziniece) un kuram pieder veikals (putns) un kas uztver visu šo jautājumu saasināti.

Nepieder man nekāds veikals. Un jā, teikt to ko tu saki nozīmē saukt pārdevējus par atpalikušiem, jo reālais apmācību laiks ir ilgāks par mēnesi, ja vien kā rakstīju cilvēkam nav iepriekšēja pieredze. Vispār ļoti labi, ka ir atradies tāds cilvēks kā tu, kurš nekad veikalā nestrādājis tagad mums visiem pastāstīs, kādi ir pārdevēja pienākumi un cik ilgi pārdevējam ir jātiek apmācītam. Esi ļoti gudra.
19.08.2018 19:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Darta kāds tev amats ja vislaik te tupi:-D:-D:-D:-D:-D
19.08.2018 19:27 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Putns, iemācies diskutēt bez apvainojošiem vārdiem un tad varēsim parunāt. Ceru, ka saproti, ka aizvainojot otru diskusijas dalībnieku, kamēr viņš runā normāli, bez apvainojumiem otram, tu parādi savu "augsto" līmenī? Es tevi nekur neesmu apsaukusi. Tā kā padomā labāk par savām prātā spējām, bet no diskusijas es atklanos, jo redzu, ka nespēj normāli sarunāties. To, protams, var saprast, jo, ja tev pieder veikals, tu visu manis rakstīto uztver ļoti saasināti un redzi tur to, kas nemaz nav rakstīts. Es tevi apsveicu ar tavu biznesu, tu vari maksāt saviem darbiniekiem tūkstoti - ceru, ka tā arī ir, citādi viss tavs teksts smaržo pēc demagoğijas
19.08.2018 19:29 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Putns, iemācies diskutēt bez apvainojošiem vārdiem un tad varēsim parunāt. Ceru, ka saproti, ka aizvainojot otru diskusijas dalībnieku, kamēr viņš runā normāli, bez apvainojumiem otram, tu parādi savu "augsto" līmenī
++++++Darta izlasi:-D
19.08.2018 19:30 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Jaestades, protams, ka pieredzi iegūst strādājot, tā ir pilnīgi jebkurā darbā, bet tas nenozīmē to, ka esi pilnīgi nespējīgs darbam ar kases aparātu kamēr nezini visas opcijas. Strādāt tu vari arī tad, ja tev nav 10 gadu pieredze.
19.08.2018 19:35 |
 
Reitings 436
Reģ: 04.06.2015
Tā kā padomā labāk par savām prātā spējām, bet no diskusijas es atklanos, jo redzu, ka nespēj normāli sarunāties.

...teica Dārta un cēli aizgāja, pirms tam paspējusi vairākkārt pārdevējus nosaukt par nenormāliem, garīgi atpalikušiem, mani par tādu, kuram nekas nepielec, un uzdirsusi visiem veikalu klientiem, kuri sagaida kvalitatīvu servisu nevis 5h garas rindas :D
19.08.2018 19:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Darta kāds tev amats ja vislaik te tupi aizmuka neatbildot:-D
19.08.2018 19:39 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Par veikala piederēšanu, citēju tevi
Es labprāt tev savā veikalā uzliktu permanentu banu, ko mēs starp citu par rupjībām pret personālu darām.

"savā veikalā", "ko mēs arī darām" - tagadnes forma, līdz ar to no tā var secināt, ka tev ir veikals.
Vai arī esi pārdevējs kādā veikalā, bet tad lietas būtību, ka uztver saasināti, tas nemaina. Nu tad varbūt piemācies uzņēmējdarbību, izveido biznesu (tu man aizrādīji, ka es neko no tā nesaprotu - tātad tev ir iemaņas, ļoti labi), izveido savu veikalu un tur maksā tik, cik gribi. Veiksmi!
19.08.2018 19:42 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!