Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

"Riepiņa"

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Meitenes, help!
Nekad nebiju domājusi, ka šī problēma skars mani. Visu mūžu esmu bijusi ļoti tieva, bet pēdējo mēnešu laikā nemanāmi uzaugusi riepiņa. Sveru 53kg, augums 168cm, kopumā joprojām esmu tieva, bet ar riepu. Rezultātā es vienkārši izskatos pēc grūtnieces! Vakar uzvilku savus mīļos zīmuļsvarkus un tagad man tie SPIEŽ! Esmu saldummīle, neglābjama...esmu nonākusi pie secinājuma, ka saldumi, vismaz tādos apjomos, kā tos esmu radusi ēst, ir tabu, iemainu tos pret augļiem un vakaros, kad gribās našķīti graužu burkānus. Taču man reāli nav ne jausmas, kā praktiski no tās tikt vaļā, ko ēst, ko neēst? Kādus vingrojumus veikt? Kauns no cilvēkiem. Negribu, ka kāds padomā, ka es tiešām esmu stāvoklī, nedod Dievs vēl sāks uzdot jautājumus kādus, jo nu tiešām, ja nezinātu, ka 100% neesmu stāvoklī, domātu, ka esmu viena no tiem "nezināju, ka esmu stāvoklī"gadījumiem!
18.08.2018 11:13 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Kad gribas apēst ko saldu, novērs domas. Vispār nodarbini sevi, lai nenāktos domāt par ēdienu. Un iemīli sporti, kaut vai brīvākā brīdī paskrien krosiņus un viss būs čikiniekā
22.08.2018 20:49 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
vīriešiem.
nevienā vietā neteicu, ka tievās nav dabiskas vai citādi sliktākas vai labākas. Es teicu, ka reizēm vīriešiem patīk, ja sieviete nav tik perfekta, ar perfektu presīti un perfektu frizūru un atsaucos uz sev pazīstamajiem vīriešiem. Es nenosodu ne vienas ne otras.
Bet ir arī tā trešā grupa, kuras neglābs ne presīte ne frizūra, ne iedegums un nekas cits. Pie tām pieder Mischa un Duuja. Tās ir tās stulbās histēriķes, kam dzīvē nekā cita nav. Viņām patīk fantazēt un katra vārda galā ir jau savs nepatiess spriedums par to ko teicis otrs. Man ir viena tāda paziņa. Patīk ļoti izcelties vietās un laikā, kur tas noteikti nav jādara.
Un to, ka Jūs abas Mischa un Duuja tulkojat manu rakstīto pa savam ir jūsu smadzeņu defekts Īstenībā es pat nezinu kāpēc atbildēju Jums divām Jums arī jauku dienu. Un ir tāda bloķēšanas poga, ja nevarat pieņemt citu cilvēku viedokli.

Nepiekrītu pat daļai par ''tev pazīstamajiem vīriešiem''. :-D Raksti normāli un nebūs pašai jātaisa histērija no diviem lietotāju īsiem jautājumiem. :-D
22.08.2018 11:49 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Es vispār skaitos 1.80 ar 65kg svaru. Un pat man ir tā teikt maza riepiņa. Man tauki uzkrājas tieši uz vēdera, neteiktu ka man tā būtu problēma , jo varbūt to pat pat riepiņu nevarētu nosaukt, protms gribētu slaidāku vēderiņu, bet es zinu, ka metot nost svaru samazināsies arī mans krūšu izmērs un to es nevēlos. :-D
Es pat zinu ka man vielmaiņa ir ļoti laba, es pa 2dienām varu nomest 3kg, bet tas tik ļoti man nav vajadzīgs.
Cilvēki ir atšķirīgi katram savs organisms, un cits darbojas ātrāk cits lēnāk. Un lai vai cik grūti būtu ir jāatsakās no saldumiem, tējai centies nelikt daudz cukura, tie gāzētie dzērieni, fanta cola, nē. Maizes vietā izmanto kliju maizītes vai kviešu galetes, sāli lieto mazāk, centies ēst mazākās porcijās kā Tu ēd. No rīta vieglas brokastis, putra, vai kāda ola,omlete gurķis, tomāts u.c. šo visu es lietoju uzturā, esmu jau pie tā visa pieradusi, es pat šo needu lai nomestu svaru, vienkārši tas jau iegājies. Man pat vairs nepraaās nekas trekns un nekādi čipši , pat no maizes es atteicos jau sen, nejau plānoti, bet vienkārši vairs nevēlējos tās desmaizes ut.t.
22.08.2018 10:22 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Visu diskusiju nelasīju, bet cik sapratu autore pati nejūtas ērti savā ādā, jo ir tā riepiņa. Ne jau dēļ kaut kādiem vīriešiem, vienkārši pašai nepatīk. Nu, un ja viņa pati nejūtas labi savā ādā, tad kaut kas ir jādara. Un viņa jautā pēc padoma, a jūs te par izpatikšanu citiem cilvēkiem. Man ir apmēram tādi paši parametri kā autorei, un reizēm arī liekas, ka sāk veidoties riepiņa (jā, tas ir iespējams pie tādiem parametriem, man nerādās), tad pasportoju vai mazāk ēdu. Un daru to tāpēc, ka man pašai nepatīk nekādas riepiņas. Ne jau citu dēļ.
22.08.2018 09:08 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Dreambig, izlasi savu pēdējo komentāru un apdomā, kura ir histēriķe ;-) jauku dienu!
22.08.2018 08:51 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Nopietni?! sirdij tuvāk kam? Sabiedrībai, tev?
Un kāpēc slaidas sievietes ir ‘neīstas’ sievietes? Vai tad tauki definē īstu/neīstu sievieti?

vīriešiem.
nevienā vietā neteicu, ka tievās nav dabiskas vai citādi sliktākas vai labākas. Es teicu, ka reizēm vīriešiem patīk, ja sieviete nav tik perfekta, ar perfektu presīti un perfektu frizūru un atsaucos uz sev pazīstamajiem vīriešiem. Es nenosodu ne vienas ne otras.
Bet ir arī tā trešā grupa, kuras neglābs ne presīte ne frizūra, ne iedegums un nekas cits. Pie tām pieder Mischa un Duuja. Tās ir tās stulbās histēriķes, kam dzīvē nekā cita nav. Viņām patīk fantazēt un katra vārda galā ir jau savs nepatiess spriedums par to ko teicis otrs. Man ir viena tāda paziņa. Patīk ļoti izcelties vietās un laikā, kur tas noteikti nav jādara.
Un to, ka Jūs abas Mischa un Duuja tulkojat manu rakstīto pa savam ir jūsu smadzeņu defekts :-D Īstenībā es pat nezinu kāpēc atbildēju Jums divām :-D Jums arī jauku dienu. Un ir tāda bloķēšanas poga, ja nevarat pieņemt citu cilvēku viedokli.
22.08.2018 08:28 |
 
Reitings 665
Reģ: 17.08.2017
Man kādreiz bija draugs, kurš bija perfektā formā. Trenējās katru dienu. Ideāls presītes reljefs, un tas dibens.. Bet tad es satiku puisi, kurš nebija tik muskuļots un trenēts, un tas man pat likās skaistāks. Patiesībā viņš pat bija nedaudz apaļīgāks un pieskarties, lai cik dīvaini, tas neizkausītos, arī bija patīkamāk no sev pazīstamajiem vīriešiem (no 28 gadiem un uz augšu) neesmu dzirdējusi, ka kāds sūdzētos par to, ka draudzenei ir riepiņa, vai, ka meklē ideālu kaut kur ārpasaulē. Piekrītu meitenēm, kas teica, ka tu pārspīlē. Esmu pārliecināta par to. Tās tievās reizēm acīm patīkamas bet sirdij domāju tuvākas tās, kas ir īstas sievietes un dabiskas.

HAHA
21.08.2018 22:28 |
 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Dzer daudz ūdens un pārej uz veselīgāku uzturu. Nosaki sev dienas, kuras būs cheat days, lai nenorautos ikdienā. Ar laiku jutīsi, ka cheat days nav vajadzīgas (ja nesaliec pārāk bieži, protams). :) Veiksmi!
21.08.2018 22:08 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Tieva nav dabiska un īsta? :D Atkal izcelies ar dīvainu domāšanu.
21.08.2018 19:47 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Tās tievās reizēm acīm patīkamas bet sirdij domāju tuvākas tās, kas ir īstas sievietes un dabiskas.

Nopietni?! :-D sirdij tuvāk kam? Sabiedrībai, tev?
Un kāpēc slaidas sievietes ir ‘neīstas’ sievietes? Vai tad tauki definē īstu/neīstu sievieti?
21.08.2018 18:52 |
 
Reitings 803
Reģ: 21.09.2015
Man kādreiz bija draugs, kurš bija perfektā formā. Trenējās katru dienu. Ideāls presītes reljefs, un tas dibens.. (l)Bet tad es satiku puisi, kurš nebija tik muskuļots un trenēts, un tas man pat likās skaistāks. Patiesībā viņš pat bija nedaudz apaļīgāks un pieskarties, lai cik dīvaini, tas neizkausītos, arī bija patīkamāk :) no sev pazīstamajiem vīriešiem (no 28 gadiem un uz augšu) neesmu dzirdējusi, ka kāds sūdzētos par to, ka draudzenei ir riepiņa, vai, ka meklē ideālu kaut kur ārpasaulē. Piekrītu meitenēm, kas teica, ka tu pārspīlē. Esmu pārliecināta par to. Tās tievās reizēm acīm patīkamas bet sirdij domāju tuvākas tās, kas ir īstas sievietes un dabiskas.
P.s.laikam dzīvē nav citu problēmu kā sūdzēties par riepiņu, kas tāpat nevienu neinteresē.
21.08.2018 11:34 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Piekrītu Mischai, ja nekad nav sportots, un ir šāds svars, tad ir minimāli muskuļi un augsts tauku %, diemžēl gadi iet un viss tikai nāks klāt, vielmaiņa lēnāka nepaliek, tikai retos gadījumos vielmaiņa ir tik pateicīga, ka svars nenāk klāt nemaz.
21.08.2018 09:14 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ko Tu te gribi pateikt? mazāk uzņemto kaloriju par patērētajām nozīmēs svara zudumu. ko pļerksti apkārt un apakš un augšpus (vakrug i okolo)
21.08.2018 00:55 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
kalorijas vajag skaitīt (vai vismaz aptuveni aplēst un neēst banānus, jo tie tak veselīgi...) visu mūžu, nevis vienreiz...

Ir 101 veids kā zaudēt svaru. Un nedomāju, ka visiem ir jāskaita kalorijas, visu mūžu. Protams, ja neskatās uz citiem svara noturēšanas un zaudēšans paņēmieniem kaloriju skaitīšana ir tikai kārtējā Yoyo diēta, jo pienāk brīdis, kad esi tik ļoti noilgojies pieēsties tās itkā "neveselīgās" lietas. Un jo ilgāk saksiti tās kalorijas, jo mazāk drīksti apēst, lai svars samazinātos. Traģiski :'-(
20.08.2018 23:15 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
kaloriju skaitīšana ir izdevīga ēdienu ražotājiem??? tieši kā??? nē, šis gāž gar zemi

Tā, ka var reklamēt kaut ko kā labu produktu ar maz kalorijām. Ja ietur OMAD, tad ēdienu kalorijām ir lielāka ticamība, bet tas nav būtiski svara zaudēšanai.
Fitnesa industrija savukārt var tirgot savus proteīnus un vainot pašu diētas ieturētāju tanī, ka nepareizi vai slikti saskaitījis kalorijas. Un būt ilgstošs klients.
Šeit par baktērijām, kas ietekmē smadzenes
20.08.2018 22:57 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Liekais svars var rasties kaut no uzkrātā ūdens vai no sliktas zarnu darbības. Daudziem cilvēkiem zarnās sēž atliekas no pēdējām 15 maltītēm! :-D
Ja maz kalorijas, tad organisms pietur pie sevis ilgāk un gremošana palēninās.
Organisms neskaita kalorijas, bet gan var atslēgt dzimumtieksmi, palēnināt smadzeņu darbību, pasliktināt omu un samiegot, kas viss rezultējas ieekonomētā enerģijā. :-P
20.08.2018 22:30 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kalorijas vajag skaitīt (vai vismaz aptuveni aplēst un neēst banānus, jo tie tak veselīgi...) visu mūžu, nevis vienreiz...
kaloriju skaitīšana ir izdevīga ēdienu ražotājiem??? tieši kā??? :D nē, šis gāž gar zemi :)
nu jā, Vegas nervi, ko citu sagaidīt...
20.08.2018 22:25 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
hallo, ko? ja tiek uzņemts mazāk kaloriju nekā patērē, kā var rasties liekais svars? fiziku neviens nav atcēlis.
20.08.2018 22:21 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
kalorijas iekšā/kalorijas ārā. viss pārējais ir lieka laika niekošana ar pļukstēšanu par vielmaiņām un nez ko.

Kalorijas iekšā/ārā darbojas uz brīdi un tas ir grūti sev aizliegt tik daudz gardumu.
1x ar kaloriju skaitīšanu nometu. Nākamreiz pēc mēneša jau iestājās platõ un nekas nekur nekustējās. Organisms adaptējas un izstrādā aizsargmehānismus - atslēdz šādas un tādas funkcijas un mierīgi iztiek ar maz kalorijām :-P
Esmu arī veiksmīgs olu diētas ieturētājs, bet veiksmīgs līdz 3. reizei, kamēr organisms nesaprata ar ko tas rezultējas un neieslēdza bremzes. Kaloriju skaitīšana ir pasaka priekš aitām, kas ir izdevīga ēdienu ražotājiem un visai medicīnas, fitnesa industrijām. :-P
Katrs ēdiens iedarbojas savādāk uz organismu un līdz ar to ēdot dažāda veida pārtikas varam zaudēt vai nezaudēt svaru.
rekur diabēta ārsts par kalorijām
20.08.2018 22:10 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
kalorijas iekšā/kalorijas ārā. viss pārējais ir lieka laika niekošana ar pļukstēšanu par vielmaiņām un nez ko.
20.08.2018 21:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits