"Riepiņa"

 
Reitings 1997
Reģ: 30.06.2009
Meitenes, help!
Nekad nebiju domājusi, ka šī problēma skars mani. Visu mūžu esmu bijusi ļoti tieva, bet pēdējo mēnešu laikā nemanāmi uzaugusi riepiņa. Sveru 53kg, augums 168cm, kopumā joprojām esmu tieva, bet ar riepu. Rezultātā es vienkārši izskatos pēc grūtnieces! Vakar uzvilku savus mīļos zīmuļsvarkus un tagad man tie SPIEŽ! Esmu saldummīle, neglābjama...esmu nonākusi pie secinājuma, ka saldumi, vismaz tādos apjomos, kā tos esmu radusi ēst, ir tabu, iemainu tos pret augļiem un vakaros, kad gribās našķīti graužu burkānus. Taču man reāli nav ne jausmas, kā praktiski no tās tikt vaļā, ko ēst, ko neēst? Kādus vingrojumus veikt? Kauns no cilvēkiem. Negribu, ka kāds padomā, ka es tiešām esmu stāvoklī, nedod Dievs vēl sāks uzdot jautājumus kādus, jo nu tiešām, ja nezinātu, ka 100% neesmu stāvoklī, domātu, ka esmu viena no tiem "nezināju, ka esmu stāvoklī"gadījumiem!
18.08.2018 11:13 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Dreambig, izlasi savu pēdējo komentāru un apdomā, kura ir histēriķe ;-) jauku dienu!
22.08.2018 08:51 |
 
Reitings 312
Reģ: 24.09.2015
Visu diskusiju nelasīju, bet cik sapratu autore pati nejūtas ērti savā ādā, jo ir tā riepiņa. Ne jau dēļ kaut kādiem vīriešiem, vienkārši pašai nepatīk. Nu, un ja viņa pati nejūtas labi savā ādā, tad kaut kas ir jādara. Un viņa jautā pēc padoma, a jūs te par izpatikšanu citiem cilvēkiem. Man ir apmēram tādi paši parametri kā autorei, un reizēm arī liekas, ka sāk veidoties riepiņa (jā, tas ir iespējams pie tādiem parametriem, man nerādās), tad pasportoju vai mazāk ēdu. Un daru to tāpēc, ka man pašai nepatīk nekādas riepiņas. Ne jau citu dēļ.
22.08.2018 09:08 |
 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Es vispār skaitos 1.80 ar 65kg svaru. Un pat man ir tā teikt maza riepiņa. Man tauki uzkrājas tieši uz vēdera, neteiktu ka man tā būtu problēma , jo varbūt to pat pat riepiņu nevarētu nosaukt, protms gribētu slaidāku vēderiņu, bet es zinu, ka metot nost svaru samazināsies arī mans krūšu izmērs un to es nevēlos. :-D
Es pat zinu ka man vielmaiņa ir ļoti laba, es pa 2dienām varu nomest 3kg, bet tas tik ļoti man nav vajadzīgs.
Cilvēki ir atšķirīgi katram savs organisms, un cits darbojas ātrāk cits lēnāk. Un lai vai cik grūti būtu ir jāatsakās no saldumiem, tējai centies nelikt daudz cukura, tie gāzētie dzērieni, fanta cola, nē. Maizes vietā izmanto kliju maizītes vai kviešu galetes, sāli lieto mazāk, centies ēst mazākās porcijās kā Tu ēd. No rīta vieglas brokastis, putra, vai kāda ola,omlete gurķis, tomāts u.c. šo visu es lietoju uzturā, esmu jau pie tā visa pieradusi, es pat šo needu lai nomestu svaru, vienkārši tas jau iegājies. Man pat vairs nepraaās nekas trekns un nekādi čipši , pat no maizes es atteicos jau sen, nejau plānoti, bet vienkārši vairs nevēlējos tās desmaizes ut.t.
22.08.2018 10:22 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
vīriešiem.
nevienā vietā neteicu, ka tievās nav dabiskas vai citādi sliktākas vai labākas. Es teicu, ka reizēm vīriešiem patīk, ja sieviete nav tik perfekta, ar perfektu presīti un perfektu frizūru un atsaucos uz sev pazīstamajiem vīriešiem. Es nenosodu ne vienas ne otras.
Bet ir arī tā trešā grupa, kuras neglābs ne presīte ne frizūra, ne iedegums un nekas cits. Pie tām pieder Mischa un Duuja. Tās ir tās stulbās histēriķes, kam dzīvē nekā cita nav. Viņām patīk fantazēt un katra vārda galā ir jau savs nepatiess spriedums par to ko teicis otrs. Man ir viena tāda paziņa. Patīk ļoti izcelties vietās un laikā, kur tas noteikti nav jādara.
Un to, ka Jūs abas Mischa un Duuja tulkojat manu rakstīto pa savam ir jūsu smadzeņu defekts Īstenībā es pat nezinu kāpēc atbildēju Jums divām Jums arī jauku dienu. Un ir tāda bloķēšanas poga, ja nevarat pieņemt citu cilvēku viedokli.

Nepiekrītu pat daļai par ''tev pazīstamajiem vīriešiem''. :-D Raksti normāli un nebūs pašai jātaisa histērija no diviem lietotāju īsiem jautājumiem. :-D
22.08.2018 11:49 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Kad gribas apēst ko saldu, novērs domas. Vispār nodarbini sevi, lai nenāktos domāt par ēdienu. Un iemīli sporti, kaut vai brīvākā brīdī paskrien krosiņus un viss būs čikiniekā
22.08.2018 20:49 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits