Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ceru uz padomu, ne nosodījumu

 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
Sveikas meitenes! Ceru, ka kāda spēs man sniegt padomu! Esmu kopā ar savu vīrieti trīs gadus. Pirms gada mums bija attiecību krīze, bija liels strīds un vīrietis paziņoja ka viņam ir apnikuši mani pārmetumi, kašķi un ka nezin vairs ko vēlas. Ka iespējams labāk būtu šķirties jo mēs viens otru nesaprotam. Es aizgāju no viņa, šausmīgi pārdzīvoju taču pēc divām dienām satikāmies un viņš teica, ka mani mīl un, lai mēģinam vēlreiz, bet ar nosacījumiem, ka mums abiem jāmainās! Es par šo gadu tiešām sevi esmu mainījusi, cenšos piekāpties, vairs tik ļoti nezāģēt. Teiksim tā mums attiecības ir krietni krietni uzlabojušās. Protams ir kašķi, bet ir daudz daudz labāk. Kur tad ir problēma? Problēma ir tā, ka nespēju aizmirst to reizi, kad viņš šaubījās vai vēlas būt kopā... Nemitīgi par to domāju, tas mani nomoka, ir šaubas, bailes, ka pametīs... Itkā ar pašvērtējumu viss kārtībā, bet sāku domāt varbūt tiešām esmu zemās domās par sevi un man nav šīs sievišķās pārliecības? Nezinu un nesaprotu... Jo ar izturēšanos tiešām jūtams kad viņš manu mīl...
Ko man darīt, lai tiktu vaļā no šīm bailēm un nepārliecības par mūsu attiecībām?
P. S ir vēl viens faktors ģimene un bērni, zinu, ka viņš vēlas bērnus, viņam ir jau pāri 30, savukārt esmu viņam prasījusi vai viņš redz nākotni kopā ar mani, uz ko viņš atbildēja ja neredzētu netērētu laiku un nebūtu ar mani, bet viņam nav 100% pārliecības ka vēlas ģimeni tieši ir mani, jo kā mums ir gājis agrāk, tādēļ viņš grib padzīvot vēl laiciņu un saprast vai mums viss būs labi, un neatkārtosies vecās zāģēšanas. Liekas pēc šī, kad viņš šaubās...
17.08.2018 11:33 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Sākumā gribēju rakstīt: dzīvo šodienai, pametīs aiziesi, lai nesanāk, ka bez viņa elpot nevari:-(
Pēc tam radās jautājums-pats tik ideāls, ideāls, ka nav kam piesieties? Ka tik nabadziņu nepazāģē reizīti, tā "žviks" uzreiz būs prom(t) Kungs arī manījās gada laikā? Vai palika vienkārši jūtīgāks pret strīdiem?:'-(:'-(
Un ar jauno meiteni nebūs ne krīzes, ne strīdu, ne pārmetumu, ne kašķu (l)(l) uz priekšu!:-D:-D:-D:-D
17.08.2018 11:55 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Pārsvarā zāģēšana nenotiek tāpat vien. Nedomāju, ka kāda to dara sava prieka pēc. Tātad, ir iemesls... Autore, vai mainījusies esi tikai Tu? Vai arī viņš? Kāds bija zāģēšanas iemesls? Vai tas ir atrisināts? Vai arī Tu vienkārši turi neapmierinātību sevī, lai tikai viņu nezaudētu?
17.08.2018 12:24 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Man izklausās, ka viņš jūsu attiecības uztver par pašsaprotamām, ka lai arī kā būtu, Tu skriesi pakaļ un visu labosi, bet viņš tik uzskaitīs, kas nepatīk.
17.08.2018 13:13 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Kā ir jāzāģē, lai vecim ir tik liela trauma? Un šoreiz es to domāju vairāk kā sarkasmu, autor, jo nu... ja vecis grib ģimeni, bērnus, nākotni, it kā Tevi mīl, grib laboties un labojas, tad kāda mārrutka pēc ir šie.. es nezinu, vai gribu ģimeni ar Tevi... psc vienkārši, sakot godīgi...
***
Un kas viņam skaitās zāģēšana? Par ko Tu viņu zāģē?
17.08.2018 13:14 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
nebija nekāda tāda zāģēšana, pārsvarā vienkārši izteicu par mīļumu, uzmanības trūkumu un tādām lietām... katram cilvēkam ir raksturs, agrāk es nebiju no tām labākajām es to apzinos un mainījos... jā arī viņš ir pielabojis kaut kādas lietas, un mainījies uz labo pusi... vienkārši viņš ir šausmīgi mierīgs cilvēks, un es ļoti aktīva, un viņam tomēr vajag pārsvarā mierīgu dzīvi bez šiem kašķiem...
17.08.2018 13:36 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
no vienas puses es saprotu, ka nevar uzreiz pateikt cilvēkam, ka viņš ir 100% īstais, arī es nevaru... bet no otras puses, man šķiet, ja nezin vai grib aprecēties tad ir kaut kādas šaubas par to sievieti...
17.08.2018 13:38 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
ir vēl viens faktors ģimene un bērni, zinu, ka viņš vēlas bērnus, viņam ir jau pāri 30, savukārt esmu viņam prasījusi vai viņš redz nākotni kopā ar mani, uz ko viņš atbildēja ja neredzētu netērētu laiku un nebūtu ar mani, bet viņam nav 100% pārliecības ka vēlas ģimeni tieši ir mani, jo kā mums ir gājis agrāk, tādēļ viņš grib padzīvot vēl laiciņu un saprast vai mums viss būs labi, un neatkārtosies vecās zāģēšanas. Liekas pēc šī, kad viņš šaubās...

Dzīvosiet tā, līdz tev vairs nevarēs būt bērnu. Godīgi? 3 gadi ir pietiekami, lai izsecinātu gribu/negribu nākotni ar konkrēto personu. Tagad viņš vienkārši velk laiku, ar tevi ir ērti, tava mute ir aizlipināta, jo citādi esi "zāģētāja". Tu mazliet pazāģēsi nākotnē, uzreiz būs "ak, vecais stāsts, zāģētāja!"
.
Tiešām, vai viņš ir mainījies?
.
Par ko tu viņu zāģēji?
17.08.2018 13:39 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
Un arī taisnība, ka šobrīd ir tā, ka man ir bail izpaust savas emocijas domas, jo liekas, ka atkal zāģēšu kaut ko teikšu, bailes no tā, ka pametīs mani.... jo man šis cilvēks ir ļoti svarīgs... aij nezinu ko darīt, pilnīgi sirds sāp...
17.08.2018 13:40 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
Mischa- jā uzskatu ka trīs gados jau jāsāk zināt vai tu vēlies nākotni ar to cilvēku... bet no otras puses kādēļ viņam būt kopā ar mani? viņš ir ļoti pašpietiekams un izskatīgs vīrietis, un ja gribēs tad atradīs citu uzreiz, un itkā liekas, ka ja negribētu ar mani nākotni, vai vismaz nedomātu, ka tur kaut kas var sanākt, tad netērētu savu laiku... man vismaz tā liekas...
17.08.2018 13:42 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Sāc sevi likt pirmajā vietā. Pēc taviem tekstiem skaidrs, ka viņš ir uz pedestāla un tu bez maz vai dzīvo viņam. Viņš to apzinās/jūt un tāpēc iet tie teksti vaļā. Nu ja arī pametīs, ko nu, atradīsi citu. Viņš nav vienīgais vīrietis pasaulē.
17.08.2018 13:44 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
3 gadi taču nav nekāds "uzreiz"
Bet jā, var piekrist, ka vecis ļoti ērti iekārtojies.. tik ne pa prātam - "a, Tu atkal mani zāģē" un čao, bambīna, jo tāpat Tu nebiji tā Īstā un Vienīgā, ar kuru ģimeni, kuru viņš tik ļoti vēlas, būvēt, jo Tu esi neciešama ... (t)
17.08.2018 13:46 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Līdz tam P.S. brīdim gribēju teikt, ka - ko gan cilvēki nepasaka dusmās? Ir gadījies ar draugu, ko es viņam vēlāk pateicu, cik ļoti tas sāpēja, bet izrunājoties var saprast, ka tas bija strīda brīdī un tajā nav ne grama patiesu domu. Es arī mēdzu pateikt, ka viss apnicis un šķiršos, bet pēc brīža nomierinos un viss ir perfekti.
Bet pēc tā P.S. - varbūt nemaz nevajag tad? 3 gadi ir daudz, lai saprastu, ka gribi ģimeni ar šo cilvēku. Mums arī gadās strīdi ar draugu un reti aizvainojumi, bet beigās saprotam, ka otrs ir vienīgais cilvēks, kuru jebkad gribas blakus.
17.08.2018 14:10 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
N yas jau vel tur nav viss, ar rezerviti bija. Manejais pec darba pievienojas. Un nepatok ja kur kas viesim nepietiek. Tan karotitem ir labo termini biezi stav maja..un noder ja nu kas piesakas ciemos.
17.08.2018 15:15 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Oj ne tur :-P
17.08.2018 15:16 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kas ir zagesana? Es vispar reti kad uzskatu, ka ta zagesana tiesam ir zagesana. Parasti viriesi aizradijumu vai kaut kadu nepatiku sauc par “zagesanu”, nedod dievs meitene ko aizrada un ta ari daudzas kluse un neko nesaka, jo nedod dievs mani nosauks par zagi vai histeriki. Zinu gadijumu, kad sieviete pasaka, ka varbut vajag mazak dzert, bet brivdienas vairak pavadit ar gimeni ne tusejot, tad sieviete viriesa un vina draugu loka ir zagis, kura nelaiz ar draugiem utt.
Mja, vecim loti erti...
17.08.2018 17:01 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Kādu nākotni viņš vispār jums abiem redz. Ja grib dzīvot kopā un saka ka mīl un viss forši, bet nezin vai grib visu mūžu būt kopā.. man jau izklausās, ka viņš gandrīz vai ir izlēmis, ka tas mūžs netiks pavadīts ar tevi.. Manuprāt vienalga kādā vecumā attiecības, bet ja tās ir ilgāka par pāris gadiem un cilvēks vēl domā variantu, ka nez vai grib kopīgus bērnus, tad jau saknē ar tām attiecībām kkas nav kārtībā.
Ja ir laimīgas attiecības, tad manuprāt pat šaubu nav par nākotni. Nav jau visiem jāapgalvo, ka visu dzīvi ar to otru būs kopā (to mēs neviens nezinam), bet ja jau automātiski netiek kalti nākotnes plāni, tad manuprāt arī ilgs mūžs nebūs tām attiecībām.
Tev vnk jāsaņemās un jāuzsāk šī nopietnā saruna - par nākotnes plāniem, par bērniem, par ikdienu, jo problēmas būs. Ideāliem pāriem arī ir problēmas un ir kašķi, tikai tie tiek risināti no abām pusēm, nevis viena puse tikai domā kā šo problēmu apslāpēt, lai nedod Dievs, otrs nejustos "zāģēts".
17.08.2018 17:21 |
 
Reitings 38
Reģ: 10.12.2017
Man jau ar ta liekas, ka vajadzetu vismaz nakotnes planus zinat! Bet nu varbut tiesam neesmu vinam iistaa un pati vainiiga
Es domaju pagaidisu lidz cetriem gadiem, vispar par so temu nerunasu un redzes ka bus
Jo tomer negribetu gaidit muzhibu...
Vismaz cetros gados celsu so temu un runasu, ja lidz tam nonaksim
17.08.2018 19:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits