nožēlojama diskusija

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ir tāda lieta, ka manējais nekad, ienākot mājās, neslēdz ciet durvis. Varbūt jums katru dienu māja ir ideālā kārtībā, bet man ir kauns laist iekšā cilvēkus, ja kaut redzams, ka veļa žūst uz dēļa, vai kurpes nav noliktas kārtīgi...
Viņa draugiem ir īpatnēja izpratne par iešanu pie kāda. Viņi nezvana, neklauvē, nāk iekšā. Man tas neliekas normāli. Jums liekas?
Vakar bija kronis visam. Viņš taisīja vakariņas. Es biju dušā. Izkāpju no dušas, ietinos dvielī, zvana pie durvīm, paskatos pa actiņu, pie viņa - draugs ar draudzeni, kam patīk klačoties.
Gāju uz virtuvi pateikt, lai iet atvērt, es taču pusplika nevēršu. Bet PROTAMS. Viens spiediens pa zvana pogu, durvis PROTAMS nav aizslēgtas un speras iekšā!!!! Es pusplika skrēju pie viņa uz virtuvi jo viņam nebija pielecis, ka pie VIŅA atnāca!!!! Uz ko tā meitene iezviedzās, kāpēc es bēgot un kad ārā gāja arī par to runāja, par to dzirdēja arī citi cilvēki!!! Man tagad kauns iet uz ielas vispār!!!
a ja es tur plika būtu bijusi??????? jūs arī tā darat, aizejot pie kāda vnk ejat iekšā???? Es pie kāda ejot piezvanu pie durvīm un gaidu kad ielaidīs!!! Tas tā normāli skaitās???????(e)(e)(e)(e)(e)
Paliku kā muļļke!!! Ko lai es tagad daru??? Protams sastrīdējāmies un nesarunājamies, šī vēl palaidīs klačas kā es skrēju dvielī!!!!(e)(e)(e)
15.08.2018 10:25 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Man vispār nekad nebija pat prātā ienācis, ka dzīvokļa durvis varētu neaizslēgt.
16.08.2018 19:44 |
 
10 gadi
Reitings 1647
Reģ: 29.01.2009
Laukos tā ir pieņemts, neslēgt durvis, kas man vienkārši riebjās. (e)
17.08.2018 10:13 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tev riebjas, ka neslēdz? :-D:-D
Laukos ir pieņemts durvis neslēgt, pat ja saimnieki izbrauc uz neilgu brīdi. Aizstutē durvīm slotu priekšā un tā ir zīme visiem čomiem un kaimiņiem, ka ienākt nedrīkst.
17.08.2018 10:21 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nevajag pirst, ka pieņemts neslēgt, lielpilsētas iedomas. Ciemos vairāk pabraukāt vajag, lai gan tad jau laicīgi atslēdz un gaida.
17.08.2018 11:35 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
lai es domātu, ka tagad izejot ārā visi par mani smiesies! Varbūt tas tiešām ir manā galvā. Es nevienu neesmu nogalinājusi, es tikai aizskrēju pasaukt draugu jo negribēju, lai kāds mani redz!
:-D:-D:-D:-D
20.09.2018 11:01 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits