nožēlojama diskusija

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ir tāda lieta, ka manējais nekad, ienākot mājās, neslēdz ciet durvis. Varbūt jums katru dienu māja ir ideālā kārtībā, bet man ir kauns laist iekšā cilvēkus, ja kaut redzams, ka veļa žūst uz dēļa, vai kurpes nav noliktas kārtīgi...
Viņa draugiem ir īpatnēja izpratne par iešanu pie kāda. Viņi nezvana, neklauvē, nāk iekšā. Man tas neliekas normāli. Jums liekas?
Vakar bija kronis visam. Viņš taisīja vakariņas. Es biju dušā. Izkāpju no dušas, ietinos dvielī, zvana pie durvīm, paskatos pa actiņu, pie viņa - draugs ar draudzeni, kam patīk klačoties.
Gāju uz virtuvi pateikt, lai iet atvērt, es taču pusplika nevēršu. Bet PROTAMS. Viens spiediens pa zvana pogu, durvis PROTAMS nav aizslēgtas un speras iekšā!!!! Es pusplika skrēju pie viņa uz virtuvi jo viņam nebija pielecis, ka pie VIŅA atnāca!!!! Uz ko tā meitene iezviedzās, kāpēc es bēgot un kad ārā gāja arī par to runāja, par to dzirdēja arī citi cilvēki!!! Man tagad kauns iet uz ielas vispār!!!
a ja es tur plika būtu bijusi??????? jūs arī tā darat, aizejot pie kāda vnk ejat iekšā???? Es pie kāda ejot piezvanu pie durvīm un gaidu kad ielaidīs!!! Tas tā normāli skaitās???????(e)(e)(e)(e)(e)
Paliku kā muļļke!!! Ko lai es tagad daru??? Protams sastrīdējāmies un nesarunājamies, šī vēl palaidīs klačas kā es skrēju dvielī!!!!(e)(e)(e)
15.08.2018 10:25 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Mums ir māja privātmāju ciematā laukos. Ja mājās esmu viena, durvis praktiski vienmēr ir aizslēgtas, jo man patīk staigāt pa māju plikai vai apakšveļā. Ja vīrs mājās un kaut ko aktīvi darbojamies, kas paredz skraidīšanu iekšā/ārā, tad uz to brīdi neslēdzam ciet.
Bija vieni kaimiņi, kas neklauvēja sākumā, bet uzreiz nāca iekšā - ātri vien atradinājās, jo saprata, ka durvis aizslēgtas un nemaz tā iekšā netiks.
Ciemiņu plānus vienmēr saskaņojam viens ar otru, neaicināti ciemiņi praktiski neierodas.
Samera, es saprotu Tavu nepatiku un tas ir normāli, ka gribi justies labi savās mājās un negribi, lai tur cilvēki (Vienalga sveši vai pazīstami) speras iekšā bez brīdinājuma. Taču es nesaprotu, ko tur tik ļoti iespringt par šo vienu atgadījumu. Lai tai meitenei aiztaisītu muti (ja viņa tiešām smējās), pateiktu, lai turpmāk nenāk iekšā, kamēr neesat aicinājuši ienākt, jo jums patīk plikiem staigāt pa māju un koridorī nodarboties ar seksu.
15.08.2018 14:21 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Dzīvoju mazpilsētā, durvis slēdzu ciet. Nezināju, ka mazpilsēta = savdabīga utopija, kur nezog, droši dzīvot un vispār varavīksnes aiz loga.
***
Un par ko Tev kaunēties? Nu, vāks. Ja Tev kaimiņi kaut ko teiks (kaut gan reāli domājot ar galvu, tur toč jābūt neadekvātam, lai izteiktu komentārus par tādām klačām) pasaki, lai uzmanās no nekaunīgas meičas, kas laužas svešās durvīs. Tici man, tas ir šausmīgāk, nekā skrienot pa mājām ar dvieli :D Wtf.. ja Tu vēl kaula būtu, to action vēl varētu saprast (t)
***
Un vispār.. kāpēc Tu tai meičai ar viņas čomu nepateici, ka ielauzties svešās mājās nav pieklājīgi?
15.08.2018 14:22 |
 
Reitings 949
Reģ: 03.02.2016
Tas galīgi nav normāli. Es vienmēr slēdzu durvis ciet. Ja tavs draugs neslēdz, tad atceries pēc viņa ienākšanas, pati aiziet un aizslēgt.
Bet tavs cepiens par meitenes klačošanos ir nevajadzīgs. Lai tak viņa klačojas. Iedomājies, ka tev kāda meitene atnāktu un stāstītu- zini, vakar bijām pie Jāņa (pieņemsim) un tur meitene dvielītī bija ietinusies.. tu noteikti pasmaidītu un padomātu, ka meitene, kas to stāsta ir dīvaina.. ne jau ko sliktu par "dvielīšu meiteni" .. tas, ka tai meitenei, kā bērnam, tas likās smieklīgi, nenozīmē ka pieaugušiem cilvēkiem tas liksies smieklīgi. ;-)
15.08.2018 14:25 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Varbūt dvielis nebija grezns???:-|
15.08.2018 14:25 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
bet par to, ka palaidīs klačas... jēzus, kādā sūnuciemā jūs dzīvojat? tieši tā, stāvi tam pāri.
15.08.2018 14:28 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
* kaila
15.08.2018 14:29 |
 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
milzīgs paldies jums visām, tiešām(l) es nezinu, ko bez jūsu uzmundrinājumiem darītu!!!
Šonakt visu nakti murgoju par to sasodīto skrējienu dvielī, bet tagad saprotu, ka ne jau dvielis vainīgs, bet gan aizvainojošais smējiens, ka es esot skrējusi, tas bija pretīgākais! (s) Un lai cik smieklīgi tas nebūtu izskatījies,tas nevar kalpot par iemeslu lai es domātu, ka tagad izejot ārā visi par mani smiesies! Varbūt tas tiešām ir manā galvā. Es nevienu neesmu nogalinājusi, es tikai aizskrēju pasaukt draugu jo negribēju, lai kāds mani redz!
15.08.2018 14:39 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tev nav jaauztraucaas pilniigi ne par ko,tu esi savaas maajaas un vari dariit ,ko gribi,vari staigaat ,kaa gribi.
Ja cilveeki smeejaas,nu neko,lai izsmejaas!Dziive turpinaas:-)
15.08.2018 15:03 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
interesanti, ka diskusija nedaudz nobīdījās uz tēmu, vai kāds vispār slēdz vai neslēdz durvis ciet.
runa nav par slēgšanu, bet gan par gāšanos iekšā pa durvīm, nesagaidot, kad saimnieks vai cits dzīvoklī esošais atver. kaut pavērtas durvis, vispirms ir jāpiezvana/jāpieklauvē

+
15.08.2018 18:26 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Man šķiet, ka tu pārspīlē ar to ka "tagad visi par mani smiesies".
Bet, vispār,
Durvis slēdz tikai lielpilsētās. Mazpilsētās un laukos ir normāli neslēgt durvis.

Tas bija pirmais ko es arī iedomājos.
15.08.2018 18:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Atvaino, bet tu esi drāmas karaliene. Jā, nav normāli gāzties iekšā svešā mājā, bet tava reakcija ir unikums. Vēl murgot par to!
15.08.2018 19:00 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Nākotnei padoms- ja esi dušā, kad nāk ciemiņi, vajag mierīgi aiziet uz to telpu, kur stāv drēbes, nevis skraidīt panikā pa visu māju.
Alternatīva reakcija- esi piegājusi pie durvīm pusplika- aizslēdz tās!
Un vēl- ievies durvis, kas aizverot, pašas aizslēdzas. Būs daudz piedzīvojumu, kad abi paliksiet ārpusē, bet vismaz ciemiņi kā pārsteigums neieradīsies.
Tavs skrējiens nevienam smieklīgs nelikās un neliksies. Tā meitene "smējās", jo pašai kauns, ka ieradās neveiklā brīdī.
15.08.2018 19:55 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kapec tad tu neko tai meitenei nepateici, kura ielauzas pie TEVIS majas un kaut ko nekaunigi reec? Lai iet uz savu maju un reec. :-D Ne, man neskiet normali kad nak un iet kad vien grib. Tuvi vai tali draugi , vienalga, pieklajiba prasa pabridinat.
15.08.2018 21:07 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
dārta, kāpēc tik skarbi. nu ir autorei pārdzīvojums, ne jau prieka pēc viņa satraucas. katram savs slieksnis. turklāt ar tādu dzīvi, kad mājās nepārtraukti nāk iekšā cilvēki bez uzaicinājuma (konkrēti pie durvīm, nevis vispār) un kaut kādā sūnuciemā visi viens par otru klačojas un ņirdz, ikviens var neirozē iedzīvoties :D
15.08.2018 21:13 |
 
Reitings 1469
Reģ: 01.02.2014
Un nez kaada velna peec kaut kur jaaskrien, ja esi ietinusies dvielii? Varbuut taa vietaa vareeji sasveicinaaties un pateikt, ka apgjeerbsies un tuuliit buusi klaat. Zini, es arii njirgtu, ja kaada kaa aizpagaajushaa gadsimta jaunuve, dvielii satinusies beegtu, mani ieraugot. Kaa Tu nenomirsti publiskajaas gjeerbtuvees ar savu milziigo kautriigumu, bet Tu jau noteikti ne baseinu, ne sporta zaali, ne spa, ne pirtis, neko taadu neapmeklee. Tagad veel psihotrauma un murgi raadaas no taa, ka taa skukje ienjirdza. Zini, aizej pie psihiatra tieshaam, nu neesi tak riktiiga. Oi, atceros, studentu laikos pie meiteneem kojaas ciemojos, shiis biezhi uz/no dushas gaaja dvieljos ietinushaas pa garajiem koridoriem, lai liekas panckas liidzi nestaipiitu :-D un, ak shausmas, tur abi dzimumi dziivoja :-D Taada smalka buutne kaa Tu noteikti ar sirdi buutu aizgaajusi :-D
P.S. Durvis gan piesleedziet, ja negribat, lai kaads ar gariem nagiem juusu mantiibu kaadaa jaukaa dienaa izstiepj aaraa.
15.08.2018 23:12 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Mums ir ārdurvis, kas pašas aizslēdzas. Piedzīvojumi ar palikšanu ārpusē gan vēl nav bijuši. :D
16.08.2018 18:07 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Spiidola -man arii durvis ciet,bet viss vienos stiklos:-DEs pilniigi neuztraucos par to,ja kaads mani redz apaksvelaa,dvielii vai kailu!:-D
16.08.2018 18:12 |
 
Reitings 174
Reģ: 15.08.2018
Un par ko Tev kaunēties? Nu, vāks. Ja Tev kaimiņi kaut ko teiks (kaut gan reāli domājot ar galvu, tur toč jābūt neadekvātam, lai izteiktu komentārus par tādām klačām) pasaki, lai uzmanās no nekaunīgas meičas, kas laužas svešās durvīs. Tici man, tas ir šausmīgāk, nekā skrienot pa mājām ar dvieli Wtf.. :-D ja Tu vēl kaila būtu, to action vēl varētu saprast (t)

++
Man ir dzīvoklis, bet durvis vienmēr slēdzu ciet. Ir manas dzīvokļa durvis permanently, tad kaimiņu (satiekam ļoti labi) dzīvokļa durvis, veranda kopēja - uz abiem dzīvokļiem ir ārējās metāla durvis. Atverot metāla durvis - attopos kāpņutelpā.
Bet es nevarētu nekad iedomāties situāciju, ka kāds vienkārši nāk iekšā pa durvīm, ja reiz durvis netiek atvērtas no saimnieku puses. Esmu introverts - tur arī ir sava daļa. Bet - ja man, tikko iznākušai no dušas/vannas, vienkārši dzīvoklī kāds censtos ienākt (ar nosacījumu, ka esmu aizmirsusi aizslēgt durvis) - man beisbolene (un ne tikai) ir pa rokai :D
Nepieklājīga ienākšana = nepieklājīga sagaidīšana.
16.08.2018 18:27 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Jūs te cepaties par to, ka neslēdz ciet, bet mums pretī dzīvo pensionāri, kas vēl speciāli atstāj durvis vispār vaļā ar atvērumu, lai vēdinās. Lai vēdinās smaka no viņu dzīvokļa kāpņutelpā. Abi nekur ārpus mājas vairs nedodas, vīrs pīpē un dzer, smaka no tā dzīvokļa nāk pamatīga, kad durvis atstātas vaļā! Tagad, par laimi, nē, bet, kad bija tas karstums, visu laiku.
16.08.2018 19:05 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Spiidola-tas tiesam ir sausmiigi!!!!!!
16.08.2018 19:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits