nožēlojama diskusija

 
Reitings 437
Reģ: 17.02.2015
Ir tāda lieta, ka manējais nekad, ienākot mājās, neslēdz ciet durvis. Varbūt jums katru dienu māja ir ideālā kārtībā, bet man ir kauns laist iekšā cilvēkus, ja kaut redzams, ka veļa žūst uz dēļa, vai kurpes nav noliktas kārtīgi...
Viņa draugiem ir īpatnēja izpratne par iešanu pie kāda. Viņi nezvana, neklauvē, nāk iekšā. Man tas neliekas normāli. Jums liekas?
Vakar bija kronis visam. Viņš taisīja vakariņas. Es biju dušā. Izkāpju no dušas, ietinos dvielī, zvana pie durvīm, paskatos pa actiņu, pie viņa - draugs ar draudzeni, kam patīk klačoties.
Gāju uz virtuvi pateikt, lai iet atvērt, es taču pusplika nevēršu. Bet PROTAMS. Viens spiediens pa zvana pogu, durvis PROTAMS nav aizslēgtas un speras iekšā!!!! Es pusplika skrēju pie viņa uz virtuvi jo viņam nebija pielecis, ka pie VIŅA atnāca!!!! Uz ko tā meitene iezviedzās, kāpēc es bēgot un kad ārā gāja arī par to runāja, par to dzirdēja arī citi cilvēki!!! Man tagad kauns iet uz ielas vispār!!!
a ja es tur plika būtu bijusi??????? jūs arī tā darat, aizejot pie kāda vnk ejat iekšā???? Es pie kāda ejot piezvanu pie durvīm un gaidu kad ielaidīs!!! Tas tā normāli skaitās???????(e)(e)(e)(e)(e)
Paliku kā muļļke!!! Ko lai es tagad daru??? Protams sastrīdējāmies un nesarunājamies, šī vēl palaidīs klačas kā es skrēju dvielī!!!!(e)(e)(e)
15.08.2018 10:25 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Tev ir smagi kompleksi:-D
15.08.2018 12:31 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
samera, nu bļāviens, lai viņa ir izsmējusies. :D Kas tev no tā? Lai zviedz kaut līdz asarām, ja viņai tas liekas tik uzjautrinoši. Domā, izgāja kāpņutelpā un visiem kaimiņiem izkladzināja, ka tu dvielī skrēji uz virtuvi? Un pat ja tā izdarīja, NU UN? :D Tici man, tiem kaimiņiem tas ir pie vienas vietas. Tāds apkaunojums tagad, ka ārā no mājas nevarēsi iziet... psc
15.08.2018 12:32 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
visi blenzīs un arī smiesies

"Ahahaha, rekur tā tur, tas kas savā dzīvoklī dvielī skraidīja! Paskat, tagad apģērbusies! :D:D:D"
15.08.2018 12:34 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
tikai tajā, ka tas šo situāciju neizlabos, varbūt viņa jau tā ir izsmējusies, ka izejot ārā man tāda sajūta, ka visi blenzīs un arī smiesies, neviens jau nezina, kā bija patiesībā teiks, ka gāja ciemos, bet es skrēju, varu derēt, ka esmu par kaut kādu dīvano pataisīta

Mīļā....šitā runājot tu tiešām stipri dīvaina izklausies :D
Tiešām jums šķiet ērti slēgt durvis ik pēc 5 min, kad jāšiverē iekšā, ārā?

Es ik pēc 5 min neskrienu ārā no dzīvokļa un neesmu manijusi ka kāds tā darītu ...un kur ir jāskrien ik 5min?
15.08.2018 12:42 |
 
Reitings 245
Reģ: 29.05.2018
es ieteiktu tev celt pašapziņu:-)
mani radi dzīvo lauku viensētā, viņi slēdz durvis ciet tikai tad, ja brauc projām , pa nakti nē
15.08.2018 12:46 |
 
Reitings 94
Reģ: 10.03.2015
Uzskatu, kas tas nav normāli, ka draugi var tā vienkārši ienākt iekšā. Tad jau jebkurš cilvēks var tikt iekšā. Man bija viena tāda draudzene, kura neslēdza ciet, un man tas likās dīvaini. Es pati slēdzu ciet durvis pat, kad eju ārā izkarināt drēbes.
Un par to, ka tā drauga draudzene redzēja tevi dvielī, tiešām nav nekas traks, nevajag par to tik daudz domāt.
15.08.2018 12:47 |
 
Reitings 934
Reģ: 08.09.2015
Es ik pēc 5 min neskrienu ārā no dzīvokļa un neesmu manijusi ka kāds tā darītu ...un kur ir jāskrien ik 5min?

Dzīvokļos tā nedara, bet mājā ar dārzu gan mēdz staigāt iekšā ārā visu laiku - tad pastrādāt, tad sauļoties, tad mājā šo savajag, tad to. Pazīstu mazpilsētās dzīvojošos, kas slēdz durvis tikai pa nakti un kad nav mājās. Dzīvoklī Rīga es slēdzu vienmēr, pat ja tik miskasti iznest.
15.08.2018 12:54 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
tikai tajā, ka tas šo situāciju neizlabos, varbūt viņa jau tā ir izsmējusies, ka izejot ārā man tāda sajūta, ka visi blenzīs un arī smiesies, neviens jau nezina, kā bija patiesībā

Vai tiešām cilvēks dvielī (savās mājās) ir kaut kas tik smieklīgs? :D
Nu, aizskrēji... Pat, ja kāds smiesies par Tevi (lai gan - kādā sakarā?!), tā arī pasaki, ka nav ko līst svešā dzīvoklī bez uzaicinājuma, un nebūs nevienam nekur jāskrien. :)
15.08.2018 12:58 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
tikai tajā, ka tas šo situāciju neizlabos, varbūt viņa jau tā ir izsmējusies, ka izejot ārā man tāda sajūta, ka visi blenzīs un arī smiesies, neviens jau nezina, kā bija patiesībā teiks, ka gāja ciemos, bet es skrēju, varu derēt, ka esmu par kaut kādu dīvano pataisīta

Lai gan tev šis šķiet liels notikums, otra meitene gan jau to ir aizmirsusi. Dzīvē ir trakākas situācijas.
Ja turpināsi ārdīties, dosi iemeslu izsmieklam.
Ja tevi tomēr izsmej par šo situāciju, atcērt pretī, ka skrēji slēpties, jo nav pierasts puskailai grozīties cilvēku priekšā, kuri nekaunīgi ielauzušies dzīvoklī, nevis gaidījuši, kad kāds atvērs.
15.08.2018 12:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Es bieži skaidru iekšā un ārā, miskaste, uzpīpēt, kad gaļu cepu, dakšas ,naži trauki u.t.t meita iet pagalmā spēlēties ,arī bieži staigā turpu šurpu.
15.08.2018 13:02 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Protams mans dzīvoklis , tādēļ es staigāju kā gribu , kaut pusplika,bet arī man nebūtu patīkami ,ja kāds ienāktu iekšā dzīvoklī brīdī kad es nebūtu atbilstoši ģērbta ,lai varētu pienācīgi sagaidīt svešu cilvēkus. Bet man ir sevis un citu cienosi draugi un bez iepriekšēja brīdinājuma nesperas iekšā kā uz lielveikala atklāšanu:-|
15.08.2018 13:05 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Par privātmāju saprotu jā. Bet ikdienā dzīvoklī tāda skraidāšana ir reta parādība :D
15.08.2018 13:07 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Katram savi paradumi. Bet par to, ka dvielī, nesaprotu, ko kaunēties. Jo vairāk izrādīsi, ka pašai kauns, jo lielāks pamats būs kādam par to smieties (jo reāli nekas smieklīgs tajā nav, ja tā atstāsta).
15.08.2018 13:10 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Štrunts ar to dvieli, bet mūsu mājās bez brīdinājuma pat miesīga māte vai labākie draugi nevar ienākt. Kas tas par koju dzīvesveidu? :-O Mana teritorija = mana drošā zona, kur es kontrolēju kurš ienāk, kad ienāk un cik ilgi uzturas. Es esmu pilnīgi vienmēr informēta par drauga viesiem tāpat kā viņš par manējiem, pie kam nevis vienkārši nostādot fakta priekšā "šovakar Jurčiks nāks ciemos" bet pieklājīgi apvaicājoties, vai otram nav kas ieplānots un vai nav iebildumu, ka ap tikiem un tikiem Jurčiks atnāks ciemos. (t)
15.08.2018 13:16 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Laiku atpakaļ nepagriezīsi. Nu iespērās iekšā. Nu redzēja tevi dvielī. Priecājies, ka nebiji plika. Tagad slēdziet ciet durvis, un viss būs ok.
Man tas, ka savās mājās skrēji dvielī, liekas tik pat smieklīgi kā varīt savās mājās no rīta tēju. Nu nevar to pagriezt smieklīgi. Neviens kaimiņš neko neteiks un nesmiesies. Viss ir tavā galvā. Ja nu gadījumā dzīvo kādā miestā, kur tiešām tādi sīkumi kļūst par galveno apspriedes ideju nēkošajam mēnesim, tad brīdī, kad kāds kaimiņš ko saka atbildi ar "iedomājies, es izeju no dušas, a tur kāds pa durvīm laužas iekšā. Vot skrēju pie drauga, tikai tad attapos, ka Ilzīte kaunu pazaudējusi un jūtas manā dzīvoklī kā savā. Labi ka vismaz dvielis bija!"
15.08.2018 13:33 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Mācies bliezt pretī, ne bēgt! :-) Un padarīt viņiem kaunu, ja tāda debila situācija rodas. :-)
15.08.2018 13:34 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
tiešām izklausās, ka autore stipri pārspīlē, bet es saprotu, jo ja ir tādi draugi, kas par katru sīkumu grib apsmiet un pazemot, tad nav brīnums :-/ drīzāk draudzenei nav labi ar pašapziņu, ka meklē ikdienas situācijās veidus kā pazemot citus.
15.08.2018 13:37 |
 
Reitings 1071
Reģ: 22.07.2014
Turpmāk paķer līdzi uz vannasistabu halātu vai kādu apğērba gabalu, ja jau jūsu mājās neaicinātu viesu ierašanās ir ierasta prakse. ;-)
--
Vispār tas, ka redzēja dvielī ir nekas. Nestreso. Jau sen aizmirsts kaut gan tajā mirklī likās uzjautrinoši. Neviens par Tevi nesmiesies.
--
Ja par tēmu, tad reiz ciemojoties pie drauga, man, tikko no dušas iznākušai, uzskrēja virsū viņa kaimiņu tante, kas bija ienākusi aizņemties kaut ko. Neveikli, jā, bet nu un. Tā gadās.:-D
15.08.2018 13:43 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Nu labi, jāklauvē ir. Es arī vienmēr klauvēju. Ja kādu laiku nelaiž iekšā, tad pie tuvākiem cilvēkiem eju lēnām iekšā ar kaut kādu zīmi (runāšanu, pasaukšanu vai ko tādu), ka dodos iekšā. Pie māsas nekad neklauvēj, bet vienmēr ar visiem ir sarunāts, ka došos ciemos.
P.S. Bet kas tā par ņemšanos ar to dvieli - nu un kas ka dvielī. Tā vai tad tāda tēma, kuru nenormāli tagad stāstīt pa pasauli? Smieklīgi :D
15.08.2018 14:16 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
interesanti, ka diskusija nedaudz nobīdījās uz tēmu, vai kāds vispār slēdz vai neslēdz durvis ciet.
runa nav par slēgšanu, bet gan par gāšanos iekšā pa durvīm, nesagaidot, kad saimnieks vai cits dzīvoklī esošais atver. kaut pavērtas durvis, vispirms ir jāpiezvana/jāpieklauvē
15.08.2018 14:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (4)