Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Lidojums ar zīdaini

 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vai kāda var pastāstīt ko sīkāk par lidošanu ar mazuli?
Kas jāņem vērā? Ko var ņemt līdzi lidmašīnā?
Piemēram vai termosu arī ūdeni var ņemt līdzi salonā,lai varētu pagatavot maisījumu?
Kā ar pamperu maiņu,ja gadījumā sanāk lidojuma laikā nokārtot lielās vajadzības?
Lidojums nav paredzēts ilgi 1.5h ,bet tāpat . Ko vēl ieteiktu, pēc savas pieredzes!?
Un kā pārsvarā mazuļi pārdzīvo lidojumu?
12.08.2018 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 1503
Reģ: 11.03.2010
driikst njemt pudeli ar siltu uudeni maisiijumam.
ieteiktu dot pudeli tieshi pacelshanaas briidii un veel buutu pluss, ja tas buutu diendusas laiks :)
mees esam mainiijushi lidmashiinas wc, tur ir jaabuut paartinamajai virsmai virs poda.
12.08.2018 13:44 |
 
Reitings 58
Reģ: 07.08.2014
Mēs lidojām pirms apm.nedēļas ar savu 5m.v dāmu. Lidojums īss, nepilna stunda. Ratus paši ietinām un nodevām speciālajā bagāžā. Paskaties, vai aviokompānija piedāvā tādu servisu. Pēc tam meitu BB somā iekšā un uz drošības kontroli. Tur ūdeni termosā un puspudeli ar maisījumu mierīgi varēja ienest. Pat nelika padzerties kā brīžiem ir dzirdēts, ka dara. BB soma gan bij jānoņem nost un jāliek kastē caur skeneri. Vispār man likās, ka paši drošībnieki saprot, kā ir ceļot ar bērnu un visu cenšas ātri un vienkārši. Vēlāk gan grūtāk bez ratiem, kad bērns vai nu pa rokām, vai somā. Iesaku paņemt segu vai pledu līdzi. Mēs uzklājām uz tiem bezatzveltnes krēsliem un tad mazā vismaz padarbojās uz vēdera tur pārmaiņas pēc.
Lidojums pats perfekts (negribas piesaukt, jo pēc dažām dienām atkal jālido :D). Pacelšanās laikā bērns aizmiga un gulēja vislaik līdz bagāžas saņemšanai. Esmu dzirdējusi, ka iesaka barot bērnu pacelšanās laikā, lai mute kustās un ausis nekrīt ciet.
12.08.2018 13:49 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Dream Cream paldies, kā vispār citi cilvēki reaģē,ja mazulis sāk raudāt? Netaisa nicinošus skatienus?
Vismaz ja kur eju , bieži gadās,ka cilvēki sāk skatīties vai piezīmes izteikt.
12.08.2018 15:14 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Songare, nevar cerēt, ka visā lidmašīnā visi ar baudu izbaudīs bērna bļaušanu. Man ir gadījies lidot 6 stundas, kuru laikā bērni bļāva nepārtraukti un, protams, ka no sajūsmas plaukstas nesitu un mocījos ar stirpām galvassāpēm. Taču es arī saprotu, ka nav iespējams nodrošināt, ka bērns neraud nemaz, taču man ieteikums tiešām padomāt par lietām, kas bērnu varētu nomierināt. Atkarībā no vecuma - atbilstošs ēdiens, uzkodas, rotaļlietas, ērta poza (te piminētais plediņš, varbūt spilventiņš (tādus lidmašīnās dod, vismaz garākos reisos). Draudzene, lidojot ar bērnu, bija sarūpējusi pāris jaunas rotaļlietas, ar kurām tad bērns ar lielu interesi darbojās lidojuma laikā.
12.08.2018 15:26 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
Esmu redzējusi,ka lidmašīnā stjuartes laipni iedod karsto ūdeni no "barčika"(nezinu kā pareizi nosaukt).Bet ja gribi barot pacelšanās brīdī,tad gan jānodrošinās pašai ar karsto ūdeni un jābūt gatavai,ka var lūgt pārbaudes laikā padzerties pašai.
Cik esmu lidojusi un ja ir raudošs bērns,tad neviens izteikti neaizrāda nepatiku.Daudzi vecāki,ja bërns nemierīgs,uzreiz pēc pacelšanās ceļas augšā un staigā pa lidmašīnu.
12.08.2018 16:05 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Dream Cream paldies, kā vispār citi cilvēki reaģē,ja mazulis sāk raudāt? Netaisa nicinošus skatienus?

Man tieši aiz muguras bērns visu laiku raudāja un dauzīja stiklu. Man bija vienalga, bet mana blakussēdētāja ik pa laiciņam skatījās caur krēslu šķirbu, kas par lietu. Manuprāt, bērns ir bērns un tur nav, ko bērnam pārmest. Bet ir svarīgi, ko dara mamma, vai cenšās mīļi nomierināt, vai novērst bērna uzmanību, vai vispār neko nedara un ļauj viņam visu lidojumu kliegt pilnā rīklē.
12.08.2018 16:29 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Gribēju citēt tikai šo daļu
kā vispār citi cilvēki reaģē,ja mazulis sāk raudāt? Netaisa nicinošus skatienus?
.
12.08.2018 16:30 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Mani kaitina bļaujoši bērni lidmašīnā...īpaši, ja sēž man blakus :-|, es gan saprotu, ka tā nav vecāku vaina. Vienīgi tomēr šķiet, ka labāk ar bērnu līdz 1-1.5 gadu vecumam nelidot.
12.08.2018 16:36 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
Es ieteiktu neņemt to ūdeni , ko stjuartes dod :D pirmkārt, iespējams, ūdens ir tikai uzsildīts nto reizi un nav ticis vārīts , otrkārt, tur tik baktēriju, ka pieaugušais no tējiņas var caureju atraut uz pāris dienām. Nesen vienā raidījumā rādīja, ka to ūdeni uz analīzēm paņēma, secinājumos- ūdens, ko nolaiž podā ir tīrāks .
Un protams, neviens nepriecājas par brēcošu bērnu! Vai ko teiks- nu diez vai, jo bērns ir bērns, bet klusībā pie sevis gan domās twvi noliks, ka glupa tik mazu bērnu ceļojumā stiept :D
Mani gan netracina tik ļoti brēcošs bērns, kā 5 gadnieks , kas ar kājām sper pa sēdekli un debīlā mutere blakus tik smaida un priecājas , ka bērns ir atradis izklaidi :D
12.08.2018 16:38 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Bērnam visu drīkst ņemt līdzi. Jā, man vienreiz lika pagaršot jau gatavu pienu. Es pirms iešanas uz lidmašīnu.. burtiski pirms kāpšanas iekšā - piešāvu vēl karsto ūdeni un karoti maisījuma, lai gatavs došanai.
Pārtinamais galds ir WC.
Es ar ratiem gāju līdz pat pašai lidmašīnai. Pie trepēm atstāj. Tur džeki zinās kas ar viņiem jādara. :-D Iesaku arī tev tā darīt. Uzreiz pēc nolaišanās rati tevi atkal gaidīs pie lidmašīnas.
Par niķošanos.. puikam bija tikai gads un divi mēneši un loğiski, ka nesaprata, ka jāsēž tieši man klēpī. Tad es liku multenes skatīties un drīz pēc pacelšanās visas trīs reizes viņš aizmiga. Stjuarte iedeva segu, spilvenu..
Ar mazo lidoju, kad viņai bija 4 mēneši. Arī visu ceļu nogulēja. Katrs jau savu bērnu zin labāk.. ar ko novērst viņa uzmanību un izklaidēt. Varbūt jaunas mantiņas nopērc ko rādīsi tik lidojuma laikā.
12.08.2018 16:45 |
 
Reitings 207
Reģ: 04.01.2018
Oi, es ar savu meitu lidoju diezgan kopš viņai bija 6 mēn, ar 2gadnieku ir trakāk lidot nekā ar zīdaini :D
Cik tev maziņš, bērniņš, Sognare?
Es devu pudelīti pirms pacelšanās, ja neņēma, tad ūdeni devu dzert, lai ausis nekrīt ciet. Pārējo laiku līdz gada vecumam, lidmašīnā mierīgi gulēja. Pēc gada sākās īstā jautrība :D
12.08.2018 17:08 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
vienkarsinav es labāk gribētu savu ūdeni ņemt, nezinu cik tur patiesības, bet esmu dzirdējusi,ka ūdeni ņem to pašu kas tek tualetē un izlietnē:-/.
moonaffairs būs 9mēneši:-)
12.08.2018 17:25 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
ūdeni ņem to pašu kas tek tualetē un izlietnē.
Es katru dienu dzēru ūdeni kas tek pa kānu un piepilda arī tualetes poda tvertni. Es pat tādā ūdenī mazgājos, gatavoju un dodu dzert savam dēlam :-D
12.08.2018 18:30 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Zīle es pēc šī
Kafiju lidmašīnās taisa no tā paša ūdens, kurš tek tualetes izlietnēs un podos. Vairākas reizes kafijā konstatēts 100 reižu lielāks baktēriju daudzums, nekā atļauts ar likumu.
:-D
12.08.2018 18:42 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Jo mazāks bērns, jo vieglāk lidot. Mazie bieži un ilgi guļ - tas atvieglo ceļošanu, jo nav daudz jādomā par izklaidēm, izkustēšanos un uzmanības novēršanu... ;-)
—-
Te jau viss tika pateikt. Un piekrītu par ūdeni - labāk ņemt pašai, nevis prasīt stjuartēm (arī pašai padzerties labāk kādu sulu, nevis ūdeni).
12.08.2018 18:45 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Man ,peec noveerojumiem, lielajos lidojumos ir sajuuta,ka ar tiem pavisam mazajiem ir vieglaak,tie lielaakie berneli nevar noseedeet taas 10 stundas utt,tad raud uttTad visas taas paarsesanas utt.Man buutu loti gruuti,jo man visu laiku nedotu mieru taa doma-trauceeju citiem ar savu nepaklausiigo beernu!:-D
Domaju ,ka tie iisie lidojumi ir iespeejami vienaa mieraa!
12.08.2018 18:54 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Sognare.
Varbūt tiešām ūdens netiek uzvārīts līdz galam vai nepietiekami izmazgātu trauki. Tomēr laiks starp lidojum vienai lidmašīnai ir tik cik ir. Ir jāpaspēj iekraut izkraut bagāža, pārtikas iekraušan/izkraušana, minimāla uzkopšana, degvielas uzpilde, ūdens uzpilde ( visticsmāk arī no cisternām ( iespējama netiek kārtīgi un bieži skalotas )) un kanslizācijas atsūknēšana . Mans tā būt domāt.
Piemēram kruīza kuģi kanalizācijas saturu izgāž jūrā, lai gAn ir pieejami kanalizācijas izsūknēšanas pakalpojums ostās ( pirms apmēram gada skatījos raidījumu ) - tiesa par maksu
12.08.2018 19:28 |
 
10 gadi
Reitings 2594
Reģ: 08.03.2013
Soganer ar tādu vecuma bērniņu ir mierīgi. :) Es ar dēlu lidoju tajā vecumā un super bija. Tiesa mums bija arī pārsēšanās un jāgaida nākamais lidojums, bet viss mierīgi. Ar ratiem droši var iet līdz lidmašīnai, bet pie kontroles vai jau info centrā būtu nepieciešams ratus mēģināt reģistrēt, jo 2x kad lidojām ar ratiem, pie iekāpšanas sāka interesēties, kur ir ratiem uzlīmes :D, tāpēc nākamreiz lidojot centīšos laicīgi noskaidrot, jo nav patīkami tur tēlot muļķi un teikt, ka neko nezinu, kaut tā ir patiesība, bet jebkurā gadījumā viss beidzās abās reizēs labi, bet iekšēji nav patīkami citiem likt gaidīt. Mans bērns neraudāja ne paceļoties ne nosēžoties. Galvenais iedot ko dzert (ūdeni/suliņu) tad jau labi viss. Lidmašīnā kādu cepumiņu. Man bija līdzi pašsūcamie smūtiji. Neviens nekur neko nelika pagaršot vai izmest. Kāda manta un protams, telefonā uz lidojuma laiku bija arī telefonā kāda multene ielādēta. Bet pats gulēja lidojumu un piecēlās, kad jākāpj ārā. Vai atpakaļ lidojot nogulēja jau iekāpšanas brīdi, gan lidojumu un izkāpšanu. Rīgā ergosomu lika laist cauri sistēmai, bet Oslo nelika ņemt nost un vilkt bērnu ārā no somas, kas bija patīkami. :)
12.08.2018 19:47 |
 
Reitings 9997
Reģ: 19.11.2014
Protams, pēc uzlīmēm ratiem gan pie galdiņa pieej.
12.08.2018 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!