Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Regulārs stress

 
Reitings 24
Reģ: 07.01.2018
Sveiki,
Pēdējā laikā šķiet novēroju to arvien biežāk, ka regulāri stresoju par bezmaz vai visu. Es baigi to stresu ārpasaulei neizrādu, taču tiklīdz esmu 1, tā nevaru beigt domāt par visām problēmām. Vienmēr esmu sevi mierinājusi ar domu, ka pēc kāda laika tam nebūs nozīmes, stresot nav jēgas-tas tāpat neko nelīdz, bet teikšu godīgi šoreiz nekādīgi tas nepalīdz. Pavisam drīz ar mani notiks arī kāds pavisam sen gaidīts, patīkams notikums, bet nespēju priecāties pat par to, jo dzīvoju stresā.
Nu tad tagad vērsīšos pie jums pēc palīdzības-varbūt pēc iepriekš uzrakstītā varēja saprast, ka man palīdz kaut kādas domas, piemēram, - pēc kāda laika tam nebūs nozīmes utt.
Gribu,lai palīdzat man atrast vēl kādas jaunas domas, idejas pēc kā vadīties lai būtu vieglāk pārvarēt. Es saprotu, ka viss tas ir galvā, taču tiklīdz cenšos to dabūt ārā, tā tas nāk vēl dziļāk.
Paldies!! :-)
07.08.2018 13:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Par ko Tu streso? Darbs, izglītība, attiecības? Lietas, kas notiek, vai lietas, kas teorētisk kaut kad varētu notikt, bet šobrīd nav īstas?
07.08.2018 13:48 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Viss notiek kā tam jānotiek , ja zini , ka esi izdarījusi maksimumu vai tev ir skaidrs plāns ko un kad darīt nav iemesla stresot. Nav bezizejas situāciju ... Es pat nezinu ko vēl pateikt, jo es vienkārši nemāku stresot. Vidēji reizi 5 gados notiek kaut kas tāds , kad man liekas ,ka viss - dirsā ir, bet kāsis ar vīna glāzi , ātri noliek mani pie vietas un tikai apstiprina to ,ka viss notiks kā tam jānotiek ;)
07.08.2018 14:12 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Man pašai palīdzēja tieši šis "Viss notiek tā, kā tam ir jānotiek.". Ar noteikumu, ka esi visu izdarījusi, kas bija Tavos spēkos.
Ja ir vēlme, varam PM aprunāties. :)
07.08.2018 14:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits