Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Atpūties, sieviete!

 
Reitings 1164
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! Iespējams, ka arī kādai no jums pienāk līdzīgi mirkļi kā man šobrīd. Nezinu vai tas ir no pārguruma vai tieši pretēji pārlieku lielas vaļas, taču palieku tāda grumpy, pazūd vēlme kaut ko darīt (pienākumu ziņā) un arī ģimenes dzīvē neesmu nekāda saulīte. Zinu to, ka vēlos kaut ko (ne par astronomisku summu), taču padarīt sev. Šoreiz nedomāju kino vai grāmatu palasīšanu, vairāk kaut ko uz iziešanu laukā, varbūt kādi 1-2 dienu kursi sev, kaut kas, kas iedotu iedvesmu un liktu izrauties no ikdienas rutīnas! Nometne sievietēm vairs nederēs, atvaļinājums cauri, taču varbūt vari ieteikt kaut kādus atslēgas vārdus ko meklēt, varbūt zini kādu aizraujošu pasākumu vai izklaidi ko darīt! Interesējošās lietas varētu būt skaistumkopšana, vīns un gatavošana vai sportiskas aktivitātes. Lūdzu, iesakiet! Esmu gatava kaut ko pamēģināt. Kā ieteikumu pretī varu - nesen bijām ar draugu pie Valmieras - Beverīnas koka skulptūru labirintos - bija forši!;-)
07.08.2018 13:19 |
 
Reitings 3521
Reģ: 25.06.2017
SPA?
15.08.2018 23:55 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Agrāk Vīna studija organizēja vīna skolu.. tas varētu būt interesants veids, kā atslēgties no ikdienas rūpēm.
16.08.2018 00:03 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
Varbūt joga? (pirmais, kas ienāca prātā) nav nekas grūts, nav vajadzīga sportisk sagatavotība, nav "jāčupojas" (ja nevēlies). Varbūt kulinārijas kursi - iegūsi gan sev kaut ko vērtīgu, gan ģimene priecīga. Viss atkarīgs, no kuras pisētas esi. Katrā pilsētā tomēr iespējas ir savādākas :)
16.08.2018 00:50 |
 
Reitings 999
Reģ: 05.12.2016
Ja patīk kūlinārija, tad aizej uz meistarklasēm, es arī plānoju :)
Paskaties kādus sev interesējošos kursus.
Tas, ko jau minēja - SPA.
Ooo Vīna studijas piedāvājums mani arī interesē :-)
16.08.2018 09:07 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Iesakiet kulinārijas meistarklases, esmu izskatījusi cauri internetu, summas astronomiskas, interesē kūku cepšana, dekorēšana. Anna Panna vairs neorganizē, sāļie neinteresē, jo pati gatavoju sāļos.
16.08.2018 09:25 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits