Mazbudžeta kāzas

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Izveidoju savu mazo diskusiju, jo apjomīgajā, visaptverošajā līgavu topikā ir grūti atrast tieši sev interesējošo.
Tātad man ļoti interesē, kā izvērst kāzas apmēram 20-25 viesiem un brokastīm nākamajā rītā. Vēlētos iekļauties pēc iespējas mazākā summā, vēlams ne vairāk par 1000 ar "kapeikām".
Tā kā vēl neesam oficiāli saderinājušies, draugs satraucas, vai vispār to darīt šogad, jo varbūt precēties aiznākamo nevis nākamo gadu. Vienīgā problēma, kas mūs attur - vai pa gadu sakrāsim pietiekamo summu, jo gada garumā plānojas regulāri iepriekšnebijuši izdevumi, taču, lai precētos mūsu iecerētajā vasaras mēnesī (vismaz piektdienā), ir viss vēlamais jau ļoti laicīgi jārezervē un jāpiesaka:-/
Varu pateikt, kā līdz šim ir ieplānots ietaupīt:
1) Uzposīšos pati saviem spēkiem mājās (manikīrs, meikaps),
2) kleitu šūs tuviniece, apavi jau ir
3) svinības notiks pašu lauku mājās
4) torti ceps radinieks vai draudzene-konditori
5) ir zelta gredzens, ko pārkausēt priekš viena laulības gredzena
Lūdzu, gaidu vēl ieteikumus, lai varētu aprēķināt budžetu un saprast, vai kāzas vispār būs iespējams svinēt nākamgad..:-/
05.08.2018 16:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
SALONA tik vairakkart ieteikts dazus foto uzveidot lai sev paliek:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P:-P
06.08.2018 13:27 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Runa nav par pinterestīgām vai nepinterestīgām bildēm - manis pēc tāds pinterests varētu vispār pat neeksistēt. Runa ir par to - vai cilvēks pats sev pēc tam patīk bildēs. JO, ja man visaās manās kāzu bildēs būtu "dabīga" seja, ar pusaizvērtām acīm, kaut kur neveiklā brīdī noķertu dubultzodu u.t.t., tad es tādas bildes ne tikai nevēlētos redzēt savā privātajā fotoarhīvā, bet gribētu sadedzināt - kāpēc skatīties uz sevi tādu, kā pats sev nepatīc. Jo sevišķi tik svarīgā dzīves notikumā?
Un, lai Tev būtu vēl viens iemesls pabesīties - jā, esmu maksājusi par savu individuālo fotosesiju 700+ EUR un NEVIENA no tām bildēm nav atrādīta publiski. Tāpēc savu komentāru, ka visi, kas izvēlas maksāt par profesionālu fotogrāfa darbu to nedara tādēļ, lai kādam publiski atrādītos!
06.08.2018 13:26 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Tad jājautā, vai Tu ar savu šībrīža viedokli runā kā personīgi Tu vai kā kāzu viesis vidējais? Ja kā personīgi Tu, tad var teikt, ka neinteresē, jo iespēja, ka sagadīšanās pēc nonāksi šajā visu sarakstā ir niecīga. Ja Tu gribi savu viedokli pozicionēt kā kāzu viesi vidējo, tad oponēšu sakot, ka katram savs. Katrs pats zina, kādi ir viņa radi, draugi, vai vairumam šķiet pieņemama vai nepieņemama.
No sava draugu loka zinu, ka visi ir diezgan priecīgi par gulēšanu teltīs, šķūņos, bēniņos uz matračiem utt. Esam baigie lauķi. Sķunī gulēt neliktu tikai ģimenes ar maziem bēbīšiem.
Un zinu, ka ir arī komfortu mīloši cilvēki, kuriem jau kempinga namiņš ar gultu šķiet pašvaka un ne sevišķi ērta opcija.
Viss, ko gribēju pateikt - nenonicini citu variantus un izvēles ar frāzēm "lauķu kāzas" un "paldies dievam, tādās nav būts". Ja Tev šķūnī gulēšana liekas kā šausmas, kādam tā ir tīrākā romantika, piedzīvojums un kvalitatīvs kāzu tusiņš ;-)
06.08.2018 13:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
LASAM KO SAKA AUTORE, vina nejauta ne par manu radu kazam, ne par jusu, ne ciemos mus aicina..:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.08.2018 13:24 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es esmu redzējusi tādas lauku kāzas paziņu bildēs - man nešķiet ne mīlīgi, ne feini. Ja kādam tā šķiet - lai jau, Rīdziniece var izprecēt abas savas meitas tādā stilā, es labāk par tūkstoti uz kādu spa četratā ar lieciniekiem aizlaistu.
06.08.2018 13:21 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Kā jau parasti Rīdziniece pieķērās pie vienas domas un nespēj to atlaist...
06.08.2018 13:20 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Man ir gana liela un forša ģimene un draugi un nav mums mazāk mīlīgi un forši tikai tāpēc ka var gulēt normālās gultās ne siena čupā :)
06.08.2018 13:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
uz kāzām kā milzu pagodinājums jauztver un ar prieku šķūnī jāiet gulēt.
ja tuviem miliem radiem ta tas ir...un ir feini ietuset, kadu reiz skuki pagulet, izdejoties izsmieties. Un ne NAV PAINTRESIGI UN KRUTA...bet ir miligin un feini:-P:-P:-P:-P
06.08.2018 13:17 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
TEVI NEAICINA:-D:-D:-D:-D:-D:-P:-P:-P
06.08.2018 13:15 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
visticamāk arī nevienam neinteresē, vai Tu čīksti, vai nečīksti

Nu ja jau viesi ka tādi neinteresē, tad ko vispār aicināt kādu un taisīt tās kāzas? Atkal jau tā runāt sāk, itkā ielūgums uz kāzām kā milzu pagodinājums jauztver un ar prieku šķūnī jāiet gulēt. :D
06.08.2018 13:14 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dārta, ja apkārtne jau tā ir iekopta, nevis šķūnis aizkrāmēts, kā tas nereti mēdz būt, (te es runāju teorētiski un no savas pieredzes, palīdzot ar draudzenes lauku kāzām, jo nav zināms, kas autorei laukos ir, kas nav!) tad var. Bildē dārgi ir nomas galdi, krēsli, pārklāji, bet ja taisa savus solus, tad tas atkrīt. Lampiņas var salasīt no draugiem, un baltos baķus, īsti nezinu, kas tas par materiālu bija, kaut kas starp audumu un marli, ar rokām plēšams, savulaik dabūjām tirgū par 15 latiem. Tur bija tas audums 2x30 metri, krustu šķērsu visu varēja izrotāt. Ziedi, zaļumi, divreiz izbrauc pļavā, salasi kaut vai baltas madaras, saliec meijas, metāla spaiņos vai māla vāzēs kalmes, var vainagus taisīt... Kā jau teicu - ar radošu pieeju un palīdzīgām rokām var tiešām brīnišķīgi izdekorēties netērējot simtus un tūkstošus.
06.08.2018 13:12 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
baigā sajūsmā nelēkātu, ja man lūgtu gulēt mašīnā vai uz matrača, pa nakti brauktu mājās.
a amn patik parmainas, masina vai telti uz dormeo rullop matraca..ideali. Neciesu vienveidibu. Un kas ta par modi bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm ( driz padirst bez krutam bildem kuras visur var izlikt nevares. Pirmais par ko doma MAKSLIGAS BILDES AR KO IZLIELITIES. Tagad jaunais stils ari labiem fotografiem moderni, dziva foto ka maksla, bez jebkadas apstrades...REALA dziva foto....Un ne velreiz atkartoju visi visu savu dzivi neizliek IG vai fb:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.08.2018 13:08 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
Rīdziniece - ko tu tāda uzbrūkoša? :D:-D:-D
06.08.2018 13:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm (n
:-O:-O:-O autorer minjea ka grib IG UN FB CIENIGAS FOTO vai tomer savas vienkarsas lauku kazas?
06.08.2018 13:04 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Domāju, ka kāzas par 1000 eiro uztaisīt var, bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm (no sērijas Zinas Tantes ieliktā ar šķūni - nu neizskatīsies tik skaisti) un kaut kādām ekstrām. Ja viss ir nenormāli parasti, no sērijas "mēs laukos tā svinam kāzas" , kāpēc ne.
**
Es arī nevarēju iedomāties, ka kāds guldina viesus mašīnās - man jau matrači ar visiem kopā šķiet briesmas, kur nu vēl mašīnā. Es arī labāk to tūkstoti labāk iztērētu foršai diennaktij kopā ar vīru divatā/četratā ar lieciniekiem un nesauktu nevienu citu, ja to nevaru atļauties. Bet tai pašā laikā nenosodītu citu izvēles, vien pati laikam baigā sajūsmā nelēkātu, ja man lūgtu gulēt mašīnā vai uz matrača, pa nakti brauktu mājās.
06.08.2018 13:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet man arī nav gadījies būt tādās kāzās paldies dievam.
bet autore tevi ari neaicina, VINA GRIB SAVAS KAZAS SADA FORMATA...laukos, pa smuko un vienkarso.:-P:-P:-P:-P:-P:-P
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Peekaboo1, visticamāk arī nevienam neinteresē, vai Tu čīksti, vai nečīksti, bet nievājošos izteikumus būtu vērts pietaupīt. Ne visi var un grib notriekt tos pašus 5000 kāzām (kas man arī liekas - nafig vajadzīgs?), bet ja Tu esi princese, kas dodas tikai uz tādām, tad ar to vari lielīties lielbudžeta kāzu tēmās ;-)
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mani vienmēr uzjautrina milleniuma paaudzes introvertums un tieksme sociāli izolēties ar visādiem interesantiem ieganstiem +++
un nauda, nauda, visaj jabur kruta lai izraditu citiem. Un ja tadam peksni nav nauda, tad tacu pasaules gals. Gramats nevar biblioteka nemt, kini vakarus ar draugiem vai lauku balles, celot vienatne , vai ar stopiem vai gulettelti ni ni...nav IG cienigi.
Par fotogrāfu es tomēr ieteiktu paņemt kādu, kurš kāzas jau fotografē. Nesanāks jums ņemt profesionālo kāzu fotogrāfu, jo tie ir ļoti dārgi. Bet arī lūgt kādam no draugu loka - fotogrāfs nevarēs pats izbaudīt kāzas un ja viņš ar to nenodarbojas, tad rēķinies, ka bildes būs tādas, kādas būs.
pizdec tas ir..pasaules gals BUS REALaS DZIVAS BILDES...nav , nav IG un fb lielisanas cienigi...visu vajag fotožopēt...un meikapu kiligramiem, matus salakot ar tonnu laka..edienu krutos , dargass pilis kazas...PATERETAJU LOGIKA, UN MAKSLIGAS PAAUDZES
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kārtējais cosmo pārspīlējums :D
Es nevienam nesūdzos un nečīkstu, tākā ar mani kā viesi nav problēmu, jo ja man nepatīk variants par gulēšanu tad braucu mājās, tik vienkārši tas :)
Bet man arī nav gadījies būt tādās kāzās paldies dievam.
06.08.2018 12:55 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Aether +++
Vēl viena lieta - ielūgumi. Pašiem gatavot, vai pasūtīt, bet katrā ziņā norādīt pieejamās un nepieejamās ērtības, lai princeses var laicīgi nomāt kemperus (bet tas arī tā lauķiski) vai sarunāt numuru tuvējā viesnīcā :-D
06.08.2018 12:46 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits