Mazbudžeta kāzas

 
Reitings 210
Reģ: 07.07.2016
Izveidoju savu mazo diskusiju, jo apjomīgajā, visaptverošajā līgavu topikā ir grūti atrast tieši sev interesējošo.
Tātad man ļoti interesē, kā izvērst kāzas apmēram 20-25 viesiem un brokastīm nākamajā rītā. Vēlētos iekļauties pēc iespējas mazākā summā, vēlams ne vairāk par 1000 ar "kapeikām".
Tā kā vēl neesam oficiāli saderinājušies, draugs satraucas, vai vispār to darīt šogad, jo varbūt precēties aiznākamo nevis nākamo gadu. Vienīgā problēma, kas mūs attur - vai pa gadu sakrāsim pietiekamo summu, jo gada garumā plānojas regulāri iepriekšnebijuši izdevumi, taču, lai precētos mūsu iecerētajā vasaras mēnesī (vismaz piektdienā), ir viss vēlamais jau ļoti laicīgi jārezervē un jāpiesaka:-/
Varu pateikt, kā līdz šim ir ieplānots ietaupīt:
1) Uzposīšos pati saviem spēkiem mājās (manikīrs, meikaps),
2) kleitu šūs tuviniece, apavi jau ir
3) svinības notiks pašu lauku mājās
4) torti ceps radinieks vai draudzene-konditori
5) ir zelta gredzens, ko pārkausēt priekš viena laulības gredzena
Lūdzu, gaidu vēl ieteikumus, lai varētu aprēķināt budžetu un saprast, vai kāzas vispār būs iespējams svinēt nākamgad..:-/
05.08.2018 16:43 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Kāds tiešām guļ mašīnā kāzās? Ko tādu dzirdu pirmo reizi

Dažreiz pārņem sajūta, ka millenium paaudze mucā augusi, pa spundi barota :D Kur tik cilvēki (arī kāzās) mēdz gulēt-teltīs, šķūņos, siena kaudzēs, mašīnās, pirtīs, uz grīdas kādā dzīvojamā telpā, utt. Cik gan ierobežota dzīves uztvere ir jauniešiem, kas neko vairāk par savu gultu un viesnīcām nav redzējuši :D
06.08.2018 12:22 |
 
Reitings 657
Reģ: 29.01.2009
Tiešām nereali. . Ja tev vajag viesu namu un ēdienu tad cipars šādam cilvēku skaitam nebūs zemāks par 4000. man pasai bija šovasar kāzas 35 cilveki. 5500 izmaksāja. lai cik ekonomiski es necentos visu taisīt.
1000 izdosies vien tad ja tev ir lauki ar pļavu kur visi varēs gulēt teltīs
06.08.2018 12:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Fotografam speciali naudu neteretu, vienmer starp draugiem ir kads ka loti patik fotografet un tas bus ka trenins. Skaistas dazas foto salona, ji ne visi grib visu dzivi IG vai fb izlikt...sev bus skaitas foto salona, zagsa jabut fotografam un parejas savam priekam. Un kads kam focet ir hobijs safices simtiem skaistu DZIVU bilzu bez uzlabojumiem.
06.08.2018 12:24 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Tiešām nereali. . Ja tev vajag viesu namu un ēdienu tad cipars š
NEMURGO..lasi ko saka autore savs lauku majas bus kazas, neksdi visu nami, fortografi vai muzikant, viss pasu.:-P:-P:-P
06.08.2018 12:25 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Ak...nu atvaino viedā minka :) ne visiem ir universāļi ar nolaižamiem beņķiem iedomājies?? Šķūnis un siena kaudze vispār skan briesmīgi :D nē nu ja pats esi lauķis tad varbūt vienalga, ka tik ir kur nokrist...
06.08.2018 12:35 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Esmu dzimusi un augusi Rīgā bez omes laukos, bet tās pāris reizes, kad ir gulēts siena šķūnī, man patika - smarža kolosāla, un vispār - retro stila piedzīvojums.
06.08.2018 12:39 |
 
Reitings 951
Reģ: 16.12.2014
Ak...nu atvaino viedā minka ne visiem ir universāļi ar nolaižamiem beņķiem iedomājies?? Šķūnis un siena kaudze vispār skan briesmīgi nē nu ja pats esi lauķis tad varbūt vienalga, ka tik ir kur nokrist...

Ceru, ka autores tuvāko draugu lokā nebūs šādas potenciālās viešņas, citādi kāzas tā vien caurstrāvos viens vienīgs un nebeidzams pozitīvisms :-D:-D
06.08.2018 12:43 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Nav tagad siena skuni....viss sienas rullos/:-D
06.08.2018 12:44 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Šķūnis un siena kaudze vispār skan briesmīgi nē nu ja pats esi lauķis tad varbūt vienalga, ka tik ir kur nokrist...
njaaa...AUTORE ARI IR NO LAUKIEM. Un ja vienkarsakam cilvekam gulet telti nebus pretenziju kadu nakti.:-P
06.08.2018 12:45 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Aether +++
Vēl viena lieta - ielūgumi. Pašiem gatavot, vai pasūtīt, bet katrā ziņā norādīt pieejamās un nepieejamās ērtības, lai princeses var laicīgi nomāt kemperus (bet tas arī tā lauķiski) vai sarunāt numuru tuvējā viesnīcā :-D
06.08.2018 12:46 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kārtējais cosmo pārspīlējums :D
Es nevienam nesūdzos un nečīkstu, tākā ar mani kā viesi nav problēmu, jo ja man nepatīk variants par gulēšanu tad braucu mājās, tik vienkārši tas :)
Bet man arī nav gadījies būt tādās kāzās paldies dievam.
06.08.2018 12:55 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Mani vienmēr uzjautrina milleniuma paaudzes introvertums un tieksme sociāli izolēties ar visādiem interesantiem ieganstiem +++
un nauda, nauda, visaj jabur kruta lai izraditu citiem. Un ja tadam peksni nav nauda, tad tacu pasaules gals. Gramats nevar biblioteka nemt, kini vakarus ar draugiem vai lauku balles, celot vienatne , vai ar stopiem vai gulettelti ni ni...nav IG cienigi.
Par fotogrāfu es tomēr ieteiktu paņemt kādu, kurš kāzas jau fotografē. Nesanāks jums ņemt profesionālo kāzu fotogrāfu, jo tie ir ļoti dārgi. Bet arī lūgt kādam no draugu loka - fotogrāfs nevarēs pats izbaudīt kāzas un ja viņš ar to nenodarbojas, tad rēķinies, ka bildes būs tādas, kādas būs.
pizdec tas ir..pasaules gals BUS REALaS DZIVAS BILDES...nav , nav IG un fb lielisanas cienigi...visu vajag fotožopēt...un meikapu kiligramiem, matus salakot ar tonnu laka..edienu krutos , dargass pilis kazas...PATERETAJU LOGIKA, UN MAKSLIGAS PAAUDZES
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Peekaboo1, visticamāk arī nevienam neinteresē, vai Tu čīksti, vai nečīksti, bet nievājošos izteikumus būtu vērts pietaupīt. Ne visi var un grib notriekt tos pašus 5000 kāzām (kas man arī liekas - nafig vajadzīgs?), bet ja Tu esi princese, kas dodas tikai uz tādām, tad ar to vari lielīties lielbudžeta kāzu tēmās ;-)
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Bet man arī nav gadījies būt tādās kāzās paldies dievam.
bet autore tevi ari neaicina, VINA GRIB SAVAS KAZAS SADA FORMATA...laukos, pa smuko un vienkarso.:-P:-P:-P:-P:-P:-P
06.08.2018 13:01 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Domāju, ka kāzas par 1000 eiro uztaisīt var, bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm (no sērijas Zinas Tantes ieliktā ar šķūni - nu neizskatīsies tik skaisti) un kaut kādām ekstrām. Ja viss ir nenormāli parasti, no sērijas "mēs laukos tā svinam kāzas" , kāpēc ne.
**
Es arī nevarēju iedomāties, ka kāds guldina viesus mašīnās - man jau matrači ar visiem kopā šķiet briesmas, kur nu vēl mašīnā. Es arī labāk to tūkstoti labāk iztērētu foršai diennaktij kopā ar vīru divatā/četratā ar lieciniekiem un nesauktu nevienu citu, ja to nevaru atļauties. Bet tai pašā laikā nenosodītu citu izvēles, vien pati laikam baigā sajūsmā nelēkātu, ja man lūgtu gulēt mašīnā vai uz matrača, pa nakti brauktu mājās.
06.08.2018 13:02 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm (n
:-O:-O:-O autorer minjea ka grib IG UN FB CIENIGAS FOTO vai tomer savas vienkarsas lauku kazas?
06.08.2018 13:04 |
 
Reitings 246
Reģ: 09.11.2012
Rīdziniece - ko tu tāda uzbrūkoša? :D:-D:-D
06.08.2018 13:07 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
baigā sajūsmā nelēkātu, ja man lūgtu gulēt mašīnā vai uz matrača, pa nakti brauktu mājās.
a amn patik parmainas, masina vai telti uz dormeo rullop matraca..ideali. Neciesu vienveidibu. Un kas ta par modi bet jāaizmirst par jebkādām pinteristīgām bildēm ( driz padirst bez krutam bildem kuras visur var izlikt nevares. Pirmais par ko doma MAKSLIGAS BILDES AR KO IZLIELITIES. Tagad jaunais stils ari labiem fotografiem moderni, dziva foto ka maksla, bez jebkadas apstrades...REALA dziva foto....Un ne velreiz atkartoju visi visu savu dzivi neizliek IG vai fb:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
06.08.2018 13:08 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Dārta, ja apkārtne jau tā ir iekopta, nevis šķūnis aizkrāmēts, kā tas nereti mēdz būt, (te es runāju teorētiski un no savas pieredzes, palīdzot ar draudzenes lauku kāzām, jo nav zināms, kas autorei laukos ir, kas nav!) tad var. Bildē dārgi ir nomas galdi, krēsli, pārklāji, bet ja taisa savus solus, tad tas atkrīt. Lampiņas var salasīt no draugiem, un baltos baķus, īsti nezinu, kas tas par materiālu bija, kaut kas starp audumu un marli, ar rokām plēšams, savulaik dabūjām tirgū par 15 latiem. Tur bija tas audums 2x30 metri, krustu šķērsu visu varēja izrotāt. Ziedi, zaļumi, divreiz izbrauc pļavā, salasi kaut vai baltas madaras, saliec meijas, metāla spaiņos vai māla vāzēs kalmes, var vainagus taisīt... Kā jau teicu - ar radošu pieeju un palīdzīgām rokām var tiešām brīnišķīgi izdekorēties netērējot simtus un tūkstošus.
06.08.2018 13:12 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
visticamāk arī nevienam neinteresē, vai Tu čīksti, vai nečīksti

Nu ja jau viesi ka tādi neinteresē, tad ko vispār aicināt kādu un taisīt tās kāzas? Atkal jau tā runāt sāk, itkā ielūgums uz kāzām kā milzu pagodinājums jauztver un ar prieku šķūnī jāiet gulēt. :D
06.08.2018 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits