Ja vēlēšanas būtu rīt..

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Ja vēlēšanas būtu rīt, par kuru politisko partiju balsotu, kāpēc?
03.08.2018 15:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Tukša Vēlētāja Aploksne tiek pieskaitīta pie Derīgo Vēlēšanu Aplokšņu Kopskaita.
.
Tukša Vēlētāju Aploksne (arī nekorekti aizpildīti vai citādi sabojāti vēlēšanu biļeteni) ir brāķis un netiek izmantoti, skaitot plusus un svītrojumus, bet Tukšās Vēlētāju Aploksnes piedalās to rezultātu aprēķināšanā, kur sadala vēlētāju procentuālo atbalstu partijām.
.
Šobrīd to nosaka likums, un CVK nav nekāda pamata patvaļīgi interpretēt normatīvos aktus un neiekļaut Tukšās Vēlētāju Aploksnes vēlēšanu rezultātu aprēķinos.
05.08.2018 18:36 |
 
Reitings 965
Reģ: 14.08.2015
Dāmas te tik spilgti izsakās, ka tāda sajūta, ka mana tukša aploksne kādu vai nu personīgi aizvaino, vai ir kaut kādā mērā nevērtīgāka par jūsu balsi. :D
Ne jau tas ir kaut kāds pikets vai protests vai kas. Man un citiem pilsoņiem ir dota katram viena balss, es nesaprotu, kāpēc man to neizmantot? Domājiet jūsu individuālā balss būs vertīgāka, jo tur kāds saraksts iekšā? Domājiet maz būs tādu, kā es? Jā, protams, nebūs vairākums, bet tās ir vēlēšanas, to skaitīs, gluži kā jūsu katru balsi. Nobalsojot es būšu savu pienākumu izpildījusi, ne tāpēc, ka es, lūk, redz, individuāli gribu paspīdēt (atgādinu, ka tas, tomēr, ir anonīms balsojums), bet gan tāpēc, ka citi rīcības scenāriji neatbilst manai nostājai. Bet, nu, kosmo pseidointelektuālēm labāk zināms, pat neizprotot pašu valsts vēlēšanu sistēmu. :-D
05.08.2018 18:38 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Šībrīža vēlēšanu rezultātu aprēķināšanas kārtība ir tāda, ka tas vēlētājs, kas iemet Tukšu Aploksni, ir nobalsojis par topošās Saeimas visiem 100 deputātiem, bet par kuriem tieši, viņš vēl nemaz nezina.
.
Viņš uzzinās pēcvēlēšanu dienās.
05.08.2018 19:05 |
 
Patīk
Reitings 3006
Reģ: 09.08.2016
KPV
05.08.2018 19:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Pluss ir tad, ja katrs iet un ņem pats sev porciju, bet neko daudz jau tas nemaina, jo porcijas tāpat nekā netiek uzskaitītas - cik konkrētajā dienā ir vai nav apēsts un maksāts tāpat tiek par tiem 1000 bērniem.

Man nav zināms, kā katrā skolā tiek realizēta brīvpusdienu programma, bet kopumā nedomāju, ka netiek veikts aprēķins, tostarp uzskaitīts, cik porciju tiek reāli apēstas.
Saturīgu alternatīvu redzu JKP, bet man ir iebildumi pret viņu prezidenta kandidāti.

Mazliet maldīga informācija, jo partijas izvirzītais kandidāts ir Jānis Bordāns. Cilvēks, kuram es likšu "+".
Nesaprotu, kapec sada foruma kads velas apspriest politiku. Manuprat, ir skaidrs, ka argumenti vienmer aprobezojas ar 'jo es ta domaju', 'jo tu esi mulkis'.

Tas, ka šeit publika mīl saukāties, neizslēdz to, ka ir tomēr domātspējīgi cilvēki.
05.08.2018 19:24 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nevienu. un nekas jau nemainīsies arī līdz rudenim. šobrīd tur ir tāds vājprāts. nav jau pirmā reize, bet šoreiz ļoti izteikti.
05.08.2018 20:31 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
interesanti, kā šis ieraksts virmo ar KPV...
un vienas personas sludinājums par NA 'personībām'... personības tur patiešām ir. viens sists ar rabarberiem, viens sēklo visu pasauli, viens gvelž glupības par kebabu cepējiem, viens viltīgi sēž malā un izliekas par viedo. viens tur nosacīti būtu personība, bet viņš sen jau sēž Briselē, un tas, ka viņš sēž ar tiem iepriekš minētajiem vienā laivā, neko labu neliecina.
05.08.2018 20:46 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
KPV. Beidzot kaut kas citāds Latvijas politikā. Manuprāt, piemēram tās pašas kaut kādas brīvpusdienas vai sazin, kas vēl neko tā īsti nemaina, jo pati sistēma ir sapuvusi no iekšpuses. Ir jāsamazina "savējo" skaits amatos, reāli jāievieš politiskā atbildība, jāsamazina viss tas milzīgais birokrātiskais aparāts, reāli jāsāk strādāt valsts labā jeb cilvēku nevis šauru grupu interesēs utt. Latvijai jau nauda ir, bet tā nauda tiek izšķērdēta, piemēram, tajā pašā ASV nolietotajā tehnikā un nekam nederīgā e-veselībā, kaut gan kaimiņi to dara lētāk un efektīvāk. Un šādi piemēru ir neskaitāmi. Bet es neticu, nu neticu, ka visas tās "vecās" sejas, nomainot partijas, pēkšņi ieviesīs pārmaiņas, viņiem jau daudz laika ir bijis, lai pierādītu pretējo. JKP man tāda smieklīga liekas, lai, cik KPV slikta būtu, nu redzami kopē :D
05.08.2018 23:01 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
yes, kpv, uz mūžiem!
05.08.2018 23:47 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Neuskatu, ka e-veseliba bija kaut kas lieks un nederīgs. Jā, ieviešana radīja problēmas, kā jau viss jaunais iesākumā. Jāatzīst, ka tā tomēr ir ērta.
06.08.2018 00:25 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
https://www.diena.lv/raksts/latvija/zinas/e-veselibas-sistema-lietotajiem-joprojam-ir-neerta-14199786
Uz ātrā nedaudz ieskatam. Cik ir lasīts, ka visu laiku traucējumi, kaut kas nojūk, ārstiem sodus liek par to, ka pati sistēma nepārdomāta utt. Papēti, cik tas izmaksāja Latvijai un cik Igaunijai, nezkāpēc tā mistiski visu var vairākas reizes lētāk. Latvijā 16 miljoni + būs vēl ntie miljoni mistiskiem uzlabojumiem. Nav runa tik daudz runa par ieviešanas problēmām vai kāda kritiku, bet to, cik tas maksā un vai ir vispār efektīvi. Tā jau tikai nodokļu maksātāju nauda, vaine?:D
06.08.2018 01:25 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Agrāk sērga šķita Ušakovs, bet tagad par sērgu săk kļūt piedzēries Kaimiņš. Es tiešām nezinu, kas ir sliktāk - būt par saskaņu vai būt par kpv, abas ir briesmīgas izvēles.
06.08.2018 09:17 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Nesaprotu, kapec sada foruma kads velas apspriest politiku. Manuprat, ir skaidrs, ka argumenti vienmer aprobezojas ar 'jo es ta domaju', 'jo tu esi mulkis'.

Neredzu jēgu argumentēt savu viedokli, jo tas, ka es pateikšu, ka Kaimiņš nemāk normāli komunicēt = kpv atbalstītāji pateiks, ka tā tas ir jādara, lai attīrītu valsti. Kāds šeit diskusijā norāda par citu partiju labajiem darbiem = kpv atbalstītāji teiks, ka tas ir nieks. Kāds diskusijā paprasa parādīt, kā realizēs = kpv atbalstītāji novirzīsies no tēmas.
Tas ir pavisam cits līmenis, ar kuru saturīgi runāt nav iespējams. Bet tas, ka šajā forumā ir tik daudz kpv atbalstītāju, tas liek saprast, kāpēc pārējās diskusijas ir tādas, kādas tās ir.
06.08.2018 09:26 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Un tā kā ir tik daudz veco vēžu atbalstītāju izskaidro, kāpēc valsts ir tur kur ir. :)
06.08.2018 10:27 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Un ZZS ar NA, Tavuprāt ir ideālas izvēles? Liekas, ka esi pārklausījusies par "krievi nāk", ja Tev tikai Saskaņa tā biedē.
06.08.2018 10:30 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Noteikti nebalsošu par ķērcošo Gobzemu un 3K - aktieri, dzērāju Kaimiņu, basketbolistu un bokseri Kambalu un Kiviču - bez komentāriem.
Mans uzskats ir tāds, ka politikā kā lokomotīvēm jāiet nevis aktieriem, dziedātājiem un sportistiem, bet gan juristiem, sociologiem, finansistiem, statistiķiem utt. Cilvēkiem ar atbilstošu izglītību. Māksliniekus, sportistus un citus entuziastus - lūdzu, aiciniet sēdēt Saeimas tribīnē, savu viedokli paust ar "Par" vai "Pret", nevis atturoties, bet Dieva dēļ nesēdiniet viņus ministru krēslos.
Balsošu par JKP, no kuriem ārā strīpošu vien utopisko Jurašu.
06.08.2018 11:47 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Visas "lielās partijas " ir atkarīgas no kāda/u oligarhu finsnsējuma.
Ja viss notiktu godīgi un partijas budžets sastāvētu tikai no atbalstītāju ziedojumiem, tad neviena partija nevarētu taisīt tādas priekšvēlēšanu reklāmas un šovus.
Un tauta balso par tiem kuri skaļāk uzstājas un taisa lielāku troksni.
Partija izlieto naudiņu, tiek ievēlēta, tad pakārto dažādus likumus un nolikumus lai sponsori varētu nopelnīt.
Kaimiņa partija nav nekāds izņēmums, ja plāno iekļūt Saeimā, tad valadzīgs labs sponsors.
Partijas aiz kurām nestāv kāds oligarhs, tiek sauktas par mazajām un daudzi uzskata ka par neesot vērts balsot.
Un viss paliek kā parasti.
06.08.2018 11:53 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un tā kā ir tik daudz veco vēžu atbalstītāju izskaidro, kāpēc valsts ir tur kur ir.

Šim ar var savā ziņā piekrist. Nekas jau gadiem nemainās un arī šoreiz viss ies tik uz dirsu :D bet es neticu arī tam kaimiņam, uzskatu tas viss pa lielam ir teātris un reāli neviens neko šitajā valstī neizmainīs uz labo pusi. Cik pesimistiski :D
06.08.2018 12:21 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Un ZZS ar NA, Tavuprāt ir ideālas izvēles? Liekas, ka esi pārklausījusies par "krievi nāk", ja Tev tikai Saskaņa tā biedē.

Bet nāk jau arī.. tur gan vajag vairāk paanalizēt viņu darbības un kandidātus, lai to saprastu.
06.08.2018 13:26 |
 
Reitings 21
Reģ: 29.07.2018
Krievi nāk jau gadiem, tālu laikam jānāk, ka nevar vien atnākt. Nu cilvēk mīļais, ja gribētu, jau sen būtu atnākuši. :D tas naids pret krieviem ir tik ļoti uzpūsts, Latvijas neatkarību jau sen kā nekādi krievi neapdraud, mums ir jauns saimnieks, kuram jāprasa atļauja un kurš norāda kā un kas šajā valstī jādara, bet ehh...
06.08.2018 13:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits