Ja vēlēšanas būtu rīt..

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Ja vēlēšanas būtu rīt, par kuru politisko partiju balsotu, kāpēc?
03.08.2018 15:57 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Kopš IQ jeb Intellectual Intelligence koncepta izveidošanas daudz ūdeņu aiztecējis un ir ieviesusies un turpina augt un dažādos virzienos attīstīties ideja par Multiple Intelligences, kas ietver sevī ne vien veco labo IQ, bet arī Emotional Intelligence jeb EQ, Intuitive Intelligence, Interpersonal Intelligence, Intrapersonal Intelligence, Visual/Spatial Intelligence, Bodily/Kinesthetic Intelligence, Naturalist Intelligence, Musical Intelligence, Verbal/Linguistic Intelligence, Logical/Mathematical Intelligence un vēl visvisādām Multiple Intelligences daudzajām formām.
.
.
totalitāri režīmi ir tendēti uz plaša mēroga spiegošanu, slēptu motīvu meklēšanu un attiecīgi apsēstību ar cenzūru, mazāko sociālo transgresiju monitorēšanu un izskaušanu u.tml. 
Ir atšķirība, vai iedzīvotāju domas, vēlmes un idejas valdības un tiesībsargājošo iestāžu zināšanai domātas tāpēc, lai iedzīvotājus pakļautu totalitāra režīma varai vai lai kopā ar tiem būvētu demokrātisku valsti. Nolūki un nodomi ir svarīgi, kāpēc un kā interesēs tiek uzzināti iedzīvotāju viedokļi un ko ar tiem (viedokļiem) pēc tam dara.
07.08.2018 06:47 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Par nacionālo apvienību! Vēl par pieļauju domu, ka varētu par attīstībai par vai progresīvajiem, bet neesmu tās partijas sīkāk pētījusi, jo vairāk simpatizē nacionālā apvienība. Kaimiņa partija un saskaņa, nu vēl ždanokas (apzināti ar mazo) varza būtu pēdējais variants.
07.08.2018 08:53 |
 
Reitings 90
Reģ: 19.07.2018
Pilnībā piekritīšu Dārtai. ;-) Par to , ka Kaimiņš tiks iekšā nav nekādu šaubu, bet tas , manuprāt, neko labu nenesīs. Sāksim jau ar to, ka viņš ir aktieris, kas plašu sabiedrības atzinību izpelnījies, ar , manuprāt, visiem labi zināmiem, bet nodrāztiem, vulgāriem saukļiem. Jā, viņu neapmierina esošā situācija, droši vien kā jau vairumu, bet uznākot tribīnē un vienkārši kliedzot, nekas nemainīsies. Lai kaut kas ietu uz priekšu jābūt kaut nedaudz savaldīgam un ieturētam, tikai tad var kaut ko mainīt uz labo pusi. Es arī neesmu dzirdējusi nevienu prātīgu un galvenais reālu plānu no Kaimiņa puses, ko darīt, lai Latvija kļūtu labāka. Jā, izbrauc tūkstoši , turpina izbraukt, bet plāna,ko darīt šīs situācijas novēršanai šai te partijai, nu diemžēl, izskatās, ka nav. Pie varas jābūt izglītotam cilvēkam, nevis komēdijai. Nu ko valstij var palīdzēt Kambala, Kivičs un Kaimiņš? Vislielākais labums no šiem cilvēkiem būtu , ja viņi atrastos mākslas un mūzikas pasaulē, ne jau valsts pārvaldē. Pat (es nepazīstu šos cilvēkus personīgi) ja viņi būtu labi cilvēki, tas absolūti nenozīmētu, ka viņi ir ari labi politiķi un izskatās diezgan pārliecinoši, ka nav. Un cilvēcības virzienā tāds sīkums, ka reiz bijusī Maximas upuru piemiņas lapa ir pārvērtusies par KPV politisko platformu. ;-) Vērts padomāt. Un tiem , kuri nedomā balsot, nu tad varbut dariet to par jūsuprāt mazāko ļaunumu. Jūs neiesiet, bet Ždanokas fani gan aizies. :-/
07.08.2018 09:08 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Ņemot talkā mazākā ļaunuma teoriju, mana balss, visticamāk, tiks NA. Simpatizē arī Attīstībai/Par, bet tas pagāja secen, kad ieraudzīju sarakstos Bondaru. Tā kā svītrošanas metode neko nedod, ko mēs pagājušajās vēlēšanās jau redzējām ar Āboltiņas kundzi, tad nē visai partijai.
07.08.2018 10:17 |
 
Reitings 2746
Reģ: 03.02.2015
Visticamāk par Saskanu, bet vēl papētīšu info ar tām partijām.
07.08.2018 11:56 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Šāds piemērs viņš var būt tikai tiem cilvēkiem, kuri tic, ka aktiera izglītība vispār pretendē cilvēku padarīt kompetentu politikas, ekonomikas, zinātnes u.tml. jautājumos. Šī diskusija mani dzen depresijā.
Jā, mani arī! :'-(
Izglītotam, Konservatoriju beigušam dziedātājam nebūs ko darīt ķīmijas laboratorijā, tāpat izglītotam ķīmiķim nebūs ko darīt bankas finanšu analīzes daļā. Utt. utt. Tad kāpēc ir ok, ka cilvēks, kurš visticamāk neko vairāk kā darbu kolhozā un slotas operēšanu brīvvalsts laikā nav redzējis, vai tāds, kurš jau kopš vidusskolas tikai programmē mājaslapas, pēkšņi kāptu tribīnē un lemtu pār politiskajām norisēm valstī?
07.08.2018 12:22 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Es balsošu par KPV, bet tīri joka pēc. Nejūtu, ka jebkurš no pārējiem kandidātiem būtu diži labāks, kā vēl var likt kādu cerību uz ZZS vai Vienotību, pat ja tā papildinājusi savu nosaukumu. Kur nu vēl Saskaņa, kas netiek galā ar vienu pilsētu un vēl taisās sakārtot valsti, tik pat labi partiju varētu pārdēvēt par Nesaskaņu. Nacionāļiem tās intereses arī dažreiz pagalam savādas.
Ja kļūs sliktāk, tad tāpat visi vienkārši pametīs valsti, pagaidām vismaz cirks augstākajā līmenī. Dažas interesantas sejas, jaunas. Ja jau tajā KPVLV nekā nebūtu, tad visas pārējās partijas par viņiem tā nešūmētos.
07.08.2018 12:58 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Sanāk, ka ir tikai 4 Tevis nosauktās partijas- 3 vecie krabji un viens MNA KPV? :-D
Joka pēc, bļe. (un nē, bez "bļe" te nevar)
07.08.2018 13:04 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Kur nu vēl Saskaņa, kas netiek galā ar vienu pilsētu un vēl taisās sakārtot valsti, tik pat labi partiju varētu pārdēvēt par Nesaskaņu

+
07.08.2018 13:12 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Vairāk kā atbalsts KPV mani pārsteidz atbalsts NA. Politikai sekoju daudz un NA manās acīs izceļas kā īpaši ciniska partija, kas domāšanas veidā (mīlestībā pret cenzūru, iedzīvotāju brīvību ierobežošanu, ''kopējais labums nevis indivīda egocentrsisms!'', pārliecībā par politiķa visatļautību u.tml.) ir maz atšķirīga no komunistiskās partijas. Ja NA būtu lielāka un iegūtu būtisku varu valstī, manuprāt, pilnīgi nekas mums netraucētu atgriezties minimāli modernizētā LPSR.
07.08.2018 13:15 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Nu, es runāju par partijām ar kaut kādām izredzēm tikt valdībā. JKP arī laikam tur kaut kur kūņojas, bet tie arī ir galīgi aptrakuši.
Šajā valstī jau tāpat ir milzīgs cirks, it īpaši tagad, kad visas partijas viena otras virzienā mētā visdažādākos pārmetumus, tā ka rodas sajūta, ka neatkarīgi par ko vēlēsi, tāpat būsi ievēlējis pašu nelabo.
07.08.2018 13:18 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Ar ko JKP ir aptrakuši? Es tā kā par viņiem taisos, tāpēc man interesanti - ko esmu palaidusi garām?
07.08.2018 13:28 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Politikai sekoju daudz un NA manās acīs izceļas kā īpaši ciniska partija, kas domāšanas veidā (mīlestībā pret cenzūru, iedzīvotāju brīvību ierobežošanu, ''kopējais labums nevis indivīda egocentrsisms!'', pārliecībā par politiķa visatļautību u.tml.) ir maz atšķirīga no komunistiskās partijas.

Nu par komunistiem ir nedaudz pārspīlēti ... :))) Cinisms ir laba lieta un pret pārējo daļēji ne tikai piekrītu, bet pat atbalstu .
07.08.2018 13:47 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Tad kāpēc ir ok, ka cilvēks, kurš visticamāk neko vairāk kā darbu kolhozā un slotas operēšanu brīvvalsts laikā nav redzējis, vai tāds, kurš jau kopš vidusskolas tikai programmē mājaslapas, pēkšņi kāptu tribīnē un lemtu pār politiskajām norisēm valstī?
Skumji, ka Tev apkārt ir tikai šādi cilvēki, ja reiz Tev ir šāds cilvēku aprobežotības rādītājs.
07.08.2018 15:31 |
 
Reitings 2461
Reģ: 02.01.2010
Tad kāpēc ir ok, ka cilvēks, kurš visticamāk neko vairāk kā darbu kolhozā un slotas operēšanu brīvvalsts laikā nav redzējis, vai tāds, kurš jau kopš vidusskolas tikai programmē mājaslapas, pēkšņi kāptu tribīnē un lemtu pār politiskajām norisēm valstī?

Par politiskajām norisēm viņi tādā vai citādā veidā jau lemj - ja šiem cilvēkiem ir tiesības lemt par valdības sastāvu, viņiem ir tiesības arī kāpt tribīnē. Demokrātijā visa sabiedrība veido gan valsti, gan valdību, arī apkopējas, programmētāji un pensionāri.
Prāta spēju un profesijas (vai izglītības līmeņa) novienādošana gan neko labu par šāda viedokļa paudēju neliecina.
Izglītotam, Konservatoriju beigušam dziedātājam nebūs ko darīt ķīmijas laboratorijā, tāpat izglītotam ķīmiķim nebūs ko darīt bankas finanšu analīzes daļā.

Tāpat kā ekonomistam nebūtu jāgrābstās ap vides aizsardzības jautājumiem, bet tulkotājam ap finansēm un nodokļiem (VARAM un FM) :-D Nevarētu gan apgalvot, ka tie ar atbilstīgajām izglītībām būtu kaut ko stipri uzlabojuši savās nozarēs - izglītības ministrija ir skumjš piemērs jau gadiem ilgi. Nepietiek tikai ar atbilstošu izglītību, jābūt arī godaprātam, dzīves gudrībai un spējai iejusties līdzcilvēku ādā - tieši šīs īpašības klibo teju visiem politiķiem, ar vai bez izglītības.
07.08.2018 16:59 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
tieši šīs īpašības klibo teju visiem politiķiem, ar vai bez izglītības.

Jā, jā, teju visi politiķi sliktie, mēs (tu) gan vislabāk zinātu. :D
07.08.2018 17:06 |
 
Reitings 252
Reģ: 10.08.2014
Runājot par JKP, Piedod, es teikšu godīgi, kas tieši konkrēti tā bija par informāciju, kas man uzreiz lika šo partiju izsvītrot, tomēr gadījums, kas palicis prātā ir tā saķeršanās ar NA. Un pats galvenais laikam būs Strīķe viņu sastāvā.
07.08.2018 17:53 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Var būt visgudrākais un talantīgākais politiķis, bet aiz muguras stāv tas kuram esi parādā par visām kampaņām un reklāmām un tā intereses ir jāņem vērā.
Demokrātija ir tikai piramīdas virspusē, apakšā ir korupcija, oligarhu intereses, uzpirkšana, finansēšana un vienošanās kurš būs pie stūres.
Un viss aizies kā parasti
07.08.2018 17:56 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Kas slikts ir Strīķē?
07.08.2018 18:05 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Kas slikts ir Strīķē?

Pilnīgi viss. Tas cilvēks neko vairāk dzīvē par skaļu bļaušanu nav paveicis. Padsmit gadus nostrādāja KNAB un visi trīs viņas priekšnieki sūdzējās, ka ar šo cilvēku komandā nav iespējams strādāt. Pēdējais viņu atlaida, viņa caur tiesu panāca, ka jāpieņem atpakaļ. Pēc tam pati izdomāja iet uz Rīgas Domi - ķeršot zagļus tur. 13 gadus KNAB strādājot to nevarēja un domā tagad kaut vienu ir pieķērusi? Viņa ir skaļa, haotiska un uz šovu, nevis uz jelkāda veida rezultātu tendēta.
07.08.2018 18:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!