Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RTU

 
Reitings 9
Reģ: 05.02.2018
Sveiki! Vai šeit ir kāds/kāda, kas mācās/mācījās šajā programmā un var padalīties ar atsauksmēm, viedokli par šīm te programmām?
-Informācijas tehnoloģija
-Muitas un nodokļu administrēšana
-Uzņēmējdarbības loģistika
Mani interesē atsauksmes, studiju kvalitāte, noslogotība (mājas darbi, sesija) un perspektīvas.
31.07.2018 23:06 |
 
Reitings 91
Reģ: 06.02.2018
Informācijas tehnoloģija - kvalitāte ne pārāk augstā līmenī, noslogotība atkarīga no tā, cik daudz jau zini un proti no programmēšanas, tīklu administrēšanas un augstākās matemātikas. Ja daudz maz saproti, tad nebūs tik gruti, bet, ja sāc no 0, tad būs uj, cik grūti. Ar darbu apvienot gandrīz neiespējami, ja gribas labas atzīmes un laikā nodotus darbus.
Varbūt tagad kaut kas jau ir programmā mainījies, bet nu, ja man visu laiku stāsta, cik novecojusi programma ir pascal, bet mācību kursā ir jāapgūst tāds priekšmets, tad sorry, bet nekādu kvalitāti tur neredzu.
31.07.2018 23:24 |
 
Reitings 13628
Reģ: 29.01.2009
Muitas un nodokļu administrēšana:
Man patika, jo daži pasniedzēji bija tiešām profesionāli, attiecīgi arī lekcijas tādas bija. Protams, bija arī tādi, kuri tikai saņēma algu un nebija ieinteresēti uz rezultātu kaut ko iemācīt.
Neteiktu, ka mācības bija smagas. Ja apmeklē lekcijas un ir izpratne un interese, tad viss ir paveicams.
Perspektīvas - darbs valsts pārvaldē. Ja gribas privāto sektoru, tad labāk izvēlēties nodokļu virzienu, jo tas tomēr paver nedaudz lielākas iespējas.
02.08.2018 16:35 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Informācijas tehnoloģija - pati neesmu tur studējusi, bet strādāju ar vairākiem šīs programmas studentiem. Apkopojot to, ko esmu dzirdējusi, var secināt, ka programma ir diezgan novecojusi, daudz lieku priekšmetu. Ja visu gribi apgūt labā līmenī, tad vajag vēltīt diezgan daudz laika mācībām (kas gan nav slikti, ja visi priekšmeti šķistu noderīgi). Daudzus glābj fakts, ka RTU pieļauj studiju parādus, kurus var nokārtot arī vēlāk, tādā veidā cilvēki apvieno studijas arī ar pilnas slodzes darbu vai 3/4 slodzes darbu un pat veiksmīgi pabeidz studijas. :-D
02.08.2018 21:42 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Informācijas tehnoloģija:
Programma ir ļoti novecojusi un liekas ka darba tirgus prasības ir kaut kas viens, bet pasniedzamais materials ir kas cits, kaut gan tam tā noteikti nav jābūt. Tāpat ir diezgan daudz priekšmetu, kuri vispar ir ne po ģelu. Pasniedzēji laikam paši vairs negrib iespringt, lai saprastu ko, kam un kādā līmeni viņi visu pasniedz. (t)
Bet nu labi, lakoniski un kodolīgi pateica Mazinjaa99:
ja man visu laiku stāsta, cik novecojusi programma ir pascal, bet mācību kursā ir jāapgūst tāds priekšmets, tad sorry, bet nekādu kvalitāti tur neredzu.

Šim te es pilnībā piekrītu.
04.08.2018 00:10 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Neej uz RTU IT mācīties, nožēlosi. Ja IT, tad Latvijas Universitātē ir labāk.
Uzņēmējdarbības loģistika arī švaka programma, nekas īpašs, varbūt tas ir tikai mans viedoklis, bet studēt kaut kādu uzņ-darbību vai loģistiku ir laika izniekošana.
05.08.2018 18:40 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Neej uz RTU IT mācīties, nožēlosi. Ja IT, tad Latvijas Universitātē ir labāk.

Daudziem pasniedzējiem ir tendence būt ka ceļojošais cirks, šodien pasniedz vienā augstkolā, rīt otrā, parīt vēl kādā trešā un t.t. Kaut kas līdzīgs ir ar LU un RTU pasniedzējiem, gadās ka abās šajās universitātēs vienu un to pašu priekšmetu pasniedz viens un tas pats pasniedzējs. Tāpēc es neapgalvotu ka tieši RTU ir sliktāks par LU, es teiktu ka LU ir tā pati "konfektīte" tikai citā iepakojumā.
19.08.2018 00:08 |
 
Reitings 1093
Reģ: 05.09.2018
Matene un programmēšana kāreiz ir tie, kurus strādājošie var nokārtot. Programmēšanas dēļ nav ko uztraukties. Jebkurā LV augstskolā to var nolikt visi kas grib.
RTU matemātika nav nekas nepārvarams, vismaz ditfos. Tur ir arī fizika, tur pa tiešām grūtāk nolikt, ja sakrāti parādi. Kāda atšķirība, māca 1.kursa 1 sem Pascal vai C++? Pascal tikai vieglāk nolikt. Nekur to C++ nemāca tik daudz, ka pēc 1. kursa varētu pelnīt ar C++.
Studenti, kas pelna ar C++ ir ņēmušies ar to jau videnes/tehnikuma laikā.
26.09.2018 07:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits