Laimes sajūta

 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Sveikas, vēršos šeit ar manu sasāpējušos problēmu.
Es nezinu ko iesākt, nesaprotu, kas par iemeslu un ko vajadzētu mainīt?!
Es nejūtos laimīga. Es pat neatceros, kad pēdējo reizi tā jutos...
Es jau kādu laiku tā jūtos, bet teikšu arī atklāti - ja pārdomāju savu dzīvi pirms 3 gadiem un tagad, es tajā laikā labāku dzīvi kā šobrīd pat iedomāties nespēju, bet šobrīd, kā jau teicu, - nejūtos laimīga. Man ir viss par ko es agrāk sapņoju, bet tas nedara mani laimīgu, es domāju, piemēram, sākšu dzīvot ar draugu kopā un būšu laimīgākais cilvēks uz zemes, bet tā nav, ne tuvu. Un līdz ar to, ka nespēju būt priecīga, bojāju savas attiecības, es nejūtos laimīga - sabojāju draugam garastāvokli, viņš tad izliek savas negācijas uz mani - un tur rodas nebeidzamas negāciju aplis.
Es cenšos sevi "restartēt" - viss pietiks, esi jauka, mīļa, priecīga, bet es nespēju, jo neesmu laimīga, es nezinu kā tādai kļūt.
Biju atvaļinājumā, aizlidoju savā sapņu ceļojumā, bet pat tur es nespēju būt laimīga, protams, miers, harmonija, saulīte - bet nav laimes sajūta.
Varbūt kādai tā ir bijis? Un var padalīties ar pieredzi, kā ar to tikt galā?
30.07.2018 11:18 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
Ja sākumā šķiet, ka kaut kas nesanāk, neizdodas, vai sabrūk, tad vēlāk saproti kas viss notika pareizajā un labākajā variantā. Rezultāts varbūt ka ir savādāks, nekā gaidīts, bet ar laiku saprotu, kā tā ir pareizi

lūk šis man dzīvē nav piepildījies, skan jau skaisti, bet nav sanācis. būtu labi, ja viss notiktu tā kā tam jānotiek un visas neveiksmes būtu ievirzījušas citu dzīves ceļu ar citām veiksmēm, bet nu nav tā un neticu liktenim līdz ar to. šķiet vairāki gadi vējā palaisti.
31.07.2018 10:15 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
lūk šis man dzīvē nav piepildījies, skan jau skaisti, bet nav sanācis. būtu labi, ja viss notiktu tā kā tam jānotiek un visas neveiksmes būtu ievirzījušas citu dzīves ceļu ar citām veiksmēm, bet nu nav tā un neticu liktenim līdz ar to. šķiet vairāki gadi vējā palaisti.

Varbūt izklausās ne pārāk sakarīgi, bet tiešām dažas lietas kas ir sākušas kā nelaimes, pēc laika saproti ka notika labākais risinājums.
Dažas no tām: nozagts auto, pamatīgas problēmas ar darbu, veselības problēmas + sarežģīta operācija.
Visas lietas sākotnēji šķiet kā katastrofa, bet katrā no tām atradās savā vietā un bija pat nepieciešamas.
31.07.2018 11:28 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Es arī laimi sastopu bieži un tieši tādos mazmazītiņos mirklīšos, kas ir zelta vērtē. Katrā ziņā laimes man ir vairāk, nekā nomāktības vai bezcerības, kā tas bija vēl pāris gadus atpakaļ.
Un tad kad ir tas laimes brīdis, tas ir pilnīgi skaidrs un neapšaubāms, izplūstošs caur visu ķermeni un prātu.
Kā tikt galā? Mācīties atrast mieru. Es pati sev ar savu dīdīšanos un nemieru reizēm kaut ko sabojāju, bet brīžos, kad beidzot var atslābt... ahhh (l)
31.07.2018 12:01 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es noteikti piederu pie tiem cilveekiem,kuri prot buut laimiigi,priecaaties par uzplaukusu puki daarzaa!:-DEsmu iemaacijusies vairaak koncentreeties uz pozitiivaam lietaam un iesaku to dariit arii citiem-vairaak satikties ar prieciigiem cilveekiem,kuri pozitiivi uzlaadee(l).
31.07.2018 17:17 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Minny, es teiktu, ka pirms esi iepazinusi un sapratusi sevi, ilglaicīga laimes izjūta nav iespējama. Tas ir liels darbs ar sevi - izprast savas reakcijas, emocijas, pāri darījumus un salikt to visu pa vietām... un iemācīties dzīvot šinī mirklī nevis pagātnē vai nākotnē. Pamēģini meditēt varbūt?
.
odetta, prieks Tevi te atkal redzēt!
31.07.2018 17:56 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
Salomē - pirms pāris nedēļām tieši par meditāciju šo to apskatījos, bet kopumā neizprastu "kas tas ir" :D :)
31.07.2018 18:15 |
 
Reitings 583
Reģ: 04.03.2015
*neizpratu
31.07.2018 18:16 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Salomee-man arii prieks tevi redzeet!:-)
Meditaacija ir tiesaam viena laba lieta!Taa ir taada sajuuta,ka tu ieej citaa pasaulee,nosleedzies no visa.Noteikti paliidz cilveekiem,kuri nevar atrast mieru sirdii!
Mediteet var loti dazaadi-es gleznoju,bet var guleet un klausiities mieriigu muziku,staigaat gar juuru utt.Katraa zinaa,tas ir darbs ar sevi!
31.07.2018 18:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits