Kā iepatikties?

 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Nu jau mazliet vairāk kā pusgadu esmu piereģistrējusies iepazīšanās portālā. Panākumi pagaidām diemžēl nekādi. Ja man puisis patīk, tad es viņam nepatīku, savukārt, ja kādam iepatīkos es, tad man viņš nepatīk.
Pēc dabas neesmu uzbāzīga, pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši). Pēc izskata esmu vidēji simpātiska, slaida un ne īpaši runīga un ne īpaši enerģiska. Esmu klausītājas tips.
Vai variet padalīties, tās kurām vīrieši līp klāt, kādā veidā Jūs iepatīkaties vīriešiem?
28.07.2018 22:42 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
pēc maniem novērojumien šādus tekstus runā vīrieši,kas paši komplekso par sevi,kam to skaisto čiku vajag kā apliecinājumu sev blakus.Manā draugu lokā ir vairāki pāri,kas pirmajā brīdī izraisa tādu apmulsumu-mans simpātiskais vīrieša draugs ir kopā ar ne tik simpātisku sievieti(ir arī otrādāk).Un es vienam draugam jautāju "Paklau,tu taču sev blakus vari dabūt daudz simpātiskāku sievieti".Uz ko viņš man atbildēja,ka es nezinu,cik viņa ir foršs sarunu biedrs, un,ka viņam neinteresē lellītes.Protams,protams,arī lellītes dažreiz gadās labi sarunu biedri,bet vairāk vai mazāk,manuprāt,lellītes vīriešiem ir domātas "krāna pagarināšanai".

Pilnīgas muļķibas, kapēc lai vīrietis sev negribētu blakus skaistu sievieti? tad jau varētu teikt, ka sievietēm arī ir kompleksi kaut kādi, ja vinas grib sev blakus nodrošinātus vīriešus. Es domāju lielākā daļa vīriešu gribētu sev blakus skaistu partneri, bet ne vienmēr izdodas tādu atrast, jo tām skaistajām jau arī ir savas prasības pret vīrieti, kas vairāk ir tendētas uz finansiālo pusi, varbūt tavs vīriešu kārtas draugs neietilpst šinī kategorijla. Tā vienkārši mūs (vīriešus un sievietes) daba ir iekārtojusi, kur vīrieši ir vairāk tendēti uz vizuālo bet sievietes uz materiālo, protams vienmēr var atrast izņēmumus, bet tie tomer ir lielākā mazākumā.
.Protams,protams,arī lellītes dažreiz gadās labi sarunu biedri,bet vairāk vai mazāk,manuprāt,lellītes vīriešiem ir domātas "krāna pagarināšanai".

Un pēc maniem novērojumiem šitā runā sievietes, kuras pašas nav īpaši simpātiskas, tapēc tādā veidā noniecina vīriet un sieviets kurām ar izskatu ir paveiciesi, jo redz viņam ir kaut kādi kompleksi, vai "krānu grib pagarināt" kaut gan patiesība ir pavisam vienārša, bez nekādiem zemūdens akmeņiem - vīriešiem patik skaistas sievietes.
29.07.2018 10:34 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Man šķiet, ka vīrieši līp klāt par sevi pārliecinātām sievietēm, un tur izskats spēlē mazu lomu.
29.07.2018 10:42 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Un es vienam draugam jautāju "Paklau,tu taču sev blakus vari dabūt daudz simpātiskāku sievieti"

Un manis sastaptie vīrieši tomēr manī spēj saskatīt iekšējo pasauli,jo es izskatā neesmu super druper skaistule

vienkarsinav Ļoti nesmuki no Tavas puses jautāt draugam tādu jautājumu. Tevi pašu vīrietis iemīl tādu, kāda esi, bet Tu ej un citam saki, ka viņa iemīlētā sieviete nav gana laba...
29.07.2018 10:55 |
 
Reitings 470
Reģ: 04.08.2017
vienkarsinav Ļoti nesmuki no Tavas puses jautāt draugam tādu jautājumu. Tevi pašu vīrietis iemīl tādu, kāda esi, bet Tu ej un citam saki, ka viņa iemīlētā sieviete nav gana laba...

Tipiska sieviešu divkosība :D varbūt pati gribēja to vīrieiti :-P
29.07.2018 10:58 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Sākās puiša murgu laiks. :D Gana daudz ir aplauzušies ar mākslīgu ārieni un vēl mākslīgāku iekšieni. Nu labi, uz bāriem pastaigāja, izrādījās, bet ilgas attiecības tur neizveidojās, jo drīzāk tas bija kā darījums, manuprāt.
29.07.2018 10:58 |
 
Reitings 643
Reģ: 09.01.2015
vienkarsinav Ļoti nesmuki no Tavas puses jautāt draugam tādu jautājumu. Tevi pašu vīrietis iemīl tādu, kāda esi, bet Tu ej un citam saki, ka viņa iemīlētā sieviete nav gana laba...
Jo iepriekš bija pierasts viņam blakus redzēt tādas lellītes,tādēļ bija apmulsums.Esam draugi kopš bērnības tāpēc varam pārrunāt šādus jautājumus.
Labi,mans komentārs bija ne tik jauks,bet nu xanax arī šauj par strīpu.
Un mans komentārs bij vairāk domāts tā,ka ir tādi vīrieši,kas pārsvarā sev par sievietēm tādas caciņas,kas ir skaistas,bet ne parunāt var un pēc laika jau vīrietim apnīk maina uz tādu pašu,viņam galvenais,lai sabiedrībā izskatās skaisti.Tā es biju domājusi;-)
29.07.2018 11:38 |
 
Reitings 304
Reģ: 09.01.2018
Un mans komentārs bij vairāk domāts tā,ka ir tādi vīrieši,kas pārsvarā sev par sievietēm tādas caciņas,kas ir skaistas,bet ne parunāt var un pēc laika jau vīrietim apnīk maina uz tādu pašu,viņam galvenais,lai sabiedrībā izskatās skaisti.

Un Tu, redzot viņam normālu sievieti blakus, vaicāji, kāpēc viņš netēmē uz skaistajām caciņām, kuras nevar parunāt, jo "viņš taču var dabūt skaistāku sievieti"? :-D
29.07.2018 11:51 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Arī "skaistās čikas" ir cilvēki un grib būt mīlētas, pat ja tiešām atbilstoši stereotipiem skaistums ir viņu IQ pietuvinājis nullei.
29.07.2018 12:08 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kika30... Tātad Tev jau ir 30? Sievietēm ir stipri ierobežots laiks, kad iepatikties vīriešiem. Agrāk jau 28 gadi tika uzskatīts kā nopietns vecums. Arī šodien tas nemainās, ja Tev nav liels budžets priekš plastiskajām operācijām. Tā tas ir, ka mēs paši nejūtam, kā novecojam vai uzbarojamies, bet pārējie gan to pamana visai labi. Citas meitenes pat pa sezonai mainās. Ziemā savos 25 jau izskatās uz 34 un vasarā varbūt 27. Un iespējams Tev ir tādi gēni, ka izskaties uz 45 jau. Itkā vidēja izskata, bet nevar saprast. Viss tāds vecmodīgs. Dibens netrennēts, apģērbs nokarens. Mati ar tādi vecmodīgi viļnaini, gari vai puiciski īsi.
pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši)

Es kā vīrietis varu teikt to pašu: Man to nevajag. Man ir viss. Bet ir meitenes, kas uzskata, ka tas ir mans pienākums, Vēljovairāk viņas rīko kaut kādu sava vieda atlasi balstoties uz šāda rādītāja.
Aplidošana ir nevajadzīgs enerģijas, līdzekļu un laika tēriņš! Nevajag arī to gaidīt no pretējā dzimuma!
Vajag komunicēt, kad ar Tevi komunicē un jau pazīstamam džekam var uzrakstīt pirmā, ja jums bija veiksmīga iepriekšējā saruna.
Tu pati zini kādēļ esi viena... Un ja turpināsi līdzšinējā garā visai ticami arī tāda paliksi. Vidējām meitenēm puiši pakaļ neskrien, jo vērtība ir šķietami daudz zemāka.
Vīriešiem ir daudz un dažādi parametri pēc kuriem tie izvēlas meitenes. Izskatīgākajiem ir vairāk un neaizpildīts profils var būt visai izšķiroša lieta, lai vispār neuzrunātu meiteni, bet kā ir novērots, tad tādi profili ir lielam vairumam meiteņu.
Pēc izskata esmu vidēji simpātiska, slaida un ne īpaši runīga un ne īpaši enerģiska. Esmu klausītājas tips.

Nevarētu teikt, ka mūsu vīrieši ir baigie balamutes, ja tā būtu, tad pārdošanas speciālistu atrast nebūtu lielas problēmas. Savi mīnusi ir jālabo vai jāuzlabo.
Vīriešiem patīk dzirksteļojošas meitenes, bet Tev ir iedzimts vai iegūts izdegšanas sindroms. Iespējams vajag ļaut sev izdzert vairāk randiņā un tas skatīties, kas notiek ar nerunāšanu.
29.07.2018 12:29 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
ko tu īsti vēlies, trīs jaunus vīriešus nedēļā vai ilglaicīgas attiecības?
es īsti nesaprotu kāpēc gribēt, lai vīrieši līp klāt, tas taču ir kaitinoši. ar vienu foršu vīrieti taču pietiek :)
29.07.2018 13:01 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Un es vienam draugam jautāju "Paklau,tu taču sev blakus vari dabūt daudz simpātiskāku sievieti"

Tuvs vai ne tuvs cilvēks, ko tādu teikt ir vnk wtf. Ļoti aprobežota un sekla domāšana. Neienāca prātā ka viņam varbūt viņa liekas gana simpātiska? Tas tomēr ir diezgan subjektīvs jautājums, viens un tas pats cilvēks vienam var likties skaists, otram tikai normāls citam vispār var arī nepatikt tas vizuālais. Un tu arī par draugu domā ļoti sekli, itkā viņam tikai izskats svarīgs un nav viņam dziļākas intereses par otru cilvēku.
Es vispār dzīves laikā esmu novērojusi ka izskats nemaz nav tik svarīgs, pietiek ka esi slaida un kopta un normāls cilvēks, reti kurš speciāli mekle sev blakus skaistuli kas ir uz 10. Un tie kam tikai tāda ir ļoti vajadziga, tiešām paši parasti ir kaut kādā ziņā apdalīti un kompleksaini, vai tieši pretēji paaaaarak augstās domās par sevi, tādus kenus arī var paciest tādas pašas bezsmadzeņu bārbijas kā viņi paši.
Nevajag tik pārprast, nesaku ka visi smukie cilvēki ir stulbi :D tikai ir tāda atsevišķa kategorija.....
29.07.2018 14:06 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Tas tomēr ir diezgan subjektīvs jautājums, viens un tas pats cilvēks vienam var likties skaists, otram tikai normāls citam vispār var arī nepatikt tas vizuālais.

Subjektīvs var būt garstāvoklis. Un sieviešu garstāvokli var ietekmēt gan izskatīgāks, ga ne tik izkatīgs vīrietis. Ja abi klusē, tad sieviete leks virsū smukajam, ja nesmukais saprot sievietes un māk likt justies tām labāk, tad viņš sāks likties jau simpātiskāks.
29.07.2018 14:33 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Man meitene var iepatikties vienīgi tad, ja viņa ir ar attiecīgiem parametriem. Atbaidīt var vienīgi resnums, taču to var nomest jebkurā laikā. Kaut gan resnums lielā mērā liecina par dzīvesveidu.
29.07.2018 17:22 |
 
Reitings 755
Reģ: 16.02.2016
Atbaidīt var vienīgi resnums, taču to var nomest jebkurā laikā. Kaut gan resnums lielā mērā liecina par dzīvesveidu.

skudrulacis, Bet vīriešu kārtas pārstāvjiem tak nepatīkot kauli, bet arī nepatīk ja ir ļoti resna, taču patīkot, ja ir pa vidam.. Pa vidam- lai ir kur ieķerties? :-D
29.07.2018 17:43 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Bet vīriešu kārtas pārstāvjiem tak nepatīkot kauli, bet arī nepatīk ja ir ļoti resna, taču patīkot, ja ir pa vidam.. Pa vidam- lai ir kur ieķerties?
Es nezinu, kā ir citiem, bet ieķeršanās lielu lomu nespēlē. Galvenais, lai nebūtu pārmērīgi daudz tauku.
29.07.2018 17:51 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Ellle!
Tik slikti gēni, ka izskatos jau uz 45 man nav. Es rūpējos par savu izskatu.
Vecmodīga arī neesmu - regulāri iegādājos jaunu apģērbu, apavus, aksesuārus.
Augums nav ne trenēts, ne netrenēts - esmu slaida.
Apģērbs nav nokarens.
Mati nav vecmodīgi.
Un iespējams Tev ir tādi gēni, ka izskaties uz 45 jau. Itkā vidēja izskata, bet nevar saprast. Viss tāds vecmodīgs. Dibens netrennēts, apģērbs nokarens. Mati ar tādi vecmodīgi viļnaini, gari vai puiciski īsi.
29.07.2018 19:28 |
 
10 gadi
Reitings 63
Reģ: 29.01.2009
Ellle, ko Tu biji domājis ar turpināšanu dzīvot tādā pašā garā?
29.07.2018 19:33 |
 
10 gadi
Reitings 4269
Reģ: 03.08.2009
Pēc dabas neesmu uzbāzīga, pakaļ nevienam netaisos skriet (man tas liekas pazemojoši).

Lūk, iemesls. Ja pati neizrādi interesi, jo tas ir "pazemojoši" un tikai gaidi, kad vīrietis būs aktīvs, nebrīnies, ka nekas nesanāk.
29.07.2018 20:14 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kika30
Ellle, ko Tu biji domājis ar turpināšanu dzīvot tādā pašā garā?

Ar to visu biju domājis, ka ir grūti spriest kāda esi, jo brīžiem pašnovērtējums neatbilst realitātei un beigās ir tā, ka patīk tikai top puiši, nevis tādi, kas varētu būt pēc izskata līdzvērtīgi.
Ta nu sievietēm ir, ka visas skrien pēc top 3% vīriešu un pēc tam paliek vecmeitās. Pēc tam nevienu nevar dabūt, ja nu vienīgi kādu dzērāju ar ko uztaisīt sīko, jo nu jau arī tas termiņš tuvojas beigām. Dzērāju padzen un tad audzina nākamo memmīti (meitu, kas ienīst vīriešus vai puiku, kas nespēj nokoļīt meiteni) :-D
Man ieteikums ir Tev atslābināties un iedzer pirms randiņa vai tā laikā. ;-)
29.07.2018 20:31 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Kika30
Tāpat arī ņem vērā, ka jums sievietēm patīk arī vīrieši, kas stāsta pasakas ausī, līdz ar to varbūt, ka vajag dot iespēju arī tiem normālajiem, kas nav tik izskatīgi, ka uzreiz esi iemīlējusies. ;-)
29.07.2018 20:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits