Vīrieši ar ļoti mazu pieredzi attiecībās ar meitenēm

 
Reitings 31
Reģ: 04.01.2017
Iedomāsimies situāciju, ka Tev ir iepaticies pieaudzis puisis 20-30g un Tu no kāda uzzini, ka viņam nekas nav bijis ar pretējo dzimumu..Nedz normālu attiecību, ne seksa utt Tavas domas? Automātiski zemapziņā interese pazūd par viņu?
Es pat nezinu ko domāt.. Iepatikās puisis, no kopējas paziņas uzzināju šitādas interesantas lietas.. Sajūtas divējādas ..
Jūsu domas?
25.07.2018 17:40 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Nē , ne tā .... :-D
Savādāk .......:-D:-D
25.07.2018 22:22 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Sasodīts, tagad būs pašai jāfunktierē

Pasadena esmu dzirdējis ka Igaunijā ir likums, kurš aizliedz vienlaicīgi nodarboties ar seksu un spēlēt šahu, laikam tas arī ir tas variants, kad sekss pārvēršas no parastā par advancēto. :-D
25.07.2018 22:24 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Pasadena esmu dzirdējis ka Igaunijā ir likums, kurš aizliedz vienlaicīgi nodarboties ar seksu un spēlēt šahu, laikam tas arī ir tas variants, kad sekss pārvēršas no parastā par advancēto.

Nopietni? :-D Nez’ kā tas likums radies...bet, nu, jā - noteikti kvalificējas par advancētu :-D
25.07.2018 22:30 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nevis savādāk, bet citādāk
25.07.2018 22:31 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
automātiski interese nepazustu, bet es esmu diezgan racionāla arī attiecībās un domāju, ka nebūtu pa ceļam.
jā, sekss ir tikai sekss, bet būt attiecībās, sadzīvot, izpaust mīļumu, atrast kompromisus, no manas pieredzes to iemācās esot attiecībās un nekā savādāk. negribētu iet cauri tādai mācību fāzei atkal :-D
25.07.2018 22:45 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nu, tad jau tas pats, kas ar darbu. bez pieredzes nepieņemam... kā dabūt pieredzi, ja nepieņem. tātad kādam citam/citai tas jāizdara? :)
25.07.2018 22:59 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
Pieredze jāuzkrāj, jau no vidusskolas , tad šādas situācijas nebūs;-)
25.07.2018 23:04 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Vidusskolā nokrīt no gaisa ''vainība''? :D Vidusskolā jāmācās priekšmeti.
25.07.2018 23:08 |
 
Reitings 87
Reģ: 06.06.2018
Tā kā ikdienā biežāk komunicēju ar vīriešiem, nekā ar sievietēm, tad esmu novērojusi diezgan daudzas situācijas, kas lika mainīt savas domas par puišiem, kuriem ir minimāla pieredze ar daiļo dzimumu. Vēl pirms 3-4 gadiem es noteikti teiktu, ka tāds puisis manī neizraisītu nekādu interesi, tomēr šobrīd esmu droša par sekojošām lietām:
1) Ne visi puiši, kuriem nav bijušas attiecības, ir slikti. Vēl jo vairāk, pazīstu daaaudzus lieliskus puišus, kuriem vienkārši nav paveicies. Daži ir nodarbojušies ar karjeru, daži vairākus gadus bija iemīlējušies bez abpusējas simpātijas, dažiem vienkārši ir tāds tips, kurus meitenes parasti uztver kā draugu. Nenoliegšu, ka ir arī vienkārši dīvaini vai galīgi nepievilcīgi cilvēki, bet tādus es zinu mazāk.
2) Attiecības nav nekas super grūts, ja ir pareizā attieksme un pareizais cilvēks. Ja kāds kopumā dzīvē ir ar domajošu galvu, tad arī attiecībās nevajadzētu būt problēmām. Zinu vairākus pārus, priekš kuriem viņu attiecības ir pirmās, bet tomēr viss ir forši, stabili. Zinu arī tādus, kas maina partnerus kā sezonas apģērbu, bet vienalga nevar izveidot normālas attiecības.
3) Seksā kvantitāte noteikti nav vienāda ar kvalitāti! Es uzskatu, ka šeit lielāku lomu spēlē cilvēka dabiskais kaisles līmenis, gatavība atklāties un uzklausīt partneri, vēlme eksperimentēt. Ja šo īpašību nav, tad arī pie 100. partnera nekas nemainīsies. Kā arī, jo lielāka pieredze, jo mazāk vīrieši ir gatavi mainīties, ja tev kaut kas nepatiks. Manā pieredzē ir bijis gan ļoooti pieredzējis vīrietis, gan arī nevainīgs. Sekss bija labs ar abiem, bet noteikti otrajā gadījumā patika daudz vairāk (arī emociju ziņā).
Tāpēc skaties uz puisi kā uz personību, mēģini uzzināt vairāk, tajā skaitā arī par pieredzes trūkuma iemeslu, un nebaidies eksperimentēt. :-)
25.07.2018 23:09 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pieredze jāuzkrāj, jau no vidusskolas , tad šādas situācijas nebūs

Ja puisis ir nabags vai nāk no nabadzīgas ģimenes, tad diez vai kāda meitene, pat vidusskolas laikā dos iespēju sākt krāt to pieredzi.
25.07.2018 23:10 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
Ar tādu vīrieti netiktos un man būtu vienalga cik viņš labs cilvēks. Tiktos, ja pati būtu jauna, nevainīga, nepieredzējusi un bez jebkādas pieredzes attiecībās. Tad jā, būtu forši ar tādu cilvēku visu pirmoreiz izjust kopā. Bet, ja pašai jau pagātnē bijušas attiecības, ir pieredze dzīvojot ar kādu kopā, ir bijuši vairāki, ne tikai viens seksa partneris, tad nē, pilnīgi nepieredzējis vīrietis mani neieinteresētu un arī būt pieauguša vīrieša pirmajai sievietei nešķistu nekas jauks, mīļš vai romantisks. Katram savs. Diemžēl, cik sanācis diskutēt un dzirdēt par līdzīgiem gadījumiem, nereti viss arī beidzas ar to, ka tādi vīrieši arī paliek vieni, jo potenciālajai partnerei uzstāda tādas prasības (arī jābūt nepieredzējušai, nevainīgai utt.), ka, nespēdami samierināties, ka sievietei pirms viņa bijuši citi vīrieši, kaut kādā brīdī arī attopas esam vieni, jo latiņu uzstādījuši pārāk augstu. Atzīmēšu, ka te es runāju tikai par sev zināmajiem gadījumiem.
25.07.2018 23:23 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
jā, ieteicams pirmajā septembrī 10. klasē nokniebties. citādi tak dzīves turpmāk nebūs.
25.07.2018 23:25 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Es no sākuma iepazītu puisi kā nākas. Ja nav nekādu traucēkļu, dīvainību, izņemot nevainību, tad kāpēc ne?

Piekrītu šim viedoklim. Nevainība kā tāda nav problēma priekš manis, drīzāk problēma var būt nevainības iemesli noteiktā vecumā...
25.07.2018 23:32 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es kopīgu paziņu neklausītu šādos jautājumos. Ja tā ir taisnība, tas būs acīmredzams. 1. Zems libido. Nu nevar čalis ar normālu dzimumtieksmi nodzīvot 26 gadus bez seksa. 2. Nemākulība komunikācijā, ne tikai intīmajā jomā, dīvaina uzvedība. 3. Kaudze ar kompleksiem, vai vismaz pāris, bet pamatīgi ielaisti. 4. Ļoti iespējams, ka trekni putni galvā.
Ja nekas no šī nav novērojams, var turpināt.
25.07.2018 23:34 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
sevi paraustīt? nevis mesties virsū pirmajam lidlaukam, kas paveras?
25.07.2018 23:39 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
nez, ja nebūtu interneta, kā man būtu ar attiecībām (ok, vēstules). dzīvnieciskās kopošanās orģijās nekad nav bijusi vēlme piedalīties.
25.07.2018 23:44 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
wee, tu varētu uztaisīt atsevišķi topiku, sarindojot vīriešus pēc to lietderīguma un normāluma, atbilstoši vecumam. Nu tur, piemēram:
25 gadi, nekādas pieredzes - norakstāms mēsls
30 gadi, 1 gadu ilgas attiecības 20 gadu vecumā - kompleksains dīvainis (9 gadus bez seksa - anormālība)
Tad vēl klāt pareizos piemērus, tur 18 gadu vecumā jau paspējis ar 5 meitenēm - topošais seksa meistara kandidāts. Vēl var veikt sīkāku iedalījumu klasifikācijas, bet to jau tu pati labāk zināsi :) Domāju, pārējiem būtu labs uzskates materiāls, apzinoties, kādā situācijā viņš uz esošo brīdi atrodas un vai vispār pastāv teorētiskas cerības pārkvalificēties no "nožēlojama dīvaiņa" uz "nu, labi, var paprovēt" arī pēc 30 gadu vecuma, vai uzreiz jāšaujas nost. Tas būtu unikāls pētījums tāds ;-)
26.07.2018 00:54 |
 
Reitings 29
Reģ: 31.07.2017
Man tieši nepatīk vīrieši,kuriem ir bijušas daudz sievietes,vienalga nopietnos vai nenopietnos nolūkos. Tad nu tavā vietā priecātos. :-) Man pazīstams puisis - 24 gadi, laba izglītība,laba karjera,nāk no saticīgas ģimenes,labs raksturs,jauki izturas pret meitenēm,ir savi hobiji,ir atvērts un draudzīgs utt,bet līdz šim brīdim nebija pat noskūpstījis meiteni. Tagad satiekas ar vienu,un es gribēju noskaidrot,kādēļ tā diezgan ilgi gaidīja. Viņa atbilde - Es gribēju meiteni nodrošināt,gribēju savu dzīvokli,nevis īrētu un interesēja tikai nopietnas attiecības. Tad nu kamēr to visu nokārtoja,pabeidza studijas,iekrāja naudu - neveidoja attiecības. Un ja kāds šaubītos vai teiktu,ka viņš ir dīvains vai būtu jāmūk no tāda,nu tad mūciet arī pie pieredzes bagātajiem brunču medniekiem,un pēctam šeit pat sūdzaties,ka nevar aizmirst savu bijušo utt. :-D:-P
26.07.2018 01:09 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ja wee teica, ka dīvaini tie, kas nekopojas vismaz vidusskolā, tad tā ir
26.07.2018 01:12 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Tu no kāda uzzini, ka viņam nekas nav bijis ar pretējo dzimumu..Nedz normālu attiecību, ne seksa utt Tavas domas?

Ja sāk klausīt un ticēt visādiem ieteikumiem no malas, tad labāk vispār bevajag veidot attiecības.
Ja vīrietim nav sanākušas seksuālās attiecības, ilgāku laiku, nenozīmē ka viņš būs galīgs 0. Sekss, protams, ir sociāla īpašība, kas ir jāiemācās, jo no dabas dots ir tikai vairošanās instinkts.
Daudz ko var uzzināt un iemācīties teorētiski, pēc tam praksē ātri viss sanāk un aiziet.
26.07.2018 08:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits