Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmskāzu pārdomas

 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Šovasar precos, palikušas mazāk kā 2 nedēļas. Viss noorganizēts, viesi ielūgti, gredzeni nopirkti un kleita stāv skapī.
Ar draugu esam kopā ļoti ilgi- 8 gadus, dzīvojam kopā jau vairākus gadus, viņš ir mans pirmais un vienīgais. Attiecīgi- man 27, viņam 28. Satiekam ļoti labi, praktiski nestrīdamies, viens otru smīdinām, atbalstām utt. Tiešām varu teikt, ka tieši viņš mani pazīst vislabāk, jo daudz kam esam izgājuši cauri kopā. Šo gadu laikā mana ģimene ir viņējā (un otrādi), mani draugi ir viņa (un otrādi). Viņš šo gadu laikā ir daudz ko mainījis sevī, lai kļūtu labāks priekš manis, daudz kam piekāpies manis dēļ. Zinu, ka viņš būs ideāls tēvs un vīrs. Nekad neesmu viņu krāpusi, viņš man arī nē, cik nu zinu. Agrāk sapņoju par kāzām, bērniem un ģimeni, bet, kad viss ir rokas stiepiena attālumā - uznāk bailes.
Tiešām varētu teikt, ka mums ir ideālas attiecības, taču ir viens bet. Es jūtu, ka man dzīvē piektrūkst piedzīvojumu vai kaisles, nezinu, kā to labāk saukt... Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī. Liekas, ka dzīvoju pārāk normāli... Neteikšu, ka sekss mums būtu kaut kāds woow, ja godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi.
Jau iepriekš ir bijušas domas par to, bet kaut kā tas tika nogludināts un aizmirsts. Es gribētu ar draugu nobāzēties tā, lai viņš ir mans pēdējais, jo viņš tiešām ir ļoti labs cilvēks. Šobrīd žēl to lietu, ko dzīvē neesmu piedzīvojusi. Nevaru saprast, vai tas ir pirmskāzu stress, vai tiešām tur apakšā ir kaut kas vairāk.
Jūsu domas, ieteikumi, pieredze par šo situāciju? Cik normāli ir tā justies?
24.07.2018 10:50 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Es īsti nesaprotu,vai vīrs būs traucēklis doties ceļojumos? :D es savam pateiktu,ka gribu doties spontānos ceļojumos un viņš man pateiktu - aiziet. Mēs arī esam kopā 8 gadus. Gadu no tiem precēti. Mums abiem ir patreiz 27 gadi. Neredzu nekādu problēmu,viss ir vēl foršāk kā bija pirms kāzām. Vienīgi man gan nekad nav bijis stress par to,ka "neesmu izbaudījusi kā ir būt vienai". To īsti nesaprotu. A par seksu - nu varbūt parunājies,pasaki kas un kā,pamēģiniet ko jaunu utt.
24.07.2018 11:01 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Neteikšu, ka sekss mums būtu kaut kāds woow, ja godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi

Vai nu ir jāuzlabo šis vai arī jūsu attiecībām nav nākotnes - agri vai vēlu tas traucēs. Un vīrietis arī jūt, kad sievietei īsti līdz galam nav labi. Ja vien viņš nav galīgākais egoists, kam otra labsajūta neinteresē.
Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī

Kāpēc to visu nevar darīt kopā ar vīru? Nav jau uzreiz pēc kāzām jaiegerbjas parandžā un ne soli no mājas ārā. Pie tam arī tad, kad būs bērni, to visu var darīt.
24.07.2018 11:04 |
 
Reitings 101
Reģ: 18.11.2013
Nu jā,sorry,ja topošais vīrs un vēlme ar viņu nobāzēties tiek pamatota - jo viņš ir labs cilvēks,tad jā... varbūt tiešām to labo cilvēku atdod kādai,kas būs apmierināta ar tik "pārāk normālu" dzīvi
24.07.2018 11:05 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Mazā Mija, viņš nekad man nav neko liedzis vai ierobežojis. Protams, ka vīrietis nav šķērslis ceļojumiem. :-D Es drīzāk biju domājusi to tā, ka nezinu, kā tas ir, būt vienai, brīvai, spontānai... Esot attiecībās, mēs esam tādā kā komforta zonā, un, jā, atzīstu, ka viņš ir mana komforta zona. Šobrīd jūtos pavisam dīvaini, pati sevi nesaprotu. Gausi cenšos pieķerties pirmskāzu darbiņiem, nu nevaru un viss! :-| Biju domājusi, ka jutīšos kā spārnos, gatavojoties kāzām, bet tā nav. Tā vietā ir šīs te šaubas.
24.07.2018 11:05 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vai nu ir jāuzlabo šis vai arī jūsu attiecībām nav nākotnes - agri vai vēlu tas traucēs. Un vīrietis arī jūt, kad sievietei īsti līdz galam nav labi. Ja vien viņš nav galīgākais egoists, kam otra labsajūta neinteresē.

Es domāju, ka tā ir mana ziņkāre. Varbūt tas ir normāli, kā es jūtos ar viņu seksa laikā, man gluži vienkārši nav, ar ko salīdzināt.
Iezogas domas, ka neesmu izbaudījusi, kā tas ir - būt brīvai meitenei, dzīvot vienai, iet uz randiņiem, spontāni aizbraukt ceļojumā vai padzīvot citā valstī
Kāpēc to visu nevar darīt kopā ar vīru? Nav jau uzreiz pēc kāzām jaiegerbjas parandžā un ne soli no mājas ārā. Pie tam arī tad, kad būs bērni, to visu var darīt.

Nu nevar gan darīt tās lietas, esot precētai! Es tiešām esmu apjukusi, nezinu, pati, ko gribu. :-/
24.07.2018 11:10 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Gausi cenšos pieķerties pirmskāzu darbiņiem, nu nevaru un viss! Biju domājusi, ka jutīšos kā spārnos, gatavojoties kāzām, bet tā nav. Tā vietā ir šīs te šaubas
Nu ja šādi, tad labāk tomēr nemocīt otru un laist viņu vaļā, jo izskatās, ka jums nav pa ceļam. Un dari to laicīgi, pirms kāzām, nevis pēc tam, kad būsiet jau precējušies un ar bērniem. Izskatās tu vnk neesi gatava ne precēties, ne būt kopā ar šo cilvēku.
24.07.2018 11:10 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Vai šaubīties nav normāli? Nevienai tā nav bijis pirms kāzām?
24.07.2018 11:12 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Es domāju, ka tā ir mana ziņkāre. Varbūt tas ir normāli, kā es jūtos ar viņu seksa laikā, man gluži vienkārši nav, ar ko salīdzināt.]
nē, tas nav normāli. Ja seksā nevari sasniegt orgasmu ar šo cilvēku, tad jums ir seksuālā nesaderība, tu gribi visu mūžu tā - nekad neuzzināt kā tas ir sasniegt orgasmu?
Ar vīru (tieši ar vīru) var iet arī uz randiņiem (pat ir ieteicams), ceļojumos var braukt arī viena vai ar draudzenēm vai ar vīru, neviens arī nav aizliedzis, piemēram, vienai doties brīvprātīgajā misijā uz Āfriku, ja esi precējusies vai doties peļņā uz Īriju, Angliju utt. Neredzu problēmu.
24.07.2018 11:17 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Šķiet ka biji pa šo laiku pieradusi pie viņa, bija ērti. Laiks ritēja un attiecīgi lēmumi pašplūsmā arī. Bet tagad kad šāds solis jāsper, tad saproti, ka nemaz neesi tik īsti laimīga un vai tiešām tik vienmuļi gribi pavadīt atlikušo mūžu.
24.07.2018 11:30 |
 
Reitings 813
Reģ: 16.04.2018
Un ja pa 8gadiem orgasma nav, tas grauzīs līdz krāpsi viņu un izjutīsi, kas tā par baudu. Un tad attiecīgi gribēsi vēl. Sāks viss brukt, cerams bērnu nebūs vēl un varēs iet savu ceļu.
24.07.2018 11:32 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Šķiet ka biji pa šo laiku pieradusi pie viņa, bija ērti. Laiks ritēja un attiecīgi lēmumi pašplūsmā arī. Bet tagad kad šāds solis jāsper, tad saproti, ka nemaz neesi tik īsti laimīga un vai tiešām tik vienmuļi gribi pavadīt atlikušo mūžu.

Es visus šos 8 gadus biju ļoti laimīga, un ticu, ka būšu laimīga arī turpmāk. Mums abiem tiešām ļoti labi saskan.
Nav tā, ka šos gadus dzīvoju bez orgasma, puisis cenšas visādi citādi, lai tas būtu.. Bet nav tā, ka sekss mums būtu kaut kas wow.
24.07.2018 11:35 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Nav tā, ka šos gadus dzīvoju bez orgasma
kā tad īsti ir, jo iepriekš bija teksts:
godīgi orgasmu seksa laikā nekad neesmu sasniegusi.]
Tad ir vai nav? Jeb tu vnk labu sajūtu turi par orgasmu?
24.07.2018 11:40 |
 
Reitings 7408
Reģ: 06.05.2013
Jaestades, ko Tu cilvēkam muļķības stāsti? Kāda seksuālā nesaderība? Autorei viņš ir pirmais un vienīgais, loģiski, ka ja pati nav piestrādājusi pie savām sajūtām un komunikācijas ar partneri, nekāda orgasma viņai nav. Tā ne vienmēr ir partnera vaina, ja kas.
Vai šaubīties nav normāli?

Ir normāli. Man viena paziņa bija gatava mukt prom pirms pašām kāzām. Neaizmuka. 15 gadi laulībā un nekas neliecina, ka taisītos šķirties. Te gan apdomā, vai daži gadi brīvas meitenes statusā ir tā vērti, lai pazaudētu šo cilvēku, jo tas, ko Tu iegūsi realitātē, būs ne vien iespēja ceļot vienai un ļauties spontanitātei, bet sirdssāpes par šo attiecību pārtraukšanu, vientulības sajūta, būs pārdomas, kāda būtu Tava dzīve, ja Tu tagad būtu apprecējusies. Nevienā pusē nav tā viennozīmīgi. Kas Tev tiešām tagad ir jāizdara, tas ir jāizlemj. Ja Tev pa šiem gadiem jau agrāk ir bijusi šī sajūta, ka palaid garām kaut ko nozīmīgu, nevis tā uzradās tagad - pirms kāzām, tad, iespējams, atlikt kāzas ir labāka doma. Ja tā uzradās tagad, tad tās ir dabīgas šaubas. Tādas pašas mēdz uznākt citām, ne vien pirms kāzām, bet arī uzzinot, ka ir stāvoklī. Tas pāries, ja tas tiešām tikai tagad uzradās, nevis klusām dzīvoja Tevī visu laiku.
24.07.2018 11:40 |
 
Reitings 5954
Reģ: 08.07.2013
Seksuāla neapmierinātība var būt pamats visādām šaubām.
24.07.2018 11:43 |
 
Reitings 996
Reģ: 07.05.2011
Tad ir vai nav? Jeb tu vnk labu sajūtu turi par orgasmu?

Tīri vaginālais orgasms man nav bijis. To arī uzskatu par "orgasmu seksa laikā".
Autorei viņš ir pirmais un vienīgais, loģiski, ka ja pati nav piestrādājusi pie savām sajūtām un komunikācijas ar partneri, nekāda orgasma viņai nav. Tā ne vienmēr ir partnera vaina, ja kas.

Esam runājuši daudz un dikti. Ir mēģinātas daudzas lietas, bet nekas īsti nav mainījies. Varbūt vaina ir manī, es nezinu. Kā jau teicu, nav, ar ko salīdzināt. Varbūt ar citiem arī būtu tāpat.
Ja Tev pa šiem gadiem jau agrāk ir bijusi šī sajūta, ka palaid garām kaut ko nozīmīgu, nevis tā uzradās tagad - pirms kāzām, tad, iespējams, atlikt kāzas ir labāka doma.

Ir bijušas visādas domas jau iepriekš, bet kuram gan nav tā bijis, esot attiecībās? Nekas tāds ārkārtējs, lai šķirtos tūlīt un tagad nav bijis. Kā jau teicu, caurmērā ļoti labi satiekam.
24.07.2018 11:46 |
 
Reitings 800
Reģ: 15.12.2015
Pēc ievada teksta izklausījās pēc manas situācija.. es arī brīžiem domāju - kā tas ir skraidīt apkārt, ne ar vienu nereķināties un tml, bet tās domas pazuda brīdī, kad gandrīz izšķīrāmies, tad es sapratu, ka nekā dārgāka man nav.
Centies ieviest kaut ko jaunu, aktivitātes ko nekad neesat darījuši, ceļojumi un tml, jo ja šķirsities un dabūsi paskraidīt un pabaudīt " bezrūpīgo" dzīvi, varu derēt, ka gribēsi pie viņa atpakaļ un tad jau būs par vēlu. Un tas, ka esat kopā nenozīmē, ka nevari viena kaut kur iet, vai braukt ceļojumos ar draudzenēm. Tikai attaisnojumi, jo tev ir garlaicīgi un pati nezini ko gribi. Paskaties uz to, kas tev ir dots un centies izbēgt no rutīnas, kaut pievērsies kādam hobijam.
Tu sūdzies, ka gultā nav nekas īpašs, bet tu pati vispār zini, kas tev patīk un kas tevi var novest līdz O? ja nē, tad par ko tu cepies, drīzāk pašai tas ir jāatrod/jāsaprot, kas patīk.
24.07.2018 11:47 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
ko Tu cilvēkam muļķības stāsti? Kāda seksuālā nesaderība?
Ja seksā abiem nav labi, tad tā ir seksuālā nesaderība - vienam ir labi, otram nav, jo tas nozīmē, ka katram no partneriem ir dažādas vēlmes un izpratne par to, kas seksā ir pieņemams un kā sasniegt baudu.
Autorei viņš ir pirmais un vienīgais, loģiski, ka ja pati nav piestrādājusi pie savām sajūtām un komunikācijas ar partneri, nekāda orgasma viņai nav. Tā ne vienmēr ir partnera vaina, ja kas.]
ja autore 8 gadu laikā savam partnerim nav spējusi izteikt savas vēlmes, tad acīmredzot viņa kaut kāda iemesla pēc to nevar izdarīt, un šeit arī ir jaaizdomajas - kāpēc viņa pret sev vistuvāko cilvēku nevar būt atklāta?
24.07.2018 11:51 |
 
Reitings 114
Reģ: 30.03.2018
Seksuāla neapmierinātība ar laiku nepāriet, tā tikai kļūst aizvien lielāka. Rekomendēju autorei ar topošo vīru veikt padziļinātas konsultācijas par baudas sniegšanu un gūšanu. Vēl var arī ieminēties, ka vispār varētu pagādāt sev štuceri, a ja nu viņš piekrīt (t)
24.07.2018 11:52 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Ja es būtu tavā situācijā, man šis stress nozīmētu kaut ko vairāk par pirmskāzu stresu. Bet kā ir tev - tikai tu vari zināt.
Man ir divejādas sajūtas par pāriem "pirmie un vienīgie". No vienas puses, skaisti, ka ātri sanācis atrast savu laulāto, no otras puses, es zinu daudzus 35-.., kam aiziet uz īso - krāpšanas, šķiršanās un tas viss ar pāriem, kas vai nu apprecēja pirmo un vienīgo vai ļoti agri apprecējās. Radu lokā tagad viena 50 gadīga sieviete raud, jo īstais&vienīgais aizgāja pie jaunākas, šķirot gadiem ilgu laulību ar vairākiem bērniem. Protams, tas nenozīmē, ka vienīgais iemesls ir pirmā un vienīgā apprecēšana, tomēr es uzskatu, ka, ja ir lielāka pieredze, tad tu labāk zini, kas tev ir vajadzīgs un kas nav attiecībās, seksā utt. un tad vari savas vēlmes pēc citiem partneriem piebremzēt, jo zini, ka tavs ir labākais, bet, ja tev ir neziņa, kā ar citiem ir sadzīvē, kā ir seksā, nu tad tev atliek tikai minēt un dzīvot neziņā. Es katrā ziņā pazīstu sevi un zinu, ka man nederētu tāds modelis, ka es neesmu izdzīvojusi vairākas attiecības līdz apprecos.
24.07.2018 11:52 |
 
Reitings 2196
Reģ: 19.10.2012
Jā, man arī ir viena paziņa, kurai tādas domas bija, arī neilgi pirms kāzām, bet nu beigās apprecējās un katrā ballītē tagad viņa stāsta, ka precēties nevajag, tusiņi viņai ir svarīgāki par attiecībām- ir regulāri strīdi par to ar vīru, bērnus viņa vēl ilgi negrib, un jā, viņai arī ir bijis romāns ar citu. Šis manā paziņu lokā laikam vienīgais tāds šaubu gadījums :D
24.07.2018 11:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits