Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Grutniece+darbs

 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
Labrīt mīļās dāmas. :-)
Esmu bezgala priecīga gaidot mazo (jau 13nedēļa)(l)
Problēma ir darbs, jau vairāk ka gadu strādāju uzņēmumā x par viesmīli.
Darbs saistīts ar pudeļu stumdīšanu un cilāšanu (kastēs), sulu spiešanu, paplāšu nešanu (citreiz strādajot īsās maiņas un novācot traukus), tīro trauku iznešanu un vēl visādu citu staipīšanu.
Darbs ir pārsvarā 4/5 dienas nedēļā - maiņās, no 8:00-22:00 vai pa retam no 8:30-19:00.
Lai nerastos apvainojumi utt, tad ar veselību jau pirms tam bija tā: sāpēja mugura (teica ka jāārstē gultas režīmā) un nebija iespējas paņemt slimības lapu.
Šobrīd gaidot mazo ir šausmīga nelabuma sajūta, pa retam vemšana, nevaru izturēt to karstumu (kurš arī telpās ir paliels), ir nemitīgs bezspēks, un plusā vēl muguras dała sāp visu laiku un pa reizei kad ne tā pieliecos vai pastiepjos sāpes iziet bez maz vai man cauri kā ar adatu iedurts...:-/
Neesmu tā čīkstētāja, bet šobrīd ir tiešām grūti.
Ko lai dara meitenes? Kādi ieteikumi?
Pieredzes? Kā ir ar slimības lapām? :-/
24.07.2018 08:20 |
 
Reitings 416
Reģ: 03.06.2013
ņam ņam
Paldies! (l)
27.07.2018 10:45 |
 
Reitings 11162
Reģ: 28.11.2014
es nezinu kā pareizi,

Mani mocīja ziņkāre un apskatītos , ko tā trakā tur sakopēja. Tur no manas puses viss ir pareizi , meitu ilgi vadāju kulbā , arī tad kad sēdēja , un man tiešām bieži nāca klāt , kāpēc tā darīju ? Jo man tā patika ...
Ja kāda nemāk lasīt un uztvert manis teikto tad tā nu galīgi nav mana problēma. Vispār ,nesaprotu kāpēc man te kādai būtu par kaut ko jātaisnojas? kāpēc man būtu jājūtas vainīgai par saviem aliņiem un čipsiem ? Citai gribās šokolādi , man gribējās alu un čipsus ,un? Te viss tā tiek pārspīlēts , ka kādai rodas sajūta , ka es alu un čipsus riju kastēm un stundas laikā, līdz stāvoklim kamēr rāpoju :))))
Bet savā ziņā es pat jūtos pagodināta, ka kādai mana dzīve tik ļoti interesē, ka neļauj pat vakaros gulēt ...
27.07.2018 10:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)