PLĀNS - nepieciešams padoms

 
Reitings 793
Reģ: 15.09.2013
Sveiki!
I need help, I need advice! :(
Jautājums tiem/tām, kam ir divi darbi.
Vairāk interesē maiņu darbs + maiņu darbs opcija. Pašlaik man ir 12h maiņu darbs (tikai dienas maiņas, slīdošais grafiks) ofisā.
Kā apvienojat abus darbus? Kā izskatās Jūsu mēnesis? Vai Jums paliek arī laiks sev, draugiem, ģimenei, kādai sirdslietai?
Es pati šobrīd gaidu brīdi, lai sāktu meklēt otro darbu. Man ir mērķis. Savu mērķi gribu sasniegt pati, krājot tam naudu un līdz nākošā gada vasarai. Zinu, ka priekš tā vajag otru darbu, papildus ienākumus. Zinu to, ka gribu izbaudīt vasaru, un tikai Augusta beigās/ Septembra sākumā nodoties strādāšanai (jo Augusta beigās plānojas atvaļinājums, un gribu braukt mājās). Taču es nevaru izvēlēties starp dažādiem "dzīves plāniem", kas izveidojušies. Iespējams, ka es vienkārši gribu pārāk daudz un uzreiz visu reizē?
1. Nevaru viennozīmīgi izlemt, vai laiku līdz pavasarim/vasarai strādāt un krāt naudu savam mērķim, kas nosprausts (kad es to izdarīšu, tas būs liels gandarījums un miers);
2. Gribētu iziet arī kādus kursus paralēli darbam, taču saprotu, ka ar diviem maiņu darbiem tas varētu būt ļoti sarežģīti un agri vai vēlu izdegšu (kas var notikt arī divu darbu gadījumā (kas arī ir noticis pagātnē)). Vai arī viens darbs + kursi opcija.
3. Vai arī uzsākt mācības paralēli darbam. Iepriekšējo augstskolu esmu atmetusi, jo ja nav, tad nav. Varbūt, ja saņemšos kam jaunam, tad izdosies.
Es neprasu Jums izlemt visu manā vietā. Es gribu dzirdēt Jūsu viedokli, jūsu variantus, idejas, pieredzi. Kā ir bijis Jums, kā dzīvojāt ar saspringtu dienas režīmu, kad un vai izdegāt u.tml. Es gribu, lai uzvedināt mani uz pareizo.. taciņu.
Man vienkārši vajag pašai saprast, kurš būtu tas labākais variants pašlaik.
Ko es pati no tā visa visvairāk gribētu? Sasniegt savu mērķi. Tas nozīmē, aizmirst uz laiku par 2. un 3. punktu un.. strādāt, strādāt, strādāt.
Ehh, esmu pārgruzīta ar domām par to visu...
Paldies!
20.07.2018 00:38 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Manis ieteiktie darbi nav sūdīgi sūdīgos apstākļos. Daudz labāki apstākļi nekā daudz kur Latvijā līdzvērtīgā darbā, un par sociālo dzīvi kūrortā vispār nevajag uztraukties, ballīte non-stop.
Kad es strādāju vienā no Itālijas kūrortiem, savu algu vispār netērēju - dzīvošana apmaksāta, restorānā ēšana bija apmaksāta, sadzīves preces pirku par dzeramnaudu. Un kopā ar mani strādāja jaunieši no daudzām Eiropas valstīm, bez pieredzes.
20.07.2018 16:38 |
 
Reitings 84
Reģ: 02.05.2018
Kāda ir summa ko tev vajag nopelnīt menesi uz rokas lai varetu iekrāt? Teoretiski ja ir mainu darbs tad brivas dienas kad nav darba var stradat mainu darbu cita darba vieta, bet ilgi to nevar pavilkt jabut vismaz vienai dienai nedela Lai var pagulet.kursus ar sadu grafiku noteikti nevar savienot ja vien kursos nav izveles kad nemt dodarbibas, bet diez vai neizgulejusies spesi kaut ko jaunu apgūt. Nezinu cik maksa stunda tava pasreizeja darba, bet var meginat pieteikties kaut kur firmas kur mazga logus- generala tirisana ir firmas kur maksa sakot no 4 eiro stunda uz papira diemzel bet tur nu ir iespejams sarunat stradat tikai vakaros vai sestdienas un svetdienas un papildus vel stradat pie gridu vaskosanas. Darbs nav grūts bet atbildigs.
20.07.2018 16:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits