Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Maģistri RTU

 
Reitings 34
Reģ: 22.08.2013
Sveikas!
Man ir jautājums vairāk tām meitenēm, kuras ir studējušas vai zina par to, kā notiek studijas RTU. Precīzāk - kā ir gadījumā, ja netieku budžetā, bet izvēlos studēt par maksu. Vai inženierekonomikas un vadības fakultātē ir budžeta vietu rotācija? Ja jā, cik bieži? Aptuveni cik liela iespējamība man būtu pēc kāda laika tikt budžetā, ja sāku studēt par maksu? Varbūt ir novērots tas vai šajā fakultātē daudzi studenti aiziet/izkrīt, tādējādi nākamie tiek budžeta studiju grupā?
Protams, plānoju iet arī uz pašu universitāti ar šiem jautājumiem, tomēr labprāt pirms tam dzirdētu pieredzes stāstus par šo procesu.:-)
17.07.2018 21:53 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Tajā fakultātē tiešām kāds arī maksā ?:-D
Rotācija ir vairāk ''uz papīra'', es neesmu redzējusi, ka kāds tur arī izrotētu. :-D
Pieļauju,ka varbūt muitniekiem varētu būt nedaudz savādāk.
Budžeta vietas paliek daudzām programmām, pirmkārt, pāri un vienā programmā, konkrēti zinu,ka daudzi aizgāja prom, arī palika vairākas vietas brīvas.
Atkarībā, kura tieši programma.
Iesaku 100x pārdomāt, pirms maksāt par maģistriem tur.
17.07.2018 22:30 |
 
Reitings 34
Reģ: 22.08.2013
Protams, maksāt par studijām negribētos, bet ja, piemēram, pēc pus gada ir opcija, ka tieku budžetā - tādam variantam es piekristu. Un lieta tāda, ka vidējie vērtējumi man nebija no tiem sliktākajiem, turklāt budžeta vietas arī bija ap 20, var jau būt, ka priekš RTU neesmu gluži teicamniece. Diez tas, ka iepriekšējā izglītība nav RTU daudz ietekmē?(t)
18.07.2018 07:52 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits