Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Fitnesa aplikācijas iPhone

 
Reitings 1126
Reģ: 09.04.2016
Sveikas dāmas (un daži kungi)! :)
Meklēju ieteikumus sakarīgai fitnesa / workout aplikācijai, kas darbotos uz iPhone. :) Diemžēl lielākā daļa aplikāciju ir ar abonēšanas maksu mēnesī, bet tas man neder.
Var ieteikt arī youtube klipus, kuri jums patīk un kuros nav sarežģīti izklāstīts, kas jādara.
Ar sportu esmu uz Jūs, bet gribas sākt kaut ko darīt, ar to domājot - pavingrot mājās. :)
12.07.2018 07:23 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Personīgi es sekoju youtube aerobikas vai zumbas video. (Atkarīgs, ko vēlies panākt, var arī spēka treniņus mēģināt, ja ir inventārs) Sākumā nesanāk izvilkt visu video laiku, bet ar laiku, ar laiku paliek arvien vieglāk. Bet nu...neviena no aplikācijām (vismaz bezmaksas) vai video nebūs personalizēts, būs bez padomiem, ieteikumiem. Tas būs tikai- ieslēdz un dari. Protams, labāk nekā nedarīt neko, tomēr kustība nevis sēdēšana dīvānā:-)
12.07.2018 10:46 |
 
10 gadi
Reitings 4387
Reģ: 30.09.2013
Vissjau būtu ok vingrot pēc aplikācijas.. bet liela problēma tajā visā ir vingrojumu tehniskajam izpildījumam.. atdarinot redzēto uzreiz varu teikt ~70-80% kautko darīsi tehniksi nekorekti.. un tas jau nozīmē progresa brenmzēšanu, vai pat vispār bezprogresu vai sliktākajā gadījumā traumu gūšanu...
Ieteiktu nepažēlot naudiņu un uz vismaz 1x paņemt blakus treneri aks pakoriģē tehniku.
12.07.2018 14:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits