Kauns, nesaprašana.

 
10 gadi
Reitings 299
Reģ: 31.08.2012
Izstāstīšu īsi.
Šī gada februārī pieļāvu milzīgu kļūdu sarakstē ar jaunu cilvēku savu kompleksu, lielās "daiļrunības dēļ". Izskatījos pēc muļķes,
Cilvēku nepazinu un nepazīstu. Tik cik mani atpazīst uz ielas un tik cik es viņu atpazīstu.
Dzīvē runājuši neesam
.
Mani uztrauc viena lieta. Viņam ir lieta X, uz kuru es arī tīkoju jau pirms viņa.
It kā ienaidnieki neesam, taču prātā liekas kaut kā nepieņemami pirkt to pašu ko viņš. Jo liekas, ka būšu kopētāja.
Es saprotu, ka esam sveši cilvēki, mums nekādas saistības nav bijušas un nebūs, bet vienkārši baidos izskatīties vēl stulbāk un nokļūt vēl stulbākā situācijā.
Es zinu, ka tā ir tikai mana iedoma, bet kopš februāra man tas neliek mieru un domāju par to ikdienā.
Vai tā var būt, ka nopērkot lietu X ( tādu pašu kā viņam) es izskatīšos vēl stulbāk?
Nezinu kā tikt tam pāri, jo man ir šausmīgs kauns. Liekas, ka kauns būs līdz kapa malai
10.07.2018 12:08 |
 
Reitings 2520
Reģ: 30.01.2017
Vai arī jaunkundze personāžam sarakstē uzbrauca par švako opeli ar ko nekur tālu nevarēs tikt, viņš atbildēja, ka šai pat tāda nav un nu ir noskatījusi tādu pašu braucamo, bet pārdzīvo, ka publicējot jauno pirkumu internetu plašumos, pretī saņems apsmieklu. Mjā. Bēda ir nopietna un problēma liela. (s)
10.07.2018 19:34 |
 
Reitings 408
Reģ: 21.12.2017
Ja vien februārī neteici mašīnas īpašniekam, cik sūdīga ir viņa mašīna un ka pēdējais mēsls :-D tad problēmu vispār neredzu :-D un pat ja teici :-D
10.07.2018 20:48 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits