Pirmā reize

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Takā esmu nevainīga man nav pilnīgi jebkādas nojausmas par visu šo lietu. Cik gados jūs pazaudējāt mevainību? Vai biežāk pāri vispirms to dara orāli, vai pirmais jau ir sekss? Ko vēl varētu pateikt par pirmo reizi? Zinu ka tāda intīma tēma šī katram, taču man ir jau 18 un domājams ka tas vecums pirmajai reizei jau tuvojas
04.07.2018 21:29 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Esmu biju zem konkrētas "anestēzijas" , jo esmu ar ļoti,ļoti,ļoti zemu sāpju slieksni, šaubos, ka es skaidrā prātā vispār būtu uz to gatava jelkad.:-O Baigi slikti atceros,tikai to ka sāpes jutu cauri visam, jā, un tāds normāls asisn daudzums, apmēram,kā MR stiprākā diena.:-D man bija 18/19 gadi uz to brīdi. Un dzekš bija saprotošs viss ok, no viņa pusee, tikai es biju zem "anestēzijas".:-D
05.07.2018 11:56 |
 
Reitings 43
Reģ: 16.01.2017
Njam, man ar bija traki grūti tas viss.. Ilgi cīnījāmies, bet man tā sāpēja, ka nospļāvos un izbeidzu attiecības.. Nospriedu, ka vienkārši nav īstais cilvēks un nespēju atslābt.. un tā ar vairākiem :-D un man tā tiešām bija, satiku īsto, atslābinājos, jo dikti viņu gribēju un viss bija super. Līdz piedzemdēju mazo un tagad sāp katru reizi, bet tikai sākumā.. Man tur viss super šaurs vienmēr bijis un liekas palika vēl šaurāks (t) Ar to visu gribu teikt, ka nav jāsatraucas Tev tikai 18 gadi.. es ar ap to laiku šausminājos, ka nu jau liela obligāti vajag to nodarīt, draudzenes ar rinķī apkārt ņēmušās.. Bet nu nekas tāds nenotika, ka izdarīju to krietni vēlāk.. P.S. asinis bija viena pile pēc tam biksītēs.. Bet tas kā kurai.. Arī šobrīd mēdz būt asinis, kad straujāk padarbojas :-D Katrā ziņā asiņu peļķe nekad nav bijusi :-D:-D
05.07.2018 15:45 |
 
Reitings 605
Reģ: 04.06.2016
Nesaprotu šo pirmās reizes glorificēšanu. Man personīgi tas nelikās nekas īpašs un ievērības cienīgs. Protams, viss ir jauns un izjūtas pilnībā nezināmas, tā iemesla dēļ droši vien vajadzētu sakarīgu, iejūtīgu puisi, nevis kuru katru garāmgājēju, bet es neticu, ka kādai tas var būt skaists un baudpilns process, jo, lai cik Tu gatavotos un atslābinātos, sāpēs tāpat. Atceros, ka man diezgan sāpīgi bija un dažas piles asiņu arī, un baudu no tā varēju gūt tikai pēc kādas 10tās reizes.
05.07.2018 16:05 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nu es neesmu no tam, kura pirmo reizi redz ka kaut ko mega romantisku utt, galvenais, lai tiesam velies, partneris sakarigs un iejutigs, visu laiku atlikt gaidot idealo mirkli gluzi nav jega. Man loti gribejas taja bridi izdarit to, biju gatava, bet sapeja dikti, pat ja mazliet biju iedzerusi, sakodusi zobus cietu, asinis bija mazliet, pec tam apaksvela mazliet nosmereta.
05.07.2018 19:46 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es arī no tām, kam asiņu jūra un sāpes vairākkārt vēl pēc pirmās reizes. Nav tur nekas skaists, to ir vnk jāizdara, ja gribas, un viss, jāgaida vēlākās reizes, kad būs labāk viss.
05.07.2018 19:57 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
Biju atvedis no Amsterdamas canabis lubrikantu un draudzenei ļoti patika, teica ka pirmaja reize butu bijis daudz labak
05.07.2018 20:32 |
 
Reitings 503
Reģ: 07.03.2016
Arī man bija asinis un ļoti sāpēja, nekas patīkams (s):D varu piebiedroties ieteikumam par lubrikantu un vīnu :D
06.07.2018 13:26 |
 
Reitings 56
Reģ: 29.05.2018
Man nav liela sentimenta par pirmo reizi - neko nenožēloju un arī neuzskatu, ka tam vajadzēja būt kaut kam ūber īpašam un ar rozā ziedlapiņām nokaisītam.

Tieši manas domas.
Es to cilvēku nemīlēju, pat nebiju iemīlējusies, man viņš vnk patika. Zināju, ka mūs nekad nevienos kas vairāk par seksu. Es to izdarīju salīdzinoši jaunā vecumā, bet ar tagadējo prātu nedomāju savādāk un nekādas nožēlas par izdarīto nav. Man likās daudz feināk, ka satiekot vīrieti, kas man patiešām bija svarīgs un īpašs, mēs jau to varējām darīt bez aizķeršanās :D Bet tās ir manas domas. Man tiešām pirmā reize nekad nav likusies kaut kas ārprātā romantisks un īpašs.
Pirmajā reizē asinis nebija, sāpes arī nebija nekādas trakās. Galvenais, lai puisis uzmanīgs un saudzīgs :)
06.07.2018 15:54 |
 
Reitings 141
Reģ: 15.03.2017
Radās tāds jautajums....
Ja pirmaja reize puisis izradas ar isu locekli, var but, ka nevainiba nemaz nav zaudeta?:-)
06.07.2018 16:05 |
 
Reitings 206
Reģ: 02.01.2017
Atceros,ka draudzejos ar vecaku puisi un sim senci izbraukusi un vins man saka - mes tagad varetu atri uztaisit musu pirmo reizi. Man viss smadzenes sagriezas un pateicu-ne,es ta negribu uz atro, lai tikai butu un vins tikai varetu izsaut savu pulveri. Gribesana bija ari man,bet ne tada stresaina gaisotne, ka jadoma-var atnakt, bus atri jabeidz, jatelo, ka nekas nav bijis. Atceros vel tagad to frazi, brrrr.
Pima reize bija pec 18 gadu vecuma. Nekadas sapes, asinis nebija.
Dabuju puisi ar diezgan brangu locekli un tad tads lenais, maigais sekss tur nesanaca. Pec izmeriem mums drusku nesastimmejas, ka nacas no maiga-lena pariet uz vnk ko specigaku, lai viss tiesam notiktu. Tomer varu teikt-viss bija forsi!
06.07.2018 16:13 |
 
Reitings 159
Reģ: 21.02.2017
Man pirmaa reize bija 15 gados.tagad nozeloju to.Puisis 2 gadus bija pulejies mani dabuut gulta.Es pret vinju neko nejutu.bia ljoti saapigi.pusgadu es sev klaat nevienu nelaidu.:-/
06.07.2018 16:18 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Ja pirmaja reize puisis izradas ar isu locekli, var but, ka nevainiba nemaz nav zaudeta?

Cik īsu? Īkšķa lielumā? Nu tad varētu būt pašvaki, ja vēlāk sastapsi puisi ar brangāku instrumentu :D
06.07.2018 18:10 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Tas par to īso locekli tiešām tā var būt? :-D:-D
06.07.2018 18:28 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Tā aizdomājos,bet kā puišiem tā nevainības zaudēšana notiek?:-DTak viņiem vispār labi,ne sāpju,ne asins peļķes:-D:-D
06.07.2018 20:33 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Tas par to īso locekli tiešām tā var būt?

Locekļu izmēri protams var atšķirties, bet ja loceklis ir tik mazs, ka puisis nevar ienākt sievietē, tad tas jau izklausās pēc anomālijas.
Tā aizdomājos,bet kā puišiem tā nevainības zaudēšana notiek?Tak viņiem vispār labi,ne sāpju,ne asins peļķes

Protams ka ir sāpes, gluži ka tajā dziesmā "душа болит, а сердце плачет". :-D:-P Čaliem galvenais nebeigt pirmajās pāris sekundēs. 8-)
06.07.2018 20:41 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Tas par to īso locekli tiešām tā var būt?

Locekļu izmēri protams var atšķirties, bet ja loceklis ir tik mazs, ka puisis nevar ienākt sievietē, tad tas jau izklausās pēc anomālijas.

Nē nu ja meitenei vispirms ir dzimumakts ar ļoti maza locekļa īpašnieku (nu šeit runa ir tiešām par pāris cm) un vēlāk nākas sastapties ar kaut ko daudz lielāku, atšķirību nevarēs nejust un otrā reize būs daudz sāpīgāka par pirmo :D
06.07.2018 21:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits