Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pirmā reize

 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Takā esmu nevainīga man nav pilnīgi jebkādas nojausmas par visu šo lietu. Cik gados jūs pazaudējāt mevainību? Vai biežāk pāri vispirms to dara orāli, vai pirmais jau ir sekss? Ko vēl varētu pateikt par pirmo reizi? Zinu ka tāda intīma tēma šī katram, taču man ir jau 18 un domājams ka tas vecums pirmajai reizei jau tuvojas
04.07.2018 21:29 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Es ceru, ka pirmo reizi esi ieplānojusi ar cilvēku, kuram uzticies, kurš ir iejūtīgs, saprotošs. Un galvenais, lai pati esi tai gatava ne tikai fiziski, bet arī emocionāli. Nezinu, varbūt mūsdienās jaunieši pret šo lietu izturas kaut kā savādāk, taču man pirmā reize (man bija 17) bija svarīgs notikums, tāēc vēlējos, lai tā notiek ar īsto cilvēku, īstajā vietā un laikā, nevis kādā ballītē ar pa ceļam patrāpījušos partneri. Ja būsi ar īsto cilvēku, kuram uzticies un kura klātbūtnē jūties brīvi, zinot, ka savu izvēli nenožēlosi, nedrošība un bailes, kādas mēdz piemeklēt, izgaisīs pašas no sevis. Atceries - tikai tāpēc, ka domā, ka tuvojas tas vecums, kad vajadzētu zaudēt nevainību, nenozīmē, ka tā patiešām ir. Ja neesi gatava, tad arī nevajag. Nav tāda vecuma kurš noteiktu kad ir labi zaudēt nevainību un kad ne. Galvenā esi Tu pati un Tavas sajūtas! :)
04.07.2018 22:09 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Nevainību zaudēju 19 gados. Mums pirmais bija orālais sekss, pēc tam tikai parastais. Tas jau katram ir individuāli.
Un, jā, piekrītu Sadie par to, ka labāk sagaidi cilvēku, kuru uzskati par sev tuvu, ar kuru tu tiešām vēlies zaudēt nevainību. Tad būs daudz patīkamāk un īpašāk. Es šajā ziņā kļūdījos, tagad to nožēloju, jo, ja būtu nedaudz pagaidījusi, tad to varētu izdarīt ar cilvēku, kurš man tiešām nozīmē daudz. Bet tā viss notika ātri, bez romantikas, burtiski pusstundas laikā. Pēc tam vakarā raudāju rūgtas asaras, jo nožēloju, ka to izdarīju tieši ar to puisi. Tāpēc labāk neatkārto šādas kļūdas, no pieredzes saku.
04.07.2018 22:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
man ir jau 18 un domājams ka tas vecums pirmajai reizei jau tuvojas
Tātad, vienīgais, kas par to liecina, ir vecums. Tātad, to paredzēts darīt tikai tāpēc, ka tā dara visi.
04.07.2018 22:53 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Nē, nepārprotiet, es neskrienu pakaļ kaut kādam vidējam vecumam. Vienkārši nu, domāju ka 15, 16 ir par ātru, bet nu 30 gadi gan ir par vēlu, takā kaut kad līdz tam jau nu tas notiks
04.07.2018 23:24 |
 
Reitings 1263
Reģ: 10.03.2015
Kādēļ gan 30 gadi būtu par vēlu?
04.07.2018 23:31 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Pirmā reize var būt fascinējoši laba vai totāli slikta, bet galvenais ir padomāt par kontracepciju. Prezervatīvi + lubrikants - šis komplekts būs gana labs priekš pirmās reizes. Nu un Tavas nevainības laupītāju izvēlies sakarīgu, nevis garām ejošu variantu. ;-)
04.07.2018 23:32 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Man bija bez 5 minūtēm 18. Droši vien galīgi neizklausās romantiski, taču es nepiederu pie tiem cilvēkiem, kuri uzskata, ka tā pirmā reize ir kaut kas ārprātīgi īpašs un vainadziņš ir dārgākais, kas sievietei pieder. Tad, kad jutos šim solim emocionāli gatava un pilnībā seksuāli nobriedusi, tad tas notika ar puisi, ar kuru kādu laiku satikos. Skaidri apzinājos, ka viņš nebūs mana lielā dzīves love, taču hormoni paši teica priekšā, ka esmu gatava no meitenes kļūt par sievieti un to ļoti vēlos. Lai gan bija sāpīgi, daudz asiņu un tā... pēc tā visa jutos lepna, it kā pēkšņi pieaugusi, mainījusies.
Es domāju, ka vienīgā lieta, kas piedzīvojot savu pirmo reizi Tev ir jadara, tas ir maksimāli jāatslābinās un jāatbrīvojas. Atbildi vīrieša skūpstiem, glāstiem, maigumam, lai vīrietis ir iniciators. Tāpat jau viņam tur viss ātrāk būs gatavs darbībai, nekā Tev :-D Seksa lauveni Tu noteikti nenotēlosi un arī ar pieredzi neizcelsies, bet, ja viņš ir sakarīgs puisis, viņam drīzāk kaifīgi un nenormāli uzbudinoši šķitīs, ka Tu esi izvēlējusies tieši viņam uzdāvāt savu meitenību. Galvenais neslēp to, jo tad puisis būs maigāks, uzmanīgāks un pašai būs komfortablāk. Izbaudīsiet mirkli pilnvērtīgāk. k
04.07.2018 23:49 |
 
Reitings 57
Reģ: 12.03.2018
Kā ir ar to asiņošanu? Tev vienkārši sāk tecēt asinis, bet jūs tad tur visu tāpat turpinat tajā asiņu pelķē?
04.07.2018 23:54 |
 
Reitings 406
Reģ: 29.06.2017
Parasti jau nav tā, ka pietek kārtīga peļķe, ir tikai dažas piles. Protams, kā kurai, bet nekādas lielās šmuces jau nav.
04.07.2018 23:58 |
 
Reitings 689
Reģ: 05.08.2017
Viss notika pustumsā, krēslā, asinis palagos ieraudzīju tikai tad, kad viss jau bija beidzies. Nav jau nekādas baigās peļķes procesa laikā. Pēc tam gan turpinājās neliela asiņošana arī biksītēs. Bet tas katram individuāli, asinis tikpat labi var arī nebūt. Katrā ziņā, ja puisis sakarīgs, viņš uz to skatīsies ar dabisku sapratni.
05.07.2018 00:01 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Biju kaut kada veida iekomentejusi cita diskusija so tekstu: :-D:-D
Lubrikants, lubrikants un velreiz lubrikants, it ipasi, ja nelieto OK un izmantosi prezervativu!!!
Asinis nav ta, ka iedomajies. Tas ir vairak ka pedeja MR diena, kad nedaudz var notraipities.
Ka ari man bija svarigi to darit tumsa, lai puisis neredz, ja man samiegta seja no nedaudz sapem, kaut ari vins zinaja, ka esmu nepieredzejusi. :-D
05.07.2018 02:07 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Par asinīm tiešām katrai individuāli. Manā gadījumā asinis nebija vispār. Tās parādījās tikai pēc paša dzimumakta, kad apmeklēju wc. Ievietoju tamponu, taču asinis bija tik maz, ka sapratu, ka mierīgi būtu varējusi iztikt ar parastāko biksīšu ieliktnīti. Arī sāpes nejutu. Un ne tā, ka nejutu stipras sāpes, bet tā, ka nejutu vispār. Līdz ar to katrs gadījums ir savādāks un biedējošie stāsti par sāpēm un asins peļķēm pilnīgi noteikti ne vienmēr atbilst patiesībai. :)
05.07.2018 02:14 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Piekritu par asinosanu, man ta pat, bet par sapem gan tev noveicas! :-D
05.07.2018 02:16 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Renesanse, es pirmajā reizē biju krietni iedzērusi vīnu, tā ka, iespējams, tas palīdzēja atslābināties un nejust sāpes. :D Ja nebūtu vīns, ej nu sazin kā būtu bijis. :D
05.07.2018 02:32 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Taatad, sheit ir naakoshais ieteikums - viins! :-D Es biju skaidraa, un bija kaa bija..(s)
05.07.2018 02:33 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Oi, nu es arī baigi labi pateicu. :D Ne krietni iedzērusi tā, ka nesapratu un nejutu kas notiek, bet krietni iedzērusi pēc tā laika un tiem gadiem. T.i. kaut kādas divas glāzes vīna. Tagad tas liktos nieks vien, bet tajos gados šķita kā kaut kas wooow :D
05.07.2018 02:35 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Bet vispār jā, aizdomājos... es savos 17 gados jutos apreibusi jau pēc pāris malkiem alus... Nav brīnums, ka divas vīna glāzes šķita kā anestezējošs līdzeklis...
:-D:-D:-D
05.07.2018 02:37 |
 
Reitings 1517
Reģ: 12.09.2010
Hahaha, anesteezija dazhreiz vajadziiga. :-D Tajos gados vareeja pielakties ar vienu "Lucky Dog" vai kaut kaadu "Ceesu Dzhonu" :-D
Bet jaa, atgriezhoties pie autores teemas, atslaabinaashanaas ir vislabaakais, ko pati sev var paliidzeet.:-P
05.07.2018 02:56 |
 
Reitings 11996
Reģ: 15.03.2013
Man alko nepalīdzēja atslābināties... Iedzēru padaudz ar domu, ka tas palīdzēs, bet no uztraukuma - neapreibu vispār! :-D Sāpēja arī pietiekami, asinis - nu dažas piles bija. Un pēc tam vēl kādu mēnesi katrreiz sākums bija nedaudz mokpilns un nepatīkams. (t)
05.07.2018 04:45 |
 
Reitings 2442
Reģ: 20.04.2014
Pirmā reize var būt fascinējoši laba

Emm? (t) Jā, katrai ir citādāk, bet ļoti šaubos, ka kādai pirmā reize ir bijusi fascinējoši laba un orgasmiem bagāta :D Pat ja otrs partneris ir pieredzējis un zina ko darīt, vienmēr figurē zināms uztraukums, grūtības atslābināties, diskomforts, utt. Nevainīgas meitenes arī īsti nezina, kas viņām sagādās vislielāko baudu un kā to visam partnerim izstāstīt - tas viss nāk ar laiku un pieredzi.
.
Man nav liela sentimenta par pirmo reizi - neko nenožēloju un arī neuzskatu, ka tam vajadzēja būt kaut kam ūber īpašam un ar rozā ziedlapiņām nokaisītam. Biju mazliet satraukusies, biju sadomājusies, ka sāpēs - un re ku šeku, sāpēja arī :D Bija ļoti grūti atslābināties, izmantojām lubrikantu, izmēģinājām visas iespējamās pozās, nu nekā, sāpes neciešamas. Kad sapratu, ka ar maigi-un-ļoti-lēnām metodi nekas nesanāks, pateicu puisim, lai vienkārši spēcīgi iet līdz galam un iekodos spilvenā. Ar to visu pirmajai reizei pietika.
.
Nākamās reizes arī bija diezgan sāpīgas uzsākot, seksu tā kārtīgi varēju sākt izbaudīt pēc kādas padsmitās reizes.
05.07.2018 11:51 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits