Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kā tad ir ar to bildināšanu?

 
Reitings 4
Reģ: 05.04.2016
Sveicināti sestdienas vakarā :-D
Mana situācija šāda:
Kādu laiku ar draugu bijām pazīstami, un attiecības sākām veidot ļoti lēni, skaisti. Draugs arī ir maigas dabas, dažus pirmos soļus spēru es pati, un tad viņš tā kā noticēja, ka es domāju nopietni par viņu, un mana uzdrošināšanās spert pašai tos pirmos solīšus atmaksājās ar skaistām attiecībām, kādas mums ir pusotru gadu. :-)
Runas un mājieni par kāzām un bildinājumu ir jau kādu laiku. Es, protams, priecīga un pati arī tad sāku dot pa kādam mājienam. Piemēram, kad dodamies uz teātri, es velku rotas, un stāstu, ka šis gredzens ar tādu un tādu izmēru uz zeltneša man ir vienu izmēru par lielu. (Varbūt tas tomēr ir pārāk nesaprotams mājiens vīrietim? :D)
Viņš sāka arvien biežāk teikt kaut ko par bildināšanu, vairākas reizes konkrēti un it kā kautrīgi teicis, ka grib bildināt. Saka, ka jau ir atradis gredzenu, tikai nezin izmēru. Un teica, lai es pati noskaidroju, jo kā tad viņš... Nu, labi, nav jau grūti, drošībai devos uz juvelierveikalu pārliecināties, jo mazliet bija svara izmaiņas. Pateicu draugam izmēru, vēl pēc lūguma apstāstīju savu gaumi mazliet.
Nesen šī tēma atkal pacēlās, un viņš to izmēru jau ir aizmirsis. Un tā visu laiku - viņš, gribot izrādīt savu interesi tajā, mīļi runā kaut ko par bildināšanu, neko konkrētu neminot, bet ar to attieksmi "es jau nezinu, kas tev patīk". Liekas, skaidri un gaiši gaida, lai es konkrēti pasaku, un lai viņam nav jādomā.:-|
Varbūt esmu princese, kas pārskatījusies filmas, bet šķita, ka bildinājums ir pārsteigums, nevis kaut kas tāds kas skaidri un gaiši jānorunā. Un ja nezin, kas patīk, tad to kaut kā caur puķēm uzzināt vai no draugiem/ģimenes. Cilvēki, protams, ir dažādi, pieņemu drauga untumus. Bet nu jau man šķiet, ka šis pasākums zaudē savu noslēpumaino un skaistu jēgu, un varbūt vienkārši izlaist šo pasākumu un gatavoties kāzām. Kādreiz tā taču bija pieņemts.
Kādas ir jūsu domas, pieredze?
30.06.2018 20:15 |
 
Reitings 2337
Reģ: 14.07.2014
Protams, zināmai romantikai jābūt, bet nu nav dzīvē tā kā holivudas filmās.
30.06.2018 20:25 |
 
10 gadi
Reitings 350
Reģ: 26.05.2013
Mans draugs ļoti labi uzķer dažādas tādas lietas, kas viņam var noderēt (attiecīgi, ja es pasaku - woow, cik skaista rota/soma/kleita tai meitenei mugurā - viņš to piefiksē un es varu nākamreiz gaidīt dāvanu, ko es zinu, ka man patiks, jo viņš atceras tādas lietas, ko es pavisam nejauši esmu izmetusi ejot pa ielu) un tāpēc mēs arī reizēm runājam par kāzām un tādām lietām un es pasaku savu viedokli un viņš to labi zina. Neesam gan vēl par saderināšanos domājuši un kāzām tādā nopietnā līmenī, jo kopā tikai gadu esam. Bet nu es saprotu tevi, man arī tā nepatiktu, ja prasa, tad vēl neatcerās, ko stāstīji un viss pārsteigums zūd, kaut gan tu jau kaut kādus mājienus dod. Bet nu jā - manējais tā arī par visu dara, ka caur puķēm tik nemanāmi, ka pati nepamanu, kurā brīdī savu vēlmi izstāstīju dāvanai tik precīzi :-D:-D
30.06.2018 20:41 |
 
Reitings 4
Reģ: 05.04.2016
Labprāt dzirdētu vēl kādu viedokli :)
01.07.2018 17:19 |
 
10 gadi
Reitings 3281
Reģ: 18.01.2011
Tā kontrastam, saderināšanās gredzenu izvēlējāmies kopā, par to esmu priecīga, jo mums gaumes bieži nesakrīt. Bija vairāki varianti, kas patika, vīrs pēc tam viens izvēlējās un pats pēc tam izvēlējās, kad pasniegt. Nulle romantikas, bet tobrīd to nemaz negribējās.
01.07.2018 17:48 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Daudz dažādi varianti, bet vispirms jāsaprot vai patiešām vēlas pirtk bildināšanas gredzenu, vai arī, tikai runā.
Ja aizmirstas izmērs ,tad uzraksti uz lapiņas un iedod:D
Iespējas nevar pa īstam izdarīt šo atbildīgo soli, vai arī grūti izdomāt kā īsti darīt, kad, kur, vai arī ir noskatījis gredzenu, bet nav naudas..
01.07.2018 18:02 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
Manuprāt, Tu jau pati arī uzrakstīji- tavs puisis ir maigas dabas un visdrīzāk arī nav no rīcībspējīgajiem(nav domāts negatīvi). Pēc aprakstītās situācijas, Tu esi šo attiecību galva un tev arī jāpasaka un jāpieņem lēmumi. Teorija apstiprināsies, ja viņam vienkārši pateiksi, ka esi gatava kāzām, tev vajag to un tāda izmēra gredzenu tuvāko, piemēram, 2 mēnēšu laikā. Visdrīzāk tā arī nokļūsi sievas kārtā:-D
01.07.2018 18:32 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Vīrietis pats izvēlējās saderināšanas gredzenu. Jā, bija krietni pa lielu :-D Bet nu mūsdienās nav problmas samainīt.
01.07.2018 18:39 |
 
Patīk
Reitings 274
Reģ: 20.06.2018
:-D Es arī reiz nopirku apakšveļu ebay. Atnāca krietni par mazu. Nu neko...Nopūtos nabadziņš...tā joprojām staigāju bez apakšbiksēm:-P
01.07.2018 19:01 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es saprotu, ka katram notiek citadi - citam romantiski, citi saruna un perk kopa utt... bet man ari ne diez ko patiktu, ja 100 un 1 reizi prasna un runa par to, bet ka nav ta nav... gan jau vins redz pec tavam citam rotam, gredzeniem kas patik un ja esat runajusi biezi, tad butu jabut aptuvenai skaidribai, ja ta turpinatos, es varbut kad kartejo reizi uzsak to temu, pieklajigi izteiktos, ka nav jega apspriest, un runat runasanas pec, ja nekas nenotiek... savadak tiesam var sakt kaitinat, ka velti kulsta muti:-D
01.07.2018 19:22 |
 
Reitings 210
Reģ: 11.06.2017
Man būs ļoti neromantiska pieredze. Manu saderināšanās gredzenu izvēlējāmies abi kopā, jo draugs īsti negribēja nopirkt tādu, kāds man nepatiktu. Tajā pašā dienā, aizejot mājās, smejot uzliku gredzemu pirkstā un teicu, ka gribu jau tagad vilkt viņu. Tajā pašā dienā(kad biju atlikusi gredzenu atpakaļ kastītē) tiku bildināta. Nebija nekādas sveces, ziedi, šampis, restorāni utt. kā filmās, bet ne man, ne viņam to nemaz negribētos. Negribētu to pārspīlēto romantiku, jo nav draugs tāds, negribētu, lai viņš izliekās par kādu, kas nav. Tas viss notika tik nesamāksloti un viegli, ka mūsu gadījumā to nevarētu izdarīt labāk. Un tagad jau gatavojamies kāzām:-)
01.07.2018 19:27 |
 
Reitings 2353
Reģ: 29.01.2009
Man īsti neapmierinātu tāda runāšana, bez sekojošām darbībām. No otras puses nemaz tik ilgi kopā neesat, lai sasteigtu. Ir visādi piemēri, draudzene ar savu vīru vispār iztika bez saderināšanās gredzena, abi pieņēma lēmumu precēties un sāka krāt un gatavoties kāzām. Varbūt jums der šāds variants, ja viņam aizmirstas vai nevar saņemties. :)
01.07.2018 19:34 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Varbūt Jums der variants bez bildināšanas? Ņemot vērā Tava drauga maigo dabu. Es arī uzskatu, ka tam jābūt pārsteigumam, bet ja jau Tev pašai sev gredzens jāizvēlas, tad kam to visu tā glorificēt. Nākamreiz, viņam uzsākot sarunu, pajautā "Precamies?" un tad var pa taisno soļot rakstīt iesniegumu. Nu, ja nesanāk viņam, tad nesanāk.. Un gredzenu tad var kopā pēc tam nopirkt, ko jau :D
02.07.2018 08:24 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Nu, ja nesanāk viņam, tad nesanāk..

Smieklīgi pateici. :-D Uzraksti viņam gredzena izmēru uz lapiņas un to ieliec makā, lai vienmēr būtu līdzi un nebūtu iespējas aizmirst. Vai arī piedāvā doties un nopirkt kopā, ja jau viens nevar saņemties, bet gan jau ka saproti, ka visu atlikušo mūžu viņš arī būs tāds nedaudz stumdāms un dīdāms. Nu nav tie vīrieši tik nevarīgi, ka nevarētu izdomāt, kā bildināt, kādu gredzenu pirkt un cik lielu utt. Bet lai viss skaisti izdodas! :-)
02.07.2018 08:35 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Arī mans vīrs kādu laiku staigāja un it kā nemanot mēģināja izdabūt mana pirksta izmēru, kas no malas, protams, šad tad izskatījās smieklīgi, jo es sapratu, ka viņš domā, ka dara to neuzkrītoši:-D Bet bija momenti, kad skaidri prasīja. Un arī es domāju, ka tad nu būs. Ja jau sasparojās, ja izskatās, ka grib, bet nav! Beigās, izrādījās, ka saderināšanās gredzenu viņš veidoja pats, tāpēc arī tik daudz mēru meklēšanas un tik ilgs laiks gāja:-)
Tad tavā gadījumā ir 2 varianti, vai nu viņš arī plāno kaut ko interesantu vai arī pats vēl nevar saņemties uz to soli, tā kā grib, bet tā kā pats vēl nezina, tāpēc velk garumā. :-D
Tu savu vīrieti tomēr pazīsti labāk nekā mēs svešās, līdz ar to, zinot, kāds viņš ir, var apmēram izsecināt vai viņš ikdienā pret savu sakāmo izturas nopietni vai arī mēdz vienkārši laist vārdus pa vējam.:-)
02.07.2018 08:46 |
 
Reitings 7827
Reģ: 17.05.2012
es varbut kad kartejo reizi uzsak to temu, pieklajigi izteiktos, ka nav jega apspriest, un runat runasanas pec, ja nekas nenotiek

+1 es noteikti pateiktu šādi
02.07.2018 09:09 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
Es neieteiktu iespringt, lai arī cik ļoti to gribētos, nevajag arī tā, ka beigās sanāk, ka Tu to vēlies vairāk un sanāk bez maz vai piespiest.
Tas tomēr ir liels solis.
02.07.2018 11:00 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits