Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

RSU veselības sporta speciālists.

 
Reitings 2
Reģ: 30.06.2018
Labdien. Vai ir tie kuri mācās RSU veselības sporta speciālists programmā? Gribēju pajautāt, vai ir iespējāms mācities tur, ja es ne esmu saistīta ar sportu, ne esmu fitness trēneris, bet ir lielā vēlme. RSU man teica ka būs arī iestajpārbaudijums,
OSPP būs pārrunas un aerobo darbaspēju tests. Varbūt ir kāda informacija par pārrunām un testu?
Liels paldies, par jebkādu info. :-)
30.06.2018 15:49 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Cik esmu no paziņām dzirdējis, ja gribi strādāt par fitnesa treneri, jēdzīgāk ir mācīties lspa, jo tur ir daudz vairāk prakses un iespējas nodibināt kontaktus. Par RSU saka, ka vairāk uz teoriju spiež
30.06.2018 16:16 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Ir iespēja arī bez pieredzes, tev intervijā tiks uzdoti jautājumi, kāpēc vēlies mācīties to un tml. Aerobo darbaspēju tests - būs apmēram 10min jāveic fiziska slodze uz veloergometra. Skatīsies cik sagatavota esi.
Par LSPA - tur ir vairāk prakses, bet arī daudz tādu lietu, kas nav, iespējams, vajadzīgas - zinu cilvēkus, kas nāca uz Stardiņiem no lpsa, gaumes jautājums. Sertifikāts būs tas pats - B kategorija. RSU bakalaurs 4.5 gadi, LSPA 4 gadi. LSPA "spiež" daudz uz pedagoģiju, kas var nebūt aktuāli daudziem. RSU arī daudzi mīnusi - kā jebkur.
Par kontaktiem - darbu atradīsi, ja gribēsi, tur nebūs nozīme, kura skola vai, kuri kursi . :)
01.07.2018 08:30 |
 
Reitings 367
Reģ: 22.10.2015
Atvainojos par kļūdām tekstā. :)
01.07.2018 08:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits