Es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu

 
Reitings 5
Reģ: 12.06.2018
Manā dzīvē šobrīd ir noticis kas tāds, kas visu ir izmainījis. :'-( Jautājums sekojošs - vai esat nokrāpušas savu puisi ar viņa draugu? Kāpēc? Un vai tādām attiecībām visbiežāk ir vai nav turpinājums? Esmu nenormāli drausmīgā situācijā, visu saprotu, ko esmu izdarījusi, 3 gadu attiecības sačakarējusi.. mani mīl 2 puiši.. draugs, ar kuru man bija 3 gadu ilgas un laimīgas attiecības un puisis, kurš mani gaidījis jau ilgāku laiku, gribējis mani. Tas notika.. es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu un pietam vairākas reizes. Tai pat laikā es biju izmisumā un nesapratu, ko es daru, gribēju sevi apturēt un tajā pašā mirklī neko necentos darīt. Es esmu izmisumā.. šobrīd situācija ir tāda. Ar savu draugu esam itkā izšķīrušies, bet ar otru puisi joprojām sarakstamies.. bet.. visu laiku manī ir nenormālas domu svārstības. Es vispār nezinu ko gribu, līdz ar to čakarēju 2 labus cilvēkus. Es nevaru beigt domāt par draugu.. nevaru. Viņš man piedeva, jo pati to lūdzu, taču tad atkal pateicu, ka negribu, aizskrienot atpakaļ pie otru puisi. Tagad esmu autobusā un atkal jūtos drausmīgi. Situācija patiesībā visam šim apakšā ir vēl milzīgāka un sāpīgāka. Bet gribu uzklausīt kādu, kurai ir šis pats variants bijis un ko darīt.. aizmirst draugu es nevarēšu, jo mūsu attiecības bija kaut kas unikāls. Ko man darīt? Ja man piedod, censties atgūt atpakaļ savas attiecības, kurās viss bija stabili un labi vai turpināt ar šo puisi? Man ir tas, ka esot kopā ar otru puisi, domāju par draugu, bet esot ar draugu, nevaru domāt par otru puisi, visu kas ap viņu.. tas laikam ejot, pazustu, bet tagad..
14.06.2018 16:50 |
 
Reitings 199
Reģ: 24.12.2017
Kas tas par debilu ieteikumu meklet treso nahuj?? Lai nokrapj ari to un klust par istu kuci? Vai nebutu pareizak vienkarsi likt miera abus dzekus un kadu laiku iepauzet ar attiecibam un apdomat izdaritov
14.06.2018 21:08 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
tak ne jau momentā trešais jāmeklē. doma ir, ka likt šiem diviem mieru, pietiekami jau sastrādāts, neko vairs nesasmels. bet vispār.
mums pāķos māsas ar vīriem apmainījās, arī tā gadās :D
14.06.2018 21:13 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Fiestar un Parastsdzeks :D
Nomierinās, veči. :D
.
Ne jau trešo čali iesakām meklēt un izveidot mīlas četrstūri vai vēl nez ko. :-P
.
Mēs te visas runājam par to, ka pamest abus, jo nevienu tāpat nemīl, un meklēt to trešo, Lielisko, kas viens pats iemieso abu tagadējo labās īpašības. :)
14.06.2018 21:33 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
nerātnā Tad sanāk tie, kas iet pa kreisi to dara, jo tagadējam partnerim trūkst kaut kādas nepieciešamās īpašības? Izklausās pēc laba sadzejojuma, lai attaisnotu stulbu rīcību + noveltu vainu uz esošo partneri. Varbūt vajag vispirms risināt problēmas vai šķirties, ne paprovēt citus krānus.
Man likās, ka to dara, jo vienkārši gribās kājiņās paplest kaut kam jaunam un nedabūtam.
>>
Bet nu ko tur daudz, ja Jūs kādreiz piekrāpj, atcerieties, ka tā bija Jūsu vaina, jo Jums trūka puiša ideālās meitenes īpašību, nevis viņam gribējās tik pamērcēties citā mērcē (l);-)
14.06.2018 21:43 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Fiestar
Mans un citu meiteņu rakstītais attiecas uz abiem dzimumiem, kas krāpj savas otrās pusītes, esot attiecībās. :)
.
Šobrīd te tiek skatīts autores gadījums, tāpēc tiek runāts par viņas gadījumu. Vienskaitlī.
.
Neesi tāds idiots, kas iedomājas sevi par pasaules nabu un visu vispārina uz sevi, Fiestar. :-P
14.06.2018 21:52 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Tev bērnībā pirmais izteiktais vārds bija "mamma", "tētis" "pardon" vai "vispārinājums"? Tā intereses pēc.
>>
Autores gadījums nav zīmīgi atšķirīgs no klasiskā pa kreisi iešanas varianta. Papleš kājiņas, iestājas negatīvās sekas un tagad vaimanā cik slikti, īpaši uzsverot, cik pašai grūti.
Tas notika.. es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu un pietam vairākas reizes. Tai pat laikā es biju izmisumā un nesapratu, ko es daru, gribēju sevi apturēt un tajā pašā mirklī neko necentos darīt.
Izklausās pēc cilvēka, kam vajadzētu meklēt trešo. Galvenais, lai tam trešajam arī ir labākais draugs.
14.06.2018 22:04 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Prieks ka Jūs cenšaties racionalizēt viņas satraukumu, norādot, ka jāmeklē tik nākamais upuris, jo šitos kopā saskaitot nesanāk viens īsts vīrietis, pie kura pa kreisi iet negribas.
14.06.2018 22:07 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Vispār uzskatu,ka gan autore gan tas drauga draugs ir pelnījuši viens otru. Tas drauga draugs tak noteikti zināja, ka tā ir viņa drauga meitene un tā vietā lai atraidītu arī savā ziņā nodeva savu draugu . Es tava drauga vietā neko tādu nepiedotu ,kas zin varbūt vēl ar kādu draugu viņa kādreiz nokrapsi. :-/
14.06.2018 22:19 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Fiestar, dārgumiņ. :D
.
Ja Tevi tas tik ļoti interesē, tad 'vispārināt' un 'pardon' apguvu cosmo forumā. (l)
.
'mamma' un 'tētis', protams, bērnībā. (l)
.
A Tev varu ieteikt beidzot iemācīties lasīt. :-P Cosmo/Lilit forums tam ļoti pateicīga vieta, jo sevišķi čaļiem, kas ieradušies te izgāzt savu neapmierinātību par neizdevušos dzīvi. ;) Piemēram, Tu. |-)
14.06.2018 22:31 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Artikulētā Rīdzinieces māsa, Tu. Lasi starp rindiņām, pārējo piedzejo pati. Tiešām nerātni.
Runājot par izdomātiem pieņēmumiem un vispārinājumiem - es te domāju, ka dzīve tikko tik iesākusies, izrādās jau neizdevusies. :-/
Varbūt vari pamācīt kā es varu pagriezt savu dzīvi uz labo pardon Tavu pusi? Vispirms paplašināt vārdu krājumu, cītīgi lasot šo forumu vai atrast meiteni ar labāko draudzeni?
14.06.2018 22:56 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Kā teicis 21. gadsimta klasiķis, "Vienīgais veids kā zināt, ka savējā ir tā vislabākā, ir pa priekšu pamēģinat citas"
14.06.2018 22:58 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Dzīvojiet trijatā :-D
14.06.2018 23:18 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Lasi starp rindiņām, pārējo piedzejo pati.
Izrādās, ne tikai lasīt, bet arī rakstīt Tev derētu pamācīties, lai Tevi nepārprot. :D Nekas, šis forums arī tam pateicīga vieta. |-)
.
Vispirms paplašināt vārdu krājumu, cītīgi lasot šo forumu vai atrast meiteni ar labāko draudzeni?
Ar milzīgu vārdu krājumu ir par maz, lai saprastu lasīto. :-P Par Tavām tieksmēm uz mīlas priekiem trijatā ar vai bez abu dāmu ziņas labāk neizteikšos. :D Vēl apvainosies un/vai nodēvēsi mani par, mazākais, vulgāru. :D
14.06.2018 23:42 |
 
Reitings 491
Reģ: 15.04.2017
Nu kas par sviestu. Tu saproti, ka tādas kā tu, arī tādi kā tu, ir kā bakteriālās infekcijas, kas aplipina pēc tam arī pārējos tādus pašus? Vai tiešām tik grūti būt ar kaut kripatiņu rakstura?
14.06.2018 23:47 |
 
Reitings 806
Reģ: 18.01.2018
vai esat nokrāpušas savu puisi ar viņa draugu?

No vīrieša puses - nav sanācis krāpt sievu ar kādu no viņas draudzenēm, jo 1) es to nevēlos, 2) tas nebūt nemaz iespējams, jo viņas ir draudzenes savā starpā, kur neviena neko tādu neatļausies.
3 gadu ilgas un laimīgas attiecības

Domāju tik laimīgas attiecības nebija, ja var atļauties mesties gultā ar puiša 'draugu'.
es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu un pietam vairākas reizes.

Viņi nav nekādi draugi, vismaz ne tas puisis ar ko kopā meņģējies savam draugam aiz muguras. Drīzāk nodevējs, kuru visticamāk draugs labprāt noslānītu.
Tai pat laikā es biju izmisumā un nesapratu, ko es daru, gribēju sevi apturēt un tajā pašā mirklī neko necentos darīt.

Tu meklē to, kas Tev nav esošajās attiecībās, un visticamāk arī nebūs.
Es nevaru beigt domāt par draugu.. nevaru.

Trīs gadus ar nazi nenogriezīsi, protams, ka domas svārstās. Vienkārši jāpieņem lēmums un jāpieturās pie tā, kamēr iekšējā pasaule nostabilizēsies.
15.06.2018 08:33 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
es nokrāpu savu draugu ar viņa draugu un pietam vairākas reizes. Tai pat laikā es biju izmisumā un nesapratu, ko es daru,

Vairākas reizes - tā jau ir izvēle.
15.06.2018 09:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ļoti labi saprati, ko dari un neko nepaturēji - nemāni sevi. :D Nemīli tu savu draugu, ja vairākas reizes baksties ar viņa draugu. Nu super draugs, ko lai saka. :D
15.06.2018 11:53 |
 
Reitings 111
Reģ: 29.05.2018
Nu un ja arī viņš tev piedos,tad nekādas labās attiecības jums vairs nebūs. Nedomāju, ka viņš tevi mīlēs kā agrāk,drīzāk viņam pašam paliks pretīgi no tevis. Un kā jau te teica-vairākas reizes tā ir izvēle. Par kļūdām jāmaksā. ;-)
15.06.2018 12:05 |
 
Reitings 512
Reģ: 04.03.2016
No hate but selfish af.
16.06.2018 11:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits