Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

DNC produkcija

 
Vēlos internetā pasūtīt sev vēlamo krievu ražotāju dnc produkciju - eļļu, šampūnu un kondicionieri, lai ārstētu sausus matus. Biju šodien drogās, bet tur ir ļoti niecīgs piedāvājums no DNC, kuru vēlos pasūtīt - turklāt ne tieši man atbilstošā eļļa. Pētīju šo adresi http://www.dncswiss.eu/lv/about-us/ - tajā arī nevar iegādāteis produktus, vienīgi iepazīties ar to īpašībām. Vai kāda zina kurā LV interneta veikalā šīs firmas produktus var pasūtīt? Ļoti nepieciešams šobrīd pēc neveiksmīga šampūna, kas pasausināja matus 1 reizē.
13.06.2018 22:14 | saite
 
Vispār jau DNC ir Latvijas uzņēmums..
13.06.2018 22:18 | saite
 
Uz Tallinas ielas it kā ir DNC veikals, bija lielas cerības tur apskatīt lielāku produktu klāstu, bet pirms apmēram diviem mēnešiem durvis bija ciet un nekādas dzīvības pazīmes tur nebija redzamas. Man šķiet, ka Drogas internetveikalā ir mazliet vairāk DNC produktu nekā esmu manījusi tuvējos veikalos, bet varbūt vienkārši neesmu pamanījusi: https://drogas.lv/lv/search?text=dnc
13.06.2018 22:20 | saite
 
DNC veikals ir Rīgā, bet vari lūdzu pateikt, kas tas par šampūnu, kurš vienā reizē sabojāja matus?
13.06.2018 22:21 | saite
 
 
Tas bija šis matu augšanas paātrinošais šampūns, kas tika reklamēts internetā ar fake atsauksmēm - https://harmonylife.lv/komplekt-hairbell-stimuliruet-rost-volos-do-3-raz-bystree Kad arī es izdomāju uzrakstīt atsauksmi, atskārtu, ka tur nav tādas send/ palaist pogas, tādējādi pircēji nevar nemaz uzrakstīt atsauksmi. Bet par šo produktu laikam detalizētāk brīdināšu citā forumā. Kopumā viņu interneta m. lapā rakstīts, ka šampūns jāiemasē saknēs, bet nav minēts, ka to nedrīkstētu likt matu garumā - minēts tikai, ka kondicionieri vēlams likt tikai saknēs. Kad atnāca pudelītes, latviski bija rakstīts, ka šampūns jaīerīvē saknēs. To arī darīju, ierīvēju + ieliku matu garumā, jo šampūns taču jāizmanto, lai izmazgātu matus pilnībā, sapratu, ka tas produkts ir blefs un sausina matus. Vēlāk atskārtu, ka angliski oriģinālajā instrukcijā rakstīts - apply only on hair routes (tikai uz matu saknēm). Nu vāks. Vēlāk palasīju lietuviešu forumā, kur dāmas slikti izsakās par pašu šampūnu un līniju kopumā - dehidrizē galvas ādu, paliek sausāki mati, mati pārāk daudz izkrīt mazgāšanas procesā. Protams, kad lietuvietes rakstījušas atsauksmes viņu facebook lapā, tās savādā kaŗtā tikušas dzēstas. Neuzticieties šiem hair jazz (iepriekš hair bell) ātrākas matu augšanas produktiem, jo uzskatu, ka tas tikai pasliktina stāvokli.
13.06.2018 22:35 | saite
 
Varat pamēģināt šeit https://harmonylife.lv/komplekt-hairbell-stimuliruet-rost-volos-do-3-raz-bystree uzrakstīt atsauksmi, kas nav iespējams :-D:-D Vēljovairāk pasmieties par tām muļķībām, kas publicētas kā viņu fake feedbacks.
13.06.2018 22:37 | saite
 
Kādas šausmas... bet jebkuru šampūnu nav nepieciešams likt matu garumā, mati tāpat būs tīri.
13.06.2018 22:46 | saite
 
Tu dīvaina esi? Šampūns vispār tieši vairāk saknēm ir, kondicionieris pārējiem matiem - nu tas tā. Vienam sausina, citam tieši labs.
13.06.2018 22:53 | saite
 
Principā jebkuru šampūnu var likt tikai uz saknēm, ja mati ir garumā līdz pleciem apmēram? Nepaliks neizmazgāti gali?
13.06.2018 22:54 | saite
 
Okei, šo tiešām nezināju, jo nav man tie garie mati pāri mugurai, kad gali īsti nevar sataukoties. :D Bet paldies, tagad būs zināšanai. Šampūns ir jāliek vienīgi tieši uz matu saknēm un kādu 6-7 cm attālumā no tām? Tad šampūnu no saknēm izmazgā un pēc tam liek kondicionieri vai masku uz galiem? Vai arī var izdarīt visu reizē?
13.06.2018 23:00 | saite
 
Skalojot taču šampūns aiziet pa visiem matiem. Šampūnu jāiemasē tikai matu saknēs.
13.06.2018 23:01 | saite
 
Bet par Hair Jazz šampūnu runājot, to nav veselīgi masēt nekur, jo var radīt nepatīkamu efektu, ko apliecina arī citas, kuras ir mēģinājušas šo produktu. Diemžēl lēts reklāmas trips ar modelēm, kurām otrā bildē piespraustie mati, kā arī viltus sastādītām atsauksmēm - pat ja gluži vienkārši palasa šo atsauksmju publicēšanas datumu savādos intervālus - 3 atsauksmes vienā dienā, tad pēc kādām 3 nedēļām atkal 2 vai 3 atsauksmes publicētas vienā dienā. :D
13.06.2018 23:09 | saite
 
Tev taukojas matu gali? Tiešām?
Pateikšu vēl ko vairāk - šampūnu nav vēlams liet uz galvas, labāk to nedaudz atšķaidīt ar ūdeni un saputot plaukstās, tad maigi iemasēt galvā. Ja tiešām gali netīri, putas no saknēm maigi izmasēt pa visiem matiem un skalot nost. Tad likt kondicionieri matu garumā apmēram līdz ausīm, atstājot pāris vai vairākus centimetrus no saknēm (atkarībā no matu noslieces uz taukošanos).
Nevar izmazgāt šampūnu no saknēm, neizmazgājot visus matus :-D
13.06.2018 23:10 | saite
 
Jums tas DNC patīk? Es, cik mēģināju, nekādu efektu uz saviem matiem neredzēju.
13.06.2018 23:42 | saite
 
Manuprāt, cik atceros pirms kādiem 8 gadiem, kad centos ataudzēt īsos matus, domāju, ka gan jau kaut ko deva. Piekrītu viedoklim, ka labāk tad matus censties ātrāk ataudzēt, izmantojot dabiskās DNC eļļas matu augšanas ātrumam, nevis kaut kādas nezināmas fabrikas, izcelsmes internetā nopērkamus šampūnus, par kuriem, kā jau teica, lasāmas vien viltus atsauksmes, tādējādi maldinot patērētāju. Okei, par to augšanu es nezinu, bet uzskatu, ka DNC eļļas spēj atveseļot pačakarētus matus, piešķirt vairāk dzīvīguma.
14.06.2018 00:23 | saite
 
Rekur ir tie satriecošie rezultāti:
http://kristinesviskautkas.blogspot.com/2016/03/institute-claude-bell-hairbell-lidzekli.html
Brīnos, ka šīs brīnumu industrijas vēl nav sauktas pie atbildības par apšaubāmu produktu iesmērēšanu tautai. Tad jau es arī varu uzrakstīt, ka esmu tur kaut kāda Inese Saulīte no Jelgavas, kas testējusi produktu un mati izauguši 3 cm mēnesī. Apmāns par augstu produkta cenu, kas vēl būtu nieks, salīdzinājumā ar kaitējumu, ko šādi zieķi var nodarīt galvas ādai un matiem.
14.06.2018 00:40 | saite
 
DNC eļļas ir lēts un labs līdzeklis, lai pabarotu matus, bet skaistākus rezultātus man deva profesionālā matu kosmētika.
14.06.2018 07:10 | saite
 
Kāda kosmētika, Jūsuprāt, jālieto manā gadījumā, kad mati šķiet tādi pasausi (iepriekš arī ķīmiski apstrādāti)? Varbūt varu kaut ko pamēģināt.
14.06.2018 09:24 | saite
 
Man palīdzēja Kerastase Nutritive sērija, bet gan jau arī lētāki profesionālue brendi ir labi - Matrix, Londa utml.
14.06.2018 10:06 | saite
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Emojis are from "Twemoji" by Twitter - Graphics are licensed under CC-BY 4.0 Open Source.
vairāk

Aptauja

 
Vai forumā vajag ieviest iespēju labot savu ierakstu pēc tā publicēšanas?
  • Jā, 5 minūšu laikā
  • Jā, 10 minūšu laikā
  • Nē, nevajag
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk

Lietotāji online (1)