Aukstumpumpas visu vasaru??

 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Nesaprotu kā man tik traki pasliktinajusies imunitāte.
Pie tam pirma 2 mēneši atsāku dzert zivju ēļļu.
Pirms divam nedēļām gāju pie kosmetaloga, laikam nebija isti zinoša kad lūpu rajona pōras spaidīt nedrīkst. Saspaidija man tieši mutes rajonu. Un pec 2 dienam divas aukstumpumpas. Divas nedeljas ir pagajushas un nu varvredzet tikai sarkanus pleķīšus tajas vietas kur bija viņas. Domaju pēc nedēļas pazudīs. Bet šorit jau jauna aukstumpumpa. Kkads arprats.
Rēķinos kad atkal 2 nedēļas kad sadzīs.
Ko man darīt. Es visu silto laiku staigaju ar vienam aukstumpumpam. Virieshi pat virsu neskatas.
12.06.2018 08:19 |
 
Reitings 340
Reģ: 24.07.2018
Katey Tu esi bijusi pie ārsta? Ko viņš saka?
Vienam zināmam cilvēkam arī bija traki ar tām aukstumpumpām - pie katra mazākā sīkuma un bieži metās. Aizgāja pie ārsta, uztaisīja analīzes, un izrādījās, ka ir HIV.
05.10.2018 09:01 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009

Šīs tabletes aptur herpes vīrusu.
http://www.visaszales.lv/Dokuments/3749
Tiesa gan recepšu medikaments.
05.10.2018 09:16 |
 
10 gadi
Reitings 221
Reģ: 11.03.2013
Ja es biju pie sava ģimenes arsta un viņa man neko neteica par analīzēm uz HIV. Bet es taisiju gulbja laboratorijā analizes pec savas iniciatīvas. Bet izskatījās kad tur viss okey. Bet es jau nemāku nolasīt analīzes tāpēc varbt kļūdos
05.10.2018 09:57 |
 
Reitings 3533
Reģ: 27.01.2014
Vobenzīns ir sūds, vistiešākais. Kādam stiprinās imunitāti (bet rezultāts jāgaida ilgi), kādam radīs kuņģa sàpes (jap, es biju šajā kategorijā). Dārgs un bezjēdzīgs.
Ja gribi ātri tikt vaļā padzer Heviran 400mg, rezultāts garantēts.
05.10.2018 10:06 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Man jau patīk kā te tiek ieteiktas vienas tabletes pēc otrām, izklausās apmēram tāpat kā aptiekā stāvot rindā kopā ar pensionāriem:
- oi, man sirds streiko.
- pag, man mājās palika neizlietotas tabletes asinsspiedienamj, es tev iedošu.
- vai, paldies, mīļā, es tev atdošu savējās, man vairs nevajag, daktere izrakstīja acīm. :-D:-D:-D
:-D:-D:-D
es taisiju gulbja laboratorijā analizes pec savas iniciatīvas. Bet izskatījās kad tur viss okey. Bet es jau nemāku nolasīt analīzes tāpēc varbt kļūdoso
Tur nav ko nolasīt - ir vai nu pozitīvs vai negatīvs.
05.10.2018 12:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits