Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Brilles

 
Reitings 231
Reģ: 19.01.2015
Meitenes un puikas, kurā veikalā jūs ieteiktu pirkt brilles?
Rīgā optikas veikalu tik daudz, tāpēc gribas dzirdēt ieteikumus, varbūt ir kādi novērojumi kur ir pārspīlēti uzcenojumi, varbūt kāda tieši var ieteikt kur labāk pirkt brilles (l)
Un jautājums tām, kuras jau ir taisījušas brilles- cik jums izmaksāja pašas briļļu lēcas? Gribas dzirdēt pieredzes stāstus un jau apmēram zināt ar ko rēķināties, pirms dodos uz veikalu.
11.06.2018 16:10 |
 
Reitings 3127
Reģ: 02.06.2016
Ej mēri, skaties, kas patīk. Tad ja gribi salīdzini, kur kaut kas līdzīgs ir lētāk.
Lēcu cena ir tieši atkarīga no tā, kādas tev vajag, respektīvi, cik lieli mīnusi, kādu klājumu, vai papildus vēl cilindri lēcā utt.
11.06.2018 16:19 |
 
Reitings 721
Reģ: 02.09.2016
Es visas savas no 2009. Gada esmu pirkusi Optio. Cenas draudzīgas. Rāmji lēti, ap 50 - 80 euro.
Pašas lēcas, pēdējo reizi bija 55 euro.
Patīk apkalpošana, reizēm iegriežos, lai brillēm kājiņas ielocītu, lai nešļūk nost no deguna.
11.06.2018 16:34 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Savas pirku Metropolē. Viss apmierina. Man gan savulaik paveicās, ka bija liela atlaide briļļu rāmjiem, tad nu man rāmis ar to akciju izmaksāja 8 eiro(plastmasas, melns). Lēcas sanāca 25 eiro 1 lēca (+2 un +1,75 ar cilindriem), bet es ņēmu parastākās no piedāvājuma, man bez nozīmes, vai atspīdums ir zaļš vai zils, kā arī tāpat turu vienmēr maciņā, tādēļ supernesaskrāpējamās arī neņēmu :-D
11.06.2018 16:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits