Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kautrīga meitene vai velns brunčos?

 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Gribas šo kādam izstāstīt. Varbūt jums būs kādi ieteikumi/pārmetumi.
Nezinu kā viņu sauc. Zinu tikai to kur viņa strādā un kur ēd pusdienas (redzu viņu 2-3 reizes nedēļā). Mēģināju atrast pēc darba vietas iekš FB, bet nekā.
Biju ievērojis viņu arī iepriekš, bet interesantie notikumi sākās pirms 4 mēnešiem, kad stāvēju rindā uz pusdienām. Starp mums bija viņas draudzene (kolēģe), kas, iestājoties rindā, pamanījās man "netīšām" uzgrūsties virsū. Es nelikos traucēts, bet tad pēc neilga brītiņa uzmetu skatienu savai "favorītei", un viņa momentā atbildēja ar to pašu un cik no sejas varēja noprast - nervozu smaidu.
Pamazām radās iespaids, ka es viņai patīku. Tas bija no sērijas būt manā redzeslokā un "Paskaties uz mani. Skat, cik es skaista". un ko gan man darīt?? Bultas lido manā virzienā un gribo negribot kaut kas arī trāpa mērķī.
Parasti sievietes cenšas iepatikties skatoties acīs, bet viņa tā nedarīja. Nav tā, ka nekad, bet parasti nē. Un skatiens pār plecu - nekad. Pāris reizes esmu viņu saticis gaitenī, bet nekas vairāk par acu skatienu bez smaida nav bijis.
Viņdien radās situācija, kur viņa ir palikusi viena pie kases letes. Nolēmu pieiet klāt un izteikt komplimentu, bet, kad jau biju pienācis pavisam tuvu, apjautu, ka viņa uz manu klātbūtni nekādi neraģē. Klausīju instinktiem, kas teica, ka nav īstais brīdis traucēt, un tā nu es, nedaudz mainot kursu, turpināju ceļu uz ārdurvīm.
Nākošajā reizē (pēc ilgāka pārtraukuma) atkal bija kaut kāda interese, bet šodien pilnīgi nekā - es uz viņu vairākas reizes paskatījos (kamēr viņa stāvēja rindā un tad ejot prom), bet viņa neko.
Šķiet, ka es visu daru pārāk nesteidzīgi. Liekas, ka kārtīgs vīrietis viņu būtu savācis pie pirmās izdevības (kad toreiz stāvējām rindā). Lai nu kā - viņa man patīk (iekš top-3 no mūža simpātijām un šķiet, ka pati pievilcīgākā).
Kā jums liekas:
1) Vai viņa zina par manu eksistenci?
2) Vai viņa zina (vai nojauš), ka viņa man patīk?
3) Viņai ir ļoti kautrīga vai arī viņai patīk (mana) uzmanība?
11.06.2018 15:03 |
 
Reitings 948
Reģ: 18.06.2018
Ja es sāktu iepazīties ar visiem, kam kaut kāda iemesla pēc uzsmaidu, tad man katru dienu vajadzētu komunicēt ar vismaz 10 cilvēkiem un iet ar viņiem visiem uz randiņu :-D:-D:-D
01.07.2018 10:04 |
 
Reitings 2684
Reģ: 13.01.2016
trolys, varbūt vienkārši nelūri uz to puisi, un problēma atrisināta ? :-D
30.06.2018 17:28 |
 
Reitings 68
Reģ: 21.05.2018
Eu, neliela iespēja varētu būt, ka šī sieviete esmu es :D To secinu, atsaucoties uz kritēriju, ka pusdienoju regulāri vienā vietā kopā ar savu kolēģi, un ēdnīcā vairāku gadu garumā nācies satikt vienus un tos pašus cilvēkus. Un ne tikai ēdnīcā - nereti paeju viņiem garām uz ielas. Protams, pat arī acu kontakti regulāri tiek izveidoti.:-D
1)Vienalga, vai tā būtu es, vai visticamāk - nebūtu, iejūtoties Tevis noskatītajā būtnē, var gadīties ka tas smaids, kuru uztvēri, ka bija domāts Tev, bijis nejaušs. Mēs ar savu draudzeni šajā ēdnīcā vienmēr klusām "zirgojamies", kamēr stāvam rindā ,un citreiz smaidot mēdzu paskatīties apkārt.;-)
2) par ģērbšanos. Esmu aizņemta, taču ģērbjos dažādi - atkarībā no garastāvokļa. Dažreiz ierodos Tevis minētajās botās un džemperī, citreiz tunikā/kleitā, citreiz īsos apspīlētos svārciņos. Un nevis tādēļ, ka vēlos izskatīties izaicinoši citu vīriešu acīs, bet drīzāk papriecāties par sevi "cik jauki es izskatos, un kāda sieviete esmu savam vīrietim"(l)
30.06.2018 17:00 |
 
Reitings 52
Reģ: 24.06.2018
Būtu labi, ja visas meitenes dotu kādu signālu, it kā citas dod, sakārto matus, aplaiza lūpas utml, taču visefektīvāk ir ilgāks vai atkārtots acu skatiens.
26.06.2018 17:50 |
 
Reitings 4481
Reģ: 03.01.2014
Vai tas ka uz manim paskatas tris puishi man uzreiz ir jākūst nost, ne taču, acu skaties tiešām bij smeldzīgs, neiešu taču ar pirmo nezināmo puisi sākt runat, puisim pirmajam jāuzsāk saruna. Pagājušo nedēlu ari viens lūrēja uz mani veikala ar tādu acu skatienu, mes tur abi stāvējām kā idioti. teikšu godīgi viņš gan man nepatika, ir bijuši kas man patīk bet par acu skatienu nekas vairāk. Ir gājuši daži klāt, bet neiesaku iet, ja meitene būs kautrīga, nekas vairāk par čau nebūs.
17.06.2018 13:45 |
 
Reitings 3897
Reģ: 01.01.2017
Nu gan problēma, ja patīk, tad ej un uzrunā, ja nepatīk, tad ignorē. Nav svarīgi ko viņa domā par Tevi vai zina par Tavu eksistenci, galvenais ir tas, ko Tu gribi vai negribi.
Bet dažkārt ģērbjas ļoti izaiconoši. Es pieņemu, ka daļa vīriešu neļautu šādi iet uz darbu:

Tādas sievietes, kuras tā ģērbjās, nebaidās pateikt savu viedokli un ir ar iekšējo "stieni". Tādas sievietes neprasa savam vīrietim ko drīkst vilkt mugurā un ko nedrīkst, jo arī īsti to nevajag jautāt, jo blakus tādām sievietēm bieži ir tādi vīrieši, kuri mierīgi uztver faktu ka draudzene nēsā īsas kleitas vai vispār ģērbjas izaicinoši. Ja vīrietis cenšas neļaut sievietei nēsāt kaut ko, kas viņaprāt pārāk daudz parāda citiem, tad tāds vīrietis vienkārši ir ar zemu pašvērtējumu. Vispār blakus tādam atklātām sievietēm vāju vīriešu blakus nemēdz būt. 8-)
Pieej un uzrunā - mī un žē! Citādi domāsi, kā nu būtu, kas nu būtu noticis, kā būtu bijis. Kas ļaunākais, kas var notikt, iesitīs pa seju?

Matilde. par uzrunāšanu nekas nebūs, bet par to "mī un žē" pa "riekstiem" gan var dabūt. :-P
14.06.2018 22:36 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Nu, saņēmies?
14.06.2018 22:11 |
 
Reitings 648
Reģ: 18.01.2010
Ahh.. tiinis skolas briivdienaas :-D
...jeb trollis :-O:-O:-O
14.06.2018 05:06 |
 
Reitings 502
Reģ: 07.03.2018
Ņem un uzsāc sarunu. Tad arī redzēsi, kāda ir, vai pieklājīgi atsaka vai gatava mesties sarunās, vai ko. Nu taču, vīrieti.
14.06.2018 00:23 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Nevajag vienkāršas lietas sarežģīt. Situācija ir gaužām vienkārša un nekā neparasta tur nav. Šajā diskusijā lielākā daļa arī pateica, ko darīt - pieiet klāt un uzsākt sarunu par kaut ko.
Diskusijas autors jau pašā sākumā pateica, ka viņam patīk, ka viņam pievērš uzmanību un skrien pakaļ, bet te nu brīnums nenotiek - izredzētā to nedara, tāpēc puisis nolēmis vienkārši pass. Bet puisim pašam tas būtu jādara, jo lielākā daļa meiteņu kaut kādus uzmanības apliecinājumus vai iedrošinājumus nepazīstamam puisim neveltītu. Tāpēc tas, ka nesmaida un neskatās virsū ir pilnīgi normāli. Pieietu klāt, parunātos, viņa ievērotu un pēc viņas izturēšanās tajā vai nākamajās reizēs var sākt vērtēt, ir tur iespēja vai nav. Bet, nu, protams, var arī palikt savā komforta zonā un nemaz nemēģināt to darīt un cerēt, ka varbūt kāda paša iekritīs klēpī.
13.06.2018 21:48 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Kad paplašināsi lasāmvielu
Visi šajā forumā(ņemot vērā arī dažādas iepriekšējas tēmas) tik šausmīgi inteliģenti lasītāji, lasa filozofus, klasiķus, sociologus, zinātniekus utt., bet dienas beigās kaut kā Jāņa Rozes grāmatnīcā tik 50 Greja nokrāsas ir izpirktas. :-D
Kops kura laika šitā pasīvi agresīvā uzdiršana par lasāmvielu ir labākais uzbrauciens, kas foruma "krējumam" nāk prātā?
>>
Un otrajā vietā ir priekšstats, kam pateicoties tik smalki spēj nodefinēt cilvēka psiholoģiju. Cilvēka psiholoģija, kas tik daudzos jautājumos ir neizpētīta. Izrādās, ka vajag 3 rindkopas teksta un jaunie psihologi Lilitā jau var uzstādīt perfektu diagnozi.
>>
Laikam jaunībā vajadzēja lasīt zinātniskos pētījumus un 20. gs ģēniju idejas(kā Jūs to darāt), nevis Troņu spēles un Hariju Potteru, savādāk nevar tikt šim augstā līmeņa intelektam līdzi, kas laikam sakritības rezultātā tieši salasījies šajā forumā. Man likās sieviešu žurnāla forums, izrādās top 1% latviešu intelektuāļu ar personīgo bibliotēku mājās.
>>
Ja Jūs lasītu medicīnu tikpat cītīgi kā savus "klasiķus", forums kļūtu daudz efektīvāks, jo ir daudzi jautājumi, kas tiek atbildēti ar "aizej pie ārsta". :-/
13.06.2018 21:01 |
 
Reitings 204
Reģ: 29.08.2013
Runājot Tavā stilā, Tava problēma ir verbāls ekshibicionisms. Rodas priekšstats, ka pārlasīji pāris Kahnemana stila grāmatas un tagad izmisīgi katrā teikumā met piecus socioloģiskus terminus, ignorējot jebkādu kritiku, ko Tev dod. Un nav pat svarīgi, vai tā ir, jo tādu priekšstatu Tu izstaro. Cik tik skaties, tā loģika te, loģika tur.. Kad paplašināsi lasāmvielu, sapratīsi, ka romantika ar loģiku kopā neiet (nedz prozā, nedz dzīvē for that matter). So drop the act, piecelies un uzrunā viņu. Ja simpātiju nebūs, netērēsi laiku viņu apspriežot rozā portālā un atgriezīsies pie lietderīgākām lietām.
13.06.2018 13:08 |
 
Reitings 14
Reģ: 03.11.2015
Lol. Aizej un uzsāc sarunu.
Nezinh kas tā ir par rakstura īpašību, bet situācija izklausās mānīga.
Tu viņu vari interesēt un vari neinteresēt.
Hmm. Izklausies pietiekoši komunikabls, lai pats pieietu klāt un uzsāktu sarunu.
Lai galīgi neizgāztos gadījumā, ja viņai neinteresē, neizsaki uzreiz komplimentu, vienkārši uzsāc sarunu. Pasaki labu apetīti pusdienu pārtraukumā vai kkā tā. :-D
Pēc tam arī redzēsi vai viņai atmaigst pret evi un vai ir noslēgta vai labprāt runā ar tevi ;-)
13.06.2018 12:03 |
 
Reitings 8847
Reģ: 12.04.2017
Ko zaudēsi pajautājot viņai kaut ko?
13.06.2018 12:02 |
 
Reitings 710
Reģ: 16.04.2013
Es ļoti nožēloju, ka izveidoju šo diskusiju. Ar vārdiem var pateikt tikai tik daudz un ir sajūta, ka jūs sadzirdat to ko jūs gribat sadzirdēt, nevis to ko es esmu gribējis pateikt.
Jep, meitene normāli ģērbjas, uzsmaida laipnības pēc cilvēkiem - noteikti kārdinātāja, noteikti uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi par sevi.
Jūsu arguments sastāv no kļūdainas loģika - slippery slope fallacy. Nav arī skaidrs no kurienes jums ir informācija, ka viņa smaida citiem cilvēkiem un dara to laipnības pēc? Es, piemēram, neesmu redzējis, ka viņa skatītos uz vai kur nu smaidītu nepazīstamiem cilvēkiem.
Jā, jā, jā. Un vēl viņa pilnīgi noteikti ir brīva, pa cik ar apģērbu izceļ savu seksualitāti un sievišķību. Sievietēm, kuras ir aizņemtas, vīrieši sastāda atļauto un neatļauto darbību sarakstu, kurā ietilpst arī aizliegums pievilcīgā kleitā iziet no mājas.
Šķiet, ka jūs neesat sapratusi neko no tā ko esmu teicis.
Tavuprāt, ir normāli vīrietim neļaut sievietei kaut ko vilkt?

Šis ir off-topic, bet tomēr atbildēšu. Neļaut nebija labi izvēlēts vārds, bet jā - es uzskatu, ka nesavtīgās attiecībās ir normāli, ka vienam ir zināma teikšana par to kā otrs izskatās.
Līdzīgi arī sievietēm bieži uztrauc, ka vīrietis skatās vai uztur kontaktus ar citām. Sekojot tādai pašai loģikai, sanāk, ka kas gan sieviete tāda, lai noteiku uz ko vīrietis drīkst skatīties vai ar ko drīkst kontaktēties.
Es domāju, ka ir normāli, ka attiecībās viens otram pielāgojas un vērtē otras puses komfortu tik pat svarīgi vai pat svarīgāk kā savējo.
Šī būtne izskatās ērti un ļoti sievišķīgi arī botās, džinsās un džemperī.
13.06.2018 11:49 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Sadie, tad šis noteikti Tev patiks: https://www.facebook.com/StayHomeMum/photos/a.198708166821959.59303.198360836856692/2361613387198082/?type=3&theater
13.06.2018 09:06 |
 
Reitings 470
Reģ: 26.10.2017
Joki ta' joki, bet brīžiem rodas tāda sajūta, ka ir vīrieši, kuri uzskata sevi par pasaules epicentru
Nē, vienkārši lielākajā daļā gadījumu, vīriešiem nav nekādas jausmas, ko viņi dara un kā jāuztver sociālos signālus no sievietēm, ja tādi vispār ir. Protams, ka tādi vīrieši ir, tas saucās narcisisms.
Bet kopumā arī pieaudzis puisis randiņošanas periodā neko daudz no trešklasnieka varianta neatšķiras. Visi šitie stulbie izgājieni, neapdomātas idejas, tizlie jociņi, neveiklas situācijas ir tas pats, kas raustīšana aiz bizēm - nepietiekama izpratne par pretējo dzimumu un mēģinājumi racionalizēt savu situāciju.
>>
Ņemot vērā, ka puišiem ir vienmēr jāizrāda iniciatīva un meitenes savas simpātijas izrāda visādos neuzkrītošos veidos (jo atklāti pateikt jau protams nav iedomājams), loģiski, ka daudzi puiši sāk "zīlēt kafijas biezumos" un nonāk pie tizliem secinājumiem. Turpretī, Jums jau salīdzinoši viegli noteikt, kad puisim esat iepatikušās - jo viņš to pasaka. :-D
13.06.2018 01:47 |
 
Reitings 224
Reģ: 04.05.2018
Jep, meitene normāli ģērbjas, uzsmaida laipnības pēc cilvēkiem - noteikti kārdinātāja, noteikti uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi par sevi. Omg.

Jā, jā, jā. Un vēl viņa pilnīgi noteikti ir brīva, pa cik ar apģērbu izceļ savu seksualitāti un sievišķību. Sievietēm, kuras ir aizņemtas, vīrieši sastāda atļauto un neatļauto darbību sarakstu, kurā ietilpst arī aizliegums pievilcīgā kleitā iziet no mājas.
Joki ta' joki, bet brīžiem rodas tāda sajūta, ka ir vīrieši, kuri uzskata sevi par pasaules epicentru, jo visas sievietes jau to vien tikai dara kā smaida, ģērbjas un krāsojas viņu dēļ.
13.06.2018 00:11 |
 
Reitings 1724
Reģ: 01.02.2013
Jep, meitene normāli ģērbjas, uzsmaida laipnības pēc cilvēkiem - noteikti kārdinātāja, noteikti uztur vīrieša interesi tikai tik daudz, lai saglabātu interesi par sevi. Omg.
13.06.2018 00:01 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
No tā, ko esi aprakstījis, nav nekādas iespējas izsecināt, kas ir meitene - kautrīga vai kārdinātāja, varbūt neviena no šiem variantiem. Ja rindā uzgrūstos kādas čalim, arī droši vien pasmaidītu, bet tas nenozīmē, ka tur ir simpātijas. Tu pārāk daudz par to visu domā, vēlamo uzdod par esošu utt. Beidz sapņot un fantazēt. Vienkārši uzrunā viņu.
12.06.2018 19:31 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits